Forum Forum finansoweInne

Przewalutowanie kredytów we frankach szwajcarskich. Główny akcjonariusz BPH będzie dochodził odszkodowania

Przewalutowanie kredytów we frankach szwajcarskich. Główny akcjonariusz BPH będzie dochodził odszkodowania

Wyświetlaj:
anka760 / 213.238.68.* / 2015-08-26 15:32
Policzyć ile frankow jeszcze zostało-przeliczyt to na złotówki,po kursie z dnia podpisania umowy-przedstawić zarzuty pracownikom banków,którzy doprowadzili klientów do niekorzystnego rozporządzenia majatkiem-osądzic i skazać,banki całkowicie pokrywaja koszt przewalutowania-odpowiadaja materialnie i karnie za oszustwa-brak franków,klauzule niedozwolone.Natychmiastowa wymiana prezesów banków,w których Polska ma większosć-rozwiazanie i postawienie zarzutów członkom KNF i zarządowi NBP za parasol ochronny na bankowymi spekulantami. Jeżeli jakiemus bankowi nie pasuje,to proszę zlikwidować swoje siedziby na terytorium RP . KONIEC. Może tylko prezesi nie dostaną 300000 zł pensji ?
Beata 123 / 83.7.147.* / 2015-08-26 07:52
Dziwne, ze nikt nie pisze o wyroku ETS, ze nikt jakos nie uswiadomil wlascicielom bankow, ze te kredyty sa toksyczne, jakos nie zauwazylam aby glowny akconariusz BPH chcial dochodzic swoich "praw" od ETS.
Atomek702 / 188.116.35.* / 2015-08-26 06:52
co Wy ludzie za brednie tutaj wpisujecie.
ja mam kredyt we frankach i nie chce przewalutowania. każdy krzycz, że nie będzie dokładał do Frankowiczów itd.
nikt nie mówi ze od 8 lat dokłada codziennie do RODZINA NA SWOIM czy MIESZKANIE DLA MŁODYCH.
dokładamy do tego kupę kasy a jakoś nikomu to nie przeszkadza.
tak samo Frankowicze - czy jak tam zwał - niech nikt nie mówi ze nie odstał kredytu w złotówkach bo były większe wymagania.... jedna wielka bzdura... zawsze było i będzie, że aby dostać kredyt w walucie trzeba mieć lepsze zarobki.
Dominik007 / 83.15.202.* / 2015-08-28 13:02
Atomek702 co ty pitolisz za brednie,ja również mam kredyt w CHF od 2007 roku i kiedy go zaciągałem zdolności kredytowej w PLN niestety nie posiadałem jedyna waluta w jakiej mogłem otrzymać kredyt to frank.
Natomiast rodzina na swoim czy MdM nie pamiętam jak to się wtedy nazywało,mnie nie obejmowało ponieważ kupowałem mieszkanie z rynku wtórnego.Wtedy rząd do nich nie dopłacał "napełniał kieszenie deweloperom"
gustavus / 31.11.134.* / 2015-08-26 02:25
dziwne, że od Węgrów nie dochodzili odszkodowania, ani od Ukrainy. Tam były jeszcze radykalniejsze ustawy. Wyraźnie dobrze wiedzą, że Polska chętnie zapłaci odszkodowanie. Już o to lobbyści zadbają. Czy to państwo dvba o obywateli, czy o interes zagranicznych korporacji? Ups to chyba pytanie retoryczne.
obserwator617 / 31.178.164.* / 2015-08-25 23:53
Wszyscy roszczeniowi tu "frankowicze" - macie nie równo pod sufitem. Jak WIBOR podskoczy (a naewno niebawem) - ludzie wychodźcie na ulicę, niech państwo (czyli podatnicy) ratuje. Przecież Wam kredytobiorcy w zł rata też wzrośnie.
kamarko / 37.47.4.* / 2015-08-25 23:53
jak podpiszą TTIP (czy jak tam się nazywa następca ACTA), to dopiero nam banki/koncerny/korporacje pokażą...
oleole / 37.47.13.* / 2015-08-25 21:46
I bardzo dobrze, niech pogonia tych baranow, idiotow i populistow, nikt nikogo nie zmuszal do brania kredytu, a raty jakie placa sa i tak niskie - szkoda ze nie protrestuja, ze stope procentowa maja ujemna, to im jakos nie przeszkadza
Zrujnowany Frankowicz / 37.47.4.* / 2015-08-25 21:32
Termin posiedzenia Senatu zbliża się nieuchronnie . Będziemy świadkami jak Senatorowie podcinają pod sobą gałąź na której siedzą, realizując banksterską politykę. Jedyna szansa dla uratowania w przyszłej kadencji stołków, to odrzucić z ustawy przyjętej przez sejm wszystkich ograniczeń rozróżniajacych frankowiczów, a przede wszystkim ograniczeń wielkości mieszkań i domów czy ilości posiadanych dzieci itp. Wszyscy frankowi cze byli jednakowo okradani przez banki.
Sprawiedliwość będzie po naszej stronie.
zxc411 / 77.255.239.* / 2015-08-25 23:45
A ja zagłosuję przeciw partii która podpisze się pod tym gniotem bo
1. narusza on podstawowe zasady państwa prawa tj "prawo nie działa wstecz" oraz "zawartych zobowiązań się dotrzymuje"
2. narusza on konstytucyjną równość obywateli - bo pomaga się tylko jednej grupie
3. koszty tego poniosą klienci banków - wzrosną opłaty, a ja jakoś nieszczególnie mam ochotę biegać ze zmianą banku ze względu na bandę analfabetów, którzy nie wiedzieli co podpisują

I na koniec - Polska przerżnie każdy proces z bankami o to "prawo" a kasę za spryt i niższe raty wyłoży cały naród...
Bea123 / 83.7.147.* / 2015-08-26 07:50
Ładnie napisane "zawartych zobowiązań się dotrzymuje" Ciekawe, ze to ma dzialac tylko w jedna strone czyli klient ma dotrzymywac a bank juz nie.
Moze sie obudzisz o poczytasz o co walcza frankowicze, wlasnie o dotrzymywanie warunkow umow a w umowie jest pelno klauzul abuzywnych, ktore bank narzuca klientowi a nie ma do tego prawa.
Liberał65 / 83.11.72.* / 2015-08-25 21:31
I będą mieli rację. PO zgłupła do reszty.
Rakol / 83.25.85.* / 2015-08-25 21:24
POdpisane umowy należy dotrzymywać, albo brać pełne ryzyko za brak wiedzy i głupotę. Do dochodzenia roszczeń powołana jest instytucja sądów powszechnych. Inna sprawa,że wyroki tych sądów wołają o POmste do nieba, ale skoro godzimy się na takie prawodawstwo to albo jesteśmy głupim narodem albo tak zmanipulowanym, że nie POtrafimy sami używać mózgu do myślenia.
marmarr / 178.16.64.* / 2015-08-25 21:13
Teraz to chyba lepiej zaufać przekupce na targu niz tkz. "intytucji zaufania publicznego" - bankowi. Banki, w przeciwienstwie do szaraczka, zatrudniajac tysiace finansistow, od poczatku wiedzialy co sie wydarzy, sprzedajac kredyty we frankach, myslalaly, ze i tak nic nie straca - przeciez cala odpowiedzialnosc za kredyt jest po stronie kredytobiorcy. Pomylily sie tylko w jednym, nie przewidzialy, ze sie zmieni wladza w pl. Chociaz na to tez mozna wplywac, np. manipulowac opinia publiczna przez zachdonie media.
mamamma / 178.16.64.* / 2015-08-25 21:08
Nie rozumiem, dlaczego wszystkie banki mają znaczek "instytucja zaufania poblicznego". Obywatel, może mieć zawódówke i nie mieć bladego pojęcia o rynkach finansowych. Bank, zatrudniając tysięce finansistów, mając ogromnę wiedzę na tematy finansowe DOBRZE WIEDZIAŁY co się stanie z frannkiem, a mimo to udzielały kredytu gawiedzi, myśląc, że i tak na tym nie stracą (a tu się przeliczyły - nie wzięły pod uwagę zmianu rządów). Banki powinnny dostawać status "instytucji zaufania poblicznego" jak to się mówi po ang. on case by case basis. Taki Mbank (nabici w mbank) czy BPH nighdy by nie dostał takiego statusu- jak wiadomo, teraz lepiej zaufać przekupce na targu niż bankowi.
Zdegustowany56789 / 89.77.15.* / 2015-08-25 19:45
OOo instytucja zaufania publicznego zamienia się w szantazyste ☺ ustawa jest niepotrzebna, przecież ETS orzekł, że instrumenty finansowe jakimi są "kredyty" indeksowane to kant ☺ zlotowkowicze co wzięli RNS nie lamcie się, za moment dopłaty do odsetek się skończą, WIBOR skoczył do 7% co w konsekwencji podniesie Wam datę 2,5 raza ☺ a tak BTW te dopłaty z RNS to za czyja kasę były dawane cwaniaki?
Ja506 / 109.95.144.* / 2015-08-25 19:00
Przewalutowanie kredytów we frankach szwajcarskich. Główny akcjonariusz BPH będzie dochodził odszkodowania
To samo powinni zrobić wszyscy Polacy co maja kredyty w złotówkach !!!!
andrzej bydg. / 46.238.221.* / 2015-08-25 18:59
Bardzo DOBRZE !!!!!! BO KIEDY FRANKOWICZE ŚMIELI SIĘ ZE MNIE ŻE PŁACĘ WIĘCEJ OD NICH TO NIKT NIE POMYŚLAŁA ŻEBY MI ULŻYĆ WIĘC DLACZEGO ZA SPRAWIEDLIWE MAM UZNAĆ TAKI KOMFORT DLA ZADŁUŻONYCH W TEJ WALUCIE . rZĄD JAK CHCE POMAGAĆ TO RÓWNO WSZYSTKIM OBYWATELOM NIE TYLKO TYM CO UWAŻALI SIĘ ZA CWANIAKÓW ????
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: