Forum Forum dla firmKsięgowość

Pytanie do księgowych - nierzetelny klient

Pytanie do księgowych - nierzetelny klient

Jagazzz / 50.7.159.* / 2015-01-30 07:16
Witam serdecznie. Chcąc iść z duchem czasu, pomyślałam, że czas wyjść z biura i wejść do Internetu. Mam na myśli księgowość online. Wiem, że są platformy, które ułatwiają życie księgowym, m.in. wymagając od klienta wprowadzenia danych, ale zastanawiam się jak to jest z tymi klientami. Wiadomo, że jak klient zapomni/wyjedzie/cokolwiek, to nasza praca będzie opóźniona i teraz pytanie do osób, które korzystają z takich systemów - macie takich zapominalskich/nierzetelnych klientów, a jeśli tak, to jak sobie z nimi radzicie? Opowiedzcie coś o tego typu współpracy.
Wyświetlaj:
michauzadek / 195.189.88.* / 2018-12-01 00:10
Pozostaje mi się tylko cieszyć, że ja mam święty spokój z takimi nierzetelnymi klientami! Na szczęście też dużą robotę robi za mnie biuro rachunkowe Gama! Bardzo solidne i bardzo dobre.
Rotomski / 31.61.138.* / 2015-02-02 10:18
Ja korzystam z takiej opcji, a mianowicie z systemu m**********.pl. Fakt - ułatwiają pracę bardzo i naprawdę nie mogę doszukać się minusów. A jeżeli klient będzie nierzetelny, to przecież sam sobie szkodzi. To już w jego interesie leży, aby był terminowy. Nie obawiaj się tego ;)

Najnowsze wpisy