Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

pytanie o fundusz Pioneer Średnich Spółek Rynku Polskiego

pytanie o fundusz Pioneer Średnich Spółek Rynku Polskiego

majka_h / 89.79.100.* / 2007-09-25 18:41
Witam,

chcaiłabym poznać opinie doswiadczonych graczy na temat inwestycji w fundusz Pioneer Średnich Spółek Rynku Polskiego?? warto czy lepej sie wycofac
Wyświetlaj:
przewodnick / 2007-09-25 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A ma już Pani czy planuje inwestować w nie ?
majka_h / 89.79.100.* / 2007-09-25 21:52
tak kupiłam w maju za 1000
przewodnick / 2007-09-25 22:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ma jeszcze duzo do odrobienia (wypada prawie najgodzej ze wszystkich funduszy). Wrzesień też kiepski (dugi od końca, na stratach). Proszę zrobić tak jak radzi większość. Ja jestem za przejściem do innego TFI lub przynajmniej do innego typu funduszu, bo ten jest zbyt długo na minus.
ketonal / 2008-06-27 15:14
Witam.
Chciałbym poznać państwa zdanie na temat funduszu PIONEER ŚREDNICH SPÓŁEK RYNKU POLSKIEGO FIO.
A dokładniej : bardzo martwią mnie ciągłe straty tego funduszu, a to dla tego, że zakupiłem pewną liczbę jednostek po cenie 14.85 PLN i niestety jak dotąd jestem na poważnym minusie ( straciłem już 50% kwoty jaką wpłacałem na początku ) .
Analitycy przekonują mnie abym WSTRZYMAŁ się ze sprzedażą jednostek i wyczekał, gdyż sytuacja ma się zmienić.

Proszę podpowiedzcie co robić SPRZEDAWAĆ czy NIE ???
majka_h / 89.79.100.* / 2007-09-25 22:22
Co Pan sadzi o tym funduszu CitiPłynnościowy SFIO Legg Mason ??
przewodnick / 2007-09-25 22:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z dwóch wyżej wymienionych zdecydowanie Legg Mason. Proszę się wstrzymać z zakupem jednostek do drugiego tygodnia paździenika i wtedy ocenić sytuację.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy