Forum W wolnym czasieSport

Rakieta do tenisa?

Rakieta do tenisa?

marek_40 / 83.8.103.* / 2013-04-24 19:46
Czy wiecie może gdzie można w fajnej, przystępnej cenie kupić rakietkę do tenisa? Chodzi mi oczywiście o sklepy internetowe. Będę wdzięczny za pomoc :)
Wyświetlaj:
seba_wawa22 / 83.20.79.* / 2013-04-24 20:17
Zajrzyj na www.squashandsport.pl . Mają naprawdę duży wybór i to często produktów ciężko dostępnych w innych miejscach. Jakiś czas temu sam nabyłem tam swoją rakietkę. Ogólnie miły sklep. Można w fajnych pakietach kupować. Nie trzeba szukać w innych miejscach, bo w jednym sklepie masz sprzęt, ciuchy sportowe, różne odżywki, suplementy diety itd. Wysyłają towar szybko, dobrze zabezpieczony. Cieszyłem się swoją rakietką praktycznie już na drugi dzień od złożenia zamówienia ;)
Piotr Buczkowski / 89.76.55.* / 2013-09-08 00:42
Mamy nadzieję, że rakieka kupiona, a ze swojego ramienia zapraszamy na najważniejsze wydarzenie tenisowe w Polsce - Puchar Davisa!

Bilety dostępne są na stronie abilet.pl. Istnieje możliwość zakupu biletu na każdy dzień oddzielnie bądź biletu vipowskiego na 3 dni. Zapraszam do zapoznania się z informacjami na stronie, gdzie został wyszczególniony przebieg imprezy.

Ceny biletów prezentują się następująco: 13 września (start od 15:45): ceny od 53,00 złotych
14 września (start od 14:00): ceny od 42,00 złotych
15 września (start od 12:00): ceny od 53,00 złotych
W razie ewentualnych pytań jestem do dyspozycji.

Trailer wydarzenia: www.youtube.com/watch?v=Y93UfHwja_4

A już w tą niedzielę zapraszamy na akcję OTWARTE KORTY - godz. 14-16, większość warszawskich kortów otwarta dla wszystkich za darmo! Zapraszamy na pomachanie rakietą! :)

Pozdrawiam
Piotr Buczkowski
______________________________________
Online Ekspert PZT

Najnowsze wpisy