Forum Forum prawneGospodarcze

Rejestry dłużników. Gdzie sprawdzisz partnera?

Rejestry dłużników. Gdzie sprawdzisz partnera?

Wyświetlaj:
KRDN.pl / 91.90.191.* / 2015-06-12 13:58
Witam,
Aby sprawdzić dany podmiot w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych (organie KRS) potrzebny jest nam numer RDN ale jeśli zależy Państwu na czasie niekoniecznie trzeba składać wniosek do sądu o wydanie takiego numeru. Zachęcam do zapoznania się z naszym serwisem gdzie w prosty i szybki sposób otrzymać możemy numer RDN i raport dot. figurowania (bądź też niefigurowania) interesującego nas podmiotu w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych. Numer i raport generowany jest natychmiastowo.
Usługa jest standardowo płatna, ale jako nowy użytkownik serwisu otrzymujecie Państwo „Promocyjne doładowanie konta” w wysokości 40 zł na start. Zgodnie z naszym cennikiem środki promocyjne wystarczą na weryfikację dwóch podmiotów.

http://www.krdn.pl/
M_jk / 83.144.70.* / 2012-11-23 08:25
Wspomniane przykłady stanowią zewnętrzną formę rejestrowania dłużników. Możliwe jest jednak prowadzenie takiego rejestru wewnątrz firmy- za pomocą programów inf, które same monitorują naszych beneficjentów. Moja firma przykładowo korzysta ze smartreactora, ale wiem, że są jeszcze inne rozwiązania, które za nas dokonają oceny wiarygodności kontrahenta oraz jego ryzyka kredytowego.
grzesiek_pac1 / 2012-11-23 08:44 / Bywalec forum
Ja w ogóle nie wiedziałem, ze jest możliwa taka wewnętrzna kontrola, ale dobrze wiedzieć, dzięki za informacje. To chyba będzie bardziej komfortowe i bardziej bezpieczne rozwiązanie.
Jan_gość / 178.33.169.* / 2012-11-27 14:20
Ja polecam Ci giełdy długów- ja obecnie korzysam z recupero i jesem z niej najbardziej zadowolony, prosta strona a pozatym szybko oferty znikają.
Żyrafa00 / 2012-11-27 15:37
Czasami zastanawiam się czy rejestr dłużników, nie istneieje po to żeby szantażować ludzi... że jeżeli nie zapłacą to będą tam widnieć...
Jan_gość / 178.33.169.* / 2012-11-27 14:20
Ja polecam Ci giełdy długów- ja obecnie kożysam z recupero i jesem z niej najbardziej zadowolony, prosta strona a pozatym szybko oferty znikają.

Najnowsze wpisy