Forum Forum finansoweKarty

Rezygnacja z karty debetowej na rzecz karty kredytowej

Rezygnacja z karty debetowej na rzecz karty kredytowej

Przemek921 / 178.37.11.* / 2016-12-29 21:43
Witam.
Mam takie pytanie mam kartę kredytową i debetową i zastanawiam się czy nie zrezygnować z karty debetowej ponieważ aby nie płacić za kartę debetową to muszę wykonać płatności na 300 zł oraz aby nie płacić za kartę kredytową to muszę wykonać płatności na 600 zł i mając dwie karty to koszty miesięczne są na kwotę 900 zł i tak pomyślałem aby obniżyć trochę koszty to zrezygnować z karty debetowej i wszelkie płatności wykonywać kartą kredytową i wtedy miesięcznie zapłacę 600 a nie 900 zł. Czy jest to dobry pomysł co o tym myślicie ?
Wyświetlaj:
szklarek / 2016-12-30 10:33
Co z bankomatami i wypłatą gotówki ? Jeśli to jedyna Twoja karta debetowa, to taka rezygnacja to skórka za wyprawkę, bo prowizje za wypłaty z bankomatu przy pomocy k.kredytowej będą większe niż obecne opłaty za kartę debetową nawet bez sprostania limitom miesięcznym transakcji.

http://direct.money.pl/poradnik_finansowy/czy-mozna-wyplacac-gotowke-z-bankomatu-karta-kredytowa,poradnik-finansowy,haslo,152.html
zyga1234 / 83.10.1.* / 2017-01-03 14:05
witam, tak czytam i zastanawiam się czy aby pytającego nie denerwuje że 2 dodać 2 jest 4
wielkie mi doradztwo finansowe, EXPERCI
szklarek / 2017-01-03 19:12
A ja się zastanawiam, czyj wpis daje pytającemu więcej. Mój czy Twój. Który jest na temat.
I skąd owa liczba mnoga i jakieś zarzuty 'eksperctwa'.

Najnowsze wpisy