Forum Forum ubezpieczeńInne

Rezygnacja z Ubezpieczenia pożyczki Eurobank Proszę o poradę

Rezygnacja z Ubezpieczenia pożyczki Eurobank Proszę o poradę

martes33 / 2015-05-29 13:14
> Witam ma ciekawy temat , ostatnio zacząłem interesować się pożyczką> ojca , bo zadzwoniła do niego pani z eurobanku z oferta dodatkowej> gotówki ,a że jedzie do sanatorium to wżioł.
> Zacząłem czytać z ciekawosci bo zdziwiło mnie to że dali mu cokolwiek> , ojciec ma 78 lat , a nie pytali go o stan zdrowie , nie było badań ,> żadnej ankiety medycznej , nic!!
> Zaczołem czytać umowę pożyczki powtórnej konsolidacyjnej ale nazwa!! ,> i OWU ubezpieczenia pożyczki , w punkcie o wyłączeniach> odpowiedzialnośći jest punkcik o chorobach przewlekłych i ogólnie o> chorobach nie można chorować ,wszędzie wyłączenia mój ojciec leczy> się na prostatę , bierze leki neurologiczne , wątroba -bo nie wylewał> za kołnierz... , i dali mu jeszcze ubezpieczenie od utraty pracy i wypadku> przy pracy emerytowi 78 letniemu , to ubezpieczenie to koszt 6500 zł ,> kapitał pożyczki to 42000 tys. zł , rata 1088zł .
> Wieć ojciec złożył w eurobanku na piśmie rezygnacje z ubezpieczenia> pożyczki , bo w karcie produktu pożyczki w punkcie o rezygnacji z> ubezpieczenia pożyczki jest napisane że ubezpieczenie jest dobrowolne , i> jeśli wypowie się umowę ubezpieczenia do 30 dni od podpisania pożyczki> to bank zwraca ubezpieczenie tak jest napisane .
> W praktyce wygląda to tak na razie że dzwoniła pani z eurobaku , z> pytaniem o powód rezygnacji z ubezpieczenia pożyczki , ojciec powiedział> że czeka na list , a pani powiedział żeby ojciec się zastanowił bo> zrezygnować z ubezpieczenia można wtedy jak się spłaci kapitał> pożyczki 42000zł , wtedy zwrócą mu 6500zł sumy ubezpieczenia> pożyczki.
> Czekamy na list z eurobanku , ale chcielibyśmy pójsc na ugodę z bankiem> , pieniądze z pseudo ubezpieczenia przeznaczyc na nadpłatę kapitału> pożyczki , ale czy bank na to pójdzie?
> Jesli to możliwe to proszę o pomoc bo prawdopodobnie ojciec dostanie> wypowiedzenie umowy pożyczki i termin do spłaty kapitału 42000zł, co> wtedy?jak z bankiem pisac?
> Chciałbym zwrócić uwagę na proceder banków Polskich , na zdobywanie> dodatkowej kasy wciskają emerytą bezwartosciowe ubezpieczenia , a jak oni> chorują umierają , a rodzina zkłada akt zgonu w banku , a ubezpieczyciel> się tłumaczy że nie może zrobic cesji na bank bo w wyłączeniach> odpowiedzialnosći jest tyle wyłączen , a każdy choruje, a w umowie> pożyczki jest pełnomocnictwo dla banku i ubezpieczyciela że ma prawo> przeglądac wszelką dokumentacje zmarłego z ostatnich lat , ale czemu po> fakcie , a nie przed????????
> Dla mnie wniosek prosty , ktos i tak zapłaci tak rozumuje bank , bank> sprzedaje dłóg windykacji , po tym jak ubezpieczyciel odmówi wypłaty> ubezpieczenia , a bank sprzedaje dłóg firmie windykacujnej i rodzina> bliższa dalsza drży!!!!!do takich wniosków doszedłem czytając fora> internetowe.
> Proszę o pomoc ,poradę.
>
> Załączam link
> http://serwer1354482.home.pl/BIURO/DOC/EUROBANK.zip
KamilaKowalczyk / 2020-03-26 13:40
Dobrze sobie można warunki chwilówki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.

Najnowsze wpisy