Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosja: Rząd zwiększa dotacje na filmy, zwłaszcza patriotyczne

Rosja: Rząd zwiększa dotacje na filmy, zwłaszcza patriotyczne

Wyświetlaj:
wrtrererr / 83.12.121.* / 2015-02-26 08:10
a nasz rząd daje na paszkwile obrażające Polaków i mające w zamyśle wpędzić ich w poczucie winy. Stąd różne "pokłosia" "idy" itp. Im więcej shitu wyleje na Polaków twórca filmu tym lepiej. Ot taka polityka historyczna a'la PO. Kolaborująca w czasie IIWW Francja nakręciła tysiące filmów o swoim "ruchu oporu", Niemcy co i rusz dofinansowują produkcje w których nie ma Niemców tylko jacyś "naziści" a żołnierze Wermachtu/SS to w sumie były fajne chłopaki którzy nie chcieli walczyć a te rozwałki ludności w Polsce to robili właśnie NAZIŚCI. Tak ogólnie to w sumie (wg kinematografii amerykańskiej pod patronatem Izraela) to na wojnie ginęli tylko Żydzi wbrew wysiłkom licznych, dzielnych do "bulu" żydowskich oddziałów partyzanckich które musiały walczyć nie tylko z Nazistami ale i żydożernymi Polakami z AK. Ogólnie to Polacy wywołali IIWW i powinni wszystkim wypłacić odszkodowania- Niemcom za wysiedlenia, Żydom za Holokaust i wysiedlenia, słoniom za plamy na Słońcu.
aleksandra.l / 195.116.53.* / 2015-02-26 09:34
Nie denerwuj się, może jutro będzie lepiej.
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-02-26 09:46
nie denerwuję się tylko mi przykro że nie szanujemy się sami więc inni tym bardziej nas nie będą szanować. Ty Aleksandro nic nie rozumiesz z otaczającego cię świata [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-02-26 10:32
oczywiście moderator już skasował kawał mojego posta żeby tym od wyzywania od rusków było łatwiej polemizować. Co wy byście dzieciaki zrobili bez pomocy moderatora? Najprościej byłoby pokasować wszystkie antyukraińskie posty - byłoby złudzenie że wszyscy Polacy popierają banderowców.
zygfryd474 / 185.28.193.* / 2015-02-26 09:51
z ruskimi kłamstwami się nie dyskutuje - panimajut :)
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-02-26 10:23
raczej macie (płatne pisarczyki)problem z przedstawieniem racjonalnych argumentów na obronę swoich tez więc idziecie na łatwiznę i piszecie te bzdury o płatnych ruskich trolach. Rosjanie mają nas głęboko w srace. Pisałem tu wielokrotnie- jesteśmy zbyt małym kundelkiem żeby się Rosjanie nami przejmowali i delegowali kogokolwiek do "wojny sieciowej" z czytelnikami Money.pl i innych portali. Głosy sceptyczne wobec polityki Polski/UE/USA w sprawie konfliktu ukraińskiego pochodzą po prostu od myślących Polaków. To że mnie wyzwiesz od rusków, nazwiesz Wanią i zapytasz o pogodę w Moskwie nic nie zmieni. Mam swój pogląd na sprawę i dopóki mnie nie przekonasz racjonalnymi argumentami że się mylę - zdania nie zmienię. Swoją drogą zdumiewający jest ograniczony zakres postów "tropicieli ruskich brygad sieciowych"- wszystkie portale, różne nicki, różne IP- a zawsze jest o śmierdzących onucach, pytanie o pogodę w Moskwie, pytanie ile rubli ktoś dostanie za post.
adpl2015 / 81.210.106.* / 2015-02-26 10:52
Dobrze by było żeby Rosjanie mieli nas w srace ale za to nie mordowali.Niestety ludobójstwo w Katyniu,eksterminacja ludności polskiej przez NKWD,praca niewolnicza Polaków w rosyjskich obozach koncentracyjnych,grabież ziem polskich w 1939 i 1945,masowe gwałty na kobietach polskich, mordowanie Polaków po 1945 roku to nie są dobre doświadczenia.Pamiętajmy że obecnie faszystowska władza Putina rehabilituje ludobójczą politykę rosyjską z czasów ZSRR.Rosja nigdy nie wypłaciła obywatelom polskim odszkodowań za pracę niewolniczą na rzecz ZSRR oraz za zagrabione mienie.Wiadomo że i tak nic od nich nie uzyskamy ale możemy pomarzyć o tym żeby ten kraj ten nie był rządzony przez morderców.
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-02-26 10:56
to samo można napisać o Ukrainie. No może Ukraińscy oszczędzili Polakom z Wołynia pracy niewolniczej. Chyba jednak wolałbym popracować niewolniczo u Rosjan (z nadzieją na przeżycie) niż doświadczyć "przyjaźni" ukraińskiej sotni UPA.
adpl2015 / 81.210.106.* / 2015-02-26 12:47
Poczytaj o Polakach pracujących na Kołymie i jedzących trupy umarłych a stracisz chęć.Można pisać różne rzeczy o Ukrainie,ale trzeba powiedzieć że:
-Ukraińcy którzy mordowali Polaków byli obywatelami ZSRR skąd czerpali wzory bestialstwa niespotykane w świecie
-wymordowanie kilku milionów Ukraińców przez Rosjan w latach 30-tych spowodowało nienawiść której owoce zbieraliśmy i będziemy zbierać
-okrucieństwo Ukraińców w stosunku do innych zrodzone na wzorach ZSRR,umozliwione było przez sojusz Stalina z Hitlerem i wybuch II wojny światowej
-wg mnie nie powinniśmy gloryfikować zbrodniarzy takich jak Stalin,Hitler czy Putin
-jak Panu się podoba to niech osiedli się w Rosji,ja tego Polakom nie życzę
ghdghdhdahada / 83.12.121.* / 2015-02-26 13:16
będę mieszkać gdzie mi się podoba. Argument że "Ukraińcy którzy mordowali Polaków byli obywatelami ZSRR skąd czerpali wzory bestialstwa niespotykane w świecie" jest żałosny. Jak rozumiem- tonący brzytwy się chwyta. Ormianie też byli obywatelami ZSRR. Pewnie jeszcze kilka nacji wchodziło w jego skład.
"wymordowanie kilku milionów Ukraińców przez Rosjan w latach 30-tych spowodowało nienawiść której owoce zbieraliśmy i będziemy zbierać
-okrucieństwo Ukraińców w stosunku do innych zrodzone na wzorach ZSRR,umozliwione było przez sojusz Stalina z Hitlerem i wybuch II wojny światowej"- co do tego maja mordowani na Wołyniu Polacy????????
- wg mnie nie powinniśmy gloryfikować zbrodniarzy takich jak Stalin,Hitler czy Putin - manipulacja oparta na zestawieniu faktycznych zbrodniarzy z domniemanym na zasadzie obrzucę wszystkich kałem z nuż coś się przyklei. W twoim zestawieniu zbrodniarzy brakuje mi Bandery. CZy wg ciebie nie był zbrodniarzem równym Stalinowi?
adpl2015 / 81.210.106.* / 2015-02-26 13:41
pewnie że nie był,Stalin był największym zbrodniarzem XX wieku,zbrodniom Bandery daleko do zbrodni Hitlera,takich zbrodniarzy jak Bandera to mieliśmy sporo wśród polskich komunistów którzy rządzili jako namiestnicy Kremla.
zło które wyrządzili Ukraińcy nie wzięło się z niczego,zbrodnie które dokonywał ZSRR na wielu narodach zaszczepiły nienawiść między wielu narodami,zło nie może zbudować nic dobrego dlatego owoce cywilizacji rosyjskiej są takie jakie są,miliony trupów i torturowanych,ludzie traktowani gorzej niż bydło
zło które wyrządza Putin może sprawiać radość tylko ludziom wykolejonym podobnym do tych którzy torturowali ludzi w więzieniach NKWD i Gestapo
proszę się zastanowić nad pewnymi sprawami, nad istotą zła,Polacy jako ludzie z aspiracjami do wolności i myślenia nie mogą popierać takich ludzi jak Putin będący duchowym spadkobiercą największych zbrodniarzy XX wieku,tj. Stalina, Hitlera i Lenina.
Powinniśmy budować dobro oparte na prawdzie, tylko z niego może wyrosnąć coś wartościowego
ziewam / 164.127.30.* / 2015-02-26 07:55
A dlaczego to niby tylko amerykanie i ich pieski (min z polaczkowa )miałyby mieć monopol na propagandę? W Polsce nie ma pluralizmu mediów, jest natrętne szczucie na Rosje czyli naszego sąsiada co jest wbrew interesowi kraju a jednak się dzieje, ktoś pociąga za sznurki. W USA i UK od 100 lat w parlamentach zasiadają tylko 2 partie i na przemian rządzą a media są w rękach korporacji które żyją w symbiozie z rządem. Stąd min. nienawiść do Putina bo przełamał monopol w USA na TV, dotąd nawet jakby ktoś chciał zrobić niezależny kanał to nie miał dość kasy a ci co mieli kasę od pokoleń należą do sitwy i kółko się zamykało. Weszła Russia Today, w dodatku Putin na bezczelnego dał azyl Snowdenowi, pomagał Syrii, Iranowi więc miarka się przebrała, Wujek Sam się wpienił i próbuje coś z tym "Putlerem" zrobić a sami od niego nie lepsi - widać w Palestynie, Libii, Iraku, do czego są zdolni i jakże dwulicowi. To jest wszystko brudna polityka i szkoda tylko że Polska nie trzyma się od tego na dystans. Robimy za republike kartoflaną. Wczoraj Moskwa dziś Waszyngton i Berlin, świat się zmienia mentalność zostaje.
na temat / 81.210.106.* / 2015-02-26 10:05
Ma Pan rację że rządząca komunistyczna koalicja PO nie ma ambicji rządów niezależnych.Bierze się to z tradycji PRL-u.PO robi wszystko żeby jak to mówił Sikorski zrobić "laskę Rosjanom".Efekty skrajnie prorosyjskiej postawy Tuska widzimy.Dla Putina Tusk zawsze był śmieciem i tak go traktował.Udało się jednak Putinowi podzielić Polskę na złego Kaczyńskiego a dobrego dla Kremla Tuska.Tusk w swojej gorliwości nawet powołał pełnomocnika do obrony prawdy podawanej przez Rosjan.Do zwycięstwa sił demokratycznych i proeuropejskich jest prawie tak samo daleko jak w Rosji.
trupek / 77.253.233.* / 2015-02-26 09:46
Wszystko się zgadza tyle,że od 100 lat ludzie w tej wspaniałej Rosji, kombinują jak wymknąć się do tego złego UK lub USA. Im kto bardziej rozgarnięty tym mniej wierzy Putinowi (mam na myśli oczywiście samych Rosjan).
Świat to widzi i dlatego nikt poza Rosją nie uwierzy Putinowi, cokolwiek by nie powiedziała jego propaganda.
zygfryd474 / 185.28.193.* / 2015-02-26 10:08
Popieram.
ruskim się nie wierzy, gdyż oni kłamstwo mają we krwi od małego.
Władza w każdej dziedzinie kłamie społeczeństwo ile się da, ważne też aby wódka była tania, gdyż upitym rządzi się bezproblemowo.
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-02-26 10:29
wyczuwam nutkę poczucia wyższości wobec "wiecznie pijanych rusków". Proponuje więc piątkowy/sobotni wyjazd w okolice naszych wiejskich/miejskich dyskotek, pubów, barów i spelunek. Proponuję wizytę w dzielnicach biedy które są w każdym naszym mieście. Widzę że kolega to taki trochę nie z tego świata- pewnie żyje się na zamkniętym osiedlu z cieciem i szlabanem i nie wie się jak się bawi Polska w weekendy. Nie jest to czytanie Seneki w oryginele.
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-02-26 11:01
popieram też twoje "popieram"
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-02-26 11:02
w sumie to popieram i "hehe" i "popieram"

Najnowsze wpisy