Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosja zabroniła importu produktów polskiej Mlekovity

Rosja zabroniła importu produktów polskiej Mlekovity

Wyświetlaj:
Wasz Rusek / 78.85.190.* / 2014-07-30 18:50
Ja nie mogę, skąd się bierzy tyle złościwych ludzie?Przecież Polacy popierali sankcje przeciwko nam, a teraz się dziwią że nie chcemy ich produkcji. Rosjanie czemuś się nie zbierali przed Ambassadą Polski z plakatami, tak samo jak my o Was ze złością nie mówimy. Jak wróciłem z Polski do Rosji i trochę opowiedziałem swojim znajomym o tym co gadają o Rosjanach, jak się cieszą naszym śmierciom, teraktom w Rosji i w ogóle każdej porażki mojego kraju to byli bardzo zdziwienie że taka nienawiść istnieje. No a teraz wszystko jest sprawedliwe - ile Rosja miłczała póki Wasze media i dużo z Was również nazywali nas kundlamy, półgłowkamy, k**wami itd, więcej miłczać nie bedziemy. Jedynie jest mi naprawdę żal że niektórzy naprawdę dobrzy Polacy teraz ucierpią ale tak samo stracą przez Was zwykli Rosjanie. Nie jestem Polakofobiem, Putin płaci mi za posty tutaj bardzo mało więc jest to nie jego opinia tylko moja
huragan / 94.42.189.* / 2014-04-11 07:57
mamy takich wspaniałych polityków , tab bardzo walczących o sprawy Polski na świecie, ze musimy przyjąć te uderzenie w imię wyższych interesów. Bo przecież interes tuska i sikorskiego jest ponad sprawy Polski, Narodu !
Nie bądźmy malkontentami. Teraz trzeba pomagac Ukraińcom finansowo. Tak jak tego chce komorowski. Trzeba otwierać kanały dla naszych krajowych zuchów, znajomych króliczka. Polskie dzieci i chorzy moga poczekać !
T. / 81.190.62.* / 2014-04-07 21:06
Embargo ze strony Rosji za nawoływanie przez naszych ministrów ,posłów i premiera do sankcji było do przewidzenia . Szkoda tylko,że nie przewidzieli tego winowajcy.
niobe / 109.71.144.* / 2014-04-07 18:44
Tak to jest jak polaczki wciskaja nos w nieswoje sprawy polityczne teraz sie nam to odbije ekonomicznie.U nas beda teraz padac firmy a niektore panstwa na tym skorzystaja a jakie to wiadomo.
fdfddf / 83.23.219.* / 2014-04-07 17:42
pozostaje otworzyć granice dla ruskich w kaliningradzie i rozdawać kiełbasy przy granicy za półdarmo

Najnowsze wpisy