Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosja zatrzaśnie drzwi dla zagranicznych gości

Rosja zatrzaśnie drzwi dla zagranicznych gości

Wyświetlaj:
michael brown 18****** / 212.14.47.* / 2014-12-02 10:41
USA postawiły już dawno mur na granicy z Meksykiem. Zadaniem muru jest blokowanie przepływu ludności z kraju graniczącego z USA. Jest to takie samo działanie jak "mur berliński" oraz jak zbudowany mur graniczny pomiędzy Izraelem a Palestyną. Jest to działanie sprzeczne z wszelkimi deklarowanymi przez USA zasadami do swobodnego przepływu ludności , towarów i kapitału [deklaracje wobec krajów UE], tymczasem wobec swoich biedniejszych bezpośrednich sąsiadów stosują zasadę dyskryminowania i ostrej blokady swoich granic. Podczas gdy jednocześnie na drugim końcu Świata na Ukrainie szczują władze do stosowania terroru wobec SWOICH OBYWATELI w Doniecku i Ługańsku. podobnie w swoim imperium stosują rasistowską politykę wobec Afroamerykanów. stosują tą podłą politykę rasizmu przy pełnej aprobacie swojego niezrównoważonego emocjonalnie Prezydenta który jest mieszańcem rasowym i być może stosuje politykę która kiedyś będzie miała rasistowskie odniesienie także do jego córek. Tak to rządzi niejaki Barack, mieszaniec w swoim imperium które poucza cały wolny Świat w zakresie wolności obywatelskich co wywołuje już tylko pusty śmiech w Świecie.
trupek / 83.21.244.* / 2014-12-05 02:05
Tak, tak..w Rosji co prawda bieda, ale w USA murzynów biją.
ats / 213.79.37.* / 2014-12-02 09:54
Tylko czekam aż putler postawi wielki mur żeby nikt nie mógł przedostać się do jego królestwa gdzie wszystkim żyje się najlepiej na świecie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
sam nie wiem czemu:) / 178.37.244.* / 2014-12-02 10:42
Polska przed wojną 39 też drewniany, co prawda, postawiła na wschodniej granicy.Tak, że US nie były pierwsze.Ciekawostką są strzelnice Wielkiego Muru patrzące na wschód. Z Niemcami pogodziliśmy się obecnie a ja nie mam potrzeby ginąć za Klub Miliarderów.
condor11 / 79.186.183.* / 2014-12-02 10:17
Chiny kiedys postawily a teraz maja wielka atrakcja......a kiedy to Putin mowil ze w Rosji wszystkim sie zyje najlepiej? szybciej w rodzimych mediach taka propagande uslyszysz.....
ats / 213.79.37.* / 2014-12-02 10:31
Wystarczy zobaczyć rosyjskie wiadomości jaką sieją propagandę sukcesu i straszenie ludzi jaki to zachód jest zły no i jak sankcje wzmacniają rosję o rublu nie wspomnę
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gość193 / 95.41.9.* / 2014-12-02 11:59
no więc ja przeglądam internetowe wydania takich gazet jak: Kommersant, Niezawisimaja G., MK.ru czy RG.ru. I nie widzę tam praktycznie w ogóle propagandy sukcesu, wręcz przeciwnie: informują rzetelnie o sytuacji ekonomicznej kraju

Najnowsze wpisy