Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rosjanie chcą opodatkować... zagraniczne filmy

Rosjanie chcą opodatkować... zagraniczne filmy

Wyświetlaj:
japolak / 62.233.160.* / 2015-07-10 11:27
W zeszłym tygodniu wróciłem z Rosji. Powiem Wam że jestem przerażony ich podejściem do całej sytuacji. Sprawy filmów, kultury embarga itp są naprawdę na 2 planie. Ja mam wrażenie że w ich umysłach ZSRR po prostu spał i teraz znów się obudził. Wierzcie lub nie ale to co u nich mówi Putin i telewizja jest święte. Oczywiście pomijam tych Rosjan z otwartymi umysłami, którzy myślą, czytają i jeżdżą po świecie - ich jest może 1%. Reszta jesli Putin powie im że idziemy na Zachód, wstanie i pójdzie - za krzywdy jakie im Zachód wyrządził, za biedę, za niewdzięczność - przecież Rosja wyzwoliła świat, przecież to Rosja żywi Europę. A szczytem debilizmu jaki słyszałem to to, że jabłka produkowane w Rosji, Polscy przemytnicy wywożą za granicę i przywożą jako Polskie ale 4 razy droższe - poważnie to oryginał!!!!!!! Nad Rosjanami trzeba by pracować min 50 lat żeby się coś zmieniło. Niestety beton jest ogromny. Na temat ile Stalin wymordował Rosjan reagują agresją lub zdaniem że powinien więcej bo jeszcze zostali ci co okradają Rosję z jej bogactw. A ich mocarstwo wygląda tak że 90% wsi i 40% mieszkańców miast nie ma bieżącej wody, gazu ani kanalizacji. Więc wszyscy ci co tak wychwalają na forach Putina niech sobie pomyslą że mogą wrócić do drewnianej chaty z jedna izbą, piecem glinianym, bez mediów, prąd 12 godzin dziennie a internet (kontrolowany) w najbliższym mieście czyli jakieś min 50km.
Oglądacz / 95.49.75.* / 2015-07-09 20:56
Póki tu szydzimy z Rosji i wyśmiewamy, to jednak w dziedzinie filmów zagranicznych Polska jest zapyziała prowincją, gdzie ludzi pozwalają traktować się jak śmieci, gdzie dystrybutorzy filmów gardzą widzami. Jak idioci oglądamy zagraniczne filmy z napisami i dajemy się pomiatać dystrybutorom, którzy nie chcą wydawać kasy na dubbing. W Rosji, czy we Włoszech i innych cywilizowanych krajach jest to nie do pomyślenia. Do dubbingu zatrudnia się dobrych aktorów, a szczytem niechlujstwa jest zatrudnienie lektora. Takie chamstwo jak zmuszanie widza do czytania napisów w kinie nikomu do głowy nie przyjdzie. Cóż, jak pozwalamy sobą pomiatać, to nami pomiatają. Jesteśmy bydłem, bo pozwalamy, żeby nas traktowano jako bydło. Płacimy za bilet i nie wymagamy, mamy prawo oddać kasę i ponieważ jesteśmy kretynami nie wiemy, że mamy prawo coś za tę kasę żądać. W Rosji jest inaczej. Od zawsze ... A za Polskę jest mi wstyd.
OnyXs / 37.47.40.* / 2015-07-09 16:19
i dobrze, niech zrobi druga Cube
prawnik miedzynarodowy / 96.51.5.* / 2015-07-09 16:04
lepiej zeby amerykanskie filmy byly calkowicie zakazane, bo maja dzialanie oglupiajace a ich "wartosci" niszcza moralnosc i wartosci cywilizowanych ludzi, wprowadzaja "zezwierzecenie" i degeneracje ludzkosci.
w usa ponad 2% spoleczenstwa jest juz w wiezieniu lub ma sprawy sadowe karne.
Troskliwy / 83.7.226.* / 2015-07-09 15:47
A czy w ukochanej Polsce to nie ma podatku VAT od filmów w kinach? I czemu zazwyczaj leci tylko produkcja bratniego przemysłu Amerykańskiego? Kto ostatnio był w kinie na filmie Czeskim lub Rumuńskim?
sethosis / 62.180.140.* / 2015-07-09 15:56
A czy w Polsce jest VAT tylko od filmów zagranicznych/?
He he / 161.4.82.* / 2015-07-09 14:48
I będą Ruski smotrieli na Wilka i Zająca. I tak codziennie...
Stiepan Konsomolec / 85.237.161.* / 2015-07-09 14:35
I tu popieram RasPutina Przecietny Bolszewik powinjen ogladac tylko to na co mu CARU POZWOLI to znaczy Czapajewa i Basnje z Kremla.A tak prawde mowjac to po co maja ogladac filmy z Cywilizacji jak Samogon dostali od Caru w cenje paliwa tak ze chlac i nie dyskutowac TOCZKA
Putlerek / 78.11.14.* / 2015-07-09 14:26
ale co on myśli, ukarze co najwyżej swoich podwładnych i tyle. Kilka procent ludzi mniej w kinach więc i pracowników trzeba będzie mniej- rosyjskich pracowników. Co zyska? Będzie mógł jeszcze bardziej manipulować ludźmi i wtłaczać im do głowy propagandę
Karol 123 / 91.212.242.* / 2015-07-09 13:54
i z czego robicie problem , przecież u nas płaci się podatek od biletów na produkcje wszystkie , Pan Putin chce opodatkować tylko filmy zagraniczne popiera swoich i dobrze
dbdb / 89.65.247.* / 2015-07-09 15:46
a wiesz że on ma na rękach już krew co najmniej 6000 osób.
SANDAŁ / 31.61.131.* / 2015-07-09 13:37
PUTIN ZAWSZE COŚ WYMYŚLI;-)
pan_janek / 94.40.17.* / 2015-07-09 13:09
hahaha ale maja wies na wschodzie

Najnowsze wpisy