Forum Forum podatkoweOdliczenia

Rozliczanie podatku Polska-Anglia

Rozliczanie podatku Polska-Anglia

Metioninaa / 31.183.214.* / 2015-07-22 18:41
Mam kilka pytań odnośnie rozliczania podatku od wynagrodzenia zarobionego w Anglii. Rok temu pracowałam poprzez agencję pracy, zarobiłam 500 zł w jednym tygodniu i 500 w drugim. Kwota była na tyle niska, że podatek nie został odciągnięty. W tym roku planuję popracować dłużej i zarobić nieco więcej. Zastanawiam się, czy zostanie mi odciągnięty podatek (jest to firma legalna, która zatrudnia tymczasowo z dnia na dzień, przeważnie do magazynów i fabryk, jednak nie wymagają insurance number). Nasuwa się kolejne pytanie. Czy owe zarobki pojawią się w zaświadczeniu podatkowym z urzędu skarbowego za 2015 rok ? Da się jakoś tego uniknąć? Boję się, że gdy na zaświadczeniu pojawi się jakikolwiek dochód, nie zostanie mi przyznane stypendium socjalne na uczelni, a niestety nie byłabym w stanie finansowo sobie bez niego poradzić.
EEDEK / 91.123.191.* / 2018-11-23 11:54
Warto sobie zajrzeć na stronę http://rozliczenia-online.com jeśli chodzi o rozliczenia dla samozatrudnionych w Anglii. MI się szybko udało uporać z całą procedurą. Tutaj na stronie masz etap po etapie pokazane jak się do tego w ogóle zabrać. Przede wszystkim trzeba sobie przygotować info na temat dochodu za ostatni rok, wydatków i odprowadzonego podatku – wyciagi z banku, vouchery.

Najnowsze wpisy