Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rozliczenie PIT. Coraz chętniej przekazujemy 1 procent na organizacje pożytku publicznego

Rozliczenie PIT. Coraz chętniej przekazujemy 1 procent na organizacje pożytku publicznego

Wyświetlaj:
wasz odmieniec / 194.152.51.* / 2015-04-24 15:05
Polacy są lepsi od ministra Szczurka bo zabierają jemu ten 1% i przekazują na swoje widzimisię?
wasz odmieniec / 194.152.51.* / 2015-04-24 15:00
Chyba zostanę ostatni co przekażę 1% podatku na dzieci. Nigdy nie wspomagałem i nie wspomogę dzieci gdyż to wspomaganie ich biedniejszymi czyni to matematyka

Od kiedy Owsiaki Ochojskie rozpoczęły działalność to właśnie dzieciom w Polsce się pogorszyło i zaczęło ich brakować? Lipne to pomaganie dzieciom jest i ratowanie życia skoro one biedniejsze jak były?

Nikt nie udowodnił, że wcześniej urodzeni pracują wydajniej od dzieci, dlatego nawet nie macie możliwości pomagać dzieciom, ale wy matematyki nie znacie, dlatego dzieciom pomagacie.

U nas w rodzinie dzieciom się nie pomagało, bo dzieci nie traktowało się jak darmozjadów każde dziecko wiedziało, że samo na siebie musi zapracować, że nikt mu nie pomoże. Dziadek oddał dzieciństwo ojcu ojciec to, co dostał od dziadka oddał mnie ja to oddałem synowi on wnukowi i nikt z nas niczego nie dostał wy darczyńcy pomagacie dzieciom ich okradając, bo każde dziecko to istota samo finansująca się i pomocy od darczyńców nie potrzebuje!





Po uzyskaniu równouprawnienia przez Murzynów i kobiety, dzieci są ostatnią dyskryminowaną grupą istot ludzkich.

Twierdzę, że dzieciom praw przyznawać nie można-, bowiem wizja świata, która się za tym kryje jest wizją gdzie ktoś(np. dorośli) komuś(np. dzieciom) może jakieś prawa przyznawać czy odbierać, co jest ewidentną kradzieżą tych dzieci!
knieb7 / 2015-04-24 14:42
Od czasu, kiedy przestałam sama rozliczać PIT, przestałam przekazywać 1% swojego podatku .Teraz PIT wypełnia za mnie ZUS i nie zawracam sobie głowy, gdyby była możliwość wskazania ZUS-owi na kogo przekazać, korzystałabym z tego.
GallAntonin / 37.7.59.* / 2015-04-24 14:28
Jak 1% tylko przypisuję komuś innemu, a nie budżetowi to raczej wyjścia nie mam. Pobieram program do wypełnienia PIT drogą elektroniczną i tam już jest ten 1% na konkretny rachunek. Nawet tego zmienić nie można, co jest skandalem. A tak naprawdę, to od ponad 20 lat trwa wielka żebranina narodowa w sumie 3500 firm. Wszędzie ktoś wyciąga rękę, co jest nie do zniesienia. Duża liczba ludzi żyje z fundacji, co jest chore.
serum423 / 78.8.122.* / 2015-04-24 08:53
Każdy cel jest lepszy od przekazania podatku państwu polskiemu, na zmarnowanie.
JeSW. / 109.173.221.* / 2015-04-24 06:20
Kto mi z czystym sercem zagwarantuje, że ten 1 % trafia rzeczywiście do wskazanych obdarowanych . Ja w to nie wierzę . Władza oszukuje ile wlezie, a to jest poza jakąkolwiek kontrolą . Na początku, gdy wprowadzono tą możliwość, ja po rozliczeniu podatku sam przy okienku wpłacałem ten 1 % na wybraną organizację i miałem pewność, że pieniądze do nich dotrą, a skserowany kwit dołączałem do zeznania . Organizacje przez nas obdarowane, otrzymają tylko tyle ile im zechce dać ministerstwo finansów i co im z brody skapnie . Ten 1 % idzie na darmowe kolacyjki , obiadki " ważnych osobistości " w państwie, ubrania , bezpłatne telefony, czy wyposażenie w laptopy, bezpłatne zakwaterowania, a teraz w mający zdrożeć alkohol . Nie ma pieniędzy na porządne wyżywienie chorych w szpitalach, żarcie takie, że świnia by tego nie zjadła, a my musimy za państwo utrzymywać polską biedę, a władza opływa 3w luksusy . Bo im się należy, a my staczamy się w nędzę coraz bardziej .
Iwona3 / 176.111.30.* / 2015-04-23 20:32
No tak 1% z 200 złotych to naprawdę wiele. Minus z tego podatek przy dofinansowaniu 23% i minus 12 procent powyżej kwoty powyżej kwoty wolnej od podatku daje naprawdę wiele.Ile trzeba odpisów aby nazbierać na zdrowie jednego człowieka?
ziomson / 77.88.136.* / 2015-04-23 17:21
Co to za kretynizmy wypisują w tym artykule? Przekazuję zawsze tak samo chętnie 1%. Po co ludziom wmawiają takie bzdury? Nikt nikomu ochoty nie mierzy ani się o nią pyta.
Jasiek z IV b / 46.112.118.* / 2015-04-23 16:34
Nie prawda ! - jeśli wybierasz dowolny PIT elektroniczny, to tam już jest ten 1% wpisany i tego nawet nie zauważamy ale jak zauważymy to nie da się tego usunąć ! - trzeba szukać czystego formularza - dlatego ja swój przepisałem i wysłałem zwykłą pocztą !
ghjhgjg / 37.152.18.* / 2015-04-23 16:18
Zarabiaj na ankietach, mailach i grach. Wyplata na konto od 50 zl. Przy rejestracji z tego linku 8zl na start: https://www.qassa.pl/384176.

Najnowsze wpisy