Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rzecznik pomoże konsumentom - nie daj się oskubać!

Rzecznik pomoże konsumentom - nie daj się oskubać!

Wyświetlaj:
Marmoladka / 89.64.48.* / 2020-07-17 12:06
Ja zawsze obuwie kupowałam na stronie SklepKamil.pl i powiem szczerze, że nigdy problemów nie było z reklamacjami czy jakimiś innymi rzeczami. Po prostu chodzi o to, aby znaleźć porządną firmę. ;)
Hipisek / 79.186.57.* / 2016-05-04 17:05
Witam
Mam problem z Polsatem Cyfrowym miesiąc przed upływem końca umowy napisałam wypowiedzenie iż nie przedłużam umowy o internet. Polsat mi nie odpisała ale mam potwierdzenie z poczty że odebrali mój list. Teraz polsat telefonicznie poinformowali mnie że mam 500zł zadłużenia za sprzęt którego nie oddałam. Twierdzą że przysłali mi potwierdzenie odbioru mojego wypowiedzenia i po 2 mies. wezwanie do zapłaty. Problem w tym że żadnego pisma nie otrzymałam od Polsatu. Wiem wina jest moja bo nie przeczytałam do końca umowy o oddaniu umowy. Czy mam szanse o odwałanie sie od kary pieniężnej jeśli im oddam modem bo ja go mam jest sprawny i nie potrzebny mi
pani K / 31.178.168.* / 2015-08-03 23:58
ja mam problem z Upc mowili ze nie bedzie problemu z zerwaniem umowy jesli na nowym miejscu zamieszkania nie beda swiadczyc swoich uslug a teraz znalazl sie bardzo wielki problem bo mamy podpisana umowe do przyszlego roku i kare musimy zaplacic
Dlaczego mam zaplacic za konsultanta nie wiedze badz pazeronosc na prowizje od zawartej umowy ?? jak to uniknac na dniach musimy zdac mieszkanie administracji a konsultanci nas zwodzili ze napisac ze moze nie bedzie kary.
Jeszcze mamy 1 miesiac wypowiedzenia
bardzo prosze o pomoc
barbara m / 185.21.36.* / 2014-07-21 15:47
To mój mejl darijam89@wp.pl. Proszę o pomoc
barbara m / 185.21.36.* / 2014-07-21 15:43
Witam. Kto pomoże w sprawie abonamentu RTV. Bo poczta zabrała mi pieniądze z rozliczenia podatkowego. A jestem matka samo wychowującą dziecko. Proszę pomurzcie.
aleksandra170 / 178.252.9.* / 2013-12-30 17:01
Mam pytanie na stronie sklepu 5,10,15 widnieje informacja ,,Dostawa kurierem za 0 zł przy zakupach od 100 zł.''jak rozumieć tę informację , bo ja próbowałam zamówić produkty za kwotę powyżej 200 zł mimo wszystko w końcowym etapie zamówienia aby nie ponosić kosztów przesyłki musiałam wybrać bank i dokonać przelewu,każda inna forma zamówienia obarczona była kosztami przesyłki niezależnie od kwoty zamówienia.Uważam że to denerwujące bo straciłam mnóstwo czasu na wybór produktów z nastawieniem na zerowe koszty dostarczenia , ja akurat nie mam możliwości dokonania przelewów przez internet,ale wkurza mnie że sklep zamieszcza taką informację na czerwono wielkimi literami i ogłupia klienta.Czy to nie jest bezprawne?
agata122 / 78.8.144.* / 2013-12-21 11:25
Witam, mam poważny problem. Jakiś miesiąc temu szukałam odpowiedzi do sprawdzianu z pewnego przedmiotu w internecie i wyskoczyło mi, że mogę je pobrać na stronie plikostrada.pl . Weszłam na nią i od razu pojawiło się powiadomienie, że założenie konta i korzystanie z niego jest bezpłatne, więc je sobie założyłam. Okazało się, że odpowiedzi do sprawdzianu jednak na tej stronie nie było, a nie wiedziałam jak usunąć konto, więc po prostu zostawiłam je tak jak było i ani razu od tamtego czasu z niego nie korzystałam. A już w tą środę przyszło mi powiadomienie na maila z wezwaniem do zapłaty za abonament miesięczny za konto na tej stronie. W momencie kiedy napisałam do administratorów wiadomość z zapytaniem dlaczego mam płacić za coś, co miało być bezpłatne w odpowiedzi napisali mi, że "podpisałam" jakąś umowę i zobowiązałam się do takich płat, a o żadnej umowie nie miałam pojęcia. Poprosiłam wówczas o usunięcie moje konta na tej stronie, gdyż nie korzystałam z niego ani razu i nie zobowiązywałam się do jakichkolwiek opłat za nie. Z kolei znowu dostałam odpowiedź, iż miałam 14 dni na odstąpienie od umowy, o czym tez mnie nie poinformowano. Więc jestem teraz w kompletnej kropce, nie wiem co mam zrobić, zwłaszcza, że jestem osobą niepełnoletnią. Administratozy już mnie zastraszali karą 200zł,komornikiem i sprawą w sądzie i po prostu chciałabym się dowiedziec co mogę zrobić w tej sytuacji. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam
gośćII / 83.4.204.* / 2014-03-31 12:46
Tak działał "Pobieraczek" jja też miałam podobną sytuacje na końcu straszyli mnie sądem czy innymi problemami ale za radą jednej osoby nie odpisywałam na żaden mail. Teraz podobno coś u nich się zmieniło bo dostali bardzo wysoka kare. ale proszę poczytać na ten temat.
H Szatkowski / 2013-12-21 11:27
Nie to forum. Przecież to zwykła informacja krajowa sprzed 6 lat.

Tu warto:

http://www.money.pl/forum/katalog,5,0,0,40,0,prawo.html
rys202 / 91.241.34.* / 2013-12-11 19:13
DZIEŃ DOBRY , Dostałem od Vektry fakt€re mimo ze złożyłem reklamacje na niepełną usługę .Faktura zawiera tylko sumę .Czy taka faktura jest ważna Odpowiedzi na reklamacje dalej nie otrzymałem
silver19 / 2013-11-25 13:15
Witam.
W dniu 11 listopada 2013 roku zadzwonił do mnie doradca z sieci telefonicznej, przedstawił mi dość ciekawą ofertę i dałem się skusić na podpisanie umowy i przejście z karty na abonament od dnia 18.11.2013.Ku mojemu zdziwieniu dostałem już rachunek 21.11. za okres 18.10.2013 do 18.11.2013. Coś mi tu czuć na jakiś przekręt bo nikt podczas rozmowy nie informował mnie o tym, że będę płacił za coś z czego nie korzystałem.Nie wiem co mam robić czy zapłacić rachunek czy się gdzieś odwoływać.A jeśli tak to gdzie?
Zkrzysiek600 / 83.10.168.* / 2013-11-14 16:34
Dzień dobry,
chciałem kupić telefon przez Internet i wysłałem osobie od której chciałem kupić telefon pieniądze przekazem pocztowym a on nie wysłał mi telefonu po kilku miesiącach nawet i napisał że zniszczył ten telefon który miał mi wysłać. Teraz napisał, że żeby dostać od niego jakiś telefon muszę dopłacił kolejne 200zł do tych 230zł które już mu wcześniej wysłałem. Mam dowód wysłania mu pieniędzy.
ja paweł / 77.89.65.* / 2013-11-11 21:01
Witam oddałem na gwarancje zepsuty sprzęt, usterka została naprawiona lecz gwarancja miała być wysłana pocztą, po 2 tygodniach gwarancja nie została mi dostarczona a serwis mnie zbywa co mogę w takiej sytuacji zrobić ??? do gwarancji był przypięty dowód zakupu
dyynda / 178.43.247.* / 2013-11-07 20:10
Kierownik Bershki zacza obwachiwac plasz, który chciałam zwrócic po 5dniach od zakupu i mimo, że miał oryginalne metki kobieta uznala ze czuje na nim perfumy i nie przyjela zwrotu.. co zrobic dalej??
pati352 / 194.110.77.* / 2013-03-27 17:19
ja tez dałam się naciągąć na zakup tych maszynek.mąż jest na mnie wściekły nie wiem co robić. po otrzymaniu przesyłki zaraz zadzwoniłam do BOK tej firmy o anulowanie ,prośbę moją przyjęli zaznaczam że to była rezygnacja w terminie jaki dają czyli mój upływał dnia 25.03 ja to zgłosiłam 22.03. po czym wysłałam meila że rezygnuję posłużyłam się odp paragrafem i zaraz otrzymałam odp że "moja rezygnacja została odnotowana a dane usunięte z ich bazy danych" paczkę która przyszła do mnie odesłałam dn 22.03 razem z pisemną rezygnacją powołując się na Kodeks Cywilny razem z tą faktura do zapłaty. moje pytanie jest takie.za paczkę nie zapłaciłam i czy jesli przyjdzie wezwanie do zapłaty to mam płacić? i czy jeśli tak zrobię to czy nie bedzie oznaczało tego że akceptuję ta umowe i za kazdym razem im bede musiała zwracac pieniądze? przepraszam za chaotyczne pismo ale jestem na skraju załamania i wyczerpania,nie mam z kim porozmawiac ani sie doradzić proszę o pomoc
atttt / 83.15.138.* / 2013-03-11 18:21
witam
sprzedalam kurtke skorzana ,a odbiorca twierdzi ,ze jest ekologiczna , mimo iz nie jest i wierdzi ze jest z poliestru , jestem osoba prywatna , co robic? straszy mnie sadem , policja i tym ze rzecznik praw konsumenta , ktory w ciagu kilku kilku h sie umowil i ponoć ma już wyniki ekspertyzy ,czy to mozliwe?
**** / 83.15.138.* / 2013-03-11 18:08
witam ,sprzedałam kurtkę przez internet wg mnie była z naturalnej skóry ,a wg niego jest to ekologiczna , grozi mi sądem ,policją , ponoć był u rzecznika praw konsumenta i już po kilku godzinach wszystko wiedzial i ze kurtka jest ekologiczna i miał wszystkie dokumkenty , czy jest to w ogole realne?
Co w takiej sytuacji zrobić skoro to jest skórzana kurtka?
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy