Forum Polityka, aktualnościKraj

Sądy wysyłają pisma pod złe adresy. Po co?

Sądy wysyłają pisma pod złe adresy. Po co?

Money.pl / 2012-11-11 08:51
Wyświetlaj:
ktośtam jakiśtam / 78.30.66.* / 2012-11-12 20:58
O tak ! Zdarza się, że zainteresowany dowiaduje się po raz pierwszy o całej sprawie dopiero, kiedy upomina się o swoje wynagrodzenie u pracodawcy - wypłacona za niska pensja. Kuriozalne !!!, ale prawdziwe. Odwołanie oczywiście jest możliwe, ale zanim nastąpi wstrzymanie egzekucji komorniczej, to mijają 2-3 miesiące. A kto zwróci potrącone pieniądze ??? Bo bywa przecież tak, że decyzja o egzekucji została wydana np. w stosunku do osoby nie będącej związanej ze sprawą !!! I co z tego, że kolejny sąd uchyla poprzednie decyzje ...
Tak źle działają niestety zbyt często nasze sądy i komornicy - robota od siebie, punkt do statystyki, pieniądze do siebie.
Jakub666 / 46.112.19.* / 2012-11-11 20:32
no zgodnie z prawem, wreszcie ktoś się ruszył i to bezprawie może się zmieni, mi ostatnio przywalili 400 zł za mandat 50 zł bo nie odpisałem bo nie wiedziełem... z****... prawo i samosomdy.
jowi 1953 / 91.218.156.* / 2012-11-11 11:10
Jakim cudem sądy wydaja wyroki na podstawie doręczeń w trybie rozporządzenia o doręczaniu przesyłek w POSTĘPOWANIU CYWILNYM w postępowaniu karnym? A tak się dzieje w przypadku spraw o "zdjęcia z fotoradarów" kierowanych przez czarnuchów i nieuków ze straż gminnych. Toż to zwykłe nieuctwo i dziadostwo.

Najnowsze wpisy