Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Sankcje przeciw Rosji. Aleksiej Nawalny: trzeba uderzyć w oligarchów i ich rodziny

Sankcje przeciw Rosji. Aleksiej Nawalny: trzeba uderzyć w oligarchów i ich rodziny

Wyświetlaj:
zbawiciel pl ** / 212.14.47.* / 2015-03-13 13:39
W Rosji nastał koniec epoki show menów. Rosja już wyszła z epoki nędzy ekonomicznej społeczeństwa w czasie której pierwszy lepszy kabareciarz który wskoczył na stół mógł ludziom mieszać w głowach. teraz liczy się praca, zarobek, majątek rodzinny i wykształcenie. Rozrywka jest dobra ale tylko do dobrej zabawy. To nie nędza , bród, smród i majdan ukraiński gdzie wystarczy kilku zadymiarzy rodem z USA [ Nulaand, Mc Cain, Biden i inna hołota .....], trochę wrzeszczenia i, kilka drożdżówek i rewolta gotowa. Te czasy dla cwaniaków od mieszania ludziom w głowach skończyły się bezpowrotnie. no chyba że w Polsce w czasie kampanii Prezydenckiej wyskoczy jakiś królik z kapelusza i znowu zaczną straszyć obywateli wojna i kolejnym zbawicielem Polski.
bArt as trzeci / 94.254.193.* / 2015-03-12 16:41
Bardzo trafne spostrzeżenia. Widzę że już was ruski on boli. Ciekawe co na to putin? Po udarze mózgu może trochę zmieni front i zacznie w końcu ruskich troli męczyć :)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
free donieck ** / 212.14.47.* / 2015-03-12 14:24
To ci dopiero problem dla zachodu. najlepsi Rosjanie, najlepiej wykształceni zamiast słuchać zachodnich szpiclów i innej hołoty made in USA szczującej do rewolty, słuchają swojej władzy i wolą pracować legalnie dla dobra Ojczyzny Rosji. Tego szpicle z CIA nie przewidzieli w swojej destrukcyjnej robocie prowadzonej od trzydziestu kilku lat przeciwko Rosji. Pojęcia w USA nie znane , takie jak Ojczyzna, patriotyzm, solidarność narodowa. Oni tam w USA znają tylko pojęcia kontrakt, zysk, bombardowanie, podsłuch, inwigilacja, zastraszenie, rasizm etc., Afroamerykanie jeszcze znają pojęcie mordów rasistowskich dokonywanych na nich przez białą policję made in usa. Taka jest brutalna, naga prawda o Rosji i USA.
ergo sum / 193.201.167.* / 2015-03-12 11:18
Dobry patriota swojego kraju, który podpowiada zagranicy, jak najlepiej swojemu krajowi zaszkodzić. W Polsce tego rodzaju człowiek sądzony byłby za zdradę, w Rosji jest tolerowany a i poważany w niektórych kręgach.
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-03-12 12:25
wiem że jestem ruskim trolem ale możesz mi napisać o co chodzi z tym olgino? już kilka razy sie spotkałem z tym okresleniem. to jakies miejsce w Rosji o specjalnym znaczeniu?
w Nowej Gazecie / 77.255.222.* / 2015-03-12 12:47
Wtrącę się.Znalazłem :)))) «Требуются интернет-операторы! Работа в шикарном офисе в ОЛЬГИНО!!!! (м. Старая деревня), оплата 25 960 в месяц. Задача: размещение комментариев на профильных интернет-сайтах, написание тематических постов, блоги, социальные сети. Отчеты по скринам. График работы подбирается индивидуально Оплата еженедельная, 1180 за смену (c 8.00 до 16.00, с 10.30 до 18.30, с 14.00 до 22.00). ВЫПЛАТЫ ЕЖЕНЕДЕЛЬНО И БЕСПЛАТНОЕ ПИТАНИЕ!!! Трудоустройство официальное или по договору (по желанию). Возможно обучение!»
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-03-12 12:51
po polsku nie było? W pracy nie mam dostępu do translatora Google

Najnowsze wpisy