Forum W wolnym czasieLifestyle

SetPoint: U nich schudła Anna Mucha

SetPoint: U nich schudła Anna Mucha

Money.pl / 2011-01-17 18:33
Komentarze do wiadomości: SetPoint: U nich schudła Anna Mucha.
Wyświetlaj:
Madzik203 / 84.38.209.* / 2013-12-13 16:19
Wszystkie schudniemy, każdy swoją metodą. Niech żadna z Was nie napala się na chudnięcie w 2 tygodnie, bo to tylko działa w 2 stronę, szybko się zrażacie i zniechęcacie, a efektów oczywiście brak, bo to fikcja nie diety. Ja teraz lece 3 miesięczna kuracje z slimcea oczywiście wspartą dietka i siłka i tygodniowo kilo ucieka. Jak tak dalej pójdzie o 12 powinno spaść teoretycznie, z tym że planuje ~~10 i będzie taka brzoskwinka z pupy, że wow.
MariaK... / 31.175.247.* / 2014-02-10 14:40
Każda swoją metodą? To tak jakbyś nie musiała chodzić do lekarza, bo masz swoją metodę.. Mi się wydaję, a swoje „widzimisię” potwierdziłam całkiem niedawno – zdrowa odchudzanie i realne efekty nie są do osiągnięcia samodzielnie - Autopsja.. Otóż moim zdaniem trzeba posiadać bardzo bogatą wiedzę na temat składników, jakie znajdują się w pokarmach, jak je zestawiać, ponieważ niektóre wykluczają działanie innych, do tego trzeba znać stan swojego organizmu… Każdemu się wydaje, że może się sam odchudzać, ale to nieprawda. Dobry dietetyk podczas odchudzania to moim zdaniem podstawa – on te wszystkie wymienione przeze mnie aspekty weźmie pod uwagę (i zapewne wiele wiele innych jeszcze) i sprawi, że schudniesz zdrowo i zmienisz nawyki – co również jest bardzo istotne. Jak nie zmienisz nawyków, po zakończeniu diety pupka znowu zacznie rosnąć… :-( Ja też się z nimi odchudzałam i efekty, zmiany, jakie się we mnie dokonały (nie tylko strata kilogramów) przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
Alice2011 / 188.146.255.* / 2011-01-24 06:38
To był dopiero sukces - pomóc Rudiemu zrzucić ok. 40 kg... A młode dziewczyny odchudzić - żaden problem...
48 kg / 178.36.36.* / 2011-01-19 22:19
Ruch, owoce i warzywa z zaufanego źródła oraz długie spacery z pieskiem. Smukła sylwetka gwarantowana!
wtg / 2011-01-19 14:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Z dala od KFC, Mc'Donalda, praca fizyczna u korzeni (celebryci pieprzeni- wstydzą się swoich rodziców ze wsi) i figura będzie jak u małolatki.
Szczupła / 83.20.96.* / 2011-01-19 12:55
Nareszcie ktoś mądrze napisał o Dukanie.Jeżeli stosuję sie mądrze to nic złego sie nie stanie.Schudłam 20 kg od lipca stosując się do wskazówek Dukana [z książki] i nic się nie dzieje poza zmienianiem garderoby.Nie głodowałam i nie wydałam "kupy" kasy na dietetyków.I...dobrze jadłam
Ar2D2 / 95.41.161.* / 2011-01-22 18:30
Wszystkie diety jedna wielka ściema. Najlepszą dietą jest ŻP - żryj połowę. Do tego godzina ruchu dziennie i to w zupełności wystarczy to dobrej sylwetki i dobrego samopoczucia
Kaź_2 / 178.36.74.* / 2011-01-17 21:36
W pasie nawet mniej. Panie i Panewki, ruszać się trzeba, jeść duuuużo mięska, a o kartoflach, chlebie, makaronie i innych słodyczach zapomnieć. Zresztą od samego głodzenia brzuch się nie wypłaszczy, zadek nie ujędrni. Trzeba to-to rozćwiczyć!
pulpasiec / 2011-01-17 19:46
Ale ściema i kłamstwa na temat diety białkowej i ketonowej coś zacytuje Według wielu środowisk medycznych, diety niskowęglowodanowe są dietami ketogenicznymi. Wśród pomysłodawców diet niskowęglowodanowych dominuje pogląd, iż stan ketozy będący normalnym stanem metabolicznym, ujawniającym się przy spożyciu węglowodanów ok. 30 g na dobę lub mniejszym nie jest wcale konieczny ani dla odchudzania ani dla korzyści zdrowotnych.[potrzebne źródło] Warto zauważyć, iż ów stan nie występuje u osób spożywających 50 g lub więcej węglowodanów na dobę.[potrzebne źródło] Niektórzy z autorów jednak polecają tzw. "ketogeniczną fazę wprowadzającą" do odpowiedniej diety, w celu szybszego przystosowania organizmu do spalania rezerw tłuszczu. Faza taka powinna trwać zwykle nie dłużej niż kilka tygodni i nie ma dowodów naukowych na to, żeby w jakikolwiek sposób negatywnie wpływała na organizm.[potrzebne źródło] Dość często "ketoza" będąca pojęciem skojarzonym z dietą niskowęlglowodanową mylona jest z "kwasicą ketonową"[potrzebne źródło], przypadłością charakterystyczną dla cukrzyków, nie występującą u zdrowych ludzi.
zxc12 / 83.31.185.* / 2011-01-17 18:33
Śmieszne nawet to nie jest
Żałosne
Do roboty się weźcie kolesie a nie na łatwą kasę , pasożytniczy tryb życia wciąż w modzie u wykształciuchów
zxc12 / 83.31.185.* / 2011-01-17 18:40
wykształciuch , proszę nie mylić z osobą wykształconą to byłoby ugodzenie w godność zacnych obywateli naszego kraju

Najnowsze wpisy