Forum Forum ubezpieczeńInne

Skandia-wasze opinie

Skandia-wasze opinie

Pilot12 / 2012-06-28 13:38
Ostatnio przeglądając portale , zobaczyłem reklamę Skandii. Podobno odkładając miesięcznie jakąś tam składkę jesteśmy zabezpieczeni w razie utraty pracy. Również możemy odkładać pieniadze na spłatę kredytu hipotefcznego czy też żeby zapewnić naszym dzieciom możliwość dalszej edukacji... co sądzicie o Skandii ? Jakei są wasze opinie?
Wyświetlaj:
Wkurzony / 94.254.242.* / 2016-06-02 09:52
NIe polecam Skandii jako firmy BARDZO NIE RZETELNA FIRMA,a przy tym bardzo złośliwa.Zrezygnowałem z ich usług,podając im nr konta gdzie mają byc przelane środki,mało ze dopiero po 3 miesiącach(wcześniej domagali sie sms-em wpłat ..składek!!!)po tym czasie pytają ...mailem o nr.konta do przelewu środków wyznaczając datę na 24.V.16,ja wysłałem maila 2minuty po północy czyli 25.V.16 to oznajmili mi ...30.V.16 że wyślą..pocztą :-)))mamy już 2.VI.16,nie ma kasy za to dzwoni od nich kobieta i oznajmia,że wyślą,mi teraz..aneks do umowy..bo otrzymam teraz TYLKO CZĘŚĆ SWOICH WŁASNYCH PIENIĘDZY!!a gdy dopiero podpiszę owy aneks wtedy dalszą część moich pieniędzy!!?Na pytanie"Ile wysłano mi pieniędzy?"".."nie potrafię tego teraz określić,nie wiem!? k.m...ć ona nie wie...to na co ona tam jest???na pytanie ile jest w drugiej transzy,jeśli podpiszę owy aneks"..Nie wiem" Mili są gdy zaczynasz współprace i płacisz im kasę,gdy rezygnujesz czar pryska!NIE POLECAM TYCH KRĘTACZY!!
Krystian Żugajewicz / 178.213.166.* / 2013-11-22 22:44
Witam Skandia jak i wszystkie temu podobne ustrojstwa tzn Axa, Aegon itp. nie są lokatami nikt nie może nam niczego zagwarantować ani obiecać, fachowy doradca zwróci nam uwagę na ryzyko jakimi są obciążone te rozwiązania ale także powinien zwrócić uwagę na to że to są tylko narzędzia które dają możliwość zysku ale jak to się mówi nie ma zysku bez ryzyka i pracy, wszystkimi tymi produktami trzeba odpowiednio zarządzać żeby wypracować jakiś zysk nie można tego pozostawić samemu sobie jeszcze raz pisze to nie są lokaty.Sam z Żoną jestem posiadaczem 2 produktów inwestycyjny mamy w portfelach wpłaconego około 45tyś i dzięki jednemu fajnemu narzędziu jesteśmy zadowoleni z posiadania takich rozwiązań jakimi są inwestycyjne polisy ubezpieczeniowe. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
DG / 77.113.209.* / 2013-04-04 19:30
Po kilku latach w Skandii stwierdzam, że to niestety nie jest ani miejsce na zarabianie, ani na oszczędzanie pieniędzy.
Ich doradcy to porażka, a prowizje pożerają iluzoryczne zyski.
MARIO769 / 37.152.18.* / 2015-01-22 00:01
Od 2007 r. wpłaciłem do Skandi w ciągu 5lat
16.300 pln, potem zawiesiłem składki bo prowizje i opłaty POŻERAŁY MOJE OSZCZĘDNOŚCI.
Dziś 21/01/2015 mam 16.045 pln po 8 latach:
SUPER WYNIK!!! TYLKO POZAZDROŚCIĆ!!!
GŁUPI POLAK PO SZKODZIE:(
Ich doradcy jak zresztą innych firm tego typu to zbieranina ludzi którzy mają jeden cel: OBIECAĆ, OKŁAMAĆ KLIENTA W CELU ZWIĄZANIA GO NA KILKANAŚCIE LAT UMOWĄ OD KTÓREJ NIE MOŻNA SIĘ TAK NAPRAWDĘ UWOLNIĆ, NO CHYBA ŻE KTOŚ CHCE STRACIĆ 98% LUB WCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIE 100% OSZCZĘDNOŚCI.
POZWY ZBIOROWE??? ZNOWU KOSZTY:( I CZAS:(

ODRADZAM PRÓBY PODEJMOWANIA JAKICHKOLWIEK FORM WSPÓŁPRACY Z TEGO TYPU FIRMAMI!!!
NAJGORSZA LOKATA W ZWYKŁYM BANKU DAJE DUŻO
LEPSZE WYNIKI NIŻ PRODUKTY TYCH fIRM, A CO NAJWAŻNIEJSZE NIE TRACIMY WTEDY WPŁACONYCH ŚRODKÓW JAK WYŻEJ I COŚ JESZCZE ZARABIAMY:
POLECAM KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE:)
DoraFin / 77.254.25.* / 2013-01-07 23:25
Ja inwestuje regularnie od 2005 roku w Skandi i mam aktualnie około 65% zysku. Nigdy nie żałowałem i wszystkim polecam. Moi klienci którym pomagam inwestować są do przodu. Nie mam klienta który jest pod kreską. Każdy chciałby dużych zysków i ograniczyć się do wpłat. A przedstawiciel powinien wam powiedzieć że trzeba tego pilnować i zmieniać strategie w zależności co się dzieje na rynku.
Wszystkich co stracili w Skandi proszę o kontakt a pomogę wam odzyskać stratę i zacząć zarabiać.
Mój email: oskar.sa@interia.pl
lub tel. 606 316 005
Brutus4961 / 83.13.54.* / 2016-06-05 10:46
Gościu co Ty za bzdury wypisujesz?jakie inwestowanie w ciągu ostatnich 10lat?Typowa polisa inwestycyjna ma również w sobie opłaty jak każda inna,jak wszystkie z UFk-ą a wiec ma opłatę stałą miesięczną,opłatę za zarządzanie funduszami,plus inne opłaty srednio 3lub 5 różnie nazwane i ew.jak cokolwiek zarobi jeszcze na końcu podatek Belki, czyli procent/koniecznie/ dla utrzymania biur i centrali Towarzystw,przecież nie pracują za darmo.a kto i po co zmienia nazwy Firm i właścicieli po kilku latach-czyżby nieznane ludziki?Ja dziękuję postoję.Wolę przepić na urlopach.Pozdrawiam Brutus4961.
zubilewicz / 31.0.175.* / 2014-01-05 09:53
Dorafin twoja reklama troche słaba:)
Pracowałem kiedyś w firmie sprzedającej różne produkty finansowe i powiem wam że po kilku miesiącach musiałem się zwolnić, bo sumienie nie pozwalało mi wmawiać tym wszystkim ludziom ze to doskonałe narzedzie do pomnażania zysków. Można na tym zarobić, ale trzeba w tym siedzieć i śledzić co się dzieje na rynku. Na to niestety trzeba trochę czasu poświęcić, a większość z nas i tak go zbyt duzo nie ma, a doradcy finansowi są osiągalni tylko wtedy gdy mają jakiś produkt do sprzedania. Jak chcecie się doradzić to niestety ich wiedza nie wykracza specjalnie ponad poziom "ogarniętego" człowieka.
Doradca finansowy to w rzeczywistości przeszkolony domokrążca który chce zarobić sprzedając produkt i mówi to co kazali mu mówić na szkoleniach, hmm seriach szkoleń, w rzeczywistości nie rozumiejąc nawet o czym mówi. Oczywiście nie szufladkuje tu wszystkich są też naprawdę rozsądni ludzie ale są jednostki i trzeba mieć szczeście żeby na takiego trafić.
Reasumując chciałbym powiedzieć że doradca ma gdzieś czy ty zarabiasz czy nie, a firmom takim jak skandia, aegon itp. zależy tylko na składce i prowizji od niej. Czyli normalnie.
glajt / 109.197.187.* / 2012-07-19 21:35
Bardzo bardzo się zastanów przy wyborze skandi........ szkoda słów..............
Mirek S. / 89.72.170.* / 2012-11-01 17:33
Pakt z diabłem tak, Skandia nie!!!
szara osoba / 77.114.104.* / 2012-12-04 16:49
witam chce zalozyc sobie scandie comfort. jest to dlugoterminowa polisa. oplaty jak w innych i ciut wieksze lecz elastycznosc wieksza w produktach a na okres mniejszy niz 10lat to chyba w zadnym nie ma szans na wzbogacenie sie..moje subobiektywne zdanie..nba wszystko trzeba czasu...jak z lokata na 1msc mp[isza 7% ok ale 7%trzeba podzielic na 12msc...
nie mam z zadna firma do czynienia lecz interesuje sie inwestcjami xforex itp wiec stad moj wniosek ..reasumujac short time = niewiele gdyz firma ma oplaty swoje a nie ma czasu na zarobek

long time= mozliwosc wypracowania srodkow

to tyle mam na ten temat ..
pozdrawiam serdecznie
wojt40 / 83.22.248.* / 2012-11-13 11:23
Ciekawe co kolega Mirek by polecił w tej sytuacji?

Najnowsze wpisy