Forum Forum finansoweKredyty

SKARABEUSZ SP. Z.O.O.

SKARABEUSZ SP. Z.O.O.

MONIA619 / 188.127.25.* / 2012-04-19 21:51
CO SĄDZICIE O FIRMIE SKARABEUSZ UDZIELAJĄCEJ POŻYCZKI GOTÓWKOWE W DOMU KLIENTA???
Wyświetlaj:
MATKA BYŁEJ PH / 54.248.0.* / 2012-08-06 15:15
Ja za żadne pieniądze nie pójdę do tych patałachów... Wiem o nich wszystko!!! Oszuści!!!
mkma / 46.169.111.* / 2012-08-16 22:57
niech ABW sprawdzi skad biorą pieniądze na kredyty ? może z Amber Gold
Drek111s / 89.174.4.* / 2012-07-31 10:33
szukam pracownikow Przedstawicieli,Kieroników na terenie Dabrowy Górniczej,Sosnowca,Katowic do firmy o podobnym profilu jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt 510496303
Krystyna Lublin / 216.77.162.* / 2012-07-20 22:37
"Był u mnie kierownik Pan Tomasz S. Proponował mi pracę otwarcie mówiąc że chodzi o bazę klientów którą posiadam. To przecież nielegalne. Zapytałam się czy da mi na piśmie że jak będzie sprawa w sądzie to weźmie wszystko na siebie to zamilkł i się zmieszał:). Dziwie się że ktoś idzie na taki układ. Obowiązuje mnie zakaz konkurencji a to nie jest martwy zapis no chyba że dana firma taki zakaz rozwiąże na piśmie.
Re;;;,. / 79.185.242.* / 2012-07-30 14:33
Tam powinno byc napisane Pan Tomasz nie S tylko H
MARIAN PUŁAWY / 173.236.197.* / 2012-07-13 23:11
Ja p********* - przyszła do mnie pijana przedstawicielka:) - zgłosiłem dzwoniąc na centralę - co za ludzi zatrudniają. Jestem w szoku.
katarzyna892 / 37.30.67.* / 2013-02-11 17:06
w Łodzi tez przedstawiciele chodza pijani do klientow...
klientka z lublina / 72.64.146.* / 2012-07-19 20:53
Ten kierownik Sergiusz co pił i ćpał jak wywnioskowałam z opinii już chyba nie pracuje. Przyjeżdża jakiś inny gruby blondyn ale moim zdaniem też nie lepszy. Czy na rynku pracy naprawdę nie ma wartościowych kandydatów??? Co za firma... Non stop mam z nimi problemy...
CHEŁMIANKA / 209.239.114.* / 2012-07-02 06:49
W procedurach mają że jeśli klient nie płaca przez 13 tygodni to znika ten klient z listy doradcy i nikt już nie przychodzi:) Moja koleżanka nie płaci już 10 tygodni i już odpuszczają:) nie ma nikogo od dwóch tygodni. Powiedziała że ze względu na chamską obsługę nie da ani złotówki. Kierownik z Chełma to prostak...
KLIENTKA PUŁAWY / 24.158.221.* / 2012-07-04 04:46
Nikt do mnie nie przychodzi po raty. Dzwoniłam na ich inofilinie to tam odebrał jak za kare jakiś koleś i obiecał ze przekaże ale dalej echo. Ich przedstawicielkę pewnie zwolnili. Wydawała mi się podejrzana. Kilka razy jakbym czuła alkohol.
DAREK PUŁAWY / 68.71.76.* / 2012-07-08 23:02
Jestem klientem z Puław. Był u mnie jakiś grubszy kierownik z przedstawicielką i wyczułem od nich alkohol. Dla mnie ta firma jest podejrzana. Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli że przekażą do działu kontroli.
mała123456 / 195.205.247.* / 2012-07-01 13:40
witam dlamnie ta firma to jest jakas nie normalna przyjechala domnie jakas kobieta na rozmowe oczerniala inne firmy tybu marka i prowident a ich firma jest naj lepsza i pojechala i za jakas godzine napisala mi ze nie ma dlamnie oferty poniewasz mam zamale zarobki oni sa jacys nie powarzni a miala przyjechac z kierownikiem na pozyczke .
jaaaaaaaaa / 78.88.141.* / 2012-06-30 22:37
Pracuję jako kierownik w firmie konkurencyjnej i jednego nie mogę zrozumieć skoro jest tak źle to się zwalniam i po kłopocie, ludzie z branży znajdą pracę wszędzie a obiboków i deficytów nikt nie chce proste.
były doradca skarabeusza - podkarpackie / 209.239.114.* / 2012-07-01 09:16
Byłam przedstawicielką w Providencie 3 lata, zrezygnowałam ze względu na ciąże. Postanowiłam wrócić do branży jak urodziłam i dziecko podrosło i mogłam je zostawiać z rodzicami. Poszłam do Skarabeusza - myśląc nowa firma - byłam ciekawa. Pracowałam 5 miesięcy i podziękowałam (i tak długo wytrzymałam. Atmosfera mi nie pasowała, kierowników przeżyłam trzech - jak stwierdzili do mnie że zrezygnowali (nie wiem ile w tym prawdy) - system wynagrodzeń niby atrakcyjny ale na pierwszy rzut. jak się wczytać w umowę to coś co niby jest w standardzie tak naprawdę jest za coś. Przykładowo wynagrodzenie za refinanse to abstrakcja bo jak jakaś grupa klientów mi się spóźni z ratami to nie otrzymam tego wynagrodzenia (tak zwana - premia za sprzedaż w umowie)Jak odchodziłam to zaczęło się sypać bo dwóch przedstawicieli narobiło takiego syfu że aż wstyd było - dostałam potem te rejestry do obsługi. Ludzie nie otrzymali pieniędzy a ja chodziłam i kazałam im płacić - paranoja - podobno pozakładali sprawy w sądach. Zmęczyło mnie to wszystko psychicznie. Podziękowałam. Kierownik też coś wspominał o rezygnacji. Nie polecam...
BYŁY KIEROWNIK SKARABEUSZA / 91.202.144.* / 2012-07-01 08:54
do jaaaaaaaa - WŁAŚNIE ZWOLNIŁEM ZE SKARABEUSZA. PRACOWAŁEM W BRANŻY W DWÓCH KONKURENCYJNYCH FIRMACH WCZEŚNIEJ. W JEDNEJ 2 LATA A W DRUGIEJ PRAWIE 5. W SKARABEUSZU ZABAWIŁEM AŻ 4 MIESIĄCE. MAM PORÓWNANIE. BRAKUJE SZKOLEŃ, WYMAGANIA WYGÓROWANE A WPAJANY STOSUNEK DO KLIENTA - BEZ KOMENTARZA NO I TE DURNE PROCEDURY, MAŁO ELASTYCZNE. KLIENT MOŻE MIEĆ TYLKO JEDNĄ POŻYCZKĘ I ŻEBY DOSTAŁ TYLKO TROCHĘ WIĘKSZĄ MUSI PRAKTYCZNIE DO KOŃCA SPŁACIĆ POPRZEDNIĄ, JAK CHCE WSPÓŁMAŁŻONEK TO TEŻ PROBLEM. SYSTEM WYNAGRODZEŃ PH Z ZAPISEM W UMOWIE KTÓRY ODBIERA IM PREMIE ZA SPRZEDAŻ JEŚLI MAJĄ WPADKĘ W ZBIERANIU RAT - TAKŻE NIE REALNIE POSTAWIONY. TU NIBY PRZEDSTAWICIEL MA TELEFON - BANAN JAK JA TO NAZYWAM WARTY 50 ZŁ I ŁASKAWIE KARTA ZA 20 ZŁ - I TO MA NIBY STARCZYĆ??? NAJBARDZIEJ JEDNAK DOBIJA GŁUPIE I NIEREALNE CIŚNIENIE POD KATEM PLANÓW Z KOSMOSU. NIE ZARABIAŁEM TAM DOBRZE MIMO DUŻEGO DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKO TO SIĘ ZŁOŻYŁO NA MOJĄ REZYGNACJĘ - JESTEM W INNEJ FIRMIE I JESTEM ZADOWOLONY:))) - PRZEDE WSZYSTKIM PREMIE WYRABIAM (MIN. 1800 ZŁ/MC A Z KWARTALNA NAWET 3300 ZŁ) - BEZ PODSTAWY... POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z BRANŻY
renata sokołów / 184.82.11.* / 2012-06-29 18:56
Co to za firma!!! Czekam już 5 dni na pożyczkę!!! Idę do konkurencji!!! Kierownik przestał odbierać telefony - brak profesjonalizmu!!!
LUBELANKA / 194.28.8.* / 2012-06-29 10:28
Mam pożyczkę w ukryciu - przyjechał do mnie kierownik po ratę z przedstawicielką i kazał usiąść z tyłu samochodu bo chciałam porozmawiać na temat pożyczki dla męża. Zdeptałam wsiadając chyba z 5 puszek po piwie HARNAŚ i czuć było browar w całym aucie - A kierownika się śmiał i chwalił się ze miał małą bibkę... Z czymś takim się jeszcze nie spotkałam... O pożyczkę dla męża proszę już tydzień i ciągle nie ma czasu bo tłumaczy że ma mało rąk do pracy i żebym do nich przyszła - żałosne...
daria chełm / 184.82.11.* / 2012-06-29 19:12
Do mnie przyjechał jakiś wariat a nie kierownik. Zaczął mi sprzęt spisywać. Pytam go czy go coś piecze a ten na mnie z ryjem żeby po sąsiadach biegała. Zadzwoniłam na policję i uciekł... Spłacam ich pożyczkę na konto i więcej nie biorę...
Klaudia lublin / 89.97.241.* / 2012-06-29 19:20
Mają problemy z kasą. Chciałam drugą pożyczkę to kierownik mówił że musi wpłacić do banku pieniądze. Przedstawicielka też mówiła ze jest krucho, że dużo ludzi czeka na pożyczkę po kilka dni a nawet tydzień. Słyszałam też że chcą zwolnić dwóch kierowników bo źle pracują - jednego z Lublina i jakiegoś z Radzynia i Międzyrzeca. Podobno zatrudnili na przedstawicieli którzy bili karani i nie sprawdzili tego. Wielu klientów podobno oszukano. Uważajcie.
ROZCZAROWANA ZOFIA LUBLIN / 80.120.42.* / 2012-06-28 09:20
Jestem ich klientką. Namówił mnie kierownik z Lublina o jakimś dziwnym imieniu twierdząc że mają taniej niż w Providencie ale nie jestem zadowolona. Ciągłe mam problemy z przedstawicielem a kierownik jak mi się przelew spóźnił zachował się jak ostatni cham. Nie spodziewałam się że jakakolwiek firma zajmująca się pożyczkami w ten sposób podchodzi do klienta. pierwszy raz się z tym spotykam. Więcej nie wezmę u nich pożyczki bo zszargali mi nerwy. Nie mają wyczucia do klienta.
Dominika91 / 188.147.36.* / 2012-06-28 19:03
Ja wlasnie probuje wziasc pozyczke i czekam 4dzien i sie chyba nie doczekam,bo ten pan kierownik powiedzial mi przez telefon ze jezeli bede go katowala to nic ze mna nie podpisze.
NAMAWIANA NA POŻYCZKĘ LUBLIN / 188.75.137.* / 2012-06-28 09:32
TEN KIEROWNIK O DZIWNYM IMIENIU TO SERGIUSZ. MIAŁAM OKAZJĘ NIESTETY GO POZNAĆ TAKŻE Z NIEMIŁEJ STRONY. WYDAJE MI SIĘ ZE TEN CZŁOWIEK CIĄGLE JEST NA HAJU (ALBO NON STOP PIJE ALBO COŚ BIERZE) - TRAGEDIA!!!
CIĘTA KRYŚKA / 213.125.24.* / 2012-06-25 19:58
Pracuję w Providencie od 4 lat. Są firmy konkurencyjne na rynku które szanuję bo lubię zdrową rywalizację. Pozdrawiam przedstawicieli z OPTIMY S.A., BOCIANA I MARKI S.A., NATOMIAST FIRMA SKARABEUSZ SP Z.O.O. DO LAMUSA!!! - OSZOŁOMY!!! - ZNAM WAS I TO DOBRZE - KRĘTY!!! - Dobrze że wam się grunt wali - kolejny inwestor ogłosił upadłość - NIC DZIWNEGO - Z TAKIMI PATAŁACHAMI!!!
kaska748 / 213.231.194.* / 2012-08-30 18:52
jasne nowa firma na rynku i wszyscy pija palą i okradają tylko dlaczego ? skoro ci ludzie sa z tej branży zazwyczaj sa to byli przedstawiciele z bociana providenta i wielu innych podobnych firm. to czy pracujac we wczesniejszych fimach nie nadużywali alkoholu? zastanówcie sie ludzie co piszecie!!!Ale jak ktos nie spłaca rat to niestety do kogo ma sie pretensje ? najlepiej do przedstawiciela i kierownika , a pani przedstawicielko z Providenta czy u pani w firmie wszyscy maja taką nieskazitelna opinię? mogłabym z pania na ten temat polemizować i wie pani dobrze co mam na mysli HaHa opanujcie sie ludzie bo w kadej branzy pracuja jakies czarne owce
aga110 / 188.47.72.* / 2012-10-17 19:24
kasia ma rację ja zaczynam pracę w skarabeuszu i nie mam jeszcze wyrobionej opinii ale 3 lata pracowałam w providencie i wiecie co "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"
OSZUKANA KLIENTKA / 94.125.162.* / 2012-06-26 22:49
Mnie przedstawicielka SKARABEUSZA z Lublina Pani Magda okradla. Wpaciam jej 300 zl a spotkałyśmy się na ulicy i nie dala mi dowodu wplaty. Okazało się ze nie odprowadzila tych pieniedzy do firmy i muszę wplacic jeszcze raz. Splace u nich i wiecej nie wezmę...
przedstawicielka lojalna / 91.200.171.* / 2012-06-25 19:45
odnośnie tego co napisała ph z MARKI z Lublina: "Był u mnie kierownik Pan Tomasz S. Proponował mi pracę otwarcie mówiąc że chodzi o bazę klientów którą posiadam. To przecież nielegalne. Zapytałam się czy da mi na piśmie że jak będzie sprawa w sądzie to weźmie wszystko na siebie to zamilkł. Dziwie się że ktoś idzie na taki układ. Obowiązuje mnie zakaz konkurencji a to nie jest martwy zapis. Poza tym mam zasady i jestem lojalnym pracownikiem i szanuję firmę w której pracuję. Pozdrawiam wszystkich" - U mnie też był jakiś Marcin z Sokołowa - to samo mu powiedziałam i się zmieszał:)::):) też pracuje w MARCE i jestem z tego dumna. Znam przedstawicielkę ze SKARABEUSZA ale nie jest zachwycona i pytała o pracę u nas:))) Pozdrawiam wszystkich ph - nie dajcie się oszukać...
konsekwentna / 213.134.46.* / 2012-06-25 19:40
Sądzę obserwując tą firmę że ten twór w postaci zlepku niekompetentnych ludzi się rozpadnie. Pracują tam ludzie z wyrokami z reguły nielojalni bez większej wiedzy o biznesie. Znam 4 osoby z które tam pracują i co chwila dochodzą mnie to lepsze ekscesy w ich wykonaniu. Drodzy klienci uważajcie!!! Wiem że sporo spraw w sądzę już się odbyło a wszystko wskazuje na to że będzie tego coraz więcej... chodzi o fikcyjne umowy o pożyczkę gotówkową...
inteligentna / 87.206.139.* / 2012-06-24 18:24
CO SĄDZICIE O FIRMIE SKARABEUSZ UDZIELAJĄCEJ POŻYCZKI GOTÓWKOWE W DOMU KLIENTA??
a może by tak?? "co sądzicie o firmie skarabeusz udzielającej pożyczek gotówkowych w domu klienta"?? jak widać tumanów na forum nie brakuje
PRZEDSTAWICIELKA MARKI / 80.229.222.* / 2012-06-24 10:54
Był u mnie kierownik Pan Tomasz S. Proponował mi pracę otwarcie mówiąc że chodzi o bazę klientów którą posiadam. To przecież nielegalne. Zapytałam się czy da mi na piśmie że jak będzie sprawa w sądzie to weźmie wszystko na siebie to zamilkł. Dziwie się że ktoś idzie na taki układ. Obowiązuje mnie zakaz konkurencji a to nie jest martwy zapis. Poza tym mam zasady i jestem lojalnym pracownikiem i szanuję firmę w której pracuję. Pozdrawiam wszystkich.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: