Forum Spółki giełdowe Wasko SA

Skyllex - stabilny wypłacalny od 2 lat

Skyllex - stabilny wypłacalny od 2 lat

1Joanna1 / 2017-01-19 11:40
Skyllex - Home
skyllex.com
SKYLLEX to bardzo dobry i stabilny biznes. Większość z Was zna go już bardzo dobrze. SKYLLEX posiada bardzo rozbudowany system zarabiania na wielu poziomach.
Każde zainwestowane 50$ w 30 dni daje nam 75$ . Do Ciebie należy decyzja ile chcesz zainwestować jednorazowo 50$ czy wielokrotność 50 dolarów 🙂
Skyllex płaci nam niezawodnie ponad 538 dni
P.s Spółka Skyllex, alokuje środki w narzędzia giełdowe w ramach takich rachunków dla inwestycji jak:
- giełda papierów wartościowych
- akcje
- obligacje państwowe i korporacyjne
- euroobligacje
- fundusze walutowe (ETF)
- indeksy (S & P / ASX 200)
- akcje i fundusze inwestycyjne
- kopanie bitcoinów
- inwestowanie w nieruchomości!

Moje motto: Myśl to początek działania ale Tylko Działanie przynosi efekty .
Pisz odpowiem na każde pytanie
oraz podam link do rejestracji na platformie skyllex. pomogę na każdym etapie .
Jeżeli jesteś zainteresowany(a) zarabianiem w tym stabilnym biznesie bardzo chętnie udzielę Ci wszelkich informacji i instrukcji technicznych.
Wyświetlaj:
ilonar / 46.215.245.* / 2017-04-19 11:16
od pewnego czasu dzieje się coś z Skyllexem ponieważ nie wypłaca pieniędzy. Nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Czyżby działalność Skyllexa już wymierała??
Dorek856 / 81.110.201.* / 2017-03-06 11:50
To piramida finansowa 😊 2 lata to on jeszcze nie dziala 😊
sss236 / 109.196.48.* / 2017-03-06 12:13
To spółka inwestycyjna. Jezeli chcesz rozmawiać o piramidach finansowych to każdy w niej uczestniczy pracując na etacie czy prowadząc własny biznes. taka rzeczywistość. więc Ja puki co ryzykuję ale zarabiam. a w zasadzie już nie ryzykuję bo mój wkład już się zwrócił 3 krotnie a odsetki pracują dalej .
KierownikZPiekła / 212.160.172.* / 2017-04-24 07:57
Tekst o ZUSie i tekst o Piramidach w Gizie był opisany jako standardowy tekst naganiaczy na piramidy finansowe żeby zbić człowieka z tropu. To tylko potwierdza, że Skyllex to piramida finansowa.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy