Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

smava.pl - pożyczki między ludzmi

smava.pl - pożyczki między ludzmi

dsewa / 93.105.178.* / 2009-01-26 22:19
Witam, czy ktoś o tym słyszał? Dowiedziałem się o tym portalu właśnie z money.pl i według mnie oferta wygląda bardzo atrakcyjnie, za bardzo... Czy ktoś może o tym słyszał, albo jeszcze lepiej ma jakieś doświdczenie w tego typu inwestycjach, najlepiej na tym konkretnym portalu. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Wyświetlaj:
B.OLEJNIK / 87.96.84.* / 2011-03-14 15:22
POZDRAWIAM-INWESTOWAŁAM W SMAWIE I NIE TYLKO W SEGMENCIE A--NAJBARDZIEJ WYPŁACALNI ALE NAWET W H .OKAZAŁO SIĘ ŻE CI NAJPEWNIEJSI SĄ W WINDYKACJI A CI NIE PEWNI WSZYSTKO MI ODDALI . ALE TO NIEWSZYSTKO , JA DOSTAŁAM SIĘ DO INWESTYCJI A SYNOWI ZROBIŁAM TAM KONTO JAKO POŻYCZAJĄCY ,---CHCIAŁAM ZROBIĆ ---ALE MU ODMÓWIŁI ?? PRACOWAŁ I NIGDZIE NIE BRAŁ KREDYTÓW I NIE ZALEGAŁ .ONI TAM COŚ MYŚLELI ?? I TO PEWNIE TAK JAK I JA . JA CHCIAŁAM ABY ON BRAŁ TAM KREDYT NA REMONTY I ROZBUDOWĘ A JA BYM MU JE FINANSOWAŁA . MIAŁBY PAPIER DLA SKARBOWEGO ŻE MA KREDYTY ITD.ITD . INNI MOŻE BY SIĘ NIE RWALI DO INWESTOWANIA JEGO POŻYCZKI BO FAKTYCZNIE ZARABIA NIEZBYT WIĘC MOŻE BY BYŁ NIE W A ALE W C ALBO I DALEJ .
MYŚLĘ ŻE SMAVA DOBRZE WIEDZIAŁA CO ROBI I SWOICH KWALIFIKOWAŁA DO A I B A INNYCH NAJDALEJ . SWOI NABRALI KASY I PRZESTALI SPŁACAĆ ---CI WYPŁACALNI
A CI OBCY ZAKWALIFIKOWANI NA DALSZYCH POZYCJACH POSPŁACALI .

TAKIE JEST MOJE ZDANIE . SMAVA NACIĄGNĘŁA TYCH NAJBARDZIEJ OSTROŻNYCH -CO WIĘCEJ INWESTOWALI NIBY W DOBRYCH POŻYCZKOBIORCÓW ZE ZWROTEM WYSOKIEGO OPROCENTOWANIA -KTÓREGO WIEDZIELI ŻE NIE ODDADZĄ .
DZIWNE --DOBRZE ZARABIA BIERZE KREDYT I NIE ODDAJE ??CIEKAWE CZY ICH NA LISTĘ DŁUŻNIKÓW WPISALI .CHYBA ŻE TO JAKIEŚ SŁUPY CO IM WSZYSTKO JEDNO BO TO ICH PIERWSZA I OSTATIA POŻYCZKA .
DOBRZE KTOŚ OBMYŚLIŁ KOMU DADZĄ I KOGO PRZYJMĄ .
TERAZ DOPIERO ZROZUMIAŁAM CZEMU MÓJ SYN NIE ZAŁAPAŁ SIĘ NA POŻYCZKOBIORCĘ BO BYM MU POŻYCZAŁA A NIE JAKIEMUŚ KOWALSKIEMU KTÓRY MIAŁ WZIĄŚĆ KREDYT ZAPŁACIĆ ZE 4 RATY I KONIEC .
ONASIS ze smavy .. czy to smava czy priva to pewnie ta sama banda ---uważajcie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ghjkl / 82.146.243.* / 2010-03-25 21:34
Smava – to ogromne dziadostwo. Zainwestowałem w ten cudny portal trochę kasy i …jak więcej niż polowa moich przemyślanych inwestycji to windykacje !!!!!!!!!!!!! Nie polecam, słuchajcie nie polecam!!!!!!!!
ernestos / 83.11.167.* / 2010-05-10 00:26
Potwierdzam.
Na 32 projekty (każdy na 100 zł) mam 7 niespłaconych (windykacja która gów.. daje) i 9 opóźnionych. Inwestowałem w segment A,B czasami trafił się C.
Większego dziadostwa nie widziałem. Nie pakujcie tam kasy bo naprawdę nic z tego mieć nie będziecie. Smava to dno.
soen / 79.191.151.* / 2009-03-29 13:20
powiem krótko, nie warto
siedzę na kokosie już pół roku, i zawsze, ale to zawsze znajdą się chu.je co ci niebędą spłacać, choćbyś niewiem jak weryfikował
Investment2009 / 213.158.196.* / 2009-03-16 16:54
jak inwestycje to bardziej bym polecał kokos bardziej popularny wiecej ludzi biorących porzyczki z powodu mniej zagmatwanyh weryfikacji co wcale nie powoduje większej niespłacalnośći a większą chęć do chęci zaufania tego typu portalom łatwiejsza obsługa serwisu.ale to tylko moje zdanie ;)
dsewa / 83.9.180.* / 2009-02-18 23:30
jeśli nie w smava to może "kokos.pl", "finansowo.pl" albo "monetto.pl" ??

Bardzo prosze od odpowiedź :)
aegonminus / 149.254.58.* / 2009-03-08 16:33
Czytam slodko p********** ze te "zabezpieczenia" gwarantuja bezpieczenstwo a jak sie tak zastanowic to te ich niby zabezpieczenia to tylko tyle ze koles nie figuruje na liscie dluznikow i ma prace. Czyli gow no nie zabezpieczenia. Pierwszy lepszy cwaniak moze przez slupa Cie wyrolowac. A ze kapital jest rozbijany na kilka pozyczek to stracisz tylko czesc. Wypiardowy interes...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy