Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Śmierć szefa koncernu total. Władze lotniska do dymisji

Śmierć szefa koncernu total. Władze lotniska do dymisji

Wyświetlaj:
iwangoźny / 46.76.111.* / 2014-10-23 16:45
"Katastrofę w porcie lotniczym Wnukowo bada również Międzypaństwowy Komitet Lotniczy (MAK), który zaprosił już do współpracy specjalistów z francuskiej komisji badającej wypadki lotnicze BEA."
JAK W ŚWIETLE POWYŻSZEGO OCENIAĆ POSTĘPOWANIE "polskiego" rządu I ROSJAN PO KATASTROFIE W SMOLEŃSKU???.
Wychodzi na to, że Rosjanie bardziej liczą się z koncernem naftowym niż z Polską i Polakami.
Co na to zwolennicy platformy???? Jak im z tym, że ktoś traktuje ich ( bo też są składową narodu) jak szmaty???
qeweww / 83.12.121.* / 2014-10-23 12:09

Agencja Reutera zwraca jednak uwagę, że pojawiają się głosy oskarżające śledczych o próby znalezienia kozła ofiarnego w związku z oskarżeniem kierowcy pługa śnieżnego, w którego pojazd uderzył samolot de Margerie'ego.

?????
Ustalono wtedy, że kierowca pługa, w który uderzył samolot de Margerie'ego, był pod wpływem alkoholu


Kiedy straciłem orientację, nie zauważyłem, że wjechałem na pas startowy

nie rozumiem- facet był pijany i przyznał się że stracił orientację. Pojęcie "kozioł ofiarny" opiera się na założeniu że ktoś jest niewinny a ktoś inny (często faktyczny sprawca) go w cos wrabia. To wg Agencji Reutera kto jest faktycznym sprawcą? Aaaaaa - zapomniałem . Teraz winnym jest zawsze Putin.
ogien / 93.184.31.* / 2014-10-23 13:06
Tak masz racje - Reuter ciagle kombinuje a ten wypadek to kolejna prowokacja karłów reakcji!

Dochodzenie powinni prowadzić znani z obiektywizmu Rosjanie z MAKu a komentować powinna Prawda!

Swoja droga takie zaślepienie to musi być poważny problem medyczny chyba że to żródło dochodów?
wrfeqwreq / 83.12.121.* / 2014-10-23 13:54

relacjonował wcześniej kierowca pługa w rozmowie z dziennikarzami.


czego nie rozumiesz w moim poprzednim poście? Gość przyznał sie przed dziennikarzami ( a nie przed sledczymi) że popełnił bład. W wyniku tego błedu kroś zginął. Dlaczego sugeruje się że kierowca to "kozioł ofiarny"? Jestes głupi czy takiego udajesz?

Najnowsze wpisy