Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spółki deweloperskie i budowlane na fali. Co z dalej z ich akcjami?

Spółki deweloperskie i budowlane na fali. Co z dalej z ich akcjami?

Wyświetlaj:
marek07 / 164.127.8.* / 2015-02-10 21:44
my nie żyjemy w tych samych krajach o którym kraju pan pisze pojadę tam na kontrakt
LRO / 95.108.110.* / 2015-02-10 16:24
od ponad 25 lat dokonuje się zbrodni na POLSKIM narodzie po przez wysprzedaż miejskich gruntów deweloperom nie wiadomo jakiego pochodzenia , zazwyczaj są to ………….. przez co zmusza się Polaków do brania kredytów w Żydowskich bankach , gdzie po spłacie takiego kredytu mieszkanie kosztuje ponad 100% . Żydowskie banki tylko czekają kiedy nie wpłacisz dwie trzy raty …………… mieszkania nabyte od deweloperów ograniczają mobilność młodych w przemieszczaniu w poszukiwaniu pracy , dlatego Narodowy Ruch Obywatelski stoi na stanowisku - Budową mieszkań pod wynajem , powinny zająć się miasta gminy które by na wynajmowaniu tych mieszkań , miały minimalny zysk np. Kawalerka wynajęta od miasta 450zł , dwu pokojowe 580 zł , wiadomo plus opłaty licznikowe ,a nie że młodzi są zmuszeni wynajmować od cwaniaków gdzie kawalerka kosztuje 1200zł plus opłaty licznikowe . Przyszłość naszego Narodu tylko z Ludowym Ruchem Obywatelskim .
Moneyfun / 46.76.84.* / 2015-02-10 15:49
Bardzo dobry artykuł, gratulacje dla redaktora Zwolińskiego. Chyba faktycznie warto przyjrzeć się niektórym spółkom budowlanym. Nigdy bym nie pomyślał że już odjechały 12 proc pd stycznia. Na naszej pseudogiełdzie?
vcvcvc / 89.76.5.* / 2015-02-10 15:27
ilość spamu od developerów sprzedających w cenie wykończenie, 3 pokój, garaż albo kota sięgnęła szczytu, no ale ożywienie że hej. A jakie perspektywy, że ho ho. Kupować na potęgę najlepiej 2 albo 3, bo zabraknie!!!!
prof. dr nie hab. prosty człowiek / 212.182.78.* / 2015-02-10 14:35
Szanowni Redaktorzy czytelnicy,

poniżej wyrażam swoje skromne zdziwienie oceną niewyjaśnialnej i niezrozumiałej sytuacji na rynku akcji. otóż jest to jak najbardziej zgodne z tym co się dzieje na rynku w realnej gospodarce obraz jest tak oczywisty, że albo autor artykułu popadł w taką rutynę, że już go nie jest w stanie odczytać albo łże.

Otóż wg mnie spółki budowlane dalej będą poprawiały swoje wyniki a developerzy będą nadal w trendzie bocznym lub spadkowym...

Jestem przekonany, że forumowicze znają oczywistą przyczynę tego stanu rzeczy :)
AD 2532 / 178.43.231.* / 2015-02-10 13:07
Przecież to już jest bezczelność, nie wiedziałem że money może upaść jeszcze niżej i łgać jak z nut.
yyttytyytytty / 88.199.162.* / 2015-02-10 13:00

Autor:
(red. A Zwoliński), (RynekPierwotny.pl)

sponsoring sponsoring sponsoring - nie wiem kto płaci ale wiem kto kłamie - a tak w ogóle to w zeszłym tygodniu na money był art. o tym jaki to straszny kryzys przeżywają deweloperzy i co a tydzień tak się wzięli w garść że perspektywy poprawili a mieszkania sprzedali na pniu?
Panie autorze śmiech na sali.
Arcanum. / 178.43.231.* / 2015-02-10 12:46

Przybywa argumentów potwierdzających jak najlepsze fundamentalne perspektywy rozwoju koniunktury

Serio? Ogromna nadpodaż mieszkań na rynku, dalsza masowa emigracja młodych Polaków i problemy frankowych kredytobiorców, jeśli wymieniać te najważniejsze.
Jak ja uwielbiam takie płatne artykuły :)
ja807 / 86.26.44.* / 2015-02-10 12:37
no to trzeba kupowac,bo potem ceny poszybuja w gore.Kto pierwszy ten lepszy-potem zabraknie klatek dla baranow. Leciec po kredycik i napychac kieszonki bankierow, deweloperow i innych posrednikow.Tylko nie beczec potem ze nie ma co do michy wlozyc. Napedziliscie sami ceny, ktore do naszych wyplat sa cenami z ksiezyca i tak bedzie dopiero kiedy lud zmadrzeje i popatrzy ze te klatki nie sa tego warte.
Waniek / 2015-02-10 12:11 / Bywalec forum
Ale nagonka na spółki, które dzięki rekomendacją banków i zmianom w mdm mają "zarobić".
Bezerbur / 83.28.142.* / 2015-02-10 13:37
Powstaną całkowicie nowe formy kredytowania. Kredyty indeksowane koroną duńską, a może nawet kredyt indeksowany WIG-iem 20.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy