Sprzedaż mieszkania

Tugok1 / 217.96.50.* / 2008-09-06 12:37
Chcę sprzedać mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Okazało sie, że z tytułu
ocieplenia mieszkanie jest zadłużone i z tego tytułu w czynszu dodatkowo płaci
sie za docieplenie. Czy muszę tą należność uregulować przed sprzedażą czy
opłata ta przechodzi na kupującego. Jakie są praktyki w tej kwestii?
Wyświetlaj:
Jasiek18 / 91.123.191.* / 2018-10-17 08:29
Niedawno sprzedawałem działkę przez biuro Efekt. Profesjonalna obsługa nie mam się do czego przyczepić a nie ukrywam że już z paroma pośrednikami w życiu współpracowałem czy to przy sprzedaży czy przy kupowaniu nieruchomości. Najlepiej kontaktować się z panem Krzysztofem, w każdym razie w moim wypadku się sprawdził.
mosner / 2023-11-02 13:59
Polecam http://beautycase.pl/jak-sprzedac-duze-mieszkanie/ uważam że to dobra opcja.
teresa11 / 2008-11-19 10:45
Mam nastpujący problem:otrzymałam w spadku po mamie 1/3 mieszkania(resztę po 1/3 siostra i brat).Mieszkanie kupił od nas syn siostry.Poniewaz mieszkanie jest sprzedane w rodzinie,nie moglismy żądac zbyt wygórowanej kwoty,a do tego mama moja miała 87lat,i mieszkanie od dłuższego czasu nie było remontowane.Każdy z nas otrzymał po 17000 tys.,co jest zaznaczone w akcie notarialnym,natomiast do wyceny notarialnej jest podana kwota 71000zł.Pytanie-od jakiej kwoty mam płacic podatek,od rzeczywistej którą dostałam tj.17000,czy od wyceny notariusza.(musiałabym wtedy dopłacic z własnej kieszeni róznicę.Mieszkanie jest z lat sześciesiątych,z wielkiej płyty,w bloku 10 piętrowym

Najnowsze wpisy