Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sprzedaży bezpośrednia. Rolnik sprzeda towary za 7 tys. zł rocznie

Sprzedaży bezpośrednia. Rolnik sprzeda towary za 7 tys. zł rocznie

Wyświetlaj:
detractor / 46.77.73.* / 2015-04-08 23:46
Ja to jestem ciemna masa : nijak nie rozumiem, po co mi potrzebny zagraniczny pośrednik (supermarket) , by kupić umytą marchewkę, co rosła u sąsiada na polu.

A przecież, gdy kupię taniej żywność ( znaczy, bez podatku) , to od "zaoszczędzonych" na żywności pieniędzy i tak podatek zapłacę, czy to kupując książki dla dzieci, czy lekarstwa dla rodziców , czy jadąc na wczasy z rodziną, itp., itd.

Jedno jest pewne, a mianowicie to, że nie wydam tych "zaoszczędzonych" pieniędzy na :
- nikomu niepotrzebny " słynny portal za 66 milionów",
- lub ziejący pustkami stadion ,
- czy też system informatyczny, który nie działa, itp., itd,

bo to zrobią za mnie, bo ja jestem tylko ciemna masa.
rewoltttt / 31.61.131.* / 2015-04-08 23:37
To ja jestem robotnikiem tez zadam zwolnienia do 7 tys od podatku a nie 3 jak ro jest obecnie.......
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
staryvirr / 194.33.72.* / 2015-04-08 22:27
Najniższe punsje i największe restrykcje. Kto tu u nas rządzi - Zaborcy czy kto?
Konsument / 89.79.46.* / 2015-04-08 22:15
Tylko czy sanepid da żyć tym pracowitym ludziom? Jakoś ostatnio wszystko co nie pochodzi z zagranicy to sanepid okrutnie drażni.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
żydkomuch / 37.248.255.* / 2015-04-08 21:54
jaja jak berety wyroby własne za 7 koła i niby za to ma oplacac skladni emerytalne ? tak ma byc konkurencyjny do wiesniaków z zachodniej granicy? nie jestem ekonomem a i szkoły prawie zadnej ale se myślę że to powinno minimum być 20 000tyś, to raptem jekieś glupie 5 000tyś euro wieśniaka z zachodu
allejaja / 83.24.225.* / 2015-04-08 20:53
Za chwilę koalicja PO - PSL wprowadzi obowiązek posiadania zezwoleń na przebywanie w przestrzeni życiowej. Kto nie będzie miał takiego zezwolenia będzie przebywał w przestrzeni życiowej nielegalnie, co będzie zagrożone karą grzywny do jednego miliona złotych, a nawet karą pozbawienia wolności do lat dziesięciu. Wydanie zezwolenia będzie kosztowało 1500 złotych dla dzieci do lat 12, i 3000 złotych dla pozostałych osób. Przewidziany będzie system ulg, ale po spełnieniu szeregu wymagań.

Najnowsze wpisy