Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Stanisław Kalemba wyjaśni sprawę kary nałożonej przez Komisję Europejską?

Stanisław Kalemba wyjaśni sprawę kary nałożonej przez Komisję Europejską?

Wyświetlaj:
Miro z zoneczka w kradzionym futrze / 144.200.17.* / 2013-05-06 15:23
Skontrolowac nalezy caly dodychczasowy okres nierzadow Tuska i kolesi (2007-2013). Sprawdzic jacy ludzie otrzymali nieuprawnione doplaty. Z pewnoscia chodzi tu o tysiace fikcyjnych gospodarzy, ktorzy naleza do grona kolesi Tuska i PSL. W ten sposob zapewnili sobie dodatkowe zrodlo finansowania poza Amber Gold (w ktorym nawet syn Tuska maczal palce) i innymi przestepczymi instytucjami
debos / 83.6.118.* / 2013-05-06 15:54

(w ktorym nawet syn Tuska maczal palce

Ty najpierw uczciwości wymagaj od siebie zanim zaczniesz opluwać innych. Tylko, że " złodziej zawsze najgłośniej krzyczy łapać złodzieja".
bojkot / 188.33.31.* / 2013-05-06 13:55
jestem za ale jak zmieni się konstytucja - wybrać można będzie rząd którzy poprze 75% populacji a nie głosów ( czyli stworzy się taki rząd który zapewni ludziom poprawę bytu - i zechcą na niego zagłosować) w przeciwnym razie nie ma to sensu bo kto rzejmie pałeczkę po nieudacznikach kłamcach i złodziejach? kolejny nieudacznik kłamca i złodziej :/ niestety, póki nie bedzie odpowiedzialności za swoje slowa obietnice to nikogo nie poprę w wyborach ..
bojkot i tyle :/ mi to nie robi który złodziej się na mnie obłowi bo i tak nic nie mam :/ nawet wolności bo siedze w domu jak niewolnik bo na nic mnie nie stać :/ nawet na bilet na zachód za pracą nie mam. :/
debos / 83.6.118.* / 2013-05-06 14:01

jak zmieni się konstytucja - wybrać można będzie rząd którzy poprze 75% populacji

Nie doszedłeś do siebie po długim weekendzie albo po głowie ci chodzi " komuno wróć". A jeśli tak to mało ambitny jesteś bo wtedy rząd byłby wyłoniony ilością 98,9% głosów. Niech żyje Marksizm, Leninizm i proletariacki internacjonalizm.
laskonogi / 94.42.189.* / 2013-05-06 13:00
kiedyś to wszystko podsumujemy i wyznawcom tuska opadnie szczęka jak byli kiwani. Jak dzięki nim Polska zbankrutowała.
debos / 83.6.118.* / 2013-05-06 14:04

Jak dzięki nim Polska zbankrutowała.

Kiedy to się stało? Wystarczyło, że wyjechałem na kilka dni z Warszawy i od razu kataklizm.

Najnowsze wpisy