Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Strategia Lwa w przypadku nierezydenta

Strategia Lwa w przypadku nierezydenta

casteller / 2009-09-29 19:06
Oplacam skladki Strategia Lwa od 10 lat. Mieszkam od niedawna w Hiszpanii i nie mam zamiaru wracac do Polski w najblizszym czasie. Kwota ubezpieczenia ktora dostalby moj syn w razie mojej smierci jest stosunkowo niewielka biorac pod uwage standardy hiszpanskie. Chce ubezpieczyc sie tu, w Hiszpanii, i wydaje mi sie ze dalsze oplacanie Strategii nie ma dla mnie wiekszego sensu. Czy duzo strace rozwiazujac umowe? Czy ktos z Was byl w podobnej sytuacji i wie cos na ten temat? Czy znacie przepisy dotyczace tego rodzaju umow w przypadku wyjazdu na stale za granice?
Wyświetlaj:
lezdrub / 79.185.89.* / 2009-09-29 23:37
Piszesz o rozwiązanie umowy i zabierasz kasę ile ci dadzą.
To nie jest produkt do budowania kapitału.
To jest taki kosztowny bubel.On nie spełnia ani dobrej ochrony ubezpieczeniowej jak równiez bardzo kiepsko spełnia funkcję budowania kapitału.

Bardzo dobry produkt dla firmy ubezpieczeniowej,ale nie dla klienta.
Kubitus / 62.87.214.* / 2009-10-05 07:44
Piszesz tak bo Cię pewnie nie stać lezdrub :) Najpierw zapoznaj się z produktem a potem pisz. Co według Ciebie znaczy kiepsko?
lezdrub / 79.185.86.* / 2009-10-05 09:16
Kabitus. Marne wyniki funduszy ING.
Wystarczy porównać z dobrymi funduszami inwestycyjnymi i już wszystko jest jasne.
Róznica w cenuie kupna i sprzedaży jednoetek funduszy w strategi lwa wynosi 5%.
Koszty ryzyka są bardzo drogie w tym ubezpieczeniu.

Zadne ubezpieczenie dwa w jednym nie jest dobre dla kienta .
W kazdym takim programie kient na wypadek smierci kapitał buduje dla firmy.
Wypłacana jest wartość wyższa suma ubezpieczenia, lub zbudowany kapitał.
Czyli albo rybki,albo akwarium.
natomiast klient placi za rybki i akwarium.

I według ciebie Kubitus to jest dobre rozwiązanie.
Może dla ciebie jako agenta bo masz dobrą prowizję i oczywiście dla firmy bo bierze pieniadze za rybki i akwarium a daje albo rybki,albo akwarium.

Mam pisać dalej?? Czy wystarczy???
kazik12 / 87.206.26.* / 2009-11-05 16:48
Szczera prawda. Czytałem post o człowieku, kótry chciał zbierać kasę dla córki i został nabity w butelkę. Ja mam ten sam problem. Agent powiedział mi, że to doskonały produkt do budowania kapitału, żeby np. za 15 lat opłacić córce studia. Okazuje się, że to jeden, wielki ch...j. Oczywiście zapomniał też wspomnieć, że przez pierwsze 2 lata tracę 100% wpłaconych środków, a później zabierają większą część wpłaconej sumy.Wyniki, które pokazują fundusze w corocznych zestawieniach to jakieś pier..one kłamstwa. Wszyscy piszą o zyskach rzędu 10% rocznie, więc jak to się stało, że na innych dwóch polisach jestem również w plecy? Jedną opłacam 11 lat i zarobiłem 400 zł (więc szybko ją kasuję), a druga po 7 latach wpłat przynosi obecnie 3000 zł strat.
Kur..wa, ludzie to za nasze pieniądze powstają to błękitne wieżowce. 11 lat wpłat i kazuje się, że lepiej było wybrać tą niby kiepską lokatę lub wręcz zwykły ROR. W dupie mam takie"inwestowanie".

Najnowsze wpisy