Forum Polityka, aktualnościGospodarka

System przetwarzania elektrośmieci pełen patologii. Eksperci "Lewiatana" ostrzegają

System przetwarzania elektrośmieci pełen patologii. Eksperci "Lewiatana" ostrzegają

Wyświetlaj:
Jola 22 / 78.28.54.* / 2015-05-14 09:49
Śmieszne te przepisy, kupując nową pralkę automatyczną, zabrali ode mnie hm starą 2 letnią na chodzie - super awaryjna, 2 prania i serwis, i serwis, i serwis, do tego zażądali 5 zł za jej zabranie, po kilku dniach moja praleczka stoi w komisie za 400 zł - wychuchana jak mercedes z fabryki - no ba lakier samochodowy. Poprosiłem o jej dane i dokumenty do przejrzenia, no tera nie ma, są na magazynie - 2 koniec Polski - ale pokaże mi poprzez Internet. Powiadomiłam policję i cóś ucichło. To som panie jaja
fanka / 89.65.132.* / 2015-05-14 09:26
w naszym kraju robi sie wszystko odwrotnie i pod gorke ktory to znowu wymyslil by przy oddawaniu starych sprzetow doplacac ---wystarczy podnies cene nowego sprzetu o pare groszy i juz pieniadze beda na recykling ---wiadomo ze polak potrafi i podzuci stary sprzet na smietnik osiedlowy lub co gorsza zostawi w lesie----nadal kolesie w rzadzie chca za swoj pomysl racjonalizatorski szmal
yuyuuytuyt / 88.199.162.* / 2015-05-13 08:25

System przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Polsce jest pełen patologii, dominuje w nim szara strefa, a projekt ustawy, który jest w Sejmie, tylko go utrwali - uznali uczestnicy wtorkowego spotkania z prasą w siedzibie Konfederacji Lewiatan.

tak najlepiej wszystkie trudniące się tym firmy przekazać członkom Lewiatana a ich dotychczasowe kierownictwo wsadzić do paki żeby nie przeszkadzało Lewiatanowi się bogacić.
Swoją drogą kto może nazwać tak jakąkolwiek organizację? To jakiś żart!? Mam dla Was gnojki propozycję nowych nazw oto one: Hitler, Godzilla, Rzeźnik, Krwawa małpa, Dracula, Robespierre, jak wam się podobają?
prześmiewca / 217.28.153.* / 2015-05-13 06:52
Proponuję powołać urząd do spraw recyklingu sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W zatrudnianiu urzędasów jesteśmy najlepsi w świecie.

Najnowsze wpisy