Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Szydło w expose: Rząd rozważy budowę drugiego gazoportu

Szydło w expose: Rząd rozważy budowę drugiego gazoportu

Wyświetlaj:
aleksy / 164.127.244.* / 2015-11-19 17:46
W końcu ktoś czyta moje wypociny na MONEY i salonie pod nikiem DEMASKATOR---od paru miesięcy forsuję strategię budowy dodatkowych gazoportów w celu importu Amerykańskiego gazu w ilości wykluczającej sens budowy NORTH STREAM II---pisałem że wystarczy poważna publiczna DEKLARACJA po uprzednich konsultacjach ze STANAMI .----i stało się
kolteramis / 31.179.111.* / 2015-11-20 13:35
Głupich w Polsce nie brakuje, Koszty gazoportu są olbrzymie. Ale dla durni nie to jest ważne. Ważne jest tylko postawienie się Rosjanom. Tylko polskie matołki nie orientują się, że Europa Zachodnia zbuduje drugą nitkę bo to jej się opłaci. Amerykanie już zacieśniają stosunki z Rosją bo mają wspólnego wroga, którego muszą zwalczyć. A import gazu z Kataru zostanie pewnie wstrzymany ponieważ tamtejsi szejkowie zyski z eksportu gazu przeznaczają na wspieranie państwa islamskiego. Polacy jak zwykle wyjdą na głupków.
ja45 / 188.246.158.* / 2015-11-19 15:50
wzrosły uprawy grochu na gaz ekologiczny, pierwszy rurociąg z min. rolnictwa.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy