Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

T-Mobile zwiększa zasięg LTE do ponad 83% Polaków

T-Mobile zwiększa zasięg LTE do ponad 83% Polaków

Wyświetlaj:
uton / 176.10.104.* / 2015-12-24 23:20
a na jakim zasięgu jedzie teraz sferia bo coś pamiętam z ich licytacji na pasma, ale nie wiem, ktoś ma info?
ZG_GDA / 89.64.45.* / 2015-12-23 13:02
A ja mieszkam w Gdańsku Brzeźnie przy plaży i mam w domu w T-Mobile tylko jednego BTSa w zasięgu (na -106 dBm), a w Plusie aż 12, z czego dwie praktycznie zawsze ok. -80 dBm. W T-mobile nie da się u mnie rozmawiać (co trzecie słowo słychać, często zrywa połączenia, często nie można się do mnie dodzwonić). Zgłaszałem reklamację i T-Mobile stwierdził, że wszystko jest w porządku. Dlatego wczoraj rozpocząłem procedurę przenoszenia do Plusa numeru. W międzyczasie T-Mobile stwierdził, że mam płacić nadal promocyjną stawkę abonamentu (tzn. uwzględniającą koszt telefonu) w wysokości prawie 150zł, choć już okres wskazany w umowie minął (nie mogę zrezygnować z "opcjonalnych modułów"). Życzę powodzenia z takim traktowaniem klientów. Teraz będę płacił 50zł i w dodatku będzie działało (sprawdziłem).
romek690 / 37.47.33.* / 2015-12-22 14:41
No to w górach można już śmigać szybko po necie. Jeszcze tylko, żeby śnieg był i można było śmigać na nartach ;)
ggdgjytiit / 188.146.75.* / 2015-12-23 11:28
Brak LTE w Kliczkowie i Osiecznicy tyko 3G Mniejsze wioski majiom LTE
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy