Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Tajne więzienia. CIA kontratakuje i podważa wnioski Senatu

Tajne więzienia. CIA kontratakuje i podważa wnioski Senatu

Wyświetlaj:
waz(USA) / 173.161.155.* / 2014-12-11 19:55
Powyzszy zrtykul money.pl to obracanie kota ogonem i totalne zagmatwanie prawdy. Zamiast przedstawic sytuacje w Senaciie, ktory pociaga do odpowiedzialnosc CIA i administracje Busha za lamanie konstytucji USA i uznanych konwencji miedzynarodowych, MONEJ.PL staje sie tuba propagandy antyspolecznej, ktora prowadzi do oglupiania Polakow.
Kto z was zna angielski niech poczyta ponizsze sprawozdanie Truthout:

http://www.truth-out.org/news/item/27935-the-missing-photos-from-the-senate-report-on-cia-torture

Dowiecie sie nieco szczegolow dotyczacych dzialaknosci CIA i Pentagonu, ktore stawiaja sie ponad prawem i kontrola przez wlasne spoleczenstwo. Np. fakt, ze . "More than 100,000 prisoners have been detained, and many of them tortured, at the US network of prisons across Central Asia since the war on terror began in 2002" --- ponad 100.000 wiezniow zostalo uwiezionych, wielu z nich torturowanych w wiezieniach Azji Centralnej od czasu 2022.


(Dwa ponizsze komentarze "henopole" i "ja6969" dobitnie swiadcza o [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
henopole / 2014-12-11 17:48
Idiotyczna walka polityczna demokraci/republikanie i idiotyczny raport.Śmieszą mnie te wszystkie protesty obrońców praw człowieka.Jak sama nazwa wskazuje mają bronić ludzi a nie terrorystów.Terrorysta to nie człowiek to bydle który wszelkimi metodami powinien być unicestwiony. U nas też te wszystkie piniory,żakowskie naiwność a raczej głupota.Płaćcie im odszkodowania za podrzynanie gardeł.
ja6969 / 212.160.130.* / 2014-12-11 15:34
techniki stosowane przez CIA pomogły zniweczyć spiski i pojmać terrorystów oraz zapobiec kolejnemu atakowi przypominającemu ten z 11 września 2001... oraz stworzyć kolejnych terrorystów którzy będą się mścić za swoich bliskich

Najnowsze wpisy