Forum Polityka, aktualnościKraj

Tajne więzienia CIA w Polsce. Potrzebna jest większa polityczna kontrola

Tajne więzienia CIA w Polsce. Potrzebna jest większa polityczna kontrola

Wyświetlaj:
JA6969 / 212.160.130.* / 2014-12-16 18:34
To może ja będę kontrolował te więzienia tak za 1 mln usd rocznie co?
loll7877 / 77.89.84.* / 2014-12-11 19:53
Co to za służby, kiedy będą kontrolowane przez ludzi, którzy łaszczą się nawet na sejmową kilometrówkę ? Co to za państwo, które umieszcza służby na pierwszych stronach gazet ?
MIchu141 / 77.255.17.* / 2014-12-11 15:17
Potrzebna jest większa kontrola ? Ja myślę że wystarczy przestrzegać polskie prawo i karać za łamanie konstytucji. Obywatel Aleksander K. oraz Leszek M. powinni najzwyczajniej w świecie stanąć przed Trybunałem Stanu, dostać wysokie wyroki a na koniec trzeba usunąć ich ze sceny politycznej i sprawa załatwiona. Jeżeli ujdzie im to na sucho, to zxnaczy, że nie żyjemy w państwie prawa ale w jakimś Bantustanie gdzie rządzą kacykowie z nadania zachodnich popleczników. Warto też pamiętać, że wysłanie naszych wojsk do Iraku czy też Afganistanu było też niezgodne z Konstytucją i za to też należy się Trybunał Stanu dla wielu osób.
i to by było na tyle / 83.22.78.* / 2014-12-11 10:05
"Naprawdę nie wiedzieli o torturach CIA w Polsce?"
Naprawdę nie wiedzieli!
Chyba starczy, co nie?
tm / 83.142.60.* / 2014-12-11 09:54
Motłoch uwierzy w te bajeczki o niewiedzy, a kto mądry to doskonale będzie wiedział że o wszystkim wiedzieli.
kbx / 193.239.124.* / 2014-12-11 09:50
Wielu "ekspertów" i polityków jest nieco w szoku, że nasi nie wiedzieli co amerykanie robią na naszym terytorium, że nie podlegają prawu polskiemu itd. Bo przecież to by oznaczało, że nie jesteśmy suwerennym państwem, złamanie konstytucji i Bóg wie co jeszcze. Czyżby nasi politycy nie wiedzili o tym o czym wie wielu dziennikarzy i zwykłych obywateli, że zachwalany przez prezydenta Komorowskiego projekt obiektu w Redzikowie od początku będzie działał w oparciu o te same zasady? Wszystko co będzie się tam działo będzie podlegało prawu USA, a polska może się tylko zza płotu przyglądać i im skoczyć. Politycy w naszym kraju nie wiedzą w wielu przypadkach co podpisują i na co się godzą. Rywalizacja z opozycją zajmuje 99% ich czasu i uwagi.
hdn114 / 95.49.248.* / 2014-12-11 09:46
Gdzie jest początek?
Kto na kogo napadł i skąd się wzięli terroryści ?To jest podstawowe pytanie na amnezje polityków i mediów.
Atak na Word center to odpowiedź islamistów na najazd i zbrodnie wojenne w krajach islamskich.
Kraje islamskie nie mają możliwości obrony swoich terytoriów i nie mają takiej siły militarnej aby napadać na Amerykę czy Europę.
Ameryka dumnie tłumaczy prawo do odwetu ,każde państwo ma prawo do odwetu (Izrael)...
Teraz okazuje się że nie było żadnej broni chemicznej w Iraku ,setki tysięcy ludzi zginęło podczas wojny i dalej ginie w zamachach.Tak cywilizacja zachodnia wprowadza demokrację w Iraku ,Libii,Afganistanie...
Dlaczego demokracja zachodnia walczy o wolność tylko tam gdzie jest ropa i gaz ?
Proponuję demokracją zachodnim najazd na Arabie Saudyjską,Kuwejt,Izrael,Chiny,Pakistan.
W tych krajach trzeba przywrócić wolność wyznania,wolność mediów,obalić krwawe dyktatury,wyeliminować rasizm i segregacje narodowościową .
qeeqqrrq / 83.12.121.* / 2014-12-11 08:50
no to zaczyna sie wybielanie kwasa i milera. A te 15 mln zielonych w gotówce to w,końcu na czyje konto trafiło? jakaś cisza odnośnie tego wątku zapanowała

Najnowsze wpisy