Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

skomentuj
Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
malcolm X / 109.173.219.* / 2016-05-16 21:14
Współpracowałem jużw życiu z kilkoma księgowymi ale tax care t ojedno wielkie nieporozumienie i maszynka do robienia pieniędzy dla jej właścicieli. Umowa którą niestety podpisałem skonstruowana jest tak żebyś drogi przedsiębiorco płacił i to jak najwięcej. Jak spóźnisz sięz fakturami o jeden dzień - kara 50PLN, jak spóżnisz sie z opłaceniem faktury - kara. Rozliczenie roczne, dopłata, faktury ponad abonament - opłata za każda po 5 PLN. No i najgorsze jest to że jak sie zorientowałem po kilku dniach w co się wpakowałem to okazało się że obowiązuje tam 3 miesieczny okres wypowiedzenia a żeby było śmieszniej to w moim wypadku okazało sie że jednak 4 miesiące bo(!!!) uwaga ;-) wypowiedzenie można złożyć najwcześniej(!) dzień po rozpoczęciu świadczenia usług czyli musisz drogi przedsiębiorco zapłacić za pierwszy miesiąc i 3 miesiące wypowiedzenia! OK. Nie miałem wyjścia, dostarczałem im dokumenty przez te nieszczesne 3 miesiące i ... bardzo tego teraz żałuję. najpierw moje wszystkie faktury zaginęły i znalazły się dopiero koło 20 dnia miesiąca. W ciągu 3 miesięcy miałem 2 księgowych! Byłem wzywany do US bo miejsce zamieszkania pomylili w miejscem prowadzenia działalności i musiałem tracić czas i prostować. Odradzam tę firmę chyba że chcecie kłopoty i macie dużo pieniędzy które chcecie im płacić! Zanim podpisałem umowę skakali wkoło mnie i uśmiechali się a jak już podpisałem umowę to nikt się mną już nie interesował. Zapewniali mnie że z nimi zapłacę mniejsze podatki, że doradzą mi jak mądrze robić koszty a w cięgu 3 miesięcy nikt się ze mną ani razu nie skontaktował w tej sprawie. Poszukajcie sobie księgowego z którym będziecie mieć kontakt w każdej chwili telefoniczny i mailowy a nie taxcare gdzie kontakt jest tylko przez centralny telefon i centralnego maila a jak pojawi sięjakikolwiek problem to nie ma nikogo z kim sprawę możnaby rozwiązać! ODRADZAM
Inny nick / 37.248.254.* / 2016-05-25 22:18
Ja bym to jednak wyjaśniała ze swoją księgową, bo takie rzeczy nie powinny się dziać. Przecież miałeś z nią bezpośrednio kontakt, bo jak dzwonimy z tel, który podaliśmy to łączy bezpośrednio. Zresztą jak dzwonisz z innego to podasz NIP i też zweryfikujesz się i połączysz. To, że masz numer ogólny nie oznacza, że za każdym razem odbierze ktoś inny, a takie tematy zdecydowanie trzeba wyjaśniać, zanim zrobi się z tego większy problem.
Wkurzona Kaśka / 77.65.80.* / 2016-04-16 20:51
Tragiczna firma... Na początku wszystko ładnie, a teraz się okazało, że księgowa nie potrafi składek do ZUSu wyliczyć... I teraz mam przez nich zadłużenie... Znajomemu źle odliczali podatek do skarbówki i teraz skarbówka go ściga... W ciągu roku zmieniali mi księgową ze cztery razy i kadrową ze trzy... A umowy dla pracowników z 5 razy były poprawiane bo nie potrafili ich sformułować w prosty sposób... A teraz nawet nie ma jak się z nimi skontaktować bo polikwidowali placówki... S************
muzykalna / 2016-04-17 10:52

Tragiczna firma... Na początku wszystko ładnie, a teraz się okazało, że księgowa nie potrafi składek do ZUSu wyliczyć... I teraz mam przez nich zadłużenie... Znajomemu źle odliczali podatek do skarbówki i teraz skarbówka go ściga... W ciągu roku zmieniali mi księgową ze cztery razy i kadrową ze trzy... A umowy dla pracowników z 5 razy były poprawiane bo nie potrafili ich sformułować w prosty sposób... A teraz nawet nie ma jak się z nimi skontaktować bo polikwidowali placówki... S************


Kaśka, jeśli masz problemy przez błąd księgowej to oni tam mają coś takiego jak ubezpieczenie na takie przypadki, sprawdź sobie dokładnie. Jeśli księgowa źle sprawowała się, to czemu nie zgłosiłaś tego do jej kierownika albo nie poprosiłaś o zmianę? Ja bym tak zrobiła. Co do likwidacji, to oni tam mają teraz jakieś przekształcenia, ale możesz się z tym zgłosić do każdej innej placówki Tax Care albo zadzwonić do nich i zapytać gdzie masz się odezwać z takim problemem. No i pamiętaj, że zawsze możesz składać reklamację, jeśli jesteś pewna, że racja jest po Twojej stronie. Mam nadzieję, że uda się to wszystko odkręcić i że pomogą Ci rozwiązać problem. Ja takich historii nie miałam, ale jak wyskakiwał jakiś mniejszy temat, to zawsze jednak szło się dogadać. Trzymam kciuki.
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:16
skarbowy kasuje przedsiębiorcę a nie księgowego. od księgowego można wyciągnąć odszkodowanie jak będziesz miała dużo czasu, dobrego prawnika i dużo pieniędzy na obsługę
Dlaczego nie / 5.172.238.* / 2016-05-13 22:34

skarbowy kasuje przedsiębiorcę a nie księgowego. od księgowego można wyciągnąć odszkodowanie jak będziesz miała dużo czasu, dobrego prawnika i dużo pieniędzy na obsługę


Ale skoro jest konkretny zapis w umowie na taką okoliczność, to dlaczego z niego nie skorzystać? Trochę to czarnowidztwo. ;)
Anna_87 / 2016-03-14 21:59
Już niejedno czytałam o różnych firmach działających w zakresie księgowości. Jak się dobrze przyjrzeć to nie ma żadnej czystej jak łza. Nie to żebym broniła Tax Care, ale jak by nie patrzeć są praktycznie wszędzie dostępni no i mają niezłe ceny. Myślę, że właśnie to przekonuje wiele firm do korzystania z ich usług.
Żaneta M. / 213.108.116.* / 2016-04-11 22:27
Bo ta firma to jakieś jedno wielkie nieporouzmienie. Strzeżcie się jej jak ognia. Banda wyłudzaczy pieniędzy za nieróbstwo. Żaneta M.
Anna_87 / 2016-04-11 23:58
Nie jestem ekspertem, ale z tego co się orientuję zawsze można coś zdziałać, jeśli jesteś niezadowolona. Gdzieś czytałam, że w tax care można zmienić oddział. A co do nieróbstwa to jakim cudem? Skoro mają umowy, to muszą się z nich wywiązywać, więc raczej nie mogą unikać pracy.
Oto Ja / 185.78.72.* / 2016-03-27 23:12
@Anna_87 święta racja! Poza tym nie ocenia się książki po okładce, a firmy tylko po negatywach w necie. Wiadomo, że jak ktoś wkurzony to od razu leci pisać po internetach. ;)
prawie-klient / 31.178.164.* / 2016-03-31 18:20
Tax Care ma juz wielkie kłopoty, wszystkie placówki w Polsce sa przekształcane na Idea Bank, doradcy zwalniani ze stacjonarnych stanowisk i zmuszani do pracy na działalności jako "doradca mobilny", kadra zarządzająca jest powoli zwalniana (szczególnie z Warszawskiego oddziału przy Domaniewskiej i Przyokopowej), nikt nie odbiera telefonów bo albo jest na wypowiedzeniu albo na urlopie (przymusowo ich na te urlopy wysyłają ??) i w ogóle firma wygląda jakby była szykowana do likwidacji- szczególnie po ostatniej karze finansowej za oszustwa nałożonej przez UOKiK. Najpierw był GetIn, teraz TaxCare- czekam kiedy sie ktoś weźmie za OpenFinance i HomeBroker- bo to ta sama stajnia, kredyty w Tax Care pochodziły przecież z Open Finance, a przyznawane były głownie na zakup mieszkania z HomeBroker. Bandytyzm w biały dzień po prostu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Oceton / 37.248.254.* / 2016-04-10 20:57

firma wygląda jakby była szykowana do likwidacji


Szwagierka siedzi w TC dobre 2 lata i mówi, że nic podobnego nie ma miejsca. Z tego co opowiadała, mają tam teraz wiele zmian, przekształcają się, ale nie ma to nic wspólnego z likwidacją.
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:54
jak siedzi a chce wyjść na wolność to musi świadczyć o TC pozytywnie :)
Anna_87 / 2016-03-28 22:04
@Oto Ja dzięki, ale nie odkryłam żadnej Ameryki tutaj. Po prostu uważam, że we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek i dystans. ;)
Paweł Gasek / 5.172.247.* / 2016-03-03 23:54
nie wszystko co legalne jest zgodne z etyką biznesu. Tax care potrafi działać legalnie, ale ma za nic etykę biznesu i Ciebie.
Ciekawska Jola / 78.11.212.* / 2016-03-09 21:25
Z drugiej strony etyka to dość pojemne pojęcie i idąc tym tropem to co dla Ciebie jest nieetyczne, dla kogoś innego może być standardem. Kwestia dyskusyjna, trudna i na pewno bardzo subiektywna. Masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Ciekawa jestem skąd taka opinia.
Michał X / 78.11.212.* / 2016-02-28 23:06
Nie ma co się unosić. Reklamacja to zawsze dobry pomysł jak ktoś jest niezadowolony i wie, że ma rację. Racją jest też, żeby czytać każde słowo w umowie, żeby z kolei się nie naciąć na jakiś zapis, który jest nam nie po nosie. Nie ma jednak powodu, żeby robić awanturę, bo ktoś ma inne zdanie i od razu mu nie wiadomo co zarzucać i obrażać człowieka. Równie dobrze ktoś by mógł napisać, że siedzi tu konkurencja i o tax care złe opinie pisze za kasę. Trochę dystansu ludzie, to tylko internet jest.
Janusz460 / 37.7.88.* / 2016-02-07 12:13
W ŻADNYM RAZIE TAX CARE .Firma totalnie " Bimba" sobie z klientów .
A oni rejestrowali mi działalność obiecywali że bede miał cały czas kontakt z księgową która będzie w biurze w Krakowie . po podpisaniu umowy okazało się księgowa mam w Warszawie . Która zawaliła sprawy we wszystkich urzędach .Mieszkam w Podgórzu ale należę do urzędu Stare Miasto . Księgowa nie wiedzać o tym zarejestrowała mnie w urzędzie Podgórze . Przez ^ miesięcy źle obliczali mi składki ZUS .Próby kontaktu z kierowniczka w Krakowie spełzły na niczym . Cały czas łamali ze jest na urlopie .Nie pomogło oficjalne Pismo .Podpisałem z nimi umowę bo obiecali mi dotacje która i tak nie załatwili .
Niestety prawo w Polsce jest takie że chroni takich oszustów . Umowa z nimi jest na okres czasu a nie o dzieło .Zgodnie z prawem źle zrealizowana usługa nie zwalnia od zapłaty za określone miesiące . Najwyżej można wypowiedzieć umowę i to wszystko ale płacić trzeba jeszcze przez 3 miesiące .Oni o tym wiedza dlatego kompletnie "bimbaja" sobie z klientów .
Kruszka / 37.47.59.* / 2016-02-09 11:46
Dlaczego w takim razie nie poprosiłeś o zmianę oddziału? Przecież można było od razu skorygować dane i tym odwrócić bieg tej sytuacji. Jeśli już tego nie zrobiłeś to może warto złozyć reklamację, bo oficjalne pismo to najlepsze wyjście z tej sytuacji.Na pewno firma zaproponuje formę rozwiązanie Twojego problemu. Tylko tutaj nerwy nic nie dadzą, tym trzeba się zająć na spokojnie.
AndyCC215 / 87.204.237.* / 2016-01-19 12:03
Witam Państwa, przymierzałem się do skorzystania z usług TAX CARE. zwerbowali mnie udając że są w stanie załatwić mi szybko kredyt. Ale nie byli. W trakcie spotkanie niby dot. kredytu chodziło głownie o toby mogli zaoferować swoje usługi księgowe. Wcale nie o kredyt.Zoaoferowali pozornie bardzo atrakcyjną ofertę - nie tylko niski abonament ale tez sporo usług dodatkowych - w pakiecie. Ale mimo wielu maili nigdy nie potwierdzili tych obietnic mailem(pisemnie). Gdy ich przycisnąłem - bo faktycznie chciałem zmienić biuro księgowe - to się okazało że to wszystko co miało być w pakiecie jest dodatkowo płatne i to słono. Przesłali mi też dziesiątki stron- 14 stron to same warunki umowy. To umowa jednostronna- dzisiątki zobowiązań klienta i zero TC. Z założenia stawiają klientowi tak wiele tak wygórowanych wymagań od strony poprawności przekazywania i przygotowywania dokumentacji (np. dokumenty ułożone chronologicznie) że nie ma szansy aby klient temu sprostał a tym samym aby w razie błędów TAX CARE było w jakikolwiek sposób odpowiedzialne za błędy. Zapisów o karach za błędy TC praktycznie nie ma. Nauczony smutnymi doświadczeniami czytam umowy od deski do deski. Ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem.To idealny przykład JAK Z KLIENTA ZROBIĆ W PETENTA. I to za jego własne pieniądze. Abonamenty niby niskie ale jak policzyć wszystkie usługi dodatkowe - za wskazanie błędów w dokumentach, korekty, zbyt późny odbiór dokumentów, zbyt późną reakcję - wszędzie bliżej nie określony termin "niezwłocznie" - w stosunku do tego jak klient ma reagować na monity TC. Ale TC na reklamacje klienta odpowiada UWAGA - w ciągu 60dni minimum! Na ich usługi się nei zdecydowałem i Pantwu nie polecam. To daleko idące nadużycie na kliencie - z założenia. Po prostu ściema - ładne wnętrze, mili eleganccy konsultanci ale rzetenosci ZERO. Pozdrawiam, Andrzej
TCTCTC / 95.40.99.* / 2016-02-07 21:20
Witam Państwa, potwierdzam firma nierzetelna, po podpisaniu umowy nie wywiązuje się ze zobowiązań, omijać szerokim łukiem ostrzegać wszystkich chętnych to pułapka.
mickyMK / 2016-02-08 20:57
Trudno w tej sytuacji cokolwiek doradzić, bo nie piszesz o co konkretnie chodzi. Ciężko stwierdzić też, czy doszło do jakich uchybień z ich strony. Wszystkie konkretne obowiązki firmy względem Ciebie jako klienta są zapisane w umowie i to nie będzie problemu z wyegzekwowaniem ich.
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:11
to przypuszczenie czy doświadczenie z tym wyegzekwowaniem?
XawierX / 5.172.239.* / 2016-01-27 22:29
Zaraz chwila. Skoro nie odpowiadała Ci umowa i ceny, to po co podpisywałeś? Chyba czegoś tu nie rozumiem. Dla mnie wygląda to trochę tak, że nie doczytałeś czegoś, a teraz masz pretensje. Pomijam już fakt, że ten sam wpis metodą "kopiuj wklej" wrzuciłeś w ileś miejsc w sieci. Co chcesz w ten sposób osiągnąć? Nie lepiej po prostu iść i się z nimi dogadać?
AndyCC / 87.204.237.* / 2016-02-02 14:25
Nie podpisałem! Ale tak chciałem żeby ludzie wiedzieli czym pachnie ta pozornie "europejska" usługa. Więc wpisałem to sammo na 1 czy 2 innych profilach - po co niby miałbym się wysilać na pisanie czegoś innego skoro piszę o FAKTACH. Próby jakiejkolwiek negocjacji kształtu umowy spotkały się z wielkim NIE ze strony Tax Care. Jest to typowa korporacja - jak będziesz na tyle głupi by uwierzyć w ustne zapewnienia i nie doczytasz umowy to skończysz z ręką w nocniku i fakturami 2-3razy większymi niż gwarantowany, pozornie niski abonament. A potem problem z wymiksowaniem się z umowy - mam znajomych którym to zajęło wiele miesięcy.Myślę że jest uża szansa że jesteś współpracownikiem IDEA Bank,TAX CARE, Getin Bank etc - bo to jedna grupa - który bierze pozornie neutralny udział w dyskusji. Pozdrawiam, Andrzej
Andynka / 89.72.144.* / 2016-02-05 20:19

Próby jakiejkolwiek negocjacji kształtu umowy spotkały się z wielkim NIE ze strony Tax Care. Jest to typowa korporacja


Że się tak wtrącę, @AndyCC czy mam rozumieć, że mścisz metodą "kopiuj - wklej" po internecie, bo nie chcieli negocjować? Nie chcę nikogo urazić, ale z perspektywy czasu i tego co piszesz, to tak to właśnie wygląda. Emotikon wink A tak zupełnie serio, to jak sam napisałeś jest to korporacja. Korpo czy nie korpo, mają pewnie jak wszyscy swoje procedury i zasady na jakich oferują współpracę. Problemy i pretensje mają zwykle Ci co podpisują umowy bez czytania. Ty przeczytałeś, nie odpowiadało Ci, więc nie podpisałeś. No to w czym problem tak naprawdę?
klient555 / 79.186.115.* / 2016-01-14 11:24
witam

byłam wczoraj... w sprawie kredytu/leasingu
to co obiecują przez telefon zupełnie mija się z prawdą u konsultanta.
brak profesjonalizmu i rzetelnej wiedzy,
wszystkie dokumenty do weryfikacji można wysłać mailem nie trzeba nigdzie jeździć.
rozczarowanie
muzykalna / 2016-01-25 22:05

byłam wczoraj... w sprawie kredytu/leasingu
to co obiecują przez telefon zupełnie mija się z prawdą u konsultanta.
brak profesjonalizmu i rzetelnej wiedzy,
wszystkie dokumenty do weryfikacji można wysłać mailem nie trzeba nigdzie jeździć.
rozczarowanie


Przecież konsultant przez telefon przedstawia jakąś tam ofertę z danej chwili - bez znajomości Twojej konkretnej sytuacji finansowej i możliwości. Nie zweryfikują Ci zdolności i nie dobiorą pożyczki przez telefon, to nie wonga... Tax Care ma produkty bankowe, więc siłą rzeczy muszą być spełnione jakieś tam wymogi, procedury. Szczerze mówiąc to wygląda to trochę tak, że o coś nie dopytałeś po prostu i stąd całe zamieszanie.
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:24
Idea Bank robi sprawdzenie na odległość a Tax Care tego nie potrafi, za to obiecują kredyt na 100%, bo trzeba dać pracę konsultantom, przepraszam sprzedawcom usług TC
X777 / 83.24.128.* / 2016-01-20 16:25
Tax care to agenda idea bank i jej grupy beznadziejna obsługa , informacje oparte na nieprawdzie, brak możliwości dodzwonienia się, niedotrzymywanie złożonych deklaracji kontaktu, niemiła obsługa, naciąganie na toksyczne produkty
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:28
... TC tylko wykorzystuje współpracę z IdeaB dla zrobienia dobrego wrażenia .. też mają wspólnego właściciela ...
tomcio963 / 77.252.194.* / 2016-01-12 14:00
Ja korzystam z Tax Care, mam oddział na Domaniewskiej (pracuję w mordorze, więc pod nosem) i jest ok. W sumie byłem tam tylko na pierwszym spotkaniu, bo papiery załatwiam przez internet. W Warszawie to 30 minut wyjścia wcześniej z pracy jest cenne, bo nie ładujesz się w korki.
Misiekdbn / 83.11.116.* / 2015-12-29 18:36
Witam dostałem telefon od Tax Care. Z możwliwościa wziescia pomocy dofinansowania nawet do 150 tyś na otwarcie firmy z czego 70 % kredytu spłaci niby unia. I chciałbym sie dowiedziec czy przy tym jak jestem w Biku to dostane od nich jakąś pomoc itp ? Bo nie wiem co robić. Pozdrawiam
jujuju / 188.146.6.* / 2016-01-18 20:32
i tez miałam taki telefon ale cos mi tu nie gra
jujuju / 188.146.6.* / 2016-01-18 20:35
proszę napisac jeśli ktoś już brał kredyt z dofinansowaniem bądź był na rozmowie
Amartyna / 89.72.144.* / 2016-01-10 18:36
Jak masz taka opcję to skorzystaj. Słyszałam, że oni maja kredyt z dofinansowaniem unijnym, ale nie wiem dokładnie na jakich zasadach. Z tego co piszesz brzmi zachęcająco.
rodik / 2016-01-20 19:43
Z tego co czytałem to jest to Kredyt na Innowacje Technologiczne. Jest to kredyt z dotacją do 70% wydatków kwalifikowanych inwestycji na cel innowacyjny: zakup lub wdrożenie nowej technologii. Warto sobie poczytać na ich stronie ideabank.pl wszelkie regulaminy - tam jest wszystko wyjaśnione.
muzykalna / 2016-01-07 23:48
Trudno powiedzieć, nie wiedząc co tam siedzi w warunkach uzyskania kredytu. Trzeba było zapytać od razu. Opcja kusząca, nie powiem, więc najlepiej zadzwoń do nich albo podejdź i dopytaj. Rozmowa nic nie kosztuje, a przynajmniej będziesz wiedzieć na czym stoisz.
Andzelika85 / 89.72.144.* / 2015-12-28 22:30
Od ponad roku prowadzę u nich księgowość i nie moge narzekać. W dokumentach wszystko się zgadza, nie mam problemów z dogadaniem sie z moja księgową i kiedy bym nie potrzebowała moge liczyc na poradę. Nie żałuję decyzji i wybrałabym ich kolejny raz jakbym miała jeszcze raz decydować.
katka30 / 193.104.239.* / 2015-12-23 14:11
A ja jestem bardzo zadowolona, mam u nich księgowość już dłuższy czas i zawsze wszystko gra. Księgowa ma ogromną wiedzę i jest bardzo kompetentna. Oczywiście, że znajdą się marudy bo opinie o firmach najlepiej wystawiać tylko te negatywne. Ale na tylu klientów ilu posiadają widzę, że niezadowolonych jest i tak jedynie garstka. Zresztą jakbym miała każdą opinię w internecie brać pod uwagę, to niczego bym się w życiu nie dorobiła ani nie kupiła. Bo wszystko według hejterów jest be. A internet do zbierania opinii o produktach jest już chyba najgorszą z możliwych opcji wyboru.
Dwójka moich znajomych też ma taxa z mojego zresztą polecenia i też są zadowoleni. Tak to niestety działa, że ludzie muszą wylać gdzieś swoje frustracje. Za to pochwalić coś lub kogoś to już problem.
anna793 / 5.172.236.* / 2016-03-19 17:14
radzę dobrze skontrolowac dokumenrty i je kserować :)
Ank@ / 78.88.197.* / 2016-03-24 23:49
@anna793 a normalnie nie kontrolujesz i nie kserujesz? Myślałam, że to norma,jak się biuro prowadzi... ;)
Koralina / 5.172.238.* / 2016-03-19 23:16
Co masz dokładniej na myśli? Bo trochę dwuznacznie to brzmi. ;)
Nicole564 / 94.254.199.* / 2015-12-07 23:17
Ja pracowałam do niedawna w tax care jako księgową. Nikt tego nie nadzoruje są błędy w księgowości . Nie ma przełożonego w biurze dojeżdża z innego miasta . Nie kompetencja. Płacą w miarę dobrze ale klient u nich to śmieć
Obiektywna / 5.172.239.* / 2015-12-09 00:57
A odeszłaś sama czy nie do końca? Wybacz, ale to co piszesz to wygląda trochę tak, jakbyś pisała ze złości. Bo szczerze mówiąc co ma dojeżdżanie przełożonego do tego, czy pracujesz dobrze czy źle i do tego jak traktujesz klientów? Jesteś zatrudniona, znasz swoje obowiązki, więc dojazdy przełożonego nie powinny mieć wpływu na jakość tego co robisz, prawda?
kik143 / 46.253.216.* / 2015-12-02 12:25
NIE POLECAM miałem styczność z nimi zawodowi kłamcy
sdaraa / 37.152.18.* / 2015-12-05 10:27
zgadzam się. zdecydowanie lepiej podróżuje sie taksówkami z supertaxi.pl
Evil / 195.46.36.* / 2015-12-01 18:42
Moi drodzy

Ja bylem u nich zaledwie przed chwila przedstawic projekt plan itd gosc mnie wysluchal i powiedzial tak @zadzwonie do ziomka@ zeby zalatwic dofinansowanie hmm... Poczulem sie jak bym byl w jakiejs mafi!!! Gosc wogole nie koncentrowal sie na tym co mowie tylko co chwile podsuwal mi umowe do podpisania na ksiegowosc co dla mnie nie bylo priorytetem tylko zalatwienie dofinansowania kredytu na start i pojscie jak najnizysz kosztem mozliwie na start czyli 200zl ksiegowosci nawet mi nie bylo potrzebne. Gosc byl strasznie uparty i natarczywy z priorytetem podpisania umowy co jest dla nich najwazniejsze. Jak nie musicie trzymajcie sie jak najdalej bo mozna sie wkopac jeszcze w umowe ksiegowosci z wypowiedzeniem. To jest sieciowka i robi masowke gdzie jakosc uslug ksiegowych nie jest najlepsza ale nie z uwagi na zlych ksiegowych tylko ze marne grosze im placa a maja nawal pracy co im wspolczuje. Ja otworzylem firme poszedlem sam do banku gdzie mnie mile obsluzono wyjasniono zasady koszty itd dostalem kilka innych ciekawych propozycji i jestem zadowolony a tam gosc mi chcial po hamsku podac umowe nie tlumaczac o kosztach prowizjach itd wiec zdecydowalem ze nie bede z nich korzystal. Jestescie naprawde w stanie ogarnac temat sami tylko trzeba sie ponaginac i zadzwonic do kilku bankow popytac o to co was interesuje umowic sie spotkac z doradca i temat ogarniety. Jezeli chcecie moge pomoc z wiedza ktora mam bo sam zaczalem i oniemal wkopali mnie z tax care w jakies umowy i niepotrzebne koszty nastart a tak naprawde nie jest to potrzebne
Arczi553 / 95.49.207.* / 2016-01-30 19:19
Nie rozumiem, po co idziesz do biura rachunkowego skoro nie chcesz korzystać z księgowości, mając pretensje, że chcą żebyś ją podpisał. Tax Care świadczy również usługi doradcze, ale jak rozumiem docelowo dla klientów lub potencjalnych klientów, a nie jako darmowe konultacje.
Korzystam z księgowości, bo od tego ona jest, jest dobrze prowadzona, jest tania. Proponuję nie pisać o tematach nie zwiążanych z tym.
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:38
Chyba pracujesz w TC, bo też masz problem z księgowością a nie z kredytem dla Evil :)
mkng / 188.146.2.* / 2016-02-16 16:09
Tania księgowość z TAX CARE - dobre sobie. Są oszustami i krętaczami. Przy podpisywaniu umowy wszystko pięknie i księgowa pod " nosem". po tygodniu dowiaduje się ze księgową mam 200 km od domu i tylko telefoniczny kontakt a papiery mam w jakimś punkcie im zostawiać. zanim cokolkwiek podpiszecie, wezcie umowę do domu i dokładnie przeczytajcie czy jest tak naprawdę jak obiecują.
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:44
a dzwonili potem weryfikować umowę?
hiszpan313 / 188.146.72.* / 2016-01-22 12:10
Witam Cię kolego i wszystkich kto chciał by skorzystać z tej podłej podstępnej firmy ,to oszuści podpisywalem umowę okredyt ktorego nie dostałem ale za to w tych papierach podpisałem jakiś abonament na prowadzenie mojej księgowości za ktorą muszę slono zaplacić.Może ko wie jak można uniknąć tych opłat,jak i gdzie można to zrobić bo pewnie takich jak ja jest dużo,czy tylko na drodze sadowej
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:50
szukam takich osob jako świadkow ich działalności, napisz na kalewmałpao2.pl
Nomen Omen / 5.172.237.* / 2016-05-07 21:26
Już pomijając, że pod tym samym nickiem piszesz sam do siebie... Świadków czego właściwie poszukujesz? :D
CogitoErgoSum / 2016-01-29 19:57
No ale chwila, do kogo masz pretensje, skoro sam podpisałeś umowę o prowadzenie księgowości? Wypowiedz ją i po krzyku, w czym problem.
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:46
w komplecie to się nazywa wyłudzeniem, czyż nie tak ?
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy