Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

skomentuj
Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
Janusz460 / 37.7.88.* / 2016-02-07 12:13
W ŻADNYM RAZIE TAX CARE .Firma totalnie " Bimba" sobie z klientów .
A oni rejestrowali mi działalność obiecywali że bede miał cały czas kontakt z księgową która będzie w biurze w Krakowie . po podpisaniu umowy okazało się księgowa mam w Warszawie . Która zawaliła sprawy we wszystkich urzędach .Mieszkam w Podgórzu ale należę do urzędu Stare Miasto . Księgowa nie wiedzać o tym zarejestrowała mnie w urzędzie Podgórze . Przez ^ miesięcy źle obliczali mi składki ZUS .Próby kontaktu z kierowniczka w Krakowie spełzły na niczym . Cały czas łamali ze jest na urlopie .Nie pomogło oficjalne Pismo .Podpisałem z nimi umowę bo obiecali mi dotacje która i tak nie załatwili .
Niestety prawo w Polsce jest takie że chroni takich oszustów . Umowa z nimi jest na okres czasu a nie o dzieło .Zgodnie z prawem źle zrealizowana usługa nie zwalnia od zapłaty za określone miesiące . Najwyżej można wypowiedzieć umowę i to wszystko ale płacić trzeba jeszcze przez 3 miesiące .Oni o tym wiedza dlatego kompletnie "bimbaja" sobie z klientów .
Kruszka / 37.47.59.* / 2016-02-09 11:46
Dlaczego w takim razie nie poprosiłeś o zmianę oddziału? Przecież można było od razu skorygować dane i tym odwrócić bieg tej sytuacji. Jeśli już tego nie zrobiłeś to może warto złozyć reklamację, bo oficjalne pismo to najlepsze wyjście z tej sytuacji.Na pewno firma zaproponuje formę rozwiązanie Twojego problemu. Tylko tutaj nerwy nic nie dadzą, tym trzeba się zająć na spokojnie.
AndyCC215 / 87.204.237.* / 2016-01-19 12:03
Witam Państwa, przymierzałem się do skorzystania z usług TAX CARE. zwerbowali mnie udając że są w stanie załatwić mi szybko kredyt. Ale nie byli. W trakcie spotkanie niby dot. kredytu chodziło głownie o toby mogli zaoferować swoje usługi księgowe. Wcale nie o kredyt.Zoaoferowali pozornie bardzo atrakcyjną ofertę - nie tylko niski abonament ale tez sporo usług dodatkowych - w pakiecie. Ale mimo wielu maili nigdy nie potwierdzili tych obietnic mailem(pisemnie). Gdy ich przycisnąłem - bo faktycznie chciałem zmienić biuro księgowe - to się okazało że to wszystko co miało być w pakiecie jest dodatkowo płatne i to słono. Przesłali mi też dziesiątki stron- 14 stron to same warunki umowy. To umowa jednostronna- dzisiątki zobowiązań klienta i zero TC. Z założenia stawiają klientowi tak wiele tak wygórowanych wymagań od strony poprawności przekazywania i przygotowywania dokumentacji (np. dokumenty ułożone chronologicznie) że nie ma szansy aby klient temu sprostał a tym samym aby w razie błędów TAX CARE było w jakikolwiek sposób odpowiedzialne za błędy. Zapisów o karach za błędy TC praktycznie nie ma. Nauczony smutnymi doświadczeniami czytam umowy od deski do deski. Ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem.To idealny przykład JAK Z KLIENTA ZROBIĆ W PETENTA. I to za jego własne pieniądze. Abonamenty niby niskie ale jak policzyć wszystkie usługi dodatkowe - za wskazanie błędów w dokumentach, korekty, zbyt późny odbiór dokumentów, zbyt późną reakcję - wszędzie bliżej nie określony termin "niezwłocznie" - w stosunku do tego jak klient ma reagować na monity TC. Ale TC na reklamacje klienta odpowiada UWAGA - w ciągu 60dni minimum! Na ich usługi się nei zdecydowałem i Pantwu nie polecam. To daleko idące nadużycie na kliencie - z założenia. Po prostu ściema - ładne wnętrze, mili eleganccy konsultanci ale rzetenosci ZERO. Pozdrawiam, Andrzej
TCTCTC / 95.40.99.* / 2016-02-07 21:20
Witam Państwa, potwierdzam firma nierzetelna, po podpisaniu umowy nie wywiązuje się ze zobowiązań, omijać szerokim łukiem ostrzegać wszystkich chętnych to pułapka.
mickyMK / 2016-02-08 20:57
Trudno w tej sytuacji cokolwiek doradzić, bo nie piszesz o co konkretnie chodzi. Ciężko stwierdzić też, czy doszło do jakich uchybień z ich strony. Wszystkie konkretne obowiązki firmy względem Ciebie jako klienta są zapisane w umowie i to nie będzie problemu z wyegzekwowaniem ich.
XawierX / 5.172.239.* / 2016-01-27 22:29
Zaraz chwila. Skoro nie odpowiadała Ci umowa i ceny, to po co podpisywałeś? Chyba czegoś tu nie rozumiem. Dla mnie wygląda to trochę tak, że nie doczytałeś czegoś, a teraz masz pretensje. Pomijam już fakt, że ten sam wpis metodą "kopiuj wklej" wrzuciłeś w ileś miejsc w sieci. Co chcesz w ten sposób osiągnąć? Nie lepiej po prostu iść i się z nimi dogadać?
AndyCC / 87.204.237.* / 2016-02-02 14:25
Nie podpisałem! Ale tak chciałem żeby ludzie wiedzieli czym pachnie ta pozornie "europejska" usługa. Więc wpisałem to sammo na 1 czy 2 innych profilach - po co niby miałbym się wysilać na pisanie czegoś innego skoro piszę o FAKTACH. Próby jakiejkolwiek negocjacji kształtu umowy spotkały się z wielkim NIE ze strony Tax Care. Jest to typowa korporacja - jak będziesz na tyle głupi by uwierzyć w ustne zapewnienia i nie doczytasz umowy to skończysz z ręką w nocniku i fakturami 2-3razy większymi niż gwarantowany, pozornie niski abonament. A potem problem z wymiksowaniem się z umowy - mam znajomych którym to zajęło wiele miesięcy.Myślę że jest uża szansa że jesteś współpracownikiem IDEA Bank,TAX CARE, Getin Bank etc - bo to jedna grupa - który bierze pozornie neutralny udział w dyskusji. Pozdrawiam, Andrzej
Andynka / 89.72.144.* / 2016-02-05 20:20

Próby jakiejkolwiek negocjacji kształtu umowy spotkały się z wielkim NIE ze strony Tax Care. Jest to typowa korporacja


Że się tak wtrącę, @AndyCC czy mam rozumieć, że mścisz metodą "kopiuj - wklej" po internecie, bo nie chcieli negocjować? Nie chcę nikogo urazić, ale z perspektywy czasu i tego co piszesz, to tak to właśnie wygląda. Emotikon wink A tak zupełnie serio, to jak sam napisałeś jest to korporacja. Korpo czy nie korpo, mają pewnie jak wszyscy swoje procedury i zasady na jakich oferują współpracę. Problemy i pretensje mają zwykle Ci co podpisują umowy bez czytania. Ty przeczytałeś, nie odpowiadało Ci, więc nie podpisałeś. No to w czym problem tak naprawdę?
Andynka / 89.72.144.* / 2016-02-05 20:19

Próby jakiejkolwiek negocjacji kształtu umowy spotkały się z wielkim NIE ze strony Tax Care. Jest to typowa korporacja


Że się tak wtrącę, @AndyCC czy mam rozumieć, że mścisz metodą "kopiuj - wklej" po internecie, bo nie chcieli negocjować? Nie chcę nikogo urazić, ale z perspektywy czasu i tego co piszesz, to tak to właśnie wygląda. Emotikon wink A tak zupełnie serio, to jak sam napisałeś jest to korporacja. Korpo czy nie korpo, mają pewnie jak wszyscy swoje procedury i zasady na jakich oferują współpracę. Problemy i pretensje mają zwykle Ci co podpisują umowy bez czytania. Ty przeczytałeś, nie odpowiadało Ci, więc nie podpisałeś. No to w czym problem tak naprawdę?
klient555 / 79.186.115.* / 2016-01-14 11:24
witam

byłam wczoraj... w sprawie kredytu/leasingu
to co obiecują przez telefon zupełnie mija się z prawdą u konsultanta.
brak profesjonalizmu i rzetelnej wiedzy,
wszystkie dokumenty do weryfikacji można wysłać mailem nie trzeba nigdzie jeździć.
rozczarowanie
muzykalna / 2016-01-25 22:05

byłam wczoraj... w sprawie kredytu/leasingu
to co obiecują przez telefon zupełnie mija się z prawdą u konsultanta.
brak profesjonalizmu i rzetelnej wiedzy,
wszystkie dokumenty do weryfikacji można wysłać mailem nie trzeba nigdzie jeździć.
rozczarowanie


Przecież konsultant przez telefon przedstawia jakąś tam ofertę z danej chwili - bez znajomości Twojej konkretnej sytuacji finansowej i możliwości. Nie zweryfikują Ci zdolności i nie dobiorą pożyczki przez telefon, to nie wonga... Tax Care ma produkty bankowe, więc siłą rzeczy muszą być spełnione jakieś tam wymogi, procedury. Szczerze mówiąc to wygląda to trochę tak, że o coś nie dopytałeś po prostu i stąd całe zamieszanie.
X777 / 83.24.128.* / 2016-01-20 16:25
Tax care to agenda idea bank i jej grupy beznadziejna obsługa , informacje oparte na nieprawdzie, brak możliwości dodzwonienia się, niedotrzymywanie złożonych deklaracji kontaktu, niemiła obsługa, naciąganie na toksyczne produkty
tomcio963 / 77.252.194.* / 2016-01-12 14:00
Ja korzystam z Tax Care, mam oddział na Domaniewskiej (pracuję w mordorze, więc pod nosem) i jest ok. W sumie byłem tam tylko na pierwszym spotkaniu, bo papiery załatwiam przez internet. W Warszawie to 30 minut wyjścia wcześniej z pracy jest cenne, bo nie ładujesz się w korki.
Misiekdbn / 83.11.116.* / 2015-12-29 18:36
Witam dostałem telefon od Tax Care. Z możwliwościa wziescia pomocy dofinansowania nawet do 150 tyś na otwarcie firmy z czego 70 % kredytu spłaci niby unia. I chciałbym sie dowiedziec czy przy tym jak jestem w Biku to dostane od nich jakąś pomoc itp ? Bo nie wiem co robić. Pozdrawiam
jujuju / 188.146.6.* / 2016-01-18 20:32
i tez miałam taki telefon ale cos mi tu nie gra
jujuju / 188.146.6.* / 2016-01-18 20:35
proszę napisac jeśli ktoś już brał kredyt z dofinansowaniem bądź był na rozmowie
Amartyna / 89.72.144.* / 2016-01-10 18:36
Jak masz taka opcję to skorzystaj. Słyszałam, że oni maja kredyt z dofinansowaniem unijnym, ale nie wiem dokładnie na jakich zasadach. Z tego co piszesz brzmi zachęcająco.
rodik / 2016-01-20 19:43
Z tego co czytałem to jest to Kredyt na Innowacje Technologiczne. Jest to kredyt z dotacją do 70% wydatków kwalifikowanych inwestycji na cel innowacyjny: zakup lub wdrożenie nowej technologii. Warto sobie poczytać na ich stronie ideabank.pl wszelkie regulaminy - tam jest wszystko wyjaśnione.
muzykalna / 2016-01-07 23:48
Trudno powiedzieć, nie wiedząc co tam siedzi w warunkach uzyskania kredytu. Trzeba było zapytać od razu. Opcja kusząca, nie powiem, więc najlepiej zadzwoń do nich albo podejdź i dopytaj. Rozmowa nic nie kosztuje, a przynajmniej będziesz wiedzieć na czym stoisz.
Andzelika85 / 89.72.144.* / 2015-12-28 22:30
Od ponad roku prowadzę u nich księgowość i nie moge narzekać. W dokumentach wszystko się zgadza, nie mam problemów z dogadaniem sie z moja księgową i kiedy bym nie potrzebowała moge liczyc na poradę. Nie żałuję decyzji i wybrałabym ich kolejny raz jakbym miała jeszcze raz decydować.
katka30 / 193.104.239.* / 2015-12-23 14:11
A ja jestem bardzo zadowolona, mam u nich księgowość już dłuższy czas i zawsze wszystko gra. Księgowa ma ogromną wiedzę i jest bardzo kompetentna. Oczywiście, że znajdą się marudy bo opinie o firmach najlepiej wystawiać tylko te negatywne. Ale na tylu klientów ilu posiadają widzę, że niezadowolonych jest i tak jedynie garstka. Zresztą jakbym miała każdą opinię w internecie brać pod uwagę, to niczego bym się w życiu nie dorobiła ani nie kupiła. Bo wszystko według hejterów jest be. A internet do zbierania opinii o produktach jest już chyba najgorszą z możliwych opcji wyboru.
Dwójka moich znajomych też ma taxa z mojego zresztą polecenia i też są zadowoleni. Tak to niestety działa, że ludzie muszą wylać gdzieś swoje frustracje. Za to pochwalić coś lub kogoś to już problem.
Nicole564 / 94.254.199.* / 2015-12-07 23:17
Ja pracowałam do niedawna w tax care jako księgową. Nikt tego nie nadzoruje są błędy w księgowości . Nie ma przełożonego w biurze dojeżdża z innego miasta . Nie kompetencja. Płacą w miarę dobrze ale klient u nich to śmieć
Obiektywna / 5.172.239.* / 2015-12-09 00:57
A odeszłaś sama czy nie do końca? Wybacz, ale to co piszesz to wygląda trochę tak, jakbyś pisała ze złości. Bo szczerze mówiąc co ma dojeżdżanie przełożonego do tego, czy pracujesz dobrze czy źle i do tego jak traktujesz klientów? Jesteś zatrudniona, znasz swoje obowiązki, więc dojazdy przełożonego nie powinny mieć wpływu na jakość tego co robisz, prawda?
kik143 / 46.253.216.* / 2015-12-02 12:25
NIE POLECAM miałem styczność z nimi zawodowi kłamcy
sdaraa / 37.152.18.* / 2015-12-05 10:27
zgadzam się. zdecydowanie lepiej podróżuje sie taksówkami z supertaxi.pl
Evil / 195.46.36.* / 2015-12-01 18:42
Moi drodzy

Ja bylem u nich zaledwie przed chwila przedstawic projekt plan itd gosc mnie wysluchal i powiedzial tak @zadzwonie do ziomka@ zeby zalatwic dofinansowanie hmm... Poczulem sie jak bym byl w jakiejs mafi!!! Gosc wogole nie koncentrowal sie na tym co mowie tylko co chwile podsuwal mi umowe do podpisania na ksiegowosc co dla mnie nie bylo priorytetem tylko zalatwienie dofinansowania kredytu na start i pojscie jak najnizysz kosztem mozliwie na start czyli 200zl ksiegowosci nawet mi nie bylo potrzebne. Gosc byl strasznie uparty i natarczywy z priorytetem podpisania umowy co jest dla nich najwazniejsze. Jak nie musicie trzymajcie sie jak najdalej bo mozna sie wkopac jeszcze w umowe ksiegowosci z wypowiedzeniem. To jest sieciowka i robi masowke gdzie jakosc uslug ksiegowych nie jest najlepsza ale nie z uwagi na zlych ksiegowych tylko ze marne grosze im placa a maja nawal pracy co im wspolczuje. Ja otworzylem firme poszedlem sam do banku gdzie mnie mile obsluzono wyjasniono zasady koszty itd dostalem kilka innych ciekawych propozycji i jestem zadowolony a tam gosc mi chcial po hamsku podac umowe nie tlumaczac o kosztach prowizjach itd wiec zdecydowalem ze nie bede z nich korzystal. Jestescie naprawde w stanie ogarnac temat sami tylko trzeba sie ponaginac i zadzwonic do kilku bankow popytac o to co was interesuje umowic sie spotkac z doradca i temat ogarniety. Jezeli chcecie moge pomoc z wiedza ktora mam bo sam zaczalem i oniemal wkopali mnie z tax care w jakies umowy i niepotrzebne koszty nastart a tak naprawde nie jest to potrzebne
Arczi553 / 95.49.207.* / 2016-01-30 19:19
Nie rozumiem, po co idziesz do biura rachunkowego skoro nie chcesz korzystać z księgowości, mając pretensje, że chcą żebyś ją podpisał. Tax Care świadczy również usługi doradcze, ale jak rozumiem docelowo dla klientów lub potencjalnych klientów, a nie jako darmowe konultacje.
Korzystam z księgowości, bo od tego ona jest, jest dobrze prowadzona, jest tania. Proponuję nie pisać o tematach nie zwiążanych z tym.
hiszpan313 / 188.146.72.* / 2016-01-22 12:10
Witam Cię kolego i wszystkich kto chciał by skorzystać z tej podłej podstępnej firmy ,to oszuści podpisywalem umowę okredyt ktorego nie dostałem ale za to w tych papierach podpisałem jakiś abonament na prowadzenie mojej księgowości za ktorą muszę slono zaplacić.Może ko wie jak można uniknąć tych opłat,jak i gdzie można to zrobić bo pewnie takich jak ja jest dużo,czy tylko na drodze sadowej
CogitoErgoSum / 2016-01-29 19:57
No ale chwila, do kogo masz pretensje, skoro sam podpisałeś umowę o prowadzenie księgowości? Wypowiedz ją i po krzyku, w czym problem.
Lolalolita / 213.241.16.* / 2015-11-20 13:59
Jaka to dobra firma dopóki nie podpiszesz umowy potem nie idzie się dodzwonić do osoby prowadzącej lipa straszna te całe Tax Care
Andrestazja / 37.47.63.* / 2015-11-23 22:53
Dwa lata prowadzą mi księgowość i nigdy nie zdarzył mi się taki kłopot z kontaktem. Na pewno masz dobry numer? ;)
Anna pt / 5.172.235.* / 2015-11-06 23:51
No jeżeli ktoś sie uważa za poszkodowanego bo decyduje się na księgowość za 200 zł a wyobraża sobie ze za to ktoś za niego załatwi dofinansowanie z unii to brawo. Ja korzystałam z dofinansowania i wiem ile trzeba w to włożyć pracy i pieniędzy. a jeśli wy na słowo dotacja lecicie zadowoleni bo myślicie że sie nachapiecie to powodzenia. Uważacie się za przedsiębiorców to wezcie sprawy w swoje ręce. Tax care akurat jako biuro rachunkowe moim zdaniem jest w porządku, chyba że sie oczekuje gruszek na wierzbie. Ja płace co miesiac 180 zł i wszystko jest na czas, tak samo jak mam jakies pytanie to dzwonie i zawsze uzyskuję odpowiedz. Nigdy żadnych problemów a jak sie nie dostarcza w terminie dokumentów to jak można sie dziwić karom skoro biuro odpowiada za te dokumenty.
Dawid M / 194.147.108.* / 2015-11-02 16:54
Współpracuję z tą firmą od paru lat i bardzo sobie chwalę tę współpracę. Nie korzystam z księgowości tylko bardziej z ich doradztwa inwestycyjnego - super sprawa. Współpracują z ponad 20 bankami więc porównują mi oferty kredytowe z różnych banków w jednym miejscu. Składam tylko podpisy a resztę robią za mnie - za darmo, bo ich doradztwo jest darmowe. Szczerze polecam tę firmę a przynajmniej doradców, z którymi współpracuję.
zzzzzzzz / 37.47.14.* / 2015-12-01 20:15
Sorry ale nic nie jest darmowe. To, że nie biorą od Ciebie pieniędzy nie oznacza, że na Tobie nie zarabiają. Dostajesz odpowiednio skalkulowane oferty żeby wszyscy dobrze zarobili i byli zadowoleni.
pika / 88.156.129.* / 2016-01-16 12:19
Eh to jak z reklamami w telewizji . oglądający nic nie placi ale ktos na nim zarabia co w tym złego ?
katarzyna s. / 89.72.204.* / 2015-11-01 01:34
Opinie w internecie z zasady są złe :) ja też współpracuje z tax care i wszystko jest ok a płacić za usługi trzeba zawsze :) nie ma nic za darmo :(
Kamil R / 185.78.72.* / 2015-10-18 22:11
Ile osób tyle opinii i pewnie tu zaraz na mnie naskoczycie, ale ja naprawdę nie mam im nic do zarzucenia. Księgowa sensowna, zawsze wszystko na czas, zawsze jakiś pomysł na rozwiązanie korzystne dla mnie i jak czytam ten temat to aż mi się wierzyć nie chce, że mówimy o tej samej firmie.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy