Na skróty
Forum Forum finansoweInneTAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

skomentuj
Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
mr.magestic / 5.60.180.* / 2014-04-07 08:17
witam....byłem we Wrocławiu w tej firmie..siedza dwie młode panienki w wieku około 19-20 lat,które jeszcze nie idrosły od pieluch,a już się tytułują ..specjalistki z zakresu....chyba kłamania,wciskania kitu ludziom..jak wszedłem dokładniej w tematy,czyli księgowości,i spraw finansowych,to rozmowa się skończyła...kompletne amatorstwo..młode laseczki,i same głupoty gadają...zero jakiegokolwiek profesjonalizmu..dobrze,że nic nie podpisałem,i mam ich gdzieś..nie dajcie się zwieść ,bo to kompletni amatorzy.
wert234 / 89.64.236.* / 2014-04-15 19:22
oj tam, oj tam, Tax Care to z******** firma :-)
AntyTaxCare / 83.28.95.* / 2014-03-22 14:19
To Ty jesteś tą kobietą, której mąż podpisał umowę z TC za namową "dobrego" przyjaciela. Co się stało ?
JulitkaKaw / 2014-03-24 18:13
Tak, dokładnie tą samą :-) na szczęście nie musiałam za długo czekać aby mój mąż sam przekonał się co do autentyczności wszystkich tych negatywnych komentarzy. Owa firma się o to postarała i teraz musimy napisać rozsądne wypowiedzenie, żeby jak najszybciej rozwiązać z nimi umowę. Dlatego proszę o podpowiedzi.
IREK285 / 83.238.51.* / 2014-04-03 23:21
Ja zgłaszam ich działanie na policje i prokuraturę i równocześnie występuje do ministerstwa finansów o zawieszenie ich działalności gdyż są bardzo nieuczciwi a eksperci finansowi nie mają pojęcia o bankowości. przestrzegam przed jakakolwiek współpraca z TAX CARE i przyłączcie się do połączenia sił aby uzyskać obronę przed nieuczciwymi . piszcie na moją pocztę aby raz na zawsze zaprzestać ich działalności.
AntyTaxCare / 83.31.126.* / 2014-04-05 20:46
W czym zostałeś poszkodowany: źle poprowadzona księgowość czy coś innego ??
KrystynaKaw. / 46.112.17.* / 2014-04-16 11:44

Ja zgłaszam ich działanie na policje i prokuraturę i równocześnie występuje do ministerstwa finansów o zawieszenie ich działalności gdyż są bardzo nieuczciwi a eksperci finansowi nie mają pojęcia o bankowości. przestrzegam przed jakakolwiek współpraca z TAX CARE i przyłączcie się do połączenia sił aby uzyskać obronę przed nieuczciwymi . piszcie na moją pocztę aby raz na zawsze zaprzestać ich działalności.

Na razie to bla bla widzę.Jakieś fakty proszę.
Ja np. będę bronić Tax Care. Prowadzą moją księgowość już naprawdę długo(w Warszawie mam firmę)i jak na razie mam z tego same korzyści, bo uprzedzana jestem o zmianach w przepisach wcześniej niż w prasie się to ukaże.
AntyTaxCare / 83.9.197.* / 2014-03-24 23:02
Oświadczenie o uchyleniu sie od skutków prawnych (art84KC) nie wchodzi w rachubę więc zostaje Ci tylko napisać wypowiedzenie "wypowiadam umowę zawartą z firmą TC w dniu ..... dotyczącą korzystania z usług ksiegowych" i zapłacić jeszcze przez 3 miesiące abonament (bo zapewne obowiązuje Cie 3-miesięczny termin wypowiedzenia). Co istotne dając im osobiście wypowiedzenie w ich oddziale weź 2 pisma: jedno dla nich a drugie dla Ciebie z podpisem i pieczątka pracownika TC potwierdzające przyjęcie tego dokumentu. Będziesz mieć dowód na wypadek gdyby ktoś Ci zaczął wmawiać że takie pismo nigdy nie dotarło.
JulitkaKaw / 2014-03-26 23:52
Super! Dziękuję za pomoc. Muszę jednak zawrzeć w wypowiedzeniu iż, chcę rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym bez zachowania ich śmiesznego okresu wypowiedzenia, z powodu nie dotrzymania warunków umowy oraz słownych obietnic, a także bałaganu w dokumentacji. Także, jak się możesz domyślać Anty, już wiem coś na temat gubienia przez nich dokumentów, więc z miłą chęcią skorzystamy z rady dwóch egzemplarzy.
Szczerze powiem, że nie wiem dlaczego jeszcze nikt nie zajął się jeszcze tą firmą??? Ja mam zamiar zgłosić sprawę do jakiegoś programu. Interwencja, Sprawa dla reportera czy Uwaga...myślę że takie programy chętnie to "łykną" i zaczną drążyć temat! Myślę że jeszcze wiele spraw wyjdzie wtedy na jaw!
AntyTaxCare / 178.43.12.* / 2014-03-27 22:00
".....z powodu nie dotrzymania warunków umowy oraz słownych obietnic, a także bałaganu w dokumentacji...."
Domniemam, że piszesz o słownych obietnicach doradcy finansowego, które okazały się nie mieć pokrycia w rzeczywistości. Jezeli słusznie to rozumuję to art 84 KC tj. oświadczenie o uchyleniu sie od skutków prawnych ma tu zastosowanie "gdybym wiedziała, że podpisana umowa w rzeczywistosci wcale nie przyniesie mi korzyści przedstawionych/obiecanych przez pracownika (doradcy) umowy nigdy bym nie zawarła". W tej sytuacji złożone oświadczenie rozwiązuje umowę ze skutkiem natychmiastowym i do niczego Ciebie nie zobowiązuje.
JulitkaKaw / 2014-03-21 20:08
Mam ogromną prośbę, pomóżcie mi napisać wypowiedzenie z "ową " firmą i to tak, żeby jak najszybciej rozwiązać z nimi umowę! Błagam. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
AntyTaxCare / 83.28.95.* / 2014-03-22 14:18
To Ty jesteś tą kobietą, której mąż podpisał umowę z TC za namową "dobrego" przyjaciela. Co się stało ?
beata1950 / 89.74.97.* / 2014-03-18 21:01
Tragiczna firma.Biora pieniadze bez wykonywania jakiejkolwiek pracy. Nie dostali ode mnie ani jednej faktury,a co miesiac kaza sobie placic.Nie wywiazali sie z obiecywanej pomocy w uzyskaniu kredytu co bylo warunkiem podpisania z nimi umowy.Trudno z nimi rozwiazac umowe.Nie sa dostepni pod zadnym numerem telefonu/ani ksiegowa ,ani opiekunowie/
Były / 87.119.59.* / 2014-03-17 22:42
Byłem opiekunem klienta w tej firmie i musze z przykrością powiedzieć że my opiekunowie chcemy jak najlepiej niestety nie wiemy w jakim oddziale pracują jacy doradcy (czytaj kompetentni). Przykładem jest Kraków w którym doradcy są mili i chcą pomóc klientom czyli starają się ale niestety są i tacy doradcy jak z konina czyli maja wszystko w dupie (Pewnego Pana umówiłem do Konina tam mu powiedzieli że gówno dostanie i z pretensjami kogo my im przyprowadzamy tego samego Pana zaprosiłem później do Kalisza gdzie dostał Kredyt z niskim oprocentowaniem dla każdego)

Pozdrawiam i proszę nie atakować Bogu ducha winnych opiekunów ;)
zawiedziona / 83.7.118.* / 2014-03-17 08:14
ŻAŁUJĘ, że podjęłam współprace z tą firmą. Wcześniej sprawdziłam ją na forum i widząc mnóstwo negatywnych komentarzy postanowiłam jednak zacząć współpracę i nie minął jeszcze miesiąc od podpisania z nimi umowy, a już tego żałuję!!!!!!!!! Już od samego początku miałam problemy żeby sie wogóle skontaktować z moim opiekunem, cały czas tylko wymówki, że na szkoleniu była i temu nie odbierała. Na te wszystkie tel.moge stwierdzic, że ona wiecej sie szkoli niz pracuje!!!! MASAKRA !!! Nie dajcie się omamić, potrafią tylko dużo gadać i obiecywać, a z realizowaniem tego co było mówione to już gorzej. Jak tylko skończy się trzy miesięczny okres "próbny" to zrywam umowę i poszukam sobie jakiejś normalnej rzetelnej księgowej.
Amelia977 / 95.41.21.* / 2014-03-18 14:53

ŻAŁUJĘ, że podjęłam współprace z tą firmą. Wcześniej sprawdziłam ją na forum i widząc mnóstwo negatywnych komentarzy postanowiłam jednak zacząć współpracę i nie minął jeszcze miesiąc od podpisania z nimi umowy, a już tego żałuję!!!!!!!!! Już od samego początku miałam problemy żeby sie wogóle skontaktować z moim opiekunem, cały czas tylko wymówki, że na szkoleniu była i temu nie odbierała. Na te wszystkie tel.moge stwierdzic, że ona wiecej sie szkoli niz pracuje!!!! MASAKRA !!! Nie dajcie się omamić, potrafią tylko dużo gadać i obiecywać, a z realizowaniem tego co było mówione to już gorzej. Jak tylko skończy się trzy miesięczny okres "próbny" to zrywam umowę i poszukam sobie jakiejś normalnej rzetelnej księgowej.

Nie wiem,w jakim mieście korzystasz z Tax Care ale ja w Warszawie jestem bardzo zadowolona. Opiekun faktycznie czasem bywa na szkoleniach ale generalnie jest dostępny- oddzwania w przerwach. Podpisałam umowę 6 miesięcy temu i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Mąż korzysta z nich od 2 lat i chyba tylko raz był niezadowolony ale skoro mi ich też polecił, to musiał to być drobiazg.
Były kliient / 77.255.247.* / 2014-03-13 16:14
TAX CARE brak słów jakie ubezpieczenie od pomyłek księgowej musiałem zapłacić krę prawie 4 tyś za nie zapłacenie podatku w terminie bo moja księgowa nie złożyła w terminie korekty. Jak napisałem skargę i zwrot kary napisano mi że to jest moja wina bo księgowa nie dostała w terminie dokumentów. Jednym słowem mają nas przedsiębiorców w dupie żadnego dbania też o nasze interesy jak ktoś już wspomniał wklepywanie faktur do systemu i nic więcej. Przeniosłem się do innej firmy płacę mniej i śpię spokojnie.
klient na wypowiedzeniu / 31.62.106.* / 2014-03-12 13:40
Mam u nich KSIĘGOWOŚĆ I KADRY 3 rok i do tej pory wydawało mi się że jestem zadowolony.
Jednak przez przypadek trafiłem na przepisy pozwalające odliczać stratę z lat ubiegłych. Niestety nie była rozliczana! Od tego zaczęło się moje szukanie, którego efekt był przewidywalny. NIE ROBIĄ NIC POZA PRZEPISYWANIEM FAKTUR DO SYSTEMU ELEKTRONICZNEGO! BRAK PODSTAWOWEJ WIEDZY O FUNKCJONOWANIU SYSTEMU PODATKOWEGO ! BRAK INFORMACJI O MOŻLIWOŚCIACH ODLICZEŃ ! BŁĘDNE ROZLICZENIA VAT! Tragedia! Odradzam...
dorikar / 176.97.53.* / 2014-03-11 12:46
dziekuje za pomoc jutro miałam podpisac umowę po przeczytaniu opinii niemam ochoty z nimi nic podpisywać.Dziekuje za opinie
J Kaczmarek / 77.253.41.* / 2014-03-05 23:07
Odradzam tę firmę. Początkowo przez dwa lata owszem , potem zaczęli się odsuwać od klienta. Stworzyli cały system zabezpieczeń i przeszkód byle nie mieć bezpośredniego kontaktu z księgową. Dodatkowo gdy zaczęli namolnie namawiać do podpisania nowej umowy - podobno korzystniejszej dla klienta- tyle że żadna z osób nie potrafiła powiedzieć na czym niby miał polegać ten zysk - postanowiłem zrezygnować. Wypowiedzenie 3 miesięczne i koniec. W lutym odebrałem dokumenty za poprzedni rok. niestety na miejscu nie sprawdziłem czy kompletne- dostałem w teczce- opisane że od stycznia do grudnia więc podpisałem. Dzisiaj się okazało że to tylko dwa ostatnie miesiące. Musiałem jechać do Katowic z interwencją. Dyrektora w tej sytuacji nie było, zastępcy też nie , księgowa nie chciała rozmawiać . Po poszukiwaniach Około 30 minut - odnaleźli resztę dokumentów. Taki to bałagan w tej firmie. Na moją uwagę że opiszę to w opiniach w internecie , a tam mają same złe - pani w sekretariacie odpowiedziała że tym się nie przejmują - bo tam i tak tylko piszą złe opinie. Tak więc podsumowując odradzam Oddział Katowice- bałaganiarzy i asekurantów. w chwili obecnej jest wiele firm księgowych które zrobią tą usługę dużo taniej i z uśmiechem, a przynajmniej odpowiedzialnie i nie unikając bezpośrednich kontaktów z klientem.
turystka / 31.61.129.* / 2014-03-07 10:12
oszuści i nic poza tym przez telefon obiecują złote góry a jak się pojedzie do biura to mówią co innego szkoda tylko czasu na ich obiecanki
zawiedziona / 83.7.118.* / 2014-03-17 08:15
dokąłdnie tak!!!! tylko gadają i nic poza tym.
Renata1982 / 194.147.108.* / 2014-03-05 14:23
Przeczytałam tu tyle negatywnych opinii, że byłam bardzo źle nastawiona gdy zadzwonił do mnie konsultant, ale z ciekawością poszłam by chociaż na żywo przekonać się co jest prawdą. Powiedziałam na spotkaniu, że mają same negatywne opinie - usłyszałam, że tylko niezadowoleni wchodzą by komentować. Więc gdy w Krakowie załatwiono mi kredyt obrotowy z oprocentowaniem 2,99% i bez żadnych ukrytych kosztów stwierdziłam, że muszę napisać coś, co pokaże że jednak są zadowoleni klienci. Polecam serdecznie oddział na Długiej w Krakowie - bo tam byłam i jestem cholernie wdzięczna. (nie wiem jak jest w innych oddziałach).
zaskoczony / 89.64.236.* / 2014-03-16 09:58
To dlaczego Tobie dali na Długiej 3% a mnie 9% ?
zawiedziona / 83.7.118.* / 2014-03-17 08:18
mi załatwili 15% a było mówione, że między 6 a 9 na pewno :-( i czekam już 3 tygodnie,a miały być 3 dni !!!!!
MA66 / 5.172.248.* / 2014-03-14 11:28

Przeczytałam tu tyle negatywnych opinii, że byłam bardzo źle nastawiona gdy zadzwonił do mnie konsultant, ale z ciekawością poszłam by chociaż na żywo przekonać się co jest prawdą. Powiedziałam na spotkaniu, że mają same negatywne opinie - usłyszałam, że tylko niezadowoleni wchodzą by komentować. Więc gdy w Krakowie załatwiono mi kredyt obrotowy z oprocentowaniem 2,99% i bez żadnych ukrytych kosztów stwierdziłam, że muszę napisać coś, co pokaże że jednak są zadowoleni klienci. Polecam serdecznie oddział na Długiej w Krakowie - bo tam byłam i jestem cholernie wdzięczna. (nie wiem jak jest w innych oddziałach).

Mogę podpisać się tylko pod pozytywną opinią Renata1982. Także korzystam z krakowskiego oddziału i jestem bardzo zadowolony. Co do kredytu - potwierdzam!
johnyjohny / 83.9.77.* / 2014-03-04 11:01
Zdecydowanie odradzam i Tax Care i Idea Bank, niewyobrażalne oszustwa. Pobrano mi o 1100 zł kwotę większą i na inny rachunek na ubezpieczenie niż określona była w umowie kredytowej. Złożyłem reklamację, odpowiedź negatywną otrzymałem po 30 dniach roboczych. Na dowód, że wszystko z ich strony jest ok przysłano mi wyciąg z rzekomo mojego rachunku, gdzie oprócz moich danych osobowych nic się nie zgadzało - inny nr rachunku inne operacje, transze kredytu, których nie otrzymałem całkowicie co innego niż na wyciągu z mojego konta zgodnego z umową kredytową. Wstępnie okantowali mnie na 3800 zł.
szefowa / 92.70.129.* / 2014-02-25 22:45
Matacze i krętacze!! dziś okazało się, że wysłali pełnomocnictwo do Urzędu Skarbowego i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że wysłali je do innego miasta w którym nigdy mnie nie było.O tym poinformowała mnie Pani z tego właśnie Urzędu.ŻENADA ZE STRONY TAXCARE!!!Mało tego co chcę rozmawiać z moim specjalistą okazuje się ,że odbiera tel.inna osoba,unikając bezpośrednio kontaktu jak wychodzą takie krzaki://PRZESTRZEGAM KOLEJNY RAZ PRZED PODPISYWANIEM UMOWY W TAX CARE!!!!
Jurek516 / 77.253.41.* / 2014-03-05 23:11
właśnie- największy problem z dostępem do księgowych. Prowadzą taką politykę wyizolowania klienta od wykonawcy usługi księgowej. Żenada . Odradzam tą firmę
zawiedziona / 83.7.118.* / 2014-03-17 08:22
Mieszkam w Bielsku-Białej i tu tez jest oddział TAX CARE a ksiegową mi dali w katowicach. W dodatku nie moge miec nr do niej na kom.tylko musze dzwonic pod nr tax care, wiec kontakt z nią mam bardzo ograniczony. Już 2x próbowałam sie do niej dodzwonic bo mialam wazne pytania, a tu nic. Po miesięcznej współpracy jestem taka zła na siebie, że nie posłuchałam rozumu po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii na ich temat.
KlientTaxCare / 83.15.98.* / 2014-02-24 13:40
OSZUŚCI I ZŁODZIEJE! Uwaga, naciągają klientów! NIE PODPISYWAĆ Z NIMI ŻADNYCH UMÓW! Mają taktykę naciągania jak największej liczby osób, a potem nie przyznają się do swoich pracowników z którymi umowę zawarliśmy tłumacząc się ich zwolnieniem. W regulaminie do umowy inne warunki niż są w rzeczywistości. Nie dać się nabrać na ich zapewnienia. Nie ja jeden zostałem przez nich oszukany, wystarczy poszukać w internecie żeby znaleźć więcej takich osób.

Zdecydowanie odradzam! Jak nie chcesz kłopotów i zakończenia sprawy w sądzie to nie podpisuj z nimi umowy!
MTimi / 80.238.105.* / 2014-02-25 20:39
Ja oddałam księgowość w ręce Tax Care jakiś rok temu i jak do tej pory jest wszystko w porządku, w poprzedniej firmie księgowej to dopiero miałam sajgon.
Justa180 / 82.177.195.* / 2014-02-24 15:23
Dokładnie potwierdzam! ODRADZAM!!! Podpisanie umowy oznacza tylko same nerwy i kłopoty!
Marcin367 / 31.0.187.* / 2014-03-05 19:45
Ja mam u nich księgowość od 2 lat i jest wszystko w porządku jak dotąd. Jestem zadowolony
Marcin367 / 31.0.187.* / 2014-03-05 19:45
Ja mam u nich księgowość od 2 lat i jest wszystko w porządku jak dotąd. Jestem zadowolony
szefowa / 91.226.232.* / 2014-02-19 23:00
Zgadzam się dokładnie z komentarzami umowę podpisałam 31.12.2013 w Poznaniu na ul.Św.Marcin i do tej pory nie mam nic poza kłopotami,szkoda bo mogli by w tym czasie wykonywać swoją pracę i byłoby ok.Podsumowując nie robią nic a personel jest niekompetentny.Teraz poszukuję nowego księgowego jak i prawnika który pomoże mi rozwiązać umowę. Ostrzegam aby nie podpisywać umowy z TAXCARE!!!Ludzie nie dajcie się namówić!!
oszukany001 / 83.23.43.* / 2014-04-17 11:12
firma Tax care to globalne dno !!!!! Jako były (dlatego szczęśliwy) doradca mogę powiedzieć jak cały ten grajdołek działa.Tej firmy nie interesują absolutnie potrzeby przedsiębiorcy tylko wciśniecie jakiegoś badziewia na którym tax care najlepiej zarabia a gdy doradca postawił na uczciwość i rzetelną obsługę to bedzie zawsze prosił sie o wynagrodzenie zawsze bedzie tej kasy mniej niż się należy a w efekcie kocowym zostanie zwolniony a klient zostanie najechany przez sprzedawce korpo-badziewa.Taxcare nigdy nie płaci w ustalonym terminie ani ustalonej kwocie.To jest korpo bagno UCIEKAĆ JAKO KLIJENT I PRACOWNIK!!!!!
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy