Na skróty
Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

skomentuj
Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
basiura / 79.190.172.* / 2015-03-26 09:45
Witam mam pytanie jak wygląda współpraca biura rachunkowego z taxcaree?
marek332 / 31.61.140.* / 2015-03-27 17:43
Ja się z żadną negatywną opinią na temat Tax Care nie zgodzę. Jestem klientem ich księgowości od 2 lat i jestem bardzo zadowolony, idealne biuro dla firm, które potrzebują kompleksowej i rzetelnej obsługi. ŻADNYCH błędów i wszystko na czas.
piotr909 / 31.2.13.* / 2015-03-19 09:33
wszyscy maja racje pełno bledow w papierach sam osobiscie musiałem jezdzic do us poprawiac rozliczenia. zero wsparcia jak pytam sie jak zalatwic sprawe taka i taka to nikt nie wiee.. szok lipne biuro.. tylko kase ciagna nic po za tym sam wypelniam dokumenty wszystki i oszczedzam pieniadze dzieki temu to nic trudnego .. NIE POLECAM TEJ FIRMY
Kamińska / 37.152.20.* / 2015-03-16 20:22
U mnie nic się nie dzieje, mam ich drugi miesiąc i póki co nie podpadli. Może nie będzie tak źle jak mówicie. Tak to jest jak człowiek się nie zna i musi polegać na tym co wynajmie... Ale jak tak dużo złego mówicie, to ja będę im mocno patrzeć na ręce i za jakiś czas napiszę czy coś się stało czy nie.
ag. xxxx / 213.77.117.* / 2015-03-16 19:50
Tragedia, jestem tu ksiegową niedługo, 10 marca była u mnie managerka i zamiast coś pomóc to opowiadała o plotkach z jej oddziału, nie mam żadnej pomocy, długo tu nie wytrzymam, nie polecam
Hubi710 / 83.27.126.* / 2015-03-13 23:53
A ja jestem klientem Tax Care w Łodzi od 11.2104. Wziąłem u nich bezzwrotną pożyczkę w Idea bank i musiałem wziąść abonament księgowy. Długo się wahałem, opinie tu i na innych forach były strasznie negatywne. W 99% to się nie sprawdziło. Nie wiem zupełnie dlaczego ludzie narzekają ? Sama pożyczka - postawiła mnie na nogi, fakt, że to nie jest żadna bezzwrotna i firma mogła by uczciwiej informować o tym produkcie bez bełkotu marketingowego. Jest to wysoko oprocentowana pożyczka i tak należy ją traktować. Razem z obowiązkowym ubezpieczeniem na 10 lat koszt jest bardzo duży, ale nie przesadzajmy - to poziom jakiś 19-20%, zamiast 10-12%. Jednak dla start upów bez zabezpieczeń to zrozumiałe. Doradczyni klienta - bardzo kompetentna, miła, cierpliwa i ładna :) Pozdrowienia Pani Agato. Jako, że jestem nieufną osobą sto razy czytałem umowę i każdy najdrobniejszy punkt miałem wytłumaczony. Co do abonamentu - księgowa Tax Care wskazała mi błędy, które popełniła moja poprzednia księgowa ! Ludzie pisali, że księgowość jest fatalna, że robią błędy. To kompletna bzdura - znają się bardzo dobrze na przepisach ! Kontakt jest błyskawiczny i mailowy i telefoniczny. Można tez osobiście porozmawiać z księgową w oddziale. Nie rozumiem i nie wiem dlaczego tak dużo osób pisze tak negatywne opinie. Jak na razie bardzo sobie chwalę Łódź.
była pracownica / 31.182.65.* / 2015-03-10 18:30
Tax Care nie polecam szkoda czasu
Pracowałam na Call Center TC konsultanci łapani z ulicy Wytrzymałam az trzy tygodnie
Szkolenie z produktów trwało cztery dni To jeden bełkot mozna to nazwac pogadanka
Superwizor czytać (majstrowa albo brygadzistka )ordynarna jak panienka z klubu nocnego . Słowo k...a co kilka minut podobno ma motywowac ludzi do pracy na info lini w Call Center .Na osiem godzin pracy otrzymałam sto maili od superwizorki czytac(majstrowa albo brygadzistka)typu ROBIMY TARGET 100% . Mobbing na maxa praca fatalna nie polecam
Firma ma dwa odziały w Wawie i Łodzi
Wawy nie polecam w Łodzi jeszcze gorzej
RETFT / 46.171.87.* / 2015-03-05 18:26
Byłem do niedawna doradcą wświętokrzyskim oddziale, jaki tam jest bałagan to mało powiedziane, znajomym odradzaliśmy nikogo bym w takie bagno nie wpuścił, a teraz dodatkowo księgowość już do niczego ...
mick1220 / 2015-02-24 11:20
Normalnie porażka , naciąganie klientów, marnowanie ich czasu, zostałem podstępem zwabiony na spotkanie z doradcą tax care, który poinformował mnie, że nie zajmują się dopłatami, a o których zapewniał mnie doradca Mateusz Graczyk. Ten czas mogłem spędzić z dzieckiem, które i tak mało mnie widzi, a tak przez bałwana go zmarnowałem na bezsensowne spotkanie.

ODRADZAM KONTAKTU Z TYM KONSULTANTEM. !!!!
aga993 / 89.69.113.* / 2015-02-21 18:52
Odradzam w 1000 %. Pełno błędów w dokumentach. Zrezygnowałam po kilku miesiącach, a i tak uważam, że to za długo o te kilka miesięcy. Błędnie księgowane koszty w kpir. Błędnie wpisane kwoty składek ZUS w PIT. Raz nie zapłaciłam w terminie (kilka dni opóźnienia), od razu telefon od bardzo nieprzyjemnej kobiety. Za miesiąc telefon jeszcze przed terminem wpłaty - czy aby nie zapomniałam, że mam wpłacić pieniądze. Oczywiście policzyli sobie za monit.
stawros / 178.37.180.* / 2015-02-19 15:04
kolego uciekaj to oszuści
sprawa jest już u prawnika
adam1q1 / 178.235.184.* / 2015-02-18 19:53
Tax Care to zwykłe korpo. Nie pracują tam doradcy finansowi bo większości są to ludzie nie przygotowani do pracy.
Przeważnie pracują tam sprzedawcy, którzy mają za zadanie sprzedać klientowi konkretny produkt. Klient przychodzi po kredyt a wychodzi z kredytem i wciśniętą na chama księgowością. W ciskają dodatkowo księgowość i mówią ,że jest ona potrzeba do kredytu lub da ona niższe oprocentowanie kredytu lub uwierzytelni klienta w oczach banku.
Brak profesjonalizmu , przygotowania i etyki .
Zdecydowanie NIE POLECAM tej firmy to zwykli naciągacze.
kola887 / 83.25.37.* / 2015-02-17 19:54
Szkoda czasu naciągacze ludziska uważajcie na nich nie dajcie się naciągnąć na wymyślone ubezpieczenia.
Ich rso to 26%
PK123 / 213.77.117.* / 2015-02-08 20:39
JAK MA BYĆ DOBRZE JAK MANBAGER ;PRZYJEZDZA DO ODDZUIALU RAZ NA JAKIS CZAS I ZAMIAST SPRAWDZIC I SKONTROLOWAC DOKUMNETY TO OPOWIADA NA ILE KASY BYŁY FACET DYREKTORKI REGIONALNEJ JĄ ORŻNŁAŁ , KTO W ODDZIALEJEST GEJEM, KOGO CHCA WYRZUCICA JAK PRZYJEZDZA KTOS NA KONTROLE DOKUMNETÓW TO MANAGER PODAJE WCZESNIEJ 3 FIRMY KTORE MAJA BYC SKONTROLOWANE, PRACUJE SIE TU FAJNIE , SPOKÓJ, CISZA...
wiola OT / 93.105.178.* / 2015-02-03 18:02
Nawet największemu wrogowi bym nie poleciła!!!

Byłam klientką przez 1,5 roku. Przez ten czas przewinęły się 3 księgowe. Każda kolejna potrzebowała jakiegoś czasu aby wdrożyć się w dokumenty dotyczące mojej firmy. Pełno błędów w dokumentach. Pomimo terminowego dostarczania dokumentów kilkakrotnie musiałam upominać się o to aby księgowa na czas wyliczyła mi składkę VAT i podatek dochodowy za dany okres rozliczeniowy. Zdarzyło się kilkakrotnie, że nawet 25 dnia miesiąca składka VAT do Urzędu Skarbowego nie były rozliczone, przez co nie miałam możliwości opłacania ich w terminie. Mogłabym pisać o uchybieniach jeszcze długo, ale szkoda szarpania nerwów. Teraz od ponad roku nie jestem ich Klientką bo zerwałam z Nimi Umowę z końcem 2013 roku, a mimo to bezprawnie przysyłają mi Faktury do opłacenia za usługę księgowości. Ręce opadają. A żeby wyjaśnić sprawę to nie ma z kim rozmawiać na ten temat. Nikt nie jest za nic odpowiedzialny i kompetentny w tej firmie.
Lidia D / 83.6.230.* / 2015-02-05 20:33
Właśnie wniosłam przeciwko nim pozew do Sądu. Klęska nie firma, tragedia i czarna rozpacz :(
fiona151 / 2015-02-22 21:55
Witam,
Poszukuje poszkodowanych osób które przylaczą sie do pozwu zbiorowego dotyczacego nieuczciwych praktyk stosowanych przz Taź Care.
Osób które tak jak ja zostały wmanipulowane w ksiegowość pod pretekstem pomocy w udzieleniu pozyczki.
Wszystkie szczegóły podam w późniejszym terminie. Jestem po rozmowie z prawnikiem, chętnie podejmie temat jednak jedna osoba to za mało by złożyc doniesienie do prokuratury.
MagZu / 89.231.103.* / 2015-03-08 21:06
Również zostałam wmanipulowana w ubezpieczenie przez Tax Care w TU Europa. Żerują na ludzkiej niewiedzy i nieumiejętności wczytania się w dziwne prawnicze sformułowania. Pokazują wykresy, które ilustrują duże zyski, a kiedy już złapią.. Łobuzy, naciągacze itd. Przystępuję do pozwu zbiorowego przeciw TU Europa. Nie wiem, czy jest już formułowany pozew zbiorowy przeciwko Tax Care. Jeśli jest, proszę o informacje. Pozew przeciwko nieuczciwym praktykom firm ubezpieczeniowych jest prowadzony przez kancelarię LWB z Warszawy.
grzegorz i / 46.171.87.* / 2015-01-30 09:49
Kiedyś może i księgowość nie była u nich zła, choć z doświadczenia wiem że w dokumentach jest nadal mnóstwo nie skorygowanych błędów , gdyby US przyszedł do Tax Care to w segregatorze każdego klienta znalazłby przynajmniej kilkanaście błędów.
Dodatkowo opłaty mogą dobić każdego, spóźnienie z dokumentami 99 zł, rozliczenie poprzedniego miesiąca od 99 zł, dostarczenie korekty jakiejś faktury abonament za wszystkie miesiące jakich dotyczy korekta, zdarza się nawet tak że jest korekta na 30 zł a koszt tej korekty to 500 zł , fakt że managerowie boja się klientów lepiej ustawionych im nie doliczają opłat dodatkowych, boją się jak ognia reklamacji. 'Księgowi są dobrzy ale ludzie nad nimi są beznadziejni , managerowie jeszcze jako tako ale dyrektorzy regionalni nie mają żadnego pojęcia o księgowości wprowadzają takie rzeczy przez które nie ma takiej opcji żeby księgowy mógł dobrze zaksięgować , jest bałagan ,nie oddają wszystkich faktur za dany rok bo kilka % zostaje zgubiona, ludzie biorą protokół i idą do dom a podczas kontroli jest problem, kiedyś miałem inne zdanie na ten temat ale po długiej współpracy naprawdę odradzam.
Leonard O. / 37.31.250.* / 2015-02-04 12:18
NIE Polecam nikomu tej "firmy". Mnie bezprawnie wykazali do KRD w 2014r za opłacone w 2012r moje zobowiązania wobec TaxCare - przedłożyłem im bankowe potwierdzenie wpłaty.
Bezprawnie dokonali zniesławienia mojej osoby.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: