wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

skomentuj
Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
muzykalna / 2016-11-29 20:30

Ktoś pisał o zakładaniu dg. Jaki koszt? Jak to dokładniej wygląda?

Pewnie już tutaj nie zajrzy. ;) A na stronie patrzyłeś? Na pewno mają wszystko opisane. Z tego co wiem, to pewnie podpisujesz pełnomocnictwo jakieś, żeby mogli za ciebie formalności pozałatwiać i tyle. Nie ma za co. ;)
SamselAB / 89.64.62.* / 2016-11-27 22:33
Ktoś pisał o zakładaniu dg. Jaki koszt? Jak to dokładniej wygląda?
Tomasz_serwis / 78.88.193.* / 2016-11-16 18:47
Trochę to dziwne, żeby dzwonić nie wiedząc o co chodzi i tak na prawdę do kogo. Może doprecyzuj nam w jakiej sprawie prosisz o kontakt.
mysia 3 / 188.116.35.* / 2016-11-10 17:10
ja prosze o kontakt 531692791
Masda / 5.172.234.* / 2016-10-29 10:16
Zakładałem firmę przez Tax Care. Wszystkie formalności za mnie załatwiali. Pod tym względem na pewno mogę polecić.
Tomala108 / 37.248.157.* / 2016-10-13 22:30
Od 2 lat jestem klientem oddziału przy Jana Pawła w Warszawie i jak do tej pory wszystko jest ok. Od siebie mogę jedynie polecić. :)
Tomasz_serwis / 78.88.194.* / 2016-06-29 21:20
@Andrzej, ostro powiedziane, ale coś w tym jest. Nie taki ten Tax Care straszny, jak go obsmarowują... ;)
Andrzej_Scr / 193.193.181.* / 2016-06-17 16:09
Z tego co widzę, to najgorsze opinie wystawiają łośki, które nie potrafią założyć firmy i potrzebują do tego księgowego. Poza tym nie odróżniacie TaxCare księgowość i TaxCare doradcy finansowi - ci drudzy po prostu wciskają kit, kredyty i sprzedają usługi tych pierwszych, ale nie mają nic wspólnego z ich pracą.
Ja firmę mam od 7 lat, dwa lata miałem "księgową tradycyjną" z której zrezygnowałem po tym, jak przez jej błąd musiałem do skarbówki oddać 1500zł (źle podała listę dokumentów potrzebnych do eksportu, musiałem z własnej kieszeni zapłacić 23% VATu za towar który sprzedałem do Rosji).
Od pięciu lat korzystam z TaxCare i choć zdarzały się przeoczenia, to nie były to duże problemy. Za to kiedy ja spóźniłem się z zapłatą ZUS o jeden dzień i po pół roku okazało się, że przez to nie mogę iść na urlop ojcowski - TaxCare wszystko wyprostował, musiałem tylko podpisać przygotowane przez nich pismo. Tak samo cenię sobie ich usługi kadrowe.
Tomasz_serwis / 31.175.73.* / 2016-06-09 22:34
Korzystam z Tax Care już parę miesięcy i jakoś nie mam zastrzeżeń. Mam wgląd w dokumenty, przelewy do potwierdzenia, kontakt z osobą, która zajmuje się moimi rozliczeniami nie zawodzi. Opłaty z tego co sprawdzam, są zgodne z tym co w umowie. Płacę dodatkowo tylko za to na co sam się zgadzam, przecież bez mojej zgody nikt mi nie wykona usług dodatkowych, a już tym bardziej mnie za nie nie skasuje.
Inny nick / 37.248.254.* / 2016-05-25 22:18
Ja bym to jednak wyjaśniała ze swoją księgową, bo takie rzeczy nie powinny się dziać. Przecież miałeś z nią bezpośrednio kontakt, bo jak dzwonimy z tel, który podaliśmy to łączy bezpośrednio. Zresztą jak dzwonisz z innego to podasz NIP i też zweryfikujesz się i połączysz. To, że masz numer ogólny nie oznacza, że za każdym razem odbierze ktoś inny, a takie tematy zdecydowanie trzeba wyjaśniać, zanim zrobi się z tego większy problem.
malcolm X / 109.173.219.* / 2016-05-16 21:14
Współpracowałem jużw życiu z kilkoma księgowymi ale tax care t ojedno wielkie nieporozumienie i maszynka do robienia pieniędzy dla jej właścicieli. Umowa którą niestety podpisałem skonstruowana jest tak żebyś drogi przedsiębiorco płacił i to jak najwięcej. Jak spóźnisz sięz fakturami o jeden dzień - kara 50PLN, jak spóżnisz sie z opłaceniem faktury - kara. Rozliczenie roczne, dopłata, faktury ponad abonament - opłata za każda po 5 PLN. No i najgorsze jest to że jak sie zorientowałem po kilku dniach w co się wpakowałem to okazało się że obowiązuje tam 3 miesieczny okres wypowiedzenia a żeby było śmieszniej to w moim wypadku okazało sie że jednak 4 miesiące bo(!!!) uwaga ;-) wypowiedzenie można złożyć najwcześniej(!) dzień po rozpoczęciu świadczenia usług czyli musisz drogi przedsiębiorco zapłacić za pierwszy miesiąc i 3 miesiące wypowiedzenia! OK. Nie miałem wyjścia, dostarczałem im dokumenty przez te nieszczesne 3 miesiące i ... bardzo tego teraz żałuję. najpierw moje wszystkie faktury zaginęły i znalazły się dopiero koło 20 dnia miesiąca. W ciągu 3 miesięcy miałem 2 księgowych! Byłem wzywany do US bo miejsce zamieszkania pomylili w miejscem prowadzenia działalności i musiałem tracić czas i prostować. Odradzam tę firmę chyba że chcecie kłopoty i macie dużo pieniędzy które chcecie im płacić! Zanim podpisałem umowę skakali wkoło mnie i uśmiechali się a jak już podpisałem umowę to nikt się mną już nie interesował. Zapewniali mnie że z nimi zapłacę mniejsze podatki, że doradzą mi jak mądrze robić koszty a w cięgu 3 miesięcy nikt się ze mną ani razu nie skontaktował w tej sprawie. Poszukajcie sobie księgowego z którym będziecie mieć kontakt w każdej chwili telefoniczny i mailowy a nie taxcare gdzie kontakt jest tylko przez centralny telefon i centralnego maila a jak pojawi sięjakikolwiek problem to nie ma nikogo z kim sprawę możnaby rozwiązać! ODRADZAM
Dlaczego nie / 5.172.238.* / 2016-05-13 22:34

skarbowy kasuje przedsiębiorcę a nie księgowego. od księgowego można wyciągnąć odszkodowanie jak będziesz miała dużo czasu, dobrego prawnika i dużo pieniędzy na obsługę

Ale skoro jest konkretny zapis w umowie na taką okoliczność, to dlaczego z niego nie skorzystać? Trochę to czarnowidztwo. ;)
Nomen Omen / 5.172.237.* / 2016-05-07 21:26
Już pomijając, że pod tym samym nickiem piszesz sam do siebie... Świadków czego właściwie poszukujesz? :D
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:54
jak siedzi a chce wyjść na wolność to musi świadczyć o TC pozytywnie :)
kal / 31.61.137.* / 2016-04-17 21:50
szukam takich osob jako świadkow ich działalności, napisz na kalewmałpao2.pl
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25
skomentuj

Najnowsze wpisy