Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
zawiedziona / 83.7.118.* / 2014-03-17 08:14
ŻAŁUJĘ, że podjęłam współprace z tą firmą. Wcześniej sprawdziłam ją na forum i widząc mnóstwo negatywnych komentarzy postanowiłam jednak zacząć współpracę i nie minął jeszcze miesiąc od podpisania z nimi umowy, a już tego żałuję!!!!!!!!! Już od samego początku miałam problemy żeby sie wogóle skontaktować z moim opiekunem, cały czas tylko wymówki, że na szkoleniu była i temu nie odbierała. Na te wszystkie tel.moge stwierdzic, że ona wiecej sie szkoli niz pracuje!!!! MASAKRA !!! Nie dajcie się omamić, potrafią tylko dużo gadać i obiecywać, a z realizowaniem tego co było mówione to już gorzej. Jak tylko skończy się trzy miesięczny okres "próbny" to zrywam umowę i poszukam sobie jakiejś normalnej rzetelnej księgowej.
transbud / 83.5.16.* / 2014-06-10 01:01
Ja jestem w miarę zadowolony z Taxcare, jestem ich klientem od dwóch lat, Załatwili mi 3 kredyty, gdzie w innych bankach nie chcieli nawet ze mną rozmawiać. Doradzili program inwestycyjny, który zarabia ( może nie tyle co opowiadali, ale jestem na nie złym plusie).


Jedyne co się zgodzę to z księgowością jakaś tragedia, doradca FIRMY to jakiś siusiek bez żadnej wiedzy ( dobrze,że zawołał "eksperta finansowego" który już miał dużą wiedzę o przedsiębiorstwach i cash flow , bo ten małolat ( dumnie zwany " doradca firmy" nawet nie wiedział co to amortyzacja!)

Księgowe niekompetentne, co chwile jakieś błędy w fakturach - ZA KAŻDY SWÓJ BŁĄD DOLICZAJĄ SOBIE PO 50-100 ZŁ ZA KOREKTY Z ICH WINY !

KSIĘGOWOŚCI NIE POLECAM, ale o pieniądzach warto porozmawiać
Amelia977 / 95.41.21.* / 2014-03-18 14:53

ŻAŁUJĘ, że podjęłam współprace z tą firmą. Wcześniej sprawdziłam ją na forum i widząc mnóstwo negatywnych komentarzy postanowiłam jednak zacząć współpracę i nie minął jeszcze miesiąc od podpisania z nimi umowy, a już tego żałuję!!!!!!!!! Już od samego początku miałam problemy żeby sie wogóle skontaktować z moim opiekunem, cały czas tylko wymówki, że na szkoleniu była i temu nie odbierała. Na te wszystkie tel.moge stwierdzic, że ona wiecej sie szkoli niz pracuje!!!! MASAKRA !!! Nie dajcie się omamić, potrafią tylko dużo gadać i obiecywać, a z realizowaniem tego co było mówione to już gorzej. Jak tylko skończy się trzy miesięczny okres "próbny" to zrywam umowę i poszukam sobie jakiejś normalnej rzetelnej księgowej.

Nie wiem,w jakim mieście korzystasz z Tax Care ale ja w Warszawie jestem bardzo zadowolona. Opiekun faktycznie czasem bywa na szkoleniach ale generalnie jest dostępny- oddzwania w przerwach. Podpisałam umowę 6 miesięcy temu i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Mąż korzysta z nich od 2 lat i chyba tylko raz był niezadowolony ale skoro mi ich też polecił, to musiał to być drobiazg.
Były kliient / 77.255.247.* / 2014-03-13 16:14
TAX CARE brak słów jakie ubezpieczenie od pomyłek księgowej musiałem zapłacić krę prawie 4 tyś za nie zapłacenie podatku w terminie bo moja księgowa nie złożyła w terminie korekty. Jak napisałem skargę i zwrot kary napisano mi że to jest moja wina bo księgowa nie dostała w terminie dokumentów. Jednym słowem mają nas przedsiębiorców w dupie żadnego dbania też o nasze interesy jak ktoś już wspomniał wklepywanie faktur do systemu i nic więcej. Przeniosłem się do innej firmy płacę mniej i śpię spokojnie.
klient na wypowiedzeniu / 31.62.106.* / 2014-03-12 13:40
Mam u nich KSIĘGOWOŚĆ I KADRY 3 rok i do tej pory wydawało mi się że jestem zadowolony.
Jednak przez przypadek trafiłem na przepisy pozwalające odliczać stratę z lat ubiegłych. Niestety nie była rozliczana! Od tego zaczęło się moje szukanie, którego efekt był przewidywalny. NIE ROBIĄ NIC POZA PRZEPISYWANIEM FAKTUR DO SYSTEMU ELEKTRONICZNEGO! BRAK PODSTAWOWEJ WIEDZY O FUNKCJONOWANIU SYSTEMU PODATKOWEGO ! BRAK INFORMACJI O MOŻLIWOŚCIACH ODLICZEŃ ! BŁĘDNE ROZLICZENIA VAT! Tragedia! Odradzam...
dorikar / 176.97.53.* / 2014-03-11 12:46
dziekuje za pomoc jutro miałam podpisac umowę po przeczytaniu opinii niemam ochoty z nimi nic podpisywać.Dziekuje za opinie
J Kaczmarek / 77.253.41.* / 2014-03-05 23:07
Odradzam tę firmę. Początkowo przez dwa lata owszem , potem zaczęli się odsuwać od klienta. Stworzyli cały system zabezpieczeń i przeszkód byle nie mieć bezpośredniego kontaktu z księgową. Dodatkowo gdy zaczęli namolnie namawiać do podpisania nowej umowy - podobno korzystniejszej dla klienta- tyle że żadna z osób nie potrafiła powiedzieć na czym niby miał polegać ten zysk - postanowiłem zrezygnować. Wypowiedzenie 3 miesięczne i koniec. W lutym odebrałem dokumenty za poprzedni rok. niestety na miejscu nie sprawdziłem czy kompletne- dostałem w teczce- opisane że od stycznia do grudnia więc podpisałem. Dzisiaj się okazało że to tylko dwa ostatnie miesiące. Musiałem jechać do Katowic z interwencją. Dyrektora w tej sytuacji nie było, zastępcy też nie , księgowa nie chciała rozmawiać . Po poszukiwaniach Około 30 minut - odnaleźli resztę dokumentów. Taki to bałagan w tej firmie. Na moją uwagę że opiszę to w opiniach w internecie , a tam mają same złe - pani w sekretariacie odpowiedziała że tym się nie przejmują - bo tam i tak tylko piszą złe opinie. Tak więc podsumowując odradzam Oddział Katowice- bałaganiarzy i asekurantów. w chwili obecnej jest wiele firm księgowych które zrobią tą usługę dużo taniej i z uśmiechem, a przynajmniej odpowiedzialnie i nie unikając bezpośrednich kontaktów z klientem.
turystka / 31.61.129.* / 2014-03-07 10:12
oszuści i nic poza tym przez telefon obiecują złote góry a jak się pojedzie do biura to mówią co innego szkoda tylko czasu na ich obiecanki
zawiedziona / 83.7.118.* / 2014-03-17 08:15
dokąłdnie tak!!!! tylko gadają i nic poza tym.
Renata1982 / 194.147.108.* / 2014-03-05 14:23
Przeczytałam tu tyle negatywnych opinii, że byłam bardzo źle nastawiona gdy zadzwonił do mnie konsultant, ale z ciekawością poszłam by chociaż na żywo przekonać się co jest prawdą. Powiedziałam na spotkaniu, że mają same negatywne opinie - usłyszałam, że tylko niezadowoleni wchodzą by komentować. Więc gdy w Krakowie załatwiono mi kredyt obrotowy z oprocentowaniem 2,99% i bez żadnych ukrytych kosztów stwierdziłam, że muszę napisać coś, co pokaże że jednak są zadowoleni klienci. Polecam serdecznie oddział na Długiej w Krakowie - bo tam byłam i jestem cholernie wdzięczna. (nie wiem jak jest w innych oddziałach).
ble123 / 153.19.58.* / 2014-05-07 11:45
kłamiesz...pracujesz w tej firmie lub jestes wynajeta do pisania postów...
zaskoczony / 89.64.236.* / 2014-03-16 09:58
To dlaczego Tobie dali na Długiej 3% a mnie 9% ?
Renata1982 / 87.206.69.* / 2014-05-05 19:06
Może dlatego, że jak stwierdzili mam bik a i nienaganną opinię kredytową, więc im ryzyko mniejsze tym oprocentowanie niższe.
zawiedziona / 83.7.118.* / 2014-03-17 08:18
mi załatwili 15% a było mówione, że między 6 a 9 na pewno :-( i czekam już 3 tygodnie,a miały być 3 dni !!!!!
MA66 / 5.172.248.* / 2014-03-14 11:28

Przeczytałam tu tyle negatywnych opinii, że byłam bardzo źle nastawiona gdy zadzwonił do mnie konsultant, ale z ciekawością poszłam by chociaż na żywo przekonać się co jest prawdą. Powiedziałam na spotkaniu, że mają same negatywne opinie - usłyszałam, że tylko niezadowoleni wchodzą by komentować. Więc gdy w Krakowie załatwiono mi kredyt obrotowy z oprocentowaniem 2,99% i bez żadnych ukrytych kosztów stwierdziłam, że muszę napisać coś, co pokaże że jednak są zadowoleni klienci. Polecam serdecznie oddział na Długiej w Krakowie - bo tam byłam i jestem cholernie wdzięczna. (nie wiem jak jest w innych oddziałach).

Mogę podpisać się tylko pod pozytywną opinią Renata1982. Także korzystam z krakowskiego oddziału i jestem bardzo zadowolony. Co do kredytu - potwierdzam!
johnyjohny / 83.9.77.* / 2014-03-04 11:01
Zdecydowanie odradzam i Tax Care i Idea Bank, niewyobrażalne oszustwa. Pobrano mi o 1100 zł kwotę większą i na inny rachunek na ubezpieczenie niż określona była w umowie kredytowej. Złożyłem reklamację, odpowiedź negatywną otrzymałem po 30 dniach roboczych. Na dowód, że wszystko z ich strony jest ok przysłano mi wyciąg z rzekomo mojego rachunku, gdzie oprócz moich danych osobowych nic się nie zgadzało - inny nr rachunku inne operacje, transze kredytu, których nie otrzymałem całkowicie co innego niż na wyciągu z mojego konta zgodnego z umową kredytową. Wstępnie okantowali mnie na 3800 zł.
szefowa / 92.70.129.* / 2014-02-25 22:45
Matacze i krętacze!! dziś okazało się, że wysłali pełnomocnictwo do Urzędu Skarbowego i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że wysłali je do innego miasta w którym nigdy mnie nie było.O tym poinformowała mnie Pani z tego właśnie Urzędu.ŻENADA ZE STRONY TAXCARE!!!Mało tego co chcę rozmawiać z moim specjalistą okazuje się ,że odbiera tel.inna osoba,unikając bezpośrednio kontaktu jak wychodzą takie krzaki://PRZESTRZEGAM KOLEJNY RAZ PRZED PODPISYWANIEM UMOWY W TAX CARE!!!!
Jurek516 / 77.253.41.* / 2014-03-05 23:11
właśnie- największy problem z dostępem do księgowych. Prowadzą taką politykę wyizolowania klienta od wykonawcy usługi księgowej. Żenada . Odradzam tą firmę
zawiedziona / 83.7.118.* / 2014-03-17 08:22
Mieszkam w Bielsku-Białej i tu tez jest oddział TAX CARE a ksiegową mi dali w katowicach. W dodatku nie moge miec nr do niej na kom.tylko musze dzwonic pod nr tax care, wiec kontakt z nią mam bardzo ograniczony. Już 2x próbowałam sie do niej dodzwonic bo mialam wazne pytania, a tu nic. Po miesięcznej współpracy jestem taka zła na siebie, że nie posłuchałam rozumu po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii na ich temat.
lek / 31.61.136.* / 2014-04-24 18:28
Czy to prawda, że odpłatność, to przy MAŁEJ LICZBIE DOKUMENTÓW (np. do 15 sztuk) - ok. 8 złotych za sztukę? Czy to jest w ogóle możliwe (jedna faktura na sprzedaż, i kilka na zakup towaru - usługa za 80 złotych miesięcznie)? Taką opinię uzyskałem od znajomego - czy to prawda
KlientTaxCare / 83.15.98.* / 2014-02-24 13:40
OSZUŚCI I ZŁODZIEJE! Uwaga, naciągają klientów! NIE PODPISYWAĆ Z NIMI ŻADNYCH UMÓW! Mają taktykę naciągania jak największej liczby osób, a potem nie przyznają się do swoich pracowników z którymi umowę zawarliśmy tłumacząc się ich zwolnieniem. W regulaminie do umowy inne warunki niż są w rzeczywistości. Nie dać się nabrać na ich zapewnienia. Nie ja jeden zostałem przez nich oszukany, wystarczy poszukać w internecie żeby znaleźć więcej takich osób.

Zdecydowanie odradzam! Jak nie chcesz kłopotów i zakończenia sprawy w sądzie to nie podpisuj z nimi umowy!
MTimi / 80.238.105.* / 2014-02-25 20:39
Ja oddałam księgowość w ręce Tax Care jakiś rok temu i jak do tej pory jest wszystko w porządku, w poprzedniej firmie księgowej to dopiero miałam sajgon.
Justa180 / 82.177.195.* / 2014-02-24 15:23
Dokładnie potwierdzam! ODRADZAM!!! Podpisanie umowy oznacza tylko same nerwy i kłopoty!
Marcin367 / 31.0.187.* / 2014-03-05 19:45
Ja mam u nich księgowość od 2 lat i jest wszystko w porządku jak dotąd. Jestem zadowolony
Marcin367 / 31.0.187.* / 2014-03-05 19:45
Ja mam u nich księgowość od 2 lat i jest wszystko w porządku jak dotąd. Jestem zadowolony
szefowa / 91.226.232.* / 2014-02-19 23:00
Zgadzam się dokładnie z komentarzami umowę podpisałam 31.12.2013 w Poznaniu na ul.Św.Marcin i do tej pory nie mam nic poza kłopotami,szkoda bo mogli by w tym czasie wykonywać swoją pracę i byłoby ok.Podsumowując nie robią nic a personel jest niekompetentny.Teraz poszukuję nowego księgowego jak i prawnika który pomoże mi rozwiązać umowę. Ostrzegam aby nie podpisywać umowy z TAXCARE!!!Ludzie nie dajcie się namówić!!
oszukany001 / 83.23.43.* / 2014-04-17 11:12
firma Tax care to globalne dno !!!!! Jako były (dlatego szczęśliwy) doradca mogę powiedzieć jak cały ten grajdołek działa.Tej firmy nie interesują absolutnie potrzeby przedsiębiorcy tylko wciśniecie jakiegoś badziewia na którym tax care najlepiej zarabia a gdy doradca postawił na uczciwość i rzetelną obsługę to bedzie zawsze prosił sie o wynagrodzenie zawsze bedzie tej kasy mniej niż się należy a w efekcie kocowym zostanie zwolniony a klient zostanie najechany przez sprzedawce korpo-badziewa.Taxcare nigdy nie płaci w ustalonym terminie ani ustalonej kwocie.To jest korpo bagno UCIEKAĆ JAKO KLIJENT I PRACOWNIK!!!!!
AntyTaxCare / 83.28.70.* / 2014-02-11 22:43
Złóż do prokuratury rejonowej doniesienie o popełnieniu przestępstwa:
Art. 303. § 1. Kto wyrządza szkodę majątkową osobie fizycznej, prawnej albo jednostce organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej, przez nieprowadzenie dokumentacji działalności gospodarczej albo prowadzenie jej w sposób nierzetelny lub niezgodny z prawdą, w szczególności niszcząc, usuwając, ukrywając, przerabiając lub podrabiając dokumenty dotyczące tej działalności,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Opisz dokładnie sytuację, dołącz dokumenty i reszta zajmie się prokuratura.
Inaczej bedą "śpiewać".
w-wka / 5.174.109.* / 2014-02-11 22:00
Zdecydowanie odradzam by cokolwiek powierzać TAX CARE.
Nie miałam w planach współpracy z nimi, ale przy zakładaniu konta w Idea Bank polecono mi księgowość. Miły, kompetentny pan przedstawił mi pulę korzyści: własny specjalista, księgowa, menadżer, profesjonalna pomoc dla początkujących przedsiębiorców, połączenie z bankowością. Za to 189 zł (tu warto wspomnieć, że netto, więc + 23% VAT). Było miło, rzeczowo ale tu się skończyło.
Po 10 dniach (mój kolega czekał trzy tygodnie) skontaktował się ze mną specjalista i teoretycznie dowiedział się o wszystkim (jak wygląda sprawa z ZUSem (przechodziłam z ubezpieczenia w KRUSie), czym się zajmuje itd. Niestety, panu specjaliście nic te wiadomości nie dały. 18 grudnia okazało się, że mam do zapłacenia 1100 zł podatku dochodowego (połączenie z bankowością nie działało, księgowa nie wiedziała, czy zapłaciłam składki więc ich nie odliczyła; faktura która miała zostać ujęta w dochodach za listopad wskoczyła na październik itd). Specjalista na moje pytanie dlaczego tak dużo sam zauważył, że musiało dojść do jakiejś pomyłki, ale sprawy do dziś dnia nie wyjaśniono. W ramach pocieszenia powiedział, że mam jeszcze dopłacić za ZUS za październik (co jak się okazało później, gdy sprawdzałam na własną rękę, było nieprawdą). Chciałam się z kimś spotkać w oddziale ale na telefon ani w oddziale na Królewskiej w Krakowie ani w BOK nie sposób się dodzwonić.
Do tego doszły inne problemy: nie przesłali mi informacji o podatku dochodowym w terminie, w tym miesiącu nie przygotowali składek za ZUS, połączenie z bankiem uzyskałam po 2.5 m-ca walki, mój specjalista został odwołany a na kontakt z następczynią musiałam czekać 6 dni (akurat wtedy gdy przygotowuje się dokumenty do księgowości), o podanie nazwiska księgowej na którą miałam adresować dokumenty zostawiane w oddziale dopraszałam się trzy miesiące, mimo podania służbowego nr telefonu dzwoniono na mój prywatny (mój kolega miał podobny przypadek tylko z mailem), czas oczekiwania na odpowiedź to czasami nawet cztery dni, brak możliwości zgłoszenia "na gorąco" problemów ze specjalistą… Można wymieniać i wymieniać!
Napisałam reklamację oczekując jakiejkolwiek reakcji. Dostałam odpowiedź: na pięć poruszonych przeze mnie spraw pani Sara Mączyńska, pełnomocnik TAX CARE, odniosła się do dwóch. Pozostałe zostały ujęte w sformułowaniu: "nie wykazano uchybień w działaniach współpracujących z Panią". Skoro tak, to cóż powiedzieć: standardy TAX CARE są porażająco niskie.
Ale trzeba zauważyć, że przypominają sobie o kliencie, gdy zbliża się termin płatności faktury. To nawet smsa z przypomnieniem się dostaje! ;-)
Gucio w zoo / 83.4.82.* / 2014-02-10 21:02
Akurat ja na jakość tych usług narzekać nie mogłam, ale problemem była cena. Po zakończeniu się okresu próbnego, cena usługi wzrosła do ponad 200 zł. Przy prostej do rozliczania działalności jaką prowadzę kompletnie mi się to nie opłacało i przeszłam na księgowość internetową szybkafaktura.pl, z którą rozliczam się do tej pory. Obsługując poprzedni program księgowy nabrałam trochę wprawy więc nie miałam technicznych problemów z wypełnianiem rubryk w księgowości internetowej a w ramach pakietu w szybkiejfakurze.pl miałam możliwość konsultacji z księgowymi, czyli w zasadzie wyszło mi na to samo mniejszym kosztem.
me / 176.97.250.* / 2014-02-10 17:39
to jest nas dwoje mam ich dość moja sytuacja wygląda tak że otworzyliśmy firmę 16.01.2014 na spotkaniu zamydliła mi oczy bo chcieliśmy wziąć kredyt na start tak pięknie się ogłaszali na spotkaniu oczywiście da się wszystko załatwić otworzyła konto oczywiście w ideabank zaoferowała księgowość wszystko pięknie się zapowiadało będę miała dostęp do księgowości przez internet super program do faktur i co i wyszło tak że kredytu oczywiście nie załatwiła załatwiłam sama sobie kartę kredytową a o księgowej nawet nie wspomnę bo jest 10.02.2014 a ona dalej się nie odezwała a nawet nie wiem czy firma jest zgłoszona do ZUS-u a już w tym miesiącu trzeba chyba zrobić opłatę do ZUS Nie wiem jak z nimi teraz rozwiązać umowę podstawiała papiery do podpisu jakieś upoważnienia i nie wiem co oni z nimi robią MASAKRA Z NIMI JEST CO ROBIĆ TERAZZZZ
Jurek516 / 77.253.41.* / 2014-03-05 23:15
wycofać się jak najszybciej - niesolidna firma
me / 176.97.250.* / 2014-02-10 13:49
masakra z nimi jest

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: