Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
Dawid M / 194.147.108.* / 2015-11-02 16:54
Współpracuję z tą firmą od paru lat i bardzo sobie chwalę tę współpracę. Nie korzystam z księgowości tylko bardziej z ich doradztwa inwestycyjnego - super sprawa. Współpracują z ponad 20 bankami więc porównują mi oferty kredytowe z różnych banków w jednym miejscu. Składam tylko podpisy a resztę robią za mnie - za darmo, bo ich doradztwo jest darmowe. Szczerze polecam tę firmę a przynajmniej doradców, z którymi współpracuję.
zzzzzzzz / 37.47.14.* / 2015-12-01 20:15
Sorry ale nic nie jest darmowe. To, że nie biorą od Ciebie pieniędzy nie oznacza, że na Tobie nie zarabiają. Dostajesz odpowiednio skalkulowane oferty żeby wszyscy dobrze zarobili i byli zadowoleni.
pika / 88.156.129.* / 2016-01-16 12:19
Eh to jak z reklamami w telewizji . oglądający nic nie placi ale ktos na nim zarabia co w tym złego ?
katarzyna s. / 89.72.204.* / 2015-11-01 01:34
Opinie w internecie z zasady są złe :) ja też współpracuje z tax care i wszystko jest ok a płacić za usługi trzeba zawsze :) nie ma nic za darmo :(
Kamil R / 185.78.72.* / 2015-10-18 22:11
Ile osób tyle opinii i pewnie tu zaraz na mnie naskoczycie, ale ja naprawdę nie mam im nic do zarzucenia. Księgowa sensowna, zawsze wszystko na czas, zawsze jakiś pomysł na rozwiązanie korzystne dla mnie i jak czytam ten temat to aż mi się wierzyć nie chce, że mówimy o tej samej firmie.
Richuana / 89.72.144.* / 2015-10-08 23:04
Tax Care współpracuje z bankiem, ale jeśli jest jakaś dodatkowa opłata to jest to chyba zabezpieczenie dla nich a nie kwestia naciągania. Dają kredyty nawet nowo powstałym firmom, którym w banku moga kredytu nie dać. Ja akurat mam u nich księgowość. nigdy nie zaginęły mi dokumenty, a z księgową nie mam problemów z kontaktem. moja placówka jest w Warszawie, może dlatego.
Zebbion / 95.49.93.* / 2015-10-02 17:38
TAX CARE to nie jest firma pomagająca przedsiębiorcom.To jest nowy twór ściągnięty z zachodu,który bazuje na wkręceniu i wyłudzeniu grubych pieniędzy,zwłaszcza zaczynającym działalność.Ich miła osługa kończy się na podpisaniu umowy,której i tak nie przeczytasz,a jeśli nawet,to jej nie zrozumiesz.Prowadzili mi firmę przez kilka miesięcy i do tej pory mam problemy z URZĘDEM SKARBOWYM.Wypowiedzenie umowy to min.3 miesiące za które oczywiście trzeba zapłacić,nawet po zlikwidowaniu firmy.To jest grupa dobrze wyszkolonych manipulantów,którzy wciskają taką ciemnotę,w tak piękny sposób,że wielu im ulegnie.Nie daj Boże wkręcić się w pomoc finansową od nich.Załatwili mi kredyt na 15000 zł i od tego kredytu miałem zapłacić przez 3 miesiące po 360 zł niby ubezpieczenia,które miały zapewnić ten kredyt.Okazało się,że po 360 zł musiałbym im płacić przez cały okres kredytowania,a opócz tego normalne odsetki i raty do IDEA BANKU.Na szczęście zadzwoniłem do IDEA BANKU i mnie poinformowali,że taki kredyt mogę dostać u nich,bez żadnych dodatkowych kosztów.Dodatkowe koszty za niby pomoc w udzieleniu kredtu to 12960 zł(dwanaście tysięcy dziewięćset sześćdziesiąt złotych)To jest złodziejstwo a nie POMOC swoim klientom.Ja piszę o TAX CARE BIAŁYSTOK,ale wszędzie działa ten sam mechanizm.OSZUKANIE I WYŁUDZENIE PIENIĘDZY OD KAŻDEGO KTO TYLKO PODPISZE UMOWĘ!
pati712 / 83.22.252.* / 2015-11-30 11:38
zgadzam sie ja przez z nich mam od roku problemy,musiałam placic za usługe ktorej nie bylo wypowiadalamm umowe a oni na to nie reagowali,tylko dalej naliczali faktury.przestałam wiec płacić zeby oni mi wypowiedzieli umowe.naciagali mnie kolejne 6 miesiecy i wpisali do krajowego rejestru dlugow.a to wszystko tylko zeby sprzedac kredyt,pani byla przemila w tym TAX CARY a potem juz jak sprzedała to pani usmiech z twarzy zszedł.
zrezygnowana / 82.177.118.* / 2015-11-09 11:53
Niestety, przyłączam się do niepochlebnej opinii. Oddałam w ich ręce księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej (przez 9 lat prowadziłam sobie księgowość samodzielnie, postanowiłam się odciążyć i oddać papierologię w ręce profesjonalistów). Niestety, to zwykła korporacja, księgowi nie robią nic ponad minimum (żadnej proaktywności, porad, jak mogłabym zoptymalizować koszty, itp.), które potrafiłam zrobić wcześniej sama. Mam teraz dodatkowo kłopot, ciągle piszę maile, żeby coś sprostować (a to ustawią przelewy do ZUS-u zaraz w pierwszych dniach miesiąca, a to nie uwzględni księgowa faktury, bo "nie zna podstawy wliczenia w koszty" - zamiast zadzwonić do mnie i się o to zapytać, to ona jej nie uwzgędnia - ręce opadają! - takie antyklienckie zachowania można mnożyć i mnożyć) najnieprzyjemniejsze jest jednak doliczanie z byle powodu kar do faktur za obsługę - zero życzliwości, informacji, telefonu od księgowej typu "pomyliła się Pani o złotówkę" tylko po 2 miesiącach doliczają mi karę do kolejnej faktury... Czyhanie na błąd klienta, żeby mu wlepić karę. Bardzo proklienckie podejście, gratulacje dla Taxcare'u. Współpracę podsumowałabym słowami: "Nie miała baba kłopotu, podpisała umowę z Taxcare"... No to mam. Oczywiście już wypowiedziałam, ale 3 miesiące opłat muszę i tak "odpokutować"...
muzykalna / 2015-10-20 23:18
Czekaj, czekaj... piszesz "osługa kończy się na podpisaniu umowy,której i tak nie przeczytasz,a jeśli nawet,to jej nie zrozumiesz."

To ja już chyba rozumiem, dlaczego masz kłopoty.
Jeśli nie czytasz umowy, bo z góry zakładasz, że jej nie zrozumiesz, to... dlaczego ją podpisałeś???
Kompletnie tego nie rozumiem. Najpierw podpisujecie w ciemno co popadnie, a potem pretensje do całego świata...
pati712 / 83.22.252.* / 2015-11-30 11:41
wiesz co po to idziesz do doradcy zeby ci pomogl a nie wpędził w kłopoty...
Alicja325 / 185.53.155.* / 2015-10-29 20:08
muzykalna jesteś prawnikiem, czy pracownikiem firmy tax care? Nie każdy rozumie język prawniczy a tym bardziej bankowy.
Jahulis / 212.244.41.* / 2015-10-01 11:50
Prowadziłem 2 lata księgowość w TAX CARE, nie polecam. Dużo pomyłek w dokumentacji. Za każde dodatkowe dokumenty dodatkowa opłata. To nie jest księgowość kreatywna. Bardziej rachunkowość i składanie dokumentów, i to z przymrużeniem oka.
Bezpośredni kontakt z prowadzącą księgową utrudniony,a rozmowy z księgową nagrywane.
Radzę trzymać się z daleka od tej firmy.
marta550 / 31.1.228.* / 2015-09-23 18:12
A ja w Pełni polecam usługi księgowe, współpracuje już dłuższy czas z TAX CARE i nie miałam żadnego problemu. Profesjonalna obsługa. Moja Księgowa we wszystkim mi pomaga i ma bardzo dużą wiedzę.
Eryk Moskal / 79.191.114.* / 2015-10-05 18:25
Mam działalność i codziennie zmagam się z tym naszym "ukochanym" systemem podatkowym. Co chwilę jakieś nowości i zmiany; aż ciężko nadążyć czasem... Dlatego oddałem prowadzenie księgowości właśnie do Tax Care, że tam moje dokumenty będą prowadzone w sposób odpowiedni. Teraz dzięki temu mogę na 100% zająć się zdobywaniem klientów, a co za tym idzie zarabianiem.
Burza Szarych Komórek / 83.15.221.* / 2015-09-22 10:39
Witam
Też dałem się nabrać tej firmie...
Najpierw obiecywali dofinansowanie do działalności i tanią obsługę księgową, a potem nagle się okazało, że nie kwalifikuję się na to dofinansowanie bez powodu. Chciałem zrezygnować z ich obsługi księgowej - też się nie da, chociaż złożyłem dyspozycję że rezygnuję z ich usług to teraz cały czas naliczają mi co miesiąc jakieś kary i nie ma możliwości urególowania czegokolwiek.
Z DALEKA OD NICH - OSZUŚCI !!
muzykalna / 2015-09-25 23:16
Z ciekawości spytam, bo śledzę ten wątek regularnie od prawie jego początków - jak to bez powodu? Jeśli odrzucili Ci dofinansowanie do działalności, to musiały być jakieś podstawy. Nie odrzuca się bez powodu, to tak przecież nie działa z tego co wiem?
niah niah / 213.156.99.* / 2018-07-18 15:05
śledzisz bo ci firma kazała.. .
dzery50 / 79.191.164.* / 2015-09-22 14:26
Ja miałem podobną sytuację przysłali mi cztery faktury chociaż wcześniej wypowiedziałem umowę nie zapłacę oszustom złotówki sprawa jest w sądzie
panpablito / 89.72.66.* / 2015-10-20 23:42
Piszesz, że obiecywali Ci dofinansowanie i tanią obsługę księgową. Cenę księgowości masz zawsze podaną na początku, więc nie rozumiem do czego tutaj pijesz. W każdej księgowości masz okres wypowiedzenia - jak zawieszałem działalność to stacjonarnej księgowej płaciłem 4 miesiące później - ponad 1000 zł w sumie i nie pieję z tego powodu.
Jednocześnie "obiecywali dofinansowanie". Dofinansowania nie można obiecać - jeżeli startujesz do działalności licząc na mannę z nieba, że ktoś Ci ją "obieca", to słaby fundament. Każdy kto ma firmę - zarabiającą - to zwyczajnie wyśmieje. Rurki z kremem to w cukierni.
Teraz - opinia - ja korzystam z tax care od momentu wznowienia działalności (bo księgowa stacjonarna robiła błędy) - już 6 miesięcy i jestem zadowolony, płacę mniej.
Kolega niżej - dzery50 - no to przeczytaj dokumenty. Spróbuj zerwać umowę na telefon, to też Ci podliczą za rok, albo półtora...
Stefan911 / 93.105.178.* / 2015-09-18 21:59
Nazywajmy rzeczy po imieniu: to nie grupa Czarneckiego a Banda Czarneckiego!!!z dala od Tax Care!!! Dałem się zrobić w październiku 2014r.. Promocja przez 12 miesięcy abonament za 1 zł netto / miesiąc. Nie miałem rozliczonego fiskusa od 03.2014 do 09.2014 więc pomogli...faktura na 1400 zł a potem już około 200 zł miesięcznie...oddacie faktury po 5tym to kara 10 zł netto plus monity też 10 zł netto...mało tego, nie zapłaciłem to mnie wpisali do BIG S.A. i KRD a teraz chcą 1600 a nie ogólnie 3400 zł brutto... Są faktury, które opłaciłem ale dalej upierają się, że są niezapłacone... na szczęście mam historię przelewów... a umowa ma dokładnie 20 stron pisanych małym druczkiem aby człowiekowi nie chciało się czytać... Jak Tax Care to uciekajcie!!! Teraz mam normalnego księgowego i jestem zadowolony!!!
marcin493 / 83.29.88.* / 2015-10-04 17:30
bardzo prosze wszystkich poszkodowanych o kontakt poniewaz sprawy sie odbywaja w sadach i kazdy przegrywa a wspolnie mozna udowodnic oszustwo ja tez zostalem oszukany obiecali 3 mies po 1 zl a mimo to zadali 1000zl zostalem perfidnie oszukany jak i inni dlatego zamiezam pozew zbiorowy zlozyc i prosze kazdego chetnego do dolaczenia o kontakt tel 518273512 lub email marcin-olszewski-1973@wp.pl
dzery50 / 83.5.48.* / 2015-11-10 19:08
Witam
Chętnie dołączę się do poszkodowanych w lutym tego roku podpisałem z nimi umowę na księgowość bo doradca mówił mi że wtedy procent od pożyczki będzie mniejszy okazało się że mówił mi w cenach netto po przeczytaniu umowy w ciągu dwóch dni złożyłem wypowiedzenie tej umowy a oni nic nie robiąc przysłali mi trzy faktury do zapłacenia i wykazali mnie w KRD tel.602538397
klara123 / 178.42.6.* / 2015-11-04 22:46
witam
proszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego.też walczę z nimi.byłam u prawnika dziś i kazał zgłosić to do prokuratury, bo mam dowody dość mocne ale musi być kilka osób
Paweł G. / 188.146.73.* / 2015-11-24 16:07
OK. Ja zostałem oszukany przez ich pracownika. Który niemal nakłonił mnie do podpisania umowy o kredyt (prowizja 4,99%, oprocentowanie 7,99%, na lat 10), pod pozorem udzielania wsparcia ze środków Europejskich(które jak się dowiedziałem powinny być bez prowizji, oprocentowanie poniżej 2,5%, na maksymalnie 60 mcy). Nakłonił mnie do pośpiechu przy zakładaniu działalności, czym zamknałem sobie drogę do najlepszych dotacji i pożyczek na pierwszą działalność. Oprócz tego podpisałem mu umowę na księgowość.
Pawel G. / 188.146.73.* / 2015-11-24 16:09
Mógłbym sie dołączyc do pozwu.
pegasus900@gmail.com
Lidia559 / 83.6.226.* / 2015-10-06 21:48
moja sprawa przeciwko nim jest w grudniu br w Warszawie
emilia123 / 178.42.6.* / 2015-11-04 22:54
jutro jadę do US po fałzywe zeznanie podatkowe, które złożyli na dużą kwotę nie mając żadnego mojego dokumentu
Jacek Kraków / 89.69.155.* / 2015-09-11 21:19
Witaj
W przypadku tej usług tej firmy trudno mówić o "jakości"

Pozdrawiam
Krystyna Antoniak / 31.178.160.* / 2015-09-11 16:22
Po raz kolejny zostałam wprowadzona w błąd,przez pracownika Tax Care.W rozmowie telefonicznej, pracownik Pan Kamil Kłosowski wielokrotnie zapewniał mnie, ze pojawiły się nowe dotacje z UE na działalność gospodarczą i nie jest to kredyt. Ponieważ poprzednim razem inny pracownik przekazał mi taka samą informacje umawiając mnie z konsultantem, przy czym na miejscu okazało się to nieprawdą, tym razem zadałam w rozmowie telefonicznej pytania o możliwość skorzystania z dotacji na konkretne cele, związane dokładnie z działalnością jaką prowadzę, uzyskując odpowiedź twierdzącą.Na miejscu po raz kolejny okazało się to nieprawdą, co potwierdził umówiony ze mną konsultant(tak jak poprzednio).
Próba dodzwonienia się (przy konsultancie w siedzibie Tax Care we Wrocławiu) do pracownika z którym rozmawiałam- niemożliwa.Na miejscu złożyłam skargę, opisując całą sytuację. Ciekawa jestem jakiejkolwiek odpowiedzi, ponieważ wysłany po poprzednim, nieudanym moim spotkaniu do firmy mail pozostał bez odpowiedzi. Celowo podaję nazwisko mojego rozmówcy,(którego uprzedzałam o konsekwencjach) może firma TAX Care zacznie zatrudniać osoby kompetentne i szanować czas przedsiębiorców.
deded / 79.191.186.* / 2015-10-02 10:54
Pracownicy tak mowia, poniewaz maja za to premie. Nie dawajcie sie na to nabrac!Nie ma zadnych dofinansowan z unii, tylko kredyt
Jacek Kraków / 89.69.155.* / 2015-09-11 21:18
Dokładnie tak jest. Ja też byłem kilka razy na spotkaniu bo dofinansowanie rządowe itp, za każdym razem nic z tego nie wyszło. A w przypadku negatywnej oceny zero kontaktu z doradcą, natomiast przy podpisywaniu mowy obiecają wszystko!!. Umowa właśnie wypowiedziana, a finansowanie załatwiłem sobie sam. Odradzam kontaktów jeżeli lubicie swoje firmy i szanujecie swój czas.
burzka / 31.2.10.* / 2015-08-22 13:33
List z zażaleniem jaki wysłałam do TAXCARE świadczy o wszystkim:
Po 3 miesiącach prowadzenia księgowości pomyliliście się w policzeniu dochodu.
O PIĘTNAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH.
Nigdy nie mam możliwości zapłaty podatku przed dwudziestym, bo wiadomość o kwocie jest podana po dwudziestym.
Księgowa obiecała generowanie przelewów za usługi w TAXCARE. I figa z makiem, tylko przypomnienia dostaję. Jakość usług żenująco niska.
Klaudyna K. / 185.78.72.* / 2015-08-27 23:36
burzka, a próbowałaś jakoś wyjaśniać tę pomyłkę księgowej? Skoro się pomyliła, to przecież w Tax Care powinni to odkręcić. Rozmawiałaś z nimi o tym w ogóle? Co Ci powiedzieli?
BK543 / 77.253.202.* / 2015-08-19 16:55
Ostrzegam Trzymajcie sie z dala od oddziału w Kaliszu większego dziadostwa nie widziałam
new12345 / 78.10.249.* / 2015-08-03 14:37
Planuję podpisać z TC umowę. Napiszcie jakie macie opinie o oddziale w Zielonej Górze? Na tle tylu negatywnych opinii jak oni wyglądają?
Romena / 89.72.144.* / 2015-07-31 23:06
Różne opinie się czyta, wiadomo. Ale jak dla mnie najlepiej sprawdzić samemu. Ja mam z nimi współpracę od 7 miesięcy i póki co jest ok. Jak się coś zmieni to tu wpadnę do Was. Emotikon wink
alll / 193.201.36.* / 2015-10-28 15:25
dziwne że pozytywne komentarze są wysyłane z tego samego adresu IP 89.72.144 tylko nicki się zmieniają Richuana, Romena;-) to daje dużo do zastanowienia.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: