Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
T.... / 109.243.71.* / 2015-07-30 11:43
Zmieniłem miejsce zamieszkania więć zmieniłem biuro żeby mieć bliżej, księgowa z Tax Care wydawała mi się trochę niekompetentna ale myślałem sobie że jest młoda przecież ktoś to kontroluje, ale gdy nowy księgowy zabrał dokumenty jak zaczął to sprawdzać to musiał mi robić korekty vatu z 2 lat i pita rocznego, tak księguja jakby nie mieli pojęcia że przepisy się wogole zmieniają a przecie w każdym tygodniu jak dzwoniłem to księgowej nie było bo była na szkoleniu, ja miałem akurat księgową w Krakowie, Pani Anna była opiekunem księgowej ale najwyraźniej nie dała rady
zelazny72 / 31.61.141.* / 2015-08-03 13:18
U mnie tak samo,przez pół roku odpisywała VAT na samochód,który nie był do odpisu,a póżniej korekta i dopłata VAT-u na 6000zł.Za chwilę znów błędne odczytanie przepisu i kolejne 4000 do dopłaty.I to wszystko w jednym miesiącu.Nigdy więcej takiej firmy
Ewa N / 83.9.4.* / 2015-08-04 12:07
Mogę się tylko zgodzić. Na początku miało być pięknie, promocja, potem się okazało, że z promocji nici i za wszystko trzeba płacić.
Bardzo wysoka cena, za bardzo kiepską jakość usług. Już mamy źle naliczony VAT i dochodowy, pracownica, która miała robić korekty, poszła sobie na urlop. Absolutne lekceważenie klienta,
nieznajomość przepisów i zero odpowiedzialności za to co się robi. Wypowiedzieliśmy umowę, ale niestety przez trzy miesiące musimy płacić, nie wiadomo za co.
Nie polecam, szkoda pieniędzy i nerwów.
jarząbkowa / 89.191.163.* / 2015-07-30 23:38
Jedna rzecz mi się tylko nasuwa... Skoro nie odpowiadała Ci księgowa, dlaczego nie poprosiłeś o jej zmianę? U mnie nie było z tym problemu.
Adrian792 / 78.28.25.* / 2015-07-26 12:20
Założyłem jakiś czas temu u nich firmę i jestem zadowolony! O czym Wy tu gadacie w ogóle, przecież po to wziąłem ten abonament do 30 dokumentów aby nie dopłacać w przypadku przekroczenia 10. Do tego dostęp przez internet na bieżąco, miła i kompetentna księgowa. U doradców byłem kilku bo mnie umawiali ale pozałatwiałem sprawy finansowe (w tym leasing i faktoring). Wg. mnie wypowiadają się tu tylko jacyś frajerzy, którym po prostu nie wyszło a na kogoś trzeba zwalić winę ...
burzka / 31.2.10.* / 2015-08-22 13:36
dziękuję za opinię bycia frajerem. fakty są takie że właśnie dostałam do zapłaty wg tax care 6700 zł. podatku. chciałabym tyle płacić, z ręką na sercu. ale księgowa po prostu policzyła mi wyższy o 15 tysięcy dochód. nie mam słów. więc zastanów się ardianie, zanim kogoś ponownie obrazisz
ZIBI321 / 79.191.181.* / 2015-07-21 20:05
po podpisaniu umowy oprowadzeniu księgowości ,mają Cię w nosie,naciągają naiwnych na dotacje ,kredyty ,a tak naprawdę chodzi tylko o księgowość.NIE POLECAM NIKT NAWET NIE RACZY ODEBRAĆ TELEFONU
nowya klientka / 31.1.97.* / 2015-07-16 16:32
Tragicznie.Nic nie robią a pieniądze kasują.Doradca nie odbiera telefonów od tygodnia, potelefonie do oddziału okazuje się że już w tym oddziale nie pracuje tylko w innym a w tym innym też nie odbiera telefonów a w oddziale słyszę proszę zostawic nazwisko i telefon Pan na pewno się skontaktuje. Niestety kontaktu 0.Piszę o oddziale w Poznaniu przy ul. Sw Marcin . Stanowczo odradzam
Katarzyna66 / 37.47.132.* / 2017-06-17 00:22
Potwierdzam jak najgorszą opinię o oddziale Tax Care w Poznaniu ulica Mickiewicza !!!!!!!!!!!!
minimini / 31.0.123.* / 2017-06-20 22:11

Potwierdzam jak najgorszą opinię o oddziale Tax Care w Poznaniu ulica Mickiewicza !!!!!!!!!!!!


A może jakiś konkret? Bo takie nie bo nie to wiesz... kazdy se moze. ;)
Szymon&Lars / 46.171.204.* / 2015-07-10 15:20
Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar. Naciągactwo i złodziejstwo. Proszę, zróbcie sobie przysługę i nigdy nie korzystajcie z usług.
dzery50 / 83.22.184.* / 2015-07-10 18:23
czy ktoś się z nimi spotkał w sądzie bo ja mam taki zamiar tylko nie wiem czy to coś da wystawili mi cztery faktury na usługi księgowe których nie robili a piszą że jest to opłata abonentowa
1100 / 31.0.1.* / 2015-06-30 11:44
Ich profesjonalizm to jakas groteska. Niepunktualni i nieslowni. Mozna sie tylko nabrac na ich umiejetnosci w wysluchaniu klienta i ewentualna pomoc slowna, cala reszta natomiast to naciaganie, nieodbieranie telefonow i gra na zwloke. Przez dwa dni probowalem skontaktowac sie z jednym z pracownikow, ktoremu chcialem powiezyc moja ksiegowosc, skora mi cierpnie na sama mysl co by bylo gdybym mial u siebie skarbowke i kontakt z nim taki jak opisalem. Kategorycznie odradzam...omijac bardzo szerokim lukiem !
Jeżyk44 / 83.31.188.* / 2015-06-27 10:54
Ja mam ich od niedawna i narazie w porządku. Zobaczymy jak będzie dalej, dam szansę. :D
Były klient / 31.61.136.* / 2015-07-01 00:11
Nie polecam ZLODZIEJE I NACIĄGACZE jeżeli chcesz normalnie prowadzić działalność i nie mieć wielkich problemów to daj sobie spokój z ta kupą tax care!!!!!! Poprostu totalna porażka!!!!!!
muzykalna / 2015-07-04 10:59
Jak ja lubię czytać takie opinie! Najłatwiej napisać złodzieje i naciągacze (nie to, żebym broniła tax care), zamiast napisać o co chodzi... Pewnie się zaraz okaże, że się dogadaliście, a opinia w sieci zostanie. Ile razy bym nie miała do nich uwag - nigdy mi nie przyszło do głowy smarować paszkwile zamiast się po prostu rozmówić. :D
jdfskdf / 95.49.70.* / 2015-06-24 00:04
trzymać się z daleka od nich. ale to poważna firma, bronek mógłby się od nich sporo nauczyć!
Prezes228 / 31.61.136.* / 2015-06-29 16:58
Uwaga firma tax care to naciągacze obiecują złote góry przy podpisywaniu umowy a później okazuje się, że to wszystko to ściema i trzeba zapłacić za. jedną czy dwie faktury 250zł masakra!!!!!
ebrtb / 159.205.76.* / 2015-06-23 23:16
Radził bym trzymać się z daleka od tych amatorów .
Wypadła mi księgowa nie miałem czasu szukać dodatkowo skusiła mnie promocja tax xare 99zł/mc co z tego zaczęli doliczać dosłownie za wszystko więc i kwota wyszła dużo większa . Ogólnie ciągła rotacja pracowników moje dokumenty krążące po Polsce !!! Błędy w obliczeniach kończące się kontrolami ZUS i US KATASTROFA (mieli mnie reprezentować podczas takich kontroli - zapomnijcie o tym ) . Po wypowiedzeniu w trybie natychmiastowym ( 8 rażących błędów narażających mnie na straty !!! ) stwierdzili że wypowiedzenie nie zasadne . Dzisiaj płacę im normalnie za wypowiedzenie i nie chcę mieć z tymi amatorami nic wspólnego !!! Ach i jeszcze jedno robią co mogą aby nie oddać dokumentów , czekam jeszcze do czwartku i zgłaszam sprawę na Policję i do Rzecznika praw Konsumenta warto by było powiadomić jeszcze PIP bo podobno ludzi zatrudniają na czarno...
korki470 / 94.254.129.* / 2015-06-18 08:22
To jasne ,że chcą kontrolować młode firmy ,bo młode firmy są niedouczone i na błędach się uczą.Gorzej gdy bizneswomen wykorzystuje te firmy by je przejmować.A zaczyna się od umowy ,która mało kto rozumie i w takim razie neleży bez podpisania jej donieść do zaprzyjaźnionego radcy prawnego o kierunku biznesowym.Inaczej będziecie w poważnych tarapatach.Pieniadze unijne są kąskiem i za pośrednictwem firm ,które będą nadzorować będą je doić nawet gdy firma nie miała dochodó ,bo umowy są tak konstruowane by pieniądze szły w jedną stronę.A zobowiazania to inna sprawa.Naiwność w śró młodych firm jest szokująca i niepokojąca jednocześnie.Widzą tylko pieniądze a co podpisują jest bez żadnej gwarancji o odpowiedzialności za błędy w rachunkach.Nikt takich gwaracji nie udziela.To mit i bajki.Odpowiada zawsze firma ,która zatrudnia biznesmena do rachunków a powinien byc utworzony statut o odpowiedzialności stron,ale takiego nikt nie dokonuje i w tym problem prawny o odpowiedzialności.Umowy kopiować i zabierać do analizy radcy prawnemu.To jedyne co możecie zrobić i nie polecam by je czytał ktoś kto nie ma pojęcia o umowach,bo popłynie jak golas na morze.
muzykalna / 2015-06-17 14:44
Tak Was czytam i aż mi się wierzyć nie chce. Od kilku miesięcy z nimi współpracuję i pierwsze słyszę o takich cyrkach. Dzwonię, pytam, odpowiadają, a jak nie wiedzą w danej chwili to oddzwaniają. Nikt mnie na nic do tej pory nie naciągał i nie naliczał niczego poza to co ustalone. Myślę, że po prostu przychodzą tu tylko Ci co mają jakieś niepowodzenia z tą firmą, bo jak ktoś jest zadowolony, to nie czuje potrzeby, żeby się żalić w internecie. Z każdym można się dogadać jak się chce. Założę się, że większość nie próbowała nawet...
Alek 45 / 83.23.202.* / 2015-06-17 15:36
A ja Ciebie czytam i od razu wiadomo, że jesteś pracownikiem Tax Care. Niestety potwierdzam, że są naciągaczami. Naliczaja karę za to, że spóźniłem się dwa dni dokumentami księgowymi. Przeciez to jest to moja firma, a ja ich zatrudniam jako księgowych? Jeżeli ktoś miałby ukarać to chyba właściciel firmy? Rozliczenie podatku rocznego dokonano błednie. Dopiero na moją sugestię poprawiono...Gdyby nie był czujny, to 500 zł koło nosa. Naliczają 3 miesiące po rozwiązaniu umowy, ale za co? Przecież nie wykonuja żadnej pracy związanej z działalnością firmy? Starałem się o kredyt u doradcy i nie mogę się doczekać od 1,5 roku... Zdecydowanie nie polecam. Jest to tylko sciema i naciąganie...
muzykalna / 2015-06-17 18:27
Alek, a skąd Ty czerpiesz takie rewelacje na temat mojego zatrudnienia? Może Ty Wróżbita Maciej jesteś? :D Równie dobrze mogłabym teraz odpowiedzieć, że jesteś wynajęty przez konkurencję tax care do pisania o nich negatywnych opinii. Tylko po co? Czy prawo do wyrażania swojego zdania mają tylko osoby niezadowolone? Macie jakiś monopol na opiniowanie czy jak? To nie jest wątek "TAX CARE - ponarzekajmy" tylko "TAX CARE - opinie". Ty zostawiłeś swoją, ja swoją i nie dlatego, że tam pracuję, a dlatego że miałam ochotę wypowiedzieć się na temat firmy, która mnie obsługuje, skoro już trafiłam na ten temat. Nie rozumiem w czym właściwie masz problem. Jeśli masz go z tax care jednak - to wyjaśniaj go przede wszystkim z nimi, ja w każdym razie tak bym zrobiła. Pozdrawiam i naprawdę - Twoja reakcja na mój wpis jest chyba trochę na wyrost. ;)
izaaaa / 94.254.133.* / 2015-07-15 21:16
Muzyka na ewidentnie pracownik tax catering zmuszony przez managera albo dyr regionalnego do pisania głupot. Pracowałam kilka tygodni w Kielcach i potwierdzam ze jest tu mega syf
szkoda czasu / 78.88.89.* / 2015-08-28 07:54
izaaa chcesz pisać na forum to pisz o sobie a nie podszywaj się pod byłych pracowników bo to jest już nadużycie. Na odważne komentarze miej odwagę podpisać się swoim imieniem a nie chowaj się za czyimiś plecami.
E. / 89.72.186.* / 2015-06-16 16:24
Niestety miałam... i zdecydowanie NIE polecam. Wyłudzają grube pieniądze nawet za nie wykonaną pracę.
tax care-ściema / 87.207.140.* / 2015-06-12 13:26
Totalna porażka, wprowadzają klienta w błąd i naliczają opłaty nawet gdy nie korzystasz z ich "rewelacyjnej" księgowości. Nie dajcie się nabrać-żenada!!!!!! A infolinia niekompetentna totalnie, co drugi nie ma pojęcia o żadnej działalności gospodarczej.
Alek45 / 2015-06-17 16:06
Niestety potwierdzam, że są naciągaczami. Naliczaja karę za to, że spóźniłem się dwa dni z dokumentami księgowymi. Przeciez to jest moja firma, a ja ich zatrudniam jako księgowych? Jeżeli ktoś miałby ukarać to chyba właściciel firmy? Rozliczenie podatku rocznego dokonano błednie. Dopiero na moją sugestię poprawiono...Gdyby nie był czujny, to 500 zł koło nosa. Naliczają 3 miesiące po rozwiązaniu umowy, ale za co? Przecież nie wykonują żadnej pracy związanej z działalnością firmy? Starałem się o kredyt u doradcy i nie mogę się doczekać od 1,5 roku... Zdecydowanie nie polecam. Jest to tylko sciema i naciąganie...
toksyczny / 176.221.121.* / 2015-08-18 17:44
również NIE POLECAM!!!!!
Chciałem wziąść kredyt na działalność gospodarczą podpisałem wnioski, doradca kazał także podpisać umowe z ich księgową mówiąc że inaczej nie dostane żadnego kredytu. Niestety za późno spojrzałem w opinie na temat tego pożal się Boże banku i zrezygnowałem. Podobno miało być 3 miesięczne wypowiedzenie księgowości a ja już dostaje 6 fakture do zapłaty. Idąc z tym do kierownika oddziału dowiedziałem się że doradca (który został zwolniony za przekręty) nie miał prawa mi wciskać księgowość mówiąć że jest to konieczne. MOJA RADA... JAK NAJDALEJ OD TEGO DNA I OSZUSTÓW !!!!!
maro559 / 37.31.9.* / 2015-06-02 19:53
cała usługa do bani i naliczaja sobie takie kwoty gdzie normalna księgowa bierze połowę,
obiecywali pomoc w dotacji i nic rok czasu teraz zawieszamy działalność bo wpędzili nas w kredyt tymi obietnicami, a uwolnić się od nich masakra
nitrot / 37.30.125.* / 2015-06-01 22:28
Firma niestety jak wiele innych działa głównie na naciąganiu klientów na proste rzeczy za które każą sobie płacić natomiast obiecują wszystko a potem się nie wywiązują bo nie są w stanie (za trudne dla nich i za bardzo kosztowne)Nie polecam firma godna pożałowania. Mnie naciągnęli na szczęście tylko na 4 miechy , zaraz kończy mi się okres wypowiedzenie i odepnę sobie tę kulę u nogi :)
enelef / 82.145.223.* / 2015-06-02 23:57
kolega z Warszawy sparzył się na tej tax care,ponoć jego firmą zajmowała się jakaś młoda siksa,był naciągany na kredyt,teraz jest w biurze raaks pod warszawą i poleca.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: