Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
Klient od 2 lat / 37.152.18.* / 2015-06-01 11:34
Tragedia zero kontaktu doradca nie odbiera telefonu nie odpisuje na emaile dotyczy ta opinia punktu w Krakowie na ul Urzedniczej
Julia7 / 83.143.97.* / 2015-06-27 18:33
Polecam zadzwonić do oddziału, a nie do doradcy. Proste :/
klient tax care / 37.248.255.* / 2015-07-24 09:28
czy proste nie bardzo spróbuj znależć nr telefonu do oddziału kontakt tylko przez infolinie nikt nic nie wie czarna magia a Pani w tym czasie pracowała zwyczajne olewanie klienta
Judyta 2015 / 94.254.145.* / 2015-06-17 00:33
może tam już nie pracuje
mirek325 / 94.254.129.* / 2015-05-31 22:16
mam księgowość dla spółki w Tax Care i wszystko po prostu działa, rozliczenia na czas, a miesięcznie mam około 25 faktur plus 4 pracowników, księgowa naprawdę się na temacie, ja POLECAM. w dodatku ceny też konkurencyjne mają.
Tom961 / 46.113.241.* / 2015-05-29 11:39
Byłem ostatnio umówiony w oddziale w Krakowie, wchodzę Pani każe mi czekać , stoją 2 laski blondyny , opowiadają jak było na jakimś spotkaniu z dyrektorami regionalnymi , jedna opowiada jaka ta ich dyrektorka regionalna to wariatka, na niczym się nie zna tylko na sprzedaży ale udaje że wszystko wie, obgaduje nie patrzy że siedzę, za chwilę z salki wychodzi jakaś inna laska chyba z klientem i mówi do niego - pokazując na jedną blondynę - A TO JEST WŁAŚNIE NASZA PANI MANAGER DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI - wstałem i niepostrzeżenie uciekłem stamtąd , jak ta wredna dziewczyna miała by czuwać nad moją księgowością podatkami i kilkunastoma pracownikami to ja już dziękuję, wróciłem do domu i dalej szukam biura. to odradzam nie lubię takiego chamstwa
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - akkk10.]
Piotr360 / 95.108.69.* / 2015-05-27 18:53
No wiec tak ostatnio miałem zaszczyt poznać firmę TAX CARE została mi ona polecona wiec zbytnio nie drążyłem,ale wszystko wyszło w praniu.Już na starcie źle wypisali mi wniosek do CEIDG nie wpisali NIPu podali inny adres korespondencji co oczywiście musiałem sam odkręcić w urzędzie.Księgowa pochodząca z dwóch miast raz z Gdańska raz z Poznania.Poległa już na pierwszym podstawowym pytaniu.Ogólnie konsultant z którym miałem spotkanie wszystko tak opisywał i przedstawiał jakby był cudotwórcą.Tu proszę umowę tu konto firmowe tu są rokowania jego pomocy firma będzie jednym słowem zarabiać i zarabiać. G...o prawda mają tam taki kocioł że nawet nie pamiętał kiedy mi działalność otworzył.Ogólnie sumując jedna wielka ściema i naciągacze!!! teraz próbuję się z tego uwolnić rzekomo obliguje mnie 3 m-ce okresu wypowiedzenia ale zobaczymy.NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM!!!!
sylwiaaaaa / 109.243.137.* / 2015-05-19 13:57
Księgowość do niczego, wiek księgowej nie przekracza 30 lat , jak tu mówić o jakims doświadczeniu, managerowie zajmują się bardziej wskaźnikami i innymi p********* o księgowości już dawno zapomnieli z własnego tragicznego doświadczenia stanowczo odradzam !!!!!!!!!!same kłopoty
areya / 89.65.150.* / 2015-05-13 18:10
Uciekajcie od tej wydmuszki.
alexab / 88.199.85.* / 2015-07-01 11:08
Przyłączam sie do Pana
Wszystkim poszkodowanym polecam zgłoszenie sprawy na policję, tak mi doradził rzecznik konsumentów. Im będzie nas więcej tym lepiej.
Przeprowadziłem analizę metod działania tej firmy i umieszczam ją pod spodem.
Prosiłbym o składanie tego pisma razem z własnym doniesieniem o oszustwie.
Jest poniżej proszę je skopiować i wydrukować:

Doniesienie o metodach stosowanych przez firmę Tax Care przy współudziale Idea Banku (ten sam włsciciel)
W celu wyłudzania pieniędzy od firm.

Oto pełne dane firmy której doniesienie dotyczy.
Tax Care S.A. ul Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
nip 521-348-07-07

Zgłaszam że firma Tax Care stosuje następujący schemat wyłudzania pieniędzy.
Najczęściej podczas zawierania umowy o pożyczkę w Idea Bank agenci nagabują
klientów na jednoczesne skorzystanie z usług księgowych firmy Tax Care.
Podawane są niskie stawki opłat za prowadzenie księgowości nie zgodne z tym co klient dowie się późiej.
Agencie nagabują że podczas zgody na księgowość procent pożyczki będzie niższy.
Stosują także wszystkie możliwe sposoby aby podpisać umowę z Tax Care.
Oczywiście istnieje możliwość zrezygnowania z tego pakietu usług (pożyczka + usługi księgowe)
w ciągu miesiąca po zapoznaniu się dokładnym z dokumentami w domu.
Po zapoznaniu się z dokumentami dowiadujemy się że pożyczka jest na fatalnych warunkach.
Całkiem innych niż przedstawiają agenci. Usługi Tax Care także są wyższe gdyż najniższa
kwota którą wpisał agent to kwota netto a podawał że brutto poza tym dotyczy to tylko 10 faktur miesięcznie.
Rzeczywiste opłaty sięgają kilkakrotnie więcej w zależności od firmy.
Wszystko to jest prowadzone tylko po to aby wprowadzić klienta do systemu firmy Tax Care.
Gdy klient znajdzie się w ich systemie zaczyna się gehenna.
Różna dla przedstawionych wariantów:

1 wariant- klient po zapoznaniu się z dokumentami rezygnuje z propozycji.
Do pożyczki nie dochodzi ale umowa z firmą Tax Care jest tak skonstruowana aby wyłudzić pieniądze nic nie dając w zamian. Przede wszystkim jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia.
Ponieważ miesiąc w którym złożyliśmy wymówienie nie jest brany pod uwagę jest to nawet 4 miesiące.
Firma nie poczuwa się wtedy do obowiązku wykonywania usług księgowania jednak wystawia faktry przez 4 kolejne miesiące.
Oczywiście na stawkę którą wpisał agent jest to około 230 zl brutto
(agent podawał 180 ale oczywiście była to kwota netto)
Jeżeli klient nie płaci faktur doliczane są dodatkowe usługi na kolejnych fakturach za monitorowanie telefony itp.
Klienci są straszeni wpisem do krajowego rejestru długów a później sądem.

2 wariant- klient decyduje się i korzysta z usług firmy Tax Care
Księgowość jest prowadzona w większości przypadków niechlujnie.
Występuje dużo błędów klient musi zajmować się ich korygowaniem.
Firma ma 150 reklamacji dziennie obecnie liczba reklamacji dochodzi do 60 tysięcy.
Wykorzystują tu fakt że to przecież właściciel firmy odpowiada.
Jak już ma dość zgłasza zerwanie umowy zaczyna się proces opisany w wariancie 1.

Widać wyraźnie że stosując takie praktyki można zyskać znacznie więcej niż przy rzetelnie wykonywanej księgowości.
Przez 4 miesiące nie trzeba płacić księgowej a jedynie wysyłać faktury za nie wykonaną usługę.

Ostatnio firma Tax Care reklamuje usługi księgowe za złotówkę.
Wiele ludzi da się na to nabrać. Możemy się tylko domyślać na czym firma będzie zarabiać.
Księgowanie za złotówkę doprowadziło by firmę do bankructwa.
Podejrzewam że umowa będzie tak skonstruowana aby wykorzystywać schemat przedstawiony wyżej.
Czyli opłaty będą pobrane w przypadku rezygnacji z usług.
Tax Care będzie wykonywała niechlujnie księgowość im krócej tym lepiej dla firmy ( 1zl za miesiąc oznacza stratę dla firmy) Zdenerwowany klient wypowie umowę i będzie musiał płacić przez 4 miesiące.
Proszę odpowiednie organa o przyglądnięcie się działalności Firmy Tax Care bo szykują się wyłudzenia na dużą skalę.
hypernoval / 93.105.176.* / 2015-10-25 20:39
Ręce opadają po takim komentarzu, ja dostałem cennik przed podpisaniem umowy tak jak całą umowę, miałem księgowość za złotówkę przez rok do momentu płacenia zus i us z konta firmowego, potem 199. Księgowe owszem młode ale kompetentne, wszystko na czas. Długo sie zastanawiałem, ale na pewno nikt mnie na nic nie naciągał, kredyt dostałem w BIZ na dobrych warunkach więc jest Pan pewnie rozgoryczony bo kredytu się nie udało załatwić...
księgowa okolice warszawy / 91.207.185.* / 2015-05-01 21:40
Wszystkich skrzywdzonych przez tax care i nie tylko zapraszam do mojego biura ,zawsze miła obsługa,doradztwo ,a przede wszystkim porządek w dokumentach tel.882272532
kllkikll / 95.160.59.* / 2015-05-01 21:26
W oddziale w Kielcach jest ciekawie, księgowa nie zorientowała się że jestem na podatku liniowym cały rok księgowała mnie na 18 %, dopiero okazało się że jest żle gdy z US zadzwonili że mam zły pit a mój mąż osoba współpracująca nie ma wcale
Nie wszystko złoto co się świeci / 217.8.174.* / 2015-04-30 08:27
Firma zajmuje się też umawianiem spotkań z doradcą finansowym banku. Pracownik firmy tax care dzwoni do potencjalnego klienta namawiając go na kredyt lecz musi kombinować tak by klient nie zorientował się zbytnio że ma doczynienia z kredytem. Za każde spotkanie takowy pracownik tax care dobija do targetu i im więcej osób namówi tym większe pieniądze dostanie. Wiem o tym ponieważ moja znajoma tam pracuje i dzwoni nieraz do mnie i innych znajomych by podbić sobie target, taki mały wałek. Najgorsze jest jednak to że traktują ich jak liczby ... nie wykazuje się to ją wymienią. Współpracownicy też nie są zawsze dobrani np, Ala ma przełożonego Krzysztofa który proponował jej koleżance wspólny wypad do jego domu w wiadomym celu i było by wszystko dobrze gdyby nie fakt że ,,Krzysiu" jak to one mówią jest paskudny ohydny itp... tego potwierdzić nie mogę ale wygląda na to że stosuje mobbing w pracy choć bardziej boli je to że faworyzuje jakiegoś Banana ha ha ha nietypowa ksywka ale zabawna. Ten że Banan też robi wałki ale ma o tyle lepiej że nie może zostać zwolniony z tego co im mówił ponieważ ma w firmie plecy. Niestety Ala mieszka w Łodzi a tam ciężko o lekką pracę więc siedzi tam i powtarza ciągle Krzysiu ale Krzysiu i Krzysiu ha ha ha jest to zabawne bo nie cierpi kolesia a musi się z nim spoufalać. Tyle wiem na temat atmosfery jaka tam panuje i czym się zajmuje firma tax care ( oczywiście prowadzą różne usługi typu księgowość itp ale jak to w życiu bywa każda umowa ma jakieś haczyki ) jeśli chodzi o jakiekolwiek pytania dotyczące produktów tax care to proszę śmiało pisać szybcyiwsciekli77@wp.pl odpowiem na wszystkie pytania na które dostanę odpowiedź od znajomej.
Pozdrawiam
Alek45 / 2015-06-17 16:02
Niestety potwierdzam, że są naciągaczami. Naliczaja karę za to, że spóźniłem się dwa dni z dokumentami księgowymi. Przeciez jest to moja firma, a ja ich zatrudniam jako księgowych? Jeżeli ktoś miałby ukarać to chyba właściciel firmy? Rozliczenie podatku rocznego dokonano błednie. Dopiero na moją sugestię poprawiono...Gdyby nie był czujny, to 500 zł koło nosa. Naliczają 3 miesiące po rozwiązaniu umowy, ale za co? Przecież nie wykonuja żadnej pracy związanej z działalnością firmy? Starałem się o kredyt u doradcy i nie mogę się doczekać od 1,5 roku... Zdecydowanie nie polecam. Jest to tylko sciema i naciąganie...
Ruszel / 89.72.144.* / 2015-04-27 22:38
Ja korzystam z ich księgowości w Warszawie i nie mam jak na razie problemów. Wszystko jest tak jak powinno. W prawdzie dopiero czwarty miesiąc, ale odpukać jest ok.
Igor, eurobut / 164.127.255.* / 2015-04-26 22:30
Oddział kielecki jest chyba jednym z najgorszych ze względu na brak osoby która by to wszystko ogarniała , przy okazji dowiedziałem się od księgowej że manager jest na co dzień w Krakowie więc nie mogę z nią porozmawiać szok dziewczyna jakaś wystraszona nie umie odpowiedzieć na podstawowe pytania , błąd go ni błąd a osoby przełożonej nie ma , ze skarbowego co jakiś czas przychodzą pisma o błeach w upl w Vacie , Pani Manager najwyraźniej też nie daje rady
esc / 109.243.208.* / 2015-04-24 11:47
skandal!!! byłem umówiony w oddziale w Kielcach w sprawie bezzwrotnej pożyczki z dofinansowaniem z UE na konkretną godzinę, okazuje się, że Pan Paweł będzie godzinę później. Czy Pan na niego zaczeka godzinę - spytała mnie Pani Madzia w oddziale kieleckim?... Czy to jakiś żart? Ja klient mam czekać godzinę na umówionego telefonicznie doradcę?
W dniu spotkania dzwonił jeszcze do mnie konsultant ok godz. 8.20 i przypominał, że mam mieć spotkanie i czy będę punktualnie? Co za chamstwo - skoro się zadeklarowałem, że będę na czas to znaczy, że będę. Pracowałem całą noc nad projektem, a tu poranna pobudka.
Elementarny brak kultury i taktu w obsłudze klienta. Odradzam firmę tak jak i setki innych opiniodawców. P. Madzia stwierdziła, że kredytów takich nie ma, a najważniejsze jest jedynie ściągnięcie klienta do placówki!!! NIE DAJMY SIĘ ZŁAPAĆ NA KOLEJNEGO ,,POBIERACZKA,,
marek323 / 2015-04-22 16:35
Mam tam i księgowość i brałem też pół roku temu kredyt na firmę. I naprawdę POLECAM. Księgowość robią solidnie, nie zawalają terminów i ceny też na normalnym poziomie. Nie wiem skąd się biorą negatywne opinie, bo mam spółkę, VAT EU i parę innych kwestii, i naprawdę wszystko gra.
A.509 / 92.60.136.* / 2015-04-22 14:32
Tragedia!
Brak mi słów! Wszystkie dokumenty w mojej sprawie złożone błednie, konto w banku nieaktywowane, nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów, od trzech tygodni próbuje ustalić kto jest moim księgowym ale brak kontaktu z ich strony. Podatek powinien być opłacony do 20ego, dziś 22gi i zero informacji z ich strony. Poza tym moje dane osobowe zostały ujawnione osobom postronnym.
Brak zarządzania i przełożonych.Totalne DNO.
Nigdy nie spotkałam się z tak ostentacyjnie "wulgarnym" podejściem do klienta.
Tedef / 185.78.72.* / 2015-04-17 20:24
Ja jestem zadowolony. Robią mi księgowość od ponad roku czasu i póki co nie było większej wpadki. Za to była kontrol i wszystko poszło ok. Jak dla mnie nie ma czego się czepiać, serio.
andrzej814 / 46.112.73.* / 2015-04-21 20:38
witam mam pytanie jak rozpoczynałeś działalność to mogłeś ubiegać się o dofinansowanie
mnjm / 164.127.203.* / 2015-04-20 11:41
tak jasne była kontrola , jakby była kontrola to byś poszedł t torbami takich błędów jak w tax care nie robią nigdzie

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: