Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Telemedycyna w Polsce. Cyfryzacja służby zdrowia okrojona i znów opóźniona

Telemedycyna w Polsce. Cyfryzacja służby zdrowia okrojona i znów opóźniona

Wyświetlaj:
Stanczyk rejtanowski / 83.17.53.* / 2015-09-27 13:45
Oto rezultat reform zdrowia Kopaczki I spolki oraz towarzyszy ze styropianu pod przewodnictwem demokratycznego elektryka z nieistniejacej stoczni Umierajcie Polacy przed wiekiem emerytalnym , abysmy mogli z waszych pieniedzy sie uwlaszczac I zbijac Kase - glownehaslo wyborcze demokratow po 1989r
clopek roztropek / 109.154.39.* / 2015-09-27 12:47
pokazesz stowke, to Cud Purymowy nastepuje i Aniol Lekarz na skrzydlach do ciebie zap..ala, bez cyfryzacji, bez aroganckich krow z recepcji, bez 100 zarzadzajacych, doradcow, informatykow, magikow, stawiaczy baniek, itp na jednego pracujacego lekarza, Wniosek prosty, dac kazdemu choremu 100zl na wizyte (zabrac z pensji ciezko pracujacego uchodzcy) i dobra jest, Chory zdiagnozowany, lekarz chucha na kase, a caly NFZ na pontony i do Syrii albo Libii tam im raj urzadzac.
Cookie'Z / 193.200.51.* / 2015-09-27 11:50
Zagłosuj na PiS - Kaczyński z Dudą uzdrowią Cię dobry słowem, magicznymi pomnikami, właściwymi- patriotycznymi filmami o bohaterstwie Lecha K.. A resztę zrobi kler. Nie będzie potrzebny ZUS bo i tak nie starczy Ci kasy by go opłacić jak zapłacisz podatek kościelny i VAT od żywności skoczy na 23%. A serio musi być kilka kas chorych wtedy uzdrowi się ten bałagan a pacjent będzie miał wybór. W LuxMedzie wszystko działa ale płacę dodatkowo. W Szpitalu po wypadku na opatrzenie czekałem 10 godzin!!!- po 17-tu latach od ost wizyty państwowej... A mueszjając w Holandii normalna przychodnia wygląda i funkcjonuje jak u nas LuxMed
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
permanentny / 31.61.138.* / 2015-09-27 11:39
Ci wty piszecie i co wy pokazujecie marne i nierzetelne dane? Chcę takiego ubezpieczenia leczenia jak w Niemczech. Idzie tam do lekarza i płaci. Ale zaraz Ubezpieczyciel oddaje 100% za rachunek! Ja też tak chce. Niemczech lekarz ,który pracuje w miejskim szpitalu czy ośrodku nie ma prawa prowadzić prywatnej praktyki. A kto prowadzi własny gabinet nie może pracować w państwowym! i ja też tak chcę.
Mariusz1961 / 78.11.135.* / 2015-09-27 10:47
Musi być zamęt, bo ta oszczędność nie pozwala na przekręty. Ostatnio byłem w szpitalu na ostrym dyżurze. Dostałem skierowanie na rtg kolana, kisłem w kolejce 2,5 godziny. Wyniku badania nie dostałem, bo nie mają płyt CD, a za zdjęcia na kliszy oplata 20 zł za sztukę. Okazało się, że jest konieczne USG, którego już szpital nie wykonał. Muszę oczywiście zapłacić prywatnie za takie badanie by mieć jakieś szanse na dalsze leczenie, bo na Fundusz terminy trzymiesięczne. Tylko POgratulować kolesiom działalności na "korzyść"... kolesiów.
ala169 / 85.222.31.* / 2015-09-27 10:47
Po co: "zapisywanie wszystkich wizyt, badań, skierowań, wyników i procedur związanych z leczeniem" skoro jeśli rzeczywiście chcę się wyleczyć to muszę się udać do prywatnej służby zdrowia.
Wydadzą pieniądze na ten system, a kolejki do specjalistów się wydłużą.
To "zapisywanie" może tylko służyć jako dowód do postępowań sądowych jak państwo nie dba o zdrowie obywateli płacących składki na NFZ.
VIV / 88.199.138.* / 2015-09-27 09:54
Przyjdzie kaczor z ziobrą pozamyka resztę lekarzy, która tu została i wtedy dopiero będziecie mieli El Dorado :-)
obserwator 01 / 77.242.232.* / 2015-09-27 15:48
i bardzo dobrze, złodzieji trzeba pozamykać, masz wątpliwości? bo ja żadnych.
K382 / 83.145.182.* / 2015-09-27 09:43
Ja to już przerabiałem wiele razy -zmieni się ekipa i wyrzuca stary system do kosza, razem z moją forsą. Politycy mają w d..ie jak się żyje normalnemu człowiekowi. Wszyscy. Oszustwa nie są karane.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zgredek 1941 / 93.157.157.* / 2015-09-27 09:19
Sorry, takie państwo; na ch...olerę takie komu?
elek585 / 86.22.244.* / 2015-09-27 08:48
Dziwie sie Waszemu oburzeniu. Tak jest, poniewaz Polacy tak chca. NIe lubicie kapitalizmu. Wybraliscie demokracje. A w demokracji wiekszosc ma racje. Wiec Polacy wiekszoscia glosow w wyborach powszechnych wybieraja takie partie ktore w imieniu Polakow i za pieniadze Polakow zarzadza krajem. Bo gdyby Polacy nie chcieli byc w ten sposob zarzadzany to by zaglosowali na inne partie. Np; kapitalistyczne , prawicowe( nie mylic z PiSem, bo to bolszewicko-socjalistyczna partia).
sem / 83.29.82.* / 2015-09-27 08:33
I to jest prawdziwe oblicze solidaruchow. Potrafia tylko i wylacznie burzyc, niszczyc i krasc. Zapomnialem jeszcze o tuczeniu kleru...
Waga620927 / 188.95.27.* / 2015-09-27 06:57
Ludzie zmiencie swoje jedzenie - wtdy lekarze nie będą potrzebni. Ja mam choroby genetyczne - dietą je ujarzmiałam od 3 lat nie mam stanów zapalnych, bo mam choroby immun. autoagresję, nie biorę antybiot. sterydów i innych leków wspomagających - przy okazji waga spadła, nie bolą mnie uszy, skóra się wygoiła, nerki lepiej pracują - bo zaczynały szwankować itd.
sssyk / 46.148.64.* / 2015-09-27 06:23
cyfryzacja to skok na kasę publiczną - zobaczcie ile wpompowano kasy w systemy które nie działają jak powinny. Korupcja, afery przetargowe, łapówki - miliardy poszły na systemy m.in ZUS,
Rere / 78.8.108.* / 2015-09-27 02:48
Po prostu cyfryzacja oznacza ukrócenie złodziejstwa. To się nie podoba kaście sprzedawczyków i zdrajcom
Typ spode łba / 82.171.152.* / 2015-09-27 00:04
Tylko prywatna służba zdrowia ma sens. Niestety. To co jest publiczne nie należy do nikogo tylko jest rezerwuarem stanowisk dla politycznych klakierów którym nie poszło w wyborach. Szpitale trzeba sprywatyzować ale z głową. W prywatyzacji też dostrzegam wiele zagrożeń, ale jeśli weźmiemy pod uwagę system holenderski gdzie szpitale walczą o pacjenta na rynku usług medycznych, w ten sposób można zyskać. Oczywiście przy solidnym nadzorze.
Stach Ostróżka / 83.144.116.* / 2015-09-27 05:53
"W prywatyzacji też dostrzegam wiele zagrożeń, ale jeśli weźmiemy pod uwagę system holenderski gdzie szpitale walczą o pacjenta na rynku usług medycznych, w ten sposób można zyskać. Oczywiście przy solidnym nadzorze."/cytat]. Sprzeczność w przedmiocie. Skąd bowiem wziąć "solidnych kontrolerów medycznych" w kraju, w którym autor powiedzenia, iż "pierwszy milion trzeba ukraść", cieszył się wybitną sławą?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy