Na skróty
Forum Forum prawneGospodarcze

telewizja na karte - oszukuja. Co mozna im zrobic?

telewizja na karte - oszukuja. Co mozna im zrobic?

skomentuj
Nolimit / 2008-12-15 13:59
Witam

mam taka sprawe bo jest takie cos jak telewizjanakarte.pl

i tam jest w zakladce kanaly ze m.in jest kanal nsportHD - jest taka ikonka w srod innych kanalow jakie sa w ofercie

I teraz sie okazuje ze kanal nsport nie jest w HD nadawny tylko w SD(zwykle nadawanie-duzo gorszy obraz...)

I problem jest taki ze ja kupuje za 2 tys dekoder do obioru kanalow HD (ogolnie wczesniej juz go mialem ale to chyba nie istotne) i podlaczam i sie okazuje ze kanal nsport jest nadawany w SD - czyli zwykly cyfrowy sygnal...

Wiec dzwonie na infolinie sie pytam dlaczego ludzi oszukuja- a babka na info ze to jest blad wydruku bo logo jest przeklejone z telewizji N i na telewizje na karte nie ma kanalow w HD (haha)

Oczywiscie nie mozna rozmawiac z nikim kompetentnym zeby go z***ac zeby ludzi w blad nie wprowadzali. Jak cos mi sie nie podoba to moge jechac do krakowa do siedziby firmy

Pytanie: czy cos mozna zrobic lobuza ze ludzi oszukuja i jeszcze nie przeprosza?

Oczywiscie w ramach prawa - czy mozna im sprawe zalozyc albo cos i czy jest jakakolwiek szansa ze cos sie wskura?

Dodam ze nie tylko na stronie jest taka informacja ze jest kanal sportHD ale rowniez juz w paczce zakupionej z karta jest opisane co i jak i znowu jest kanal nsportHD...
Wyświetlaj:
a==== / 2.29.122.* / 2015-05-04 01:47
nie zgadzam sie mam telewizje na karte od 6 lat i mieszkam za granica nigdy nie bylo zadnego problemu z doladowaniem czy odbiorem jakichkolwiek programow.normalnieodbieram programy bez doladowan a karte doladowuje na 6 miesiecy i po 3-4 dniach juz mam pakiet ktory doladowalam.nie wiem moze cos robicie nie tak ze macie problemy pozdrawiam
franciszek buta / 94.154.31.* / 2015-04-02 13:34
co mam z tym dekoderem zrobić jak nic nie nadawaj - mam sobie w tyłek go wetknąć- miało być kilka kanałów za darmo -jak jedynka i inne -a tu nic za ledwo tvs-fokus -info-parę muzycznych -typu polo tv-co im można zrobić jak dekodery pokupowane-to oszuści wyłączyli telewizje bez żadnego [powiadomienia}
ef16 / 37.152.18.* / 2015-03-25 14:42
8grudnia doładowałem za 19.90 a 10 grudn. przez pomyłkę zamiast wysłać do banku wysłałem do nich 1666zł gdy doładowuje za najniższa kwotę to czekam na włączenie nieraz kilka dni a tu natychmiast przyszła inf.że mam pakiet ważny do 2022r. już nie pamiętam jaki miesiąc tam był.jak zaskoczyłem to telefony wiele razy najdłużej na połączenie czekałem 21min. przyjęli reklamacje ale kazali wysłać pisemną.od razu zaznaczyli że na rozpatrzenie mają 30dni.po31 dostałem na konto z powrotem.teraz 8 marca zapłaciłem 19,90 i do dzisiaj nie mam włączonych.gdy dzwoniłem kilka dni temu facio mówił że mam nadpłatę a oni 14 dni na rozpatrzenie dzisiaj jakaś pipka mówi mi że mam nie opłacone jak jej powiedziałem że nagrywam rozmowę to się rozłączyła. a gdy jej podałem imię i nazwisko z kim wcześniej rozmawiałem to powiedziała że taki tam nie pracuje.oni chyba podają fałszywe nazwiska.mam ich dość ile NERWÓW PIENIĘDZY I CZASU JA TRACĘ NA TĄ K****... n na kartę.
kosa479 / 46.175.227.* / 2015-03-27 12:10
patrz co robisz to przeciez twoja kasa a jak Ci na niej nie zalezy to sie myliszi robisz pomylki
.doradca. / 81.190.59.* / 2015-03-12 22:59
Jest problem ? To do UOKiK złożyć wniosek o wszczęcie postępowania wobec nieuczciwego sprzedawcy,nic prostszego .
P.Nowak / 31.42.14.* / 2015-03-12 21:20
Też mam problem z ta tv nc+.Od 04.01.2015 nie mam sygnału do 21.02.2015.ale rachunek do zapłaty jest, nie ma gdzie zgłośic reklamację,firma kokucik nie polecam jak najdlej od tej nc+.No i jest pytanie co można im zrobić za to że oszukują ?
IVI994 / 91.102.107.* / 2015-02-03 01:03
Złodzieje i oszuści od 2011 nie używam tego badziewia.Więc nie doładowuję a te szuje chcą ode mnie 400 stówy i odsetki pytam za co?Mogą mnie cmoknąć po 4 latach .Sondują czy się odezwę na pismo że sprzedali dług do Luxemburga. Pytam chamy jaki dług!!!!To ja zostałam nabita w butelkę kupując dekoder.Jak boga kocham robię donos do prokuratury o próbę wyłudzenia
ala756 / 89.65.6.* / 2015-03-24 16:17
cyfrowy dom - chamstwo i złodziejstwo !!!
wkur...a / 94.254.209.* / 2014-12-27 19:38
mam to samo...zapłaciłam ponad tydzień temu i do dzisiaj nic...a jeszcze popołudniu zostało zablokowane wszystko,..i co mam teraz zrobic? telefonu nikt nie odbiera a napisane jest .ze infolinia czynna 7 dni od 8 do 22 ,,,kużwa od rana dzwonię z 2 telefonów
hubert grembecki / 213.249.225.* / 2015-01-15 15:41
Mam ten sam przypadek nic dodać nic ująć
kaska404 / 94.254.209.* / 2015-03-17 19:06
U mnie to samo od ponad tygodnia nie mam sygnału , a nie racza się odebrać tel. Straciłam już 20zl na połączenie z nimi i tylko na lini siedzę jak głupia, a dzwoniąc pod numer dla abonamentow nc+ zbywajamnie ze to inna firma prowadzi, przepraszam O Co Tu chodzi !!!???
mirek1945 / 79.162.255.* / 2014-08-12 22:03
Za komuny siedzieli by na Białołęce.
Za donalda na LAZUROWYM WYBRZEŻU.
BANDA ZŁODZIEII !!! Przy tych kolesiowskich
Władzach nic nie poradzimy.
PAMIĘTAJCIE TRZEBA ZMIENIĆ RZĄD NA MŁODYCH I NIE PRZEŻARTYCH KORUPCJĄ.
jan1234561103 / 212.160.130.* / 2015-01-15 16:18
A za kaczoreksa gdzie byli?
akrog / 37.24.151.* / 2014-07-30 09:43
Już jest tyle zażaleń i ostrzeżeń na telewizji na kartem, że są złodziejami i nikt się nie interesuje żeby ten złodziejski interes ukrócić.
Dlatego ja jeszcze raz ostrzegam przed wpłatami na konta dla telewizji na kartem. Pieniądze będą pobrane, ale nie zaksięgowane na tą podaną kartem i oczywiście kartem jest zablokowana. Szkoda tych pieniędzy ponieważ spółka Cyfrowy Dom Sp. Z. O. O. nie zwraca tych pieniędzy. Na telefony i listy też nie odpowiada. Czy można ją gdzieś zaskarżyć. Proszę o poradę prawną.
Ponieważ instytucje państwowe nie są zainteresowane ukróceniem tego oszustwa pomimo że płacimy podatek na ten cel. Ja jestem zainteresowany zbiorową skargą przeciw Cyfrowy Dom Sp. z O. O. Zainteresowanych proszę meldować się jurek-n11@wp.pl
Elżbieta 123 / 31.185.218.* / 2014-11-12 01:27
Uważam, że należy surowo ukarać tych perfidnych Polaków-oszustów, którzy chcą się nieuczciwie wzbogacić na rodakach, którzy cięzko pracują na emigracji I płacą za Polską Telewizję - aby nie stracić więzi z krajem ojczystym(!) który kochają.

Dlatego, nie pozwólmy żadnym oszustom i złodziejom polskim aby nas okradali z naszych pieniędzy.
W moim przypadku - po wykupieniu TV - Na Kartę - mam bardzo ograniczone filmy I nie ma tych najważniejszych filmów, które są w Polsce I chciałabym zobaczyć - bo przy każdym z tych filmów jest informacja, że te filmy nie są na mojej Karcie, ale nie piszą dlaczego tych filmów nie ma na mojej karcie - jeśli mam zapłaconą Polską Telewizję na Kartę?
Czyli po zapłaceniu za Telewizję Polską na Kratę mamy - jawne oszustwo! Co jest nie do przyjęcia!
Chętnie się podpisuję za ukróceniem oszustwa Polaków na emigracji - przez nieuczciwych Polaków w Polsce i za sprzedawaniem nam tej samej emisji programów, które mają rodacy w Polsce.
Prokurist / 91.48.106.* / 2014-12-13 19:10
Ja tez mieszkam poza Polska,w Niemczech
i to od lat.
Jestem zbulwersowany perfidnym oszustwem rodaköw Polaköw ,ktörzy prowadza ta dzialnosc:telewizja na karte.
Za programy TV,ktöre odbierane sa za darmo
w Polsce kaze sie nam rodaka poza granicami Polski slono placic i w dodatku za zagwarantowane bez oplat programy,ktöre sie z dnia na dzien kompletnie wylacza!
Skandal!
Kupilem karte w Polsce
i oplacilem za caly rok. W Informacji i na opakowaniu Pakietu pisze,ze bez oplat pozostana podstawowe programy.
Jest to tylko fikcja zeby skasowac za uslugi,ktörych klient nie otrzyma
i nie otrzymuje.
Wedlug prawa jest to oszustwo,oszustwo, ktöre jest karane nawet wiezieniem,pozbawieniem wolnosci.
Zapewne ci mlodzi przedsiebiorczy ludzie,ktörzy prowadza ta firme:
telewizja na karte nie zdaja sobie z tego sprawy,ze trafia do wiezienia i musza zaplacic wszystkim poszkodowanym odszkodowanie.
Ja tez wyslalem zapytanie co do tejze aktywacji i doladowania z zapytaniem dlaczego mi wszyskie podstawwe programy bez oplaty wylaczono.
Niestety na to pytanie nie otrzymalem odpowiedzi ale zato poinformowano mnie ze co do oplaty za aktywacje u nas zagranica mozna wplacic w Euro!
A wiec oferuja swe uslugi takze poza granicami Polski!!!!
Pieniadze w Euro sa chetnie brane ale kto
z tych Panöw gwarantuje Uslugi,uaktywnienie, za ktöre skasowano pieniadze?
Jak z tego wynika ich dzialalnoscia musza sie zajac prokuratorzy,do ktörych trzeba zglosic tego rodzaju oszukancze praktyki inaczej nic sie nie zmieni
a i poszkodowanych bedzie przybywac
kartę_analfabeto / 77.115.106.* / 2014-08-12 17:35
telewizji na kartem
HAHAHAHA
kartę - NIE KARTEM.
Poza tym polecam patrzeć na datę ostatniego postu, tj. 2008 rok...
H Szatkowski / 2014-07-30 10:48 / Tysiącznik na forum
Zbiorowy to może być pozew, a procedura niełatwa.
Jak zawsze w indywidualnych sprawach- przede wszystkim UOKiK, wcześniej powiatowy rzecznik konsumenta. Nie wiem, czy ten rodzaj działalności podlega też UKE w zakresie konsumenckim, tj. czy interwencja urzędu, czy też działający przy nim sąd polubowny ma zastosowanie takie, jak w przypadku usług internetu i telefonu.
Antoni947 / 77.45.55.* / 2014-07-24 12:20
Już dwa tygodnie temu doładowałem kartę za 54 zł i dziś nie mogę dodzwonić się do konsultanta. dzwonię na podany tel. na karcie, tam oznajmiają, żeby dzwonićna608966000i znowu oczekuję na połączenie i nic z tego, tylko to, że jestem lżejszy o kilka złotych, a telewizji nie ma.Czy to wszystko to jeden kant?Gdzie mam żądać wycofania pieniędzy, które wpłaciłem?
zenek684 / 89.65.6.* / 2015-03-05 20:19
oszuści i chamy ( niedawno oszukali mojego sąsiada - emeryta ). Wmówili mu , że są zw porozumieniu z UPC i za jednorazową instalację ( w sumie 500 zł ).będzie miał te same programy co w kablówce , tyle że za darmo! .Oczywiście większości programów nie ma !!!
Gnoje , którym słoma z butów wystaje - piszę o Gdańsku .
renciasta za granica / 37.24.153.* / 2014-05-20 21:22
jki numer jest do tych zlodzieji wplacilem i nie wyswietla mi sie ze zaplacilem na dwa lata pomocy
brrrrrrr / 217.255.248.* / 2014-03-25 09:49
chyba trzeba telewizje uwaga sciagnac albo kogos to wtedy moze sie wezma za uczciwosc jakakolwiek, u mnie tez standardzik kasa zapłacona a programów jak nie było tak nie ma. K***wy nie telewizja
Prokurist / 91.48.106.* / 2014-12-13 19:02
Mieszkam poza Polska,w Niemczech
i to od lat.Kupilem karte w Polsce
i oplacilem za caly rok. W Informacji i na opakowaniu Pakietu pisze,ze bez oplat pozostana podstawowe programy.
Jest to tylko fikcja zeby skasowac za uslugi,ktörych klient nie otrzyma
i nie otrzymuje.
Wedlug prawa jest to oszustwo,oszustwo, ktöre jest karane nawet wiezieniem,pozbawieniem wolnosci.
Zapewne ci mlodzi przedsiebiorczy ludzie,ktörzy prowadza ta firme:
telewizja na karte nie zdaja sobie z tego sprawy,ze trafia do wiezienia i musza zaplacic wszystkim poszkodowanym odszkodowanie.
Ja tez wyslalem zapytanie co do tejze aktywacji i doladowania z zapytaniem dlaczego mi wszyskie podstawwe programy bez oplaty wylaczono.
Niestety na to pytanie nie otrzymalem odpowiedzi ale zato poinformowano mnie ze co do oplaty za aktywacje u nas zagranica mozna wplacic w Euro!
A wiec oferuja swe uslugi takze poza granicami Polski!!!!
z tych Panöw gwarantuje Uslugi,uaktywnienie, za ktöre skasowano pieniadze?
Jak z tego wynika ich dzialalnoscia musza sie zajac prokuratorzy,do ktörych trzeba zglosic tego rodzaju oszukancze praktyki inaczej nic sie nie zmieni
a i poszkodowanych bedzie przybywac
wkurzona433 / 93.95.93.* / 2014-05-20 17:36
telefony do obsługi tv na kartę działają, a jakze! za każdą minutę 1,25 , brak kanałów, obsługa "puszcza sygnał" , po czym nadal brak kanałów. Znowu telefon za 20zł do obsługi i znowu "puszcza kanały" i ponownie ich brak.
szukam pomocy w punkcie sprzedaży- opłata za włączenie kanałów - 20zł. Czyli wydałam 40zł
Mija miesiąc znowu brak kanałów, mimo ze opłacone. dzwonię do obsługi znowu 10zł w plecy. Dalej nie mam kanałów. Tylko w Polszy taka granda!!!! Nie ma siły , stare komuchy mają TV ( Walterowie) i gwiżdżą na pozostały motłoch. Co można im zrobić? Nic.
edem1313 / 94.220.206.* / 2014-07-13 15:27
halo wkurzona433
sprobuj-doradca.n@info2.ncplus.com.pl
wiesk / 37.225.143.* / 2014-04-10 07:41
ZŁODZIEJE OSZUŚCI wykupiłem doładowanie na miesiąc na ich stronie sprawdziłem konto mam ważne do 25 kwietnia dziś jest 10 a kanałów jak nie było tak nie ma .H..e nie telewizja NIKOMU NIE POLECAM lepiej nic nie oglądać niż płacić tym złodziejom .
akrog / 37.24.151.* / 2014-07-30 08:24
Czy istnieje jeszcze cyfrowy Dom Sp. z O. O. ponieważ nie odpowiada telefon ani nie ma odpowiedzi na listy. Jak można zabrać się za tych złodziei. Ja też doładowałem moją kartem i nie ma żadnego efektu poza stratą pieniędzy.
piobor / 79.163.134.* / 2014-03-25 16:18
Czy ktoś wie co się dzieje z TV na kartę?
Od tygodnia nie mam żadnego programu, nawet darmowego. Wszystko opłacone !!!
Żaden telefon do nich nie działa. Czy ktoś ma podobną sytuację?
Urwali się z kasą czy co?
iwona992 / 31.61.131.* / 2014-04-02 22:20
ja mam ten sam problem. od tygodnia nie moge właczyc tej telewizji i nie mam pojecia co dalej zrobic. a dzwonienie do nich nic nie daje :( pomocy
basia071283 / 83.28.160.* / 2014-04-02 13:23
mi też wyłączyły się wszystkie kanały okazało się że trzeba ustawić ręcznie częstotliwość dekodera i teraz już wszystko gra . Ja jestem zadowolona z tej telewizji na karte!
iwona992 / 31.61.131.* / 2014-04-02 22:22
a mozesz mi poweidziec jak to zrobiłas?
basia071283 / 83.28.160.* / 2014-04-02 13:22
mi też wyłączyły się wszystkie kanały okazało się że trzeba ustawić ręcznie częstotliwość dekodera i teraz już wszystko gra . Ja jestem zadowolona z tej telewizji na karte!
iwona992 / 31.61.131.* / 2014-04-02 22:34
i tez pisało Ci na wszystkich kanałach zakodowane?? prosze o pomoc
basia071283 / 83.28.160.* / 2014-04-02 13:22
malutkapysia / 2014-03-20 09:06
Wpłaciłam 14 marca doładowanie karty dziś mija tydzień a kanały na doładowanie jak były zablokowane tak są zablokowane. Gdzie są moje pieniądze!!!!!
pedra / 82.173.155.* / 2014-04-01 21:05
Witam , niestety mam ten sam problem doładowałam kartę na 24 miesiące czyli do 2016 -04-08, do chwili obecnej odbieram tylko darmowe kanały a co z reszta? NIE ma żadnej informacji na ich stronie jak rozwiązać problem. korzystam 3 lata i nigdy nie było problemu ,Mieszkam za granicami polski wiec numery telefonu nie działają MONI
Justizia / 91.48.106.* / 2014-12-13 18:50
Ja tez mieszkam poza Polska,w Niemczech i to od lat.Kupilam karte w Polsce i oplacilam za caly rok. W Informacji i na opakowaniu Pakietu pisze,ze bez oplat pozastana podstawowe programy.
Jetzt to tylko fikcja zeby skasowac za uslugi,ktörych klient nie otrzyma
i nie otrzymuje.
Zapewne ci mlodzi przedsiebiorczy Ludzie,ktörzy prowadza ta firme: telewizja na karte nie zdaja sobie z tego sprawy ,ze trafia do wiezienia i musza zaplacic wszystkim poszkodowanym odszkodowanie.
Ja tez wyslalam zapytanie co do tejze aktywacji i doladowania z zapytaniem dlaczego mi naraz wszyskie podstawwe programy bez oplaty wylaczono.
Niestety na to pytanie nie otrzymalem odpowiedzi ale zato poinformowano mnie ze co do oplaty za aktywacje u nas zagranica mozna wplacic w Euro!A wiec oferuja swe uslugi takze poza granicami Polski
z tych Panöw gwarantuje Uslugi,uaktywnienie za ktöre sasowano pieniadze?
Jak wynika ich dziaalnoscia musza sie zajac prokuratorzy,do ktörych trzeba zglosic tego rodzaju oszukancze praktyki innaczej nic sie nie zmieni a i poszkodowanych bedzie przybywac .
IlI;) / 78.20.133.* / 2014-04-05 23:34
jak odbierasz kanały z telewizji na karte za granica skoro na ich stronie wyraźnie jest napisane, że nie obsługują usługi poza granicami Polski??
Piotr503 / 82.171.1.* / 2014-07-04 21:47
Witam,ja mieszkam w hollandii i nie mam,zadnych problemow z odbiorem i doladowaniem karty.Dwa lata temu mieszkalem w belgii i bylo wszystko okey z odbiorem telewizji na karte.Pozdr.Piotr
Piotr503 / 82.171.1.* / 2014-07-04 21:39
Witam,ja mieszkam w hollandii i nie mam,zadnych problemow z odbiorem i doladowaniem karty.Dwa lata temu mieszkalem w belgii i bylo wszystko okey z odbiorem telewizji na karte.Pozdr.Piotr
marzena889 / 93.154.221.* / 2014-03-16 09:10
wpłaciłam w lutym doładowanie karty mamy już marzec i nic nie dość że wyłączyli mi dodatkowe kanały to wczoraj wyłączyli nawet te bezpłatne. Pieniędzy nie zwrócili.dzwoniąc na infolinię dostałam dwie rozbieżne informacje jedną że włączą drugą że nie włączą.wydałam pieniądze na telefony do nich zapłaciłam za abonament, a oni maję mnie w dupie. Nigdy więcej nie wykupię doładowania karty u nich a tym bardziej nie wezmę abonamentu. Odradzam wszystkim współpracę z firmą nie szanującą klientów
aska3030 / 94.254.143.* / 2014-03-16 21:09
To samo mnie spotkali. Oszuści i złodzieje!! Nawet programy darmowe ,bo mowa o tych co mozna oglądać z dvbt są zablokowane. Wykupilam pakiet i w polowie miesiąca pozabierali programy dla których oplacilam pakiet!!! K...... mnie wzięła myśląc o tym
OSZUKANY PRZEZ TV NA KARTĘ / 94.40.14.* / 2014-02-13 18:05
OSZUŚCI
akrog / 37.24.151.* / 2014-07-30 08:11
Ja też doładowałem kartem 26.07.2014 i też nie ma programów. Złodzieje jak cały demokratyczny nowy system. Jaki rzad takie instytucje. Nikt nie interesuje złodziejami. Piszę się na zbiorową oskarżenie. Państwo też powinno ponosić odpowiedzialność za tolerowanie takich złodziejskich firm.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy