Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd grzeszy optymizmem. Najgorsze jeszcze przed nami

Rząd grzeszy optymizmem. Najgorsze jeszcze przed nami

Wyświetlaj:
DO CUDAKA / 83.26.32.* / 2009-02-19 13:44
Donaldzie czekamy na cud gospodarczy!!!
ottt / 2009-02-18 22:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Złoty jeszcze będzie się osłabiał, bezrobocie znacznie przekroczy szacunki
ottt / 2009-02-18 22:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oto istotna informacja.
Całe to lizanie się po jajcach, jakie teraz trwa wobec niesamowitej interwncji rządu na rynkach walut to zwykła bzdura. Złotówka dalej będzie się osłabiać i tyle. A cała ta kasa poszła psu na budę.
unia / 77.91.23.* / 2009-02-18 20:08
Ktoś kto pisze najgorsze nie ma zieloneogo pojęcia o tm co było. Teraz to jest Raj tylko że w nim stado baranów biegnie w jedna stronę poganiane przez kilku pastuchów z tz zachodu. Wystarczy że te barany zaczna biec po swojemu i wszystko wryci do normy.
zorro25 / 89.228.66.* / 2009-02-18 17:16
PO-TVN czy TVN-PO. Pewnie to drugie jest właściwsze. Tak naprawdę to TVN rządzi w Polsce. To TVN ma największy wpływ na to jak zachowają się Polacy podczas wyborów parlamentarnych. Bez poparcia TVN nie da się w Polsce rządzić, abstrahując już od jakości tego rządzenia. Kampanię mającą na celu opanowanie serc i umysłów Polaków wgrało TVN, pewnie po części z winy PiS-u. A konsekwencją tego jest dziwaczna postawa większości Polaków, postawa inteligencji, która wierzy w cuda:
"Życie jest piękne, życie jest proste, bajecznie proste. Włączam TVN – mówią mi co jest dobre a co złe, co robić, żeby być na fali, żeby być trendi, na kogo głosować, jeśli już koniecznie trzeba. Jest super, jestem trendi, zapłaciłem i ukończyłem studia sobotnio-niedzielne, jestem inteligentny."
Według sondaży przeszło 70% Polaków popiera, wręcz kocha, Donalda Tuska. Nad czym się tu zastanawiać, tu nie ma co komentować. W końcu kocha się nie za coś tylko mimo wszystko.
Jeden Naród, jedna partia, jeden Tusk, jedna telewizja, jeden TVN. TVN wie co słuszne, wie co dobre i nas poprowadzi.
Miał być dobrobyt, miała być miłość, cuda i Irlandia - jest TVN-Platforma i bananowa Tuskolandia.
obywatel1975 / 93.105.43.* / 2009-02-18 14:24
Gospodarką na świecie obecnie rządzi propaganda i nic więcej.Negatywne dla naszej gospodarki analizy nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym,a w dodatku mogą pogłębić zapaść.Złoty się umacnia i nic tego nie zmieni obecnie.Panika się skończyła,czas na racjonalne działania.Należy chwycić w końcu ster i wyprowadzić okręt na spokojniejsze wody.
RealityShow / 77.254.255.* / 2009-02-18 18:34
"Należy chwycić w końcu ster i wyprowadzić okręt na spokojniejsze wody."
A kto ma za ten ster chwycić.
POkemony dla których kryzys jest urojeniem ciemnogrodu ?
Jajajaja / 89.78.238.* / 2009-02-18 14:02
Może najlepszym wyjściem było by oddane polski pod rządy innego kraju a tych wszystkich baranów z rządu wysłać do jakiejś normalnej roboty niech zobaczą jak to jest zarabiać 1600 zł.
janiszek1972 / 85.222.86.* / 2009-02-18 12:14
Ja rozumiem, że wyborcy PO chcieliby słyszeć same dobre rzeczy o ludziach, których wybrali i w których tak mocno wierzą. Ale nie oszukujmy się. Jesteście moi drodzy skazani na porażkę. Waszym jedynym argumentem w rozmowie z luxmi o innych poglądach politycznych nie są argumenty merytoryczne tylko wyszydzanie PiS-u i ojca Rydzyka. Kochani na takim paliwie nie dojedziecie daleko. To Wy czy tego chcecie czy nie jesteście odpowiedzialni za podjęte zbyt późno decyzje. To nie PiS czy ojciec Rydzyk będzie wpisany do książki do historii jako dzierżący władzę w latach ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego. Dlatego bardzo Was proszę nie denerwujcie się tak bardzo i niezdrowo nie podniecajcie się, bo to szkodzi Waszemu zdrowiu. W życiu należy się przyznawać do błędów i cieszyć się dokonanymi osiągnięciami. Trochę pokory i umiaru w wiarę we własną nieomylność. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
skazany na porażkę / 83.6.99.* / 2009-02-19 08:39
PIS pojechało na fali wzrostu gospodarczego na całym świecie (fart taki) i na szczęście już po nich, bo w obecnej sytuacji byśmy już mieli PKB -2% , a tak to się jeszcze jakoś kula. (ja tam nie panikuję, to minie)
Quadji / 83.26.32.* / 2009-02-19 13:30
Super wytłumaczenie: PiS miał farta PO, ma pecha. Czemu mamy cierpieć na pechu Tuska, bo gospodarka się nie "kula", ale stacza. I nie ma się co pocieszać, że to minie. Przy takich rządach na pewno kryzys w Polsce się pogłębi (i to nie jest czarnowidztwo)
josta / 79.191.46.* / 2009-02-18 12:54
Wybierałam PO, przeżyję kryzys , i jak w czasach Solidarności - i tym razem WYGRAM, wcześniej lub później. I nic mi, kochany nie zrobisz. Zdrowy rozsądek w tym kraju w końcu zawsze wygrywał z paranoją.
zbik-2 / 2009-02-18 12:51
Po pierwsze nie odpowiada mi twój mentorski ton. Po drugie skoro zarzucasz brak konkretów w dyskusji błyśnij ty choć jednym? Masz taki? A po trzecie - w książkach z historii będzie wzmianki o kryzysie i nic poza tym!
polon1779 / 84.38.99.* / 2009-02-18 12:10
Wielcy ekonomisci, a nie widza ze slaba zlotowka nam sprzyja. Sprzedajemy wiecej na wschod na zachod i na poludnie. Czesi i Niemcy okupuja sklepy na Slasku, a Litwini na Suwalsczyznie. O eksporcie na wieksza skale nie mowiac, w styczniu eksportowalismy o 4% wiecej niz przed rokiem liczac w euro, w zlotowkach wzrost wynosi okolo 40%!
janiszek1972 / 85.222.86.* / 2009-02-18 12:23
kochany gdzie więcej sprzedajesz jeśli wszędzie na łeb i na szyję siada popyt wewnętrzny. Brachu patrz na otaczającą Cię rzeczywistość a nie dajesz sobie wciskać kit serwowany przez pseudo-fachowców. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 12:07

Rząd grzeszy optymizmem. Najgorsze jeszcze przed nami

Dobre! W Polsce jest cudownie, wspaniale, nasza gospodarka się szybko rozwija, złotówka umacnia, wskaźniki giełdowe szybują w górę, bezrobocie prawie nie instnieje i ciągle spada, autostradami dojedzie się prawie wszędzie, mamy nowoczesny przemysł, atomowe elektrownie, jesteśmy uniezależnieni energetycznie, polityka zagraniczna odnosi ciągłe sukcesy, a nasza armia jest silna i gotowa odeprzeć każdy wrogi atak, prawo mamy proste i sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości, ludzie coraz więcej zarabiają a ceny w sklepach są coraz mniejsze, mam doskonałą służbę zdrowia, dwaj sympatyczni pielęgniarze siedzą własnie koło mnie, żeby tylko ten kaftan, co ręce krępuje, mi zdjęli ...
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 13:28

Dobre! W Polsce jest cudownie, wspaniale, nasza gospodarka się
szybko rozwija, złotówka umacnia, wskaźniki giełdowe szybują w
górę, bezrobocie prawie nie instnieje i ciągle spada,
autostradami dojedzie się prawie wszędzie, mamy nowoczesny
przemysł, atomowe elektrownie, jesteśmy uniezależnieni
energetycznie, polityka zagraniczna odnosi ciągłe sukcesy, a
nasza armia jest silna i gotowa odeprzeć każdy wrogi atak, prawo
mamy proste i sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości, ludzie
coraz więcej zarabiają a ceny w sklepach są coraz mniejsze, mam
doskonałą służbę zdrowia!
- A to wszystko wprowadził PIS, alleluja!

dwaj sympatyczni pielęgniarze siedzą
własnie koło mnie, żeby tylko ten kaftan, co ręce krępuje, mi
zdjęli ...
-Już nie będę sie z toba kłócić...Biedaczku...Teraz rozumiem dlaczego ukochałeś małego, wojowniczego, zaciętego i upartego człowieczka (dużo takich jest w szpitalach w których "wyborcy" zdecydowanie wybrali PIS)ale nie rozumiesz, że pan JK TO NIE NAPOLEON i nigdy nim nie będzie...
Nosisz czasem w tym szpitalu taką fajną czapkę napoleońską?
-)))
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 14:09

Nosisz czasem w tym szpitalu taką fajną czapkę napoleońską?

Odebrali mi ją. teraz w modzie są gogle narciarskie:)
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 14:41
albo czapeczka z Machu Pichu:)))
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 14:44
A nie kimono-)))
?
czaterXX / 2009-02-18 11:57 / Bywalec forum
Czy piepsznie jak bedzie zle i tragicznie to nowa domena portalu money.pl Rzugac sie chce jak kolejny raz czyta sie taką pakę odgrzewaną codzien
MN4 / 80.51.231.* / 2009-02-18 11:47
Kra, kra, kra. Trzeba było pukać się w czoło gdy WIG mijał 30000, potem szedł dalej i dobijał do 70000.
Kupiec mówi to co chce usłyszeć kupujący, nieprawdaż. Na szczęście Litwini, Czesi Słowacy uważają inaczej i kupują co tylko mozna u nas.
976 / 87.204.24.* / 2009-02-18 11:14
porównajcie te mądre przewidywania z przewidywaniami sprzed miesiąca, dwóch miesięci, pół roku i dwóch lat. wówczas okażę się, że żadne z nich się nie sprawdziło. ekonomia to nauka przypominająca wróżenie z kart. Czytanie tych żałosnych przepowiedni jest kolejnym idiotycznym rytuałem, który ma odczarować naszą niewiarę w stabilność polskiej gospodarki. obawiam się jednak, że żaden z tych "analityków" i ;'ekspertów" nie wie co sie tak na prawdę wydarzy i równie dobrze można postawić sobie tarota.
zorro25 / 89.228.66.* / 2009-02-18 11:05
Smutne ale sami ich sobie wyczarowaliśmy.
1. Dołek będzie na przełomie III i IV kw.2009 - 0% wzrostu PKB
2. Bezrobocie sięgnie 16-18%
3. Właściwy kurs - jeśli Polska to wszystko przebrnie to 1 EUR=3,5 PLN. Natomiast jeśli budżet się całkowicie rozsypie (jest to możliwe) a kryzys przeciagnie się na 2010-2011 to widzę czarno: możliwa będzie galopująca inflacja a kurs praktycznie każdy np 1 EUR=5-10 PLN
czaterXX / 2009-02-18 11:18 / Bywalec forum
Pewnie jak by jaro, lepper i reszta cudownej ekipy rzadzili na swiecie nie byloby kryzysu ? PIS wszystich po 18 roku zycia poslalby na emeryture i tylko ile wtedy by sie budzet zadluzyl
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 11:29
NO wiesz
czaterXX [ Bywalec forum ]
- nie mów tak! Przecież jak PIS rządził to"było słońce"...
Gdyby Jarek wrócił, NAGLE złotówka by się wzmocniła, giełda poszybowała w górę a bezrobocie zniknęło!
I musieliby zmienic hasło relkamowe na "cuda nie czyny"...
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 11:39
Wolałbym żeby tak było. Cudowne czyny są lepsze od obietnic cudów:)
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 11:56
No i wszystko jasne!
Cokolwiek zrobi PO -Źle!
Cokolwiek zrobi PIS - CUDOWNIE!
No i jak rozmawiać z kimś tak zaślepionym...?
Generalnie to współczuję.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 12:28

No i jak rozmawiać z kimś tak zaślepionym...?

No własnie. Niezwykle trudno się rozmawia z takimi ludźmi - ale czasami można się z nich trochę pośmiać:)
P.S.
Ile razy wymieniłem nazwę "PiS"? Tego razu nie licz!:)
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 13:35
Odwracanie kota ogonem, tak typowe dla elektoratu Jarosława nie pomoże.
Na różnych forach mozna poczytać twoje komentarze, są jednoznaczne i nie pozostawiają złudzeń co do twoich sympatii.
Powklejać przykłady?
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 13:50

Na różnych forach mozna poczytać twoje komentarze

Piszę tylko tu. Gdzie jeszcze mnie znalazłaś? Możesz podać smiało.
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 14:03
Nie chce mi sie szczerze mówiąc ale może się poświęcę i odfiltruję sobie twoje wypowiedzi...
Jeszcze nie wiem ale szkoda mi czasu, gdybym naprawde chciała sie tak bawić to zrobiłabym to w poprzednim komantarzu.
I nie chodzi mi o dzisiejsze wpisy tylko o całokształt roku.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 14:07
W takim razie to zwykłe pomówienie użyte w sytuacji braku argumentów.
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 14:27

W takim razie to zwykłe pomówienie użyte w sytuacji braku
argumentów.
- Niekoniecznie.Może kiedyś będzie mi się chciało bawić w taki maraton, teraz nie mam czasu, idę na bal za chwilę.
Może pomożemy jakiemus biednemu Poladowi-)
A każdy kto czasem czyta te fora, zna cię dobrze, jeśli nie z miłości do Kaczuszek to z wyjątkowego krytykanctwa w stosunku do PO.
A jak kiedyś będę miała więcej czasu to poszukam komentarzy z 2006 i 2007 roku, zobaczymy czy tak ochoczo krytykowałeś PIS...A było za co, było...
Obecny rząd to przy nich prawdziwe aniołki...
Pozdrawiam-)
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 14:36

Niekoniecznie.Może kiedyś będzie mi się chciało bawić w
taki maraton, teraz nie mam
czasu


A każdy kto czasem czyta te fora, zna cię dobrze, jeśli nie
z miłości do Kaczuszek to z wyjątkowego krytykanctwa w
stosunku do PO.

Jeśli wszystkie Twoje argumenty opierają się na wziętych z sufitu "faktach", to szkoda z Tobą nawet dyskutować. Zwłaszcza, że rozmowę zawsze sprowadzasz do ataku osobistego. Nawet mi się cytować nie chce jakimi określeniami zostałem obrzucony w trakcie krótkiej rozmowy. Chociażby w tym wątku. Najciekawsze natomiast jest to, że innym zarzucasz brak kultury i argumentów:) Ciekawy rys psychologiczny ...
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 14:41
Ręce opadają...

Jeśli wszystkie Twoje argumenty opierają się na wziętych
z sufitu "faktach",
-np które?

Zwłaszcza, że rozmowę zawsze sprowadzasz do ataku
osobistego.-np gdzie?


Nawet mi się cytować nie chce jakimi
określeniami zostałem obrzucony w trakcie krótkiej
rozmowy.
-???

Chociażby w tym wątku.
- Chętnie popatrzę jakimi epitetami obrzuciłąm cie w tym wątku.

Najciekawsze natomiast
jest to, że innym zarzucasz brak kultury i argumentów
- komu? Janiszkowi? A nie mam racji?

Ciekawy rys psychologiczny ...
-Chętnie poczytam swój horoskop. Dawaj!
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 15:06

np które?

Na przykład ten, że na różnych forach można rzekomo przeczytać moje jednożnaczne komentarze. Jakie różne fora miałaś na myśli? Właśnie to jest przykład argumentu z sufitu.

Chętnie popatrzę jakimi epitetami obrzuciłąm cie w tym wątku.

Nie pisałem o epitatach, tylko o sposobie prowadzenia przez Ciebie dyskusji (epitety używałaś wielokrotnie wobec mnie w innych wątkach). Jeśli sprawia Ci przyjemność czytanie swoich enuncjacji to proszę bardzo :

A każdy kto czasem czyta te fora, zna cię dobrze, jeśli nie
z miłości do Kaczuszek to z wyjątkowego krytykanctwa w
stosunku do PO.


baaaardzo współczuję twoim dzieciom.


przypominasz mi wyborców Chaveza


z nimi pewnie robisz tak samo przez co
wychowujesz biednych, zakompleksionych, niepewnych własnej wartości dorosłych...


Już nie będę sie z toba kłócić...Biedaczku


Może pomożemy jakiemus biednemu Polandowi


to jest myślenie smutnego frustrata, który nie wyrósł
z komuny i niczego nie potrafi docenić


To jest marna próba ratowania
się łapiąc się brzytwy na poziomie "powiem
cokolwiek żeby nie wyszło że jestem
głupi"...


Przyjemnej lektury:)
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 15:15
I to są te
określenia którymi zostałeś obrzucony
???
Rany, człowieku, co z tobą?
Taki delikatesik z ciebie, że trzeba mówić tylko "kochanie" bo wszystko inne cię uraża?
Dobrze wspaniały, jedyny prawy i sprawiedliwy, nieomylny, delikatny terazPolandzie, przepraszam (jeszcze raz) i obiecuję że nigdy więcej nie obsypię cie takimi STRASZLIWYMI obelgami...
Masz szczęście że nie trafiłeś na kogoś takiego jak "Janiszek" czy "Łowca" czy "Scorpion000" - bo chyba musiałbyś popełnić se-puku...
Naprawdę mi przykro że czujesz się tak strasznie urażony. Nie miałam złych zamiarów.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 15:27
Widzisz cały czas stosujesz tą samą technikę w dyskusji - wymysł, przypisanie intencji, odniesienie do innych i przesadę. Nie napisałem o "straszliwych obelgach", nie obchodzi mnie co piszą inni (ani co robił poprzedni rząd - "PiSuarów"), i nie uważam się za nieomylnego i jedynie sprawiedliwego. Nie zyczę też sobie żebyś mówiła do mnie "kochanie", bo własnie to mogłoby sprowadzić moje dzieci na złą drogę - a przecież tak bardzo chciałaś mi doradzić jak tego uniknąć:)))
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 15:39
Rany, wszystko źle...Znowu mam cię przepraszać tym razem za "kochanie"?
Nie uznaj tego przypadkiem za radę ale dzieciom wystarczy, że się je kocha, ufa im i z nimi rozmawia (nie krytykuje) i nie tak łatwo wtedy na złą drogę je sprowadzić, bo są silne naszą miłością i znają swoją wartość.
I TO NIE JEST RADA tylko doświadczenie.
Muszę iść. Powodzenia w
Twoim piekle
jakie czasami masz na Ziemii.
...Będzie lepiej.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 15:47
Czy sugerujesz, że skoro nie kocham premiera, to nie mogę kochać własnych dzieci?:)
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 14:27

W takim razie to zwykłe pomówienie użyte w sytuacji braku
argumentów.
- Niekoniecznie.Może kiedyś będzie mi się chciało bawić w taki maraton, teraz nie mam czasu, idę na bal za chwilę.
Może pomożemy jakiemus biednemu Polandowi-)
A każdy kto czasem czyta te fora, zna cię dobrze, jeśli nie z miłości do Kaczuszek to z wyjątkowego krytykanctwa w stosunku do PO.
A jak kiedyś będę miała więcej czasu to poszukam komentarzy z 2006 i 2007 roku, zobaczymy czy tak ochoczo krytykowałeś PIS...A było za co, było...
Obecny rząd to przy nich prawdziwe aniołki...
Pozdrawiam-)
jur / 213.25.9.* / 2009-02-19 17:17
Dziękujemy ptasi móżdżku za zakończenie tego bełkotu.
NibyNikt / 158.169.131.* / 2009-02-18 10:35
Jak to mowil gosc z IMF najgorsze dla rynku jest przewgada unknown uknowns. Z takimi analitykami, niestety tak przewaga istnieje. Co wiecej, dla mnie, wiekszosc tych prognoz przewduje wzmacnianie sie zlotego, dlatego nie wiem czemu w podtytule pieprza o obnizce kursu. My chyba genetycznie uwielbiamy kryzysy i wojny i nie potrafimy sobie radzic z dobrobytem.
douczajacy / 80.144.10.* / 2009-02-18 10:53
A czy w Polsce jest albo byl kiedys dobrobyt?Nasz kraj zawsze byl jest i zostanie ubogi.Zadluzenie wzrasta lawinowo.
Ratunku... / 151.92.176.* / 2009-02-18 11:00
A słyszałeś kiedyś że Polska sięgała "od morza do morza" albo przysłowie "za króla Sasa jedz, pij i popuszczaj pasa"?
W naszej długiej historii jest pełno długotrwałych okresów dobrobytu, nawet całkiem niedawno przed I wojna.

Nasz kraj zawsze
byl jest i zostanie ubogi.
- to jest myślenie smutnego frustrata, który nie wyrósł z komuny i niczego nie potrafi docenić.
Współczuję.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 11:24

A słyszałeś kiedyś że Polska sięgała "od morza do morza"

Od tamtych czasów dzielą nas rozbiory, po których Polska już nigdy, tak naprawdę, się nie podniosła.

to jest myślenie smutnego frustrata, który nie wyrósł
z komuny i niczego nie potrafi docenić

w ten sposób potrafi myśleć tylko osoba której nieobca jest demagogia propagandy sukcesu:)
josta / 79.191.46.* / 2009-02-18 14:10
Polska podniosła się, urosła i będzie rosła nadal. Więcej uśmiechu, ale tego prawdziwego, wiary we własny sukces i zwykłego, ludzkiego zadowolenia ci życzę.
Ratunku... / 151.92.176.* / 2009-02-18 11:32

Od tamtych czasów dzielą nas rozbiory, po których
Polska już nigdy, tak naprawdę, się nie podniosła.
- a co za różnica co nas dzieli? Pan powiedział "nigdy" a ja że nie ma racji. Proste.

w ten sposób potrafi myśleć tylko osoba której nieobca
jest demagogia propagandy sukcesu:)
- być może ale w przeciwieństwie do frustratów potrafię docenić mój kraj i być dumna z jego osiągnięć...

Życzę szczęścia i powodzenia w wiecznym skrzywieniu i narzekaniu.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 11:45

a co za różnica co nas dzieli? Pan powiedział "nigdy" a ja że nie ma racji. Proste

Problem w tym, że ludzie mówiąć "nigdy" nie myślą już o czasach przedpotopowych:)

w przeciwieństwie do frustratów
potrafię docenić mój kraj i być dumna z jego
osiągnięć...

Doceniać i być dumnym można nawet wtedy, gdy się dostrzega problemy i jest się krytycznym. W przeciwnym razie to tylko zaślepienie i indoktrynacja:)
Jeszcze bardziej RATUNKU / 151.92.176.* / 2009-02-18 12:05

Problem w tym, że ludzie mówiąć "nigdy" nie
myślą już o czasach przedpotopowych:)
- no to od kiedy można "mówić"? Jest jakaś data dobrobytu wyznaczona przez Jarosława? Żeby przypadkiem ktoś nie uwierzył, że poza rządami PIS-u kiedykolwiek było dobrze?

Doceniać i być dumnym można nawet wtedy, gdy
się dostrzega problemy i jest się krytycznym. W
przeciwnym razie to tylko zaślepienie i
indoktrynacja:)
- wiesz co? To jest marna próba ratowania się łapiąc się brzytwy na poziomie "powiem cokolwiek żeby nie wyszło że jestem głupi"...
A jeśli naprawdę tak myślisz to baaaardzo współczuję twoim dzieciom.
Ja wolę byc dumna - krytykę pozostawiam mądrzejszym od siebie i przede wszystkim historii.
A ty myśl dalej, wiem że nie możesz przeżyć jak nie będziesz ANTY i nie wpakujesz swoich 3 groszy bo Jarosław powinien żyć wiecznie i mieć pełnię władzy...
Współczuję, przypominasz mi wyborców Chaveza...Bardzo.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 12:24

no to od kiedy można "mówić"? Jest jakaś
data dobrobytu wyznaczona przez Jarosława?

A Ty cały czas o Jarku:) W koło Macieju. Jest tylu ludzi na świecie o których można plotkować. Dlaczego trzeba tylko o nim?

wiesz co? To jest marna próba ratowania
się łapiąc się brzytwy na poziomie "powiem
cokolwiek żeby nie wyszło że jestem
głupi"...

W takim razie już nic nie powiem. Zostawiam to Tobie:)

baaaardzo
współczuję twoim dzieciom

A teściowej nie współczujesz?

Ja wolę byc dumna - krytykę pozostawiam
mądrzejszym od siebie i przede wszystkim
historii.

Rozumiem. Ty się chcesz tylko zachwycać:) A tak na marginesie - kto jest mądrzejszy od Ciebie?:)

nie możesz przeżyć
jak nie będziesz ANTY i nie wpakujesz swoich
3 groszy bo Jarosław powinien żyć wiecznie

Problem w tym, że w Jarosława to nie ja, ale Ty cały czas "pakujesz". Ja nawet o nim nie wspomniałem:)

Współczuję, przypominasz mi wyborców Chaveza...

Oni też krytycznie oceniają nasz rząd?
........... / 151.92.176.* / 2009-02-18 13:48

A Ty cały czas o Jarku:) W koło Macieju.
Jest tylu ludzi na świecie o których
można plotkować. Dlaczego trzeba tylko o
nim?
- ok.Jarek tabu...Kogo chciałbyś obgadywać? I jaka jest ta granica dobrobytu od której można już mówić?

W takim razie już nic nie powiem.
Zostawiam to Tobie:)
- Pierwsza słuszna decyzja dzisiaj. Byle tak dalej!-)

A teściowej nie współczujesz?
- ani trochę. Dzieciom bardzo, ponieważ nie umiesz widzieć zalet ani niczego dobrego w tym co masz i ciągle tylko krytykujesz i mówisz co ci się nie podoba (w dodatku uważasz że to jest dobre...pomocy...) z nimi pewnie robisz tak samo przez co wychowujesz biednych, zakompleksionych, niepewnych własnej wartości dorosłych...
Jak masz córkę to uważaj, może szybciutko zajść w ciążę szukając uznania i aprobaty gdzie indziej niż w domu...

Rozumiem. Ty się chcesz tylko zachwycać:)
A tak na marginesie - kto jest mądrzejszy
od Ciebie?:)
- nie, nie chcę...Za to wolę byc optymistką, wtedy życie jest ciekawsze, weselsze i piękniejsze, czego i tobie życzę.
Bardzo dużo jest ludzi mądrzejszych ode mnie. Np mój tata.

Oni też krytycznie oceniają nasz rząd?
- nie, za to z prawdziwą pasja wrzeszczą jak to nie oddadzą swojego "zbawcy"...Choć nie rozumieją co on naprawdę robi z ich krajem...
Pozdrawiam.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 14:03

ok.Jarek tabu...Kogo chciałbyś obgadywać?

Chętnie pogadam z Tobą o Marcinkiewiczu. Podobno ma nowy romans? Wiesz coś o tym?

nie umiesz widzieć zalet ani niczego dobrego w tym co masz i ciągle tylko krytykujesz i mówisz co ci się nie podoba

Widzę wiele zalet i ogólnie jestem bardzo zadowolony z życia. W każdym bądz razie bardziej niż inni. Ale w przeciwieństiwe do Ciebie staram się tych innych zrozumieć:) Nie lubię też fanatyzmu - w wydaniu "kaczystowskim" jak też "tuskowskim".

Jak masz córkę to uważaj, może szybciutko zajść w ciążę

Chciałem dowcipniej skomentować, ale ten Twój tekst chyba na to nie pozwala. Sama sobie wystawiasz świadectwo. Powiem językiem tego rządu - można być czytelnikiem money.pl, ale też można być chamem.

Za to wolę byc
optymistką, wtedy życie jest
ciekawsze, weselsze i piękniejsze czego i tobie życzę

A na jakich jakich "dopalaczach" ciągniesz?
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 14:13

Jak masz córkę to uważaj, może szybciutko zajść w ciążę


Sama sobie wystawiasz świadectwo. Powiem
językiem tego rządu - można być czytelnikiem money.pl, ale
też można być chamem. -
- O co como'n? Jakim chamem? Ja? Z dobrego serca ostrzegam bo sama jestem kobietą i takie tragedie są nie potrzebne a czasem rodziny (a zwłaszcza ojcowie którzy powinni bezkrytycznie kochać córki, bo są dla nich pierwszym wzorem mężczyzny, chcą mu się podobać i chcą się z nim (przeważnie ok 5-tego roku życia) nawet ożenić) same je prowokują...
O co ci chodzi z tym chamstwem? Czyżbym trafiła w jakiś czuły punkt? Już za późno na ostrzeżenia? Współczuję.

A na jakich jakich "dopalaczach" ciągniesz?
- no widzisz? Są ludzie w Polsce którzy nie muszą niczego brać żeby cieszyć się życiem...Czego i tobię życzę.
Kiedyś się uda, przestań tylko wszystko widzieć w czarnych kolorach.
Powodzenia.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 14:28

dobrego serca ostrzegam bo sama
jestem kobietą i takie tragedie są nie potrzebne

Ty uzurpujesz sobie prawo do pouczania innych w jaki sposób mają myśleć, co mówić, a nawet w jaki sposób wychowywać swoje dzieci! Nie trafiłaś w żaden czuły punkt, po prostu nie lubię kiedy w rozmowach ogólnych używa się argumentu dotyczącego rodziny i najbliższych. Jeśli do tej pory tego nie zrozumiałaś, to pewnie już tego nie zrozumiesz do końca życia.
ciekawska....... / 151.92.176.* / 2009-02-18 14:33

Ty uzurpujesz sobie prawo do pouczania innych w jaki
sposób mają myśleć, co mówić, a nawet w jaki sposób
wychowywać swoje dzieci!
- Rany...To jakiś bardzo czuły punkt...
Przepraszam i niczego sobie nie uzurpuję, to miała być tylko dobra rada (wiem co dobrze działa, jestem kobietą: matką, żoną, córką)...
Nie denerwuj sie tak, to niepotrzebne, nikt nie chce zrobić ci krzywdy-)
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 14:38

to miała być tylko dobra rada

Dobrymi radami piekło jest wybrukowane. Takie piekło jakie czasami mamy na Ziemii.
restek / 79.185.234.* / 2009-02-18 10:57
Ale jak to mówią biednyś boś głupi. Wynik wyborczy udowodnił że górą ignorancja, głupota, bajki, mizdrzenie, pieprzenie.
Ratunku... / 151.92.176.* / 2009-02-18 11:02

Wynik wyborczy
udowodnił że górą ignorancja, głupota, bajki, mizdrzenie,
pieprzenie.
- Wynik wyborczy 2005? Czy prezydencki?
W zasadzie oba...
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 11:32
Nie przypominam sobie żeby prezydent cokolwiek obiecywał. Natomiast obecny premier roztaczał piękne wizje:
- reforma KRUS
- reforma służby zdrowia
- znaczące podwyżki
- obniżenie podatków - podatek linowy
- szybka budowa autostrad
- likwidacja senatu
- uproszczenie prawa
- skuteczną politykę zagraniczną - zwłaszcza na wschodzie
- oraz ogólny dobrobyt:)
Po wyborach dorzucił jeszcze budowę elektrowni jądrowych. Nic nie zostawił dla kolejnych rządów. Już chyba tylko obietnicę raju na ziemii:)
Ratunku... / 151.92.176.* / 2009-02-18 11:38

Nie przypominam sobie żeby prezydent cokolwiek
obiecywał.
- no właśnie...niee obiecywał że nie będzie robił wstydu ani że będzie inteligentny...
Ty lepiej się nie wychylaj bo PO ma wciąż szansę dotrzymać tych obietnic (pomimo trudnych czasów i wiecznego weta prezydencika) a jak chcesz to wymienię ci dziesiątki obietnic i kłamstwa PIS-u (wkleją cytaty) i okaże sie że oni niestety już są kłamcami...
Ale co tam tego nie widać...Mentalność Kalego?
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-18 11:49

a jak chcesz to wymienię ci dziesiątki obietnic i kłamstwa PIS-u

Nie chcę. Bo ja już nie jestem fanatykiem żadnej partii i nie żyję odległą przeszłością. Mnie interesuje wyłącznie jak OBECNY RZĄD realizuje swoje obietnice. To taki rodzaj "grubej kreski":)
artur xxxxxx / 213.158.199.* / 2009-02-18 10:14
Dlaczego wszyscy analitycy zakładają, że najgorszy będzie 2009r? A potem ma być wg nich lepiej? Zakończenie kryzysu? Dlaczego by tak miało być? Przecież zadłużenie sektora publicznego i prywatnego będzie jeszcze większe.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy