Forum Polityka, aktualnościGospodarka

NIK o Poczcie: bałagan i lawiny skarg

NIK o Poczcie: bałagan i lawiny skarg

Money.pl / 2006-11-28 10:47
Komentarze do wiadomości: NIK o Poczcie: bałagan i lawiny skarg.
Wyświetlaj:
Tinka / 89.73.187.* / 2010-12-22 13:26
Ja odbieram przesyłki od sąsiada z dołu który mi je przynosi (chyba jemu powinni płacić za roznoszenie przesyłek) bo listonosz się non stop myli, raz kobieta na poczcie zbyła mnie, gdy przyniosłam drugie awizo (pierwszego tak wogóle to nie było :)listonoszowi nie chciało się wypisywać :) bo stwierdziła że tej przesyłki nie ma, że system sobie sam wysłał drugie awizo, po dokładnym sprawdzeniu przez tą panią zaplecza pocztowego stwierdziła, że cytuję " a jednak jest, znalazła się " ,na przesyłki z roku 2008 czekałam prawie ponad rok, bo zginęły na poczcie, dopiero po mojej interwencji u nadawców w końcu dotarły, a poczta jak gdyby nigdy nic umywa ręce, no cuda i dziwy na tej "mojej "poczcie w małym miasteczku na Śląsku i nigdy to nie jest ich wina
Szyszu / 95.160.208.* / 2010-11-26 16:16
w tamtym roku na mikołajki wysłałem dziewczynie i synkowi paczke z prezętem (priorytetem) i oddzielnie list dla jej rodziców z kartką świateczna... list doszedł.. a paczka? już miną rok a jej jak nie było tak nie ma, nie jestem materialistą i nie bede przezywał ile wydalem na ten prezęt ale dziecku było smutno że nie otrzymało prezętu od taty na mikołajki . POCZTA POLSKA to złodzieje powinni zamknac ten burdel ! bo to ni w p**** ni w oko! taka prawda
Zła / 95.114.82.* / 2010-09-07 17:55
Pani w Mikołajkach na poczcie poinformowała mnie jak ma wyglądać upoważnienie do odbioru listu,napisałam,oddałam rodzicom,mieli upoważnienie,ja po urlopie wyjechałam do Niemiec(tam mieszkam)przyszedł oczekiwany list,ale rodzice go nie odebrali!Złe było upoważnienie!Nie pomogły tłumaczenia i wyjaśnienia.Przyjechałam po list 1200km!!! Odebrałam ważny a zarazem najdroższy list w swoim życiu
wkurzona680 / 188.33.209.* / 2009-12-08 18:31
Najgorsza poczta to Bydgoszcz Łęgnowo strata cennego czasu.Po odbior paczki chodzi sie 2 dni bo system padl !!! Lepiej nie korzystac z ich uslug
Janusz Kowalski / 88.156.141.* / 2009-11-17 17:03
Najgorsza agencja pocztowa na świecie jest w Radomiu na osiedlu Wośniki. Dużo lepiej było bez niej. Wprowadza tylko zamęt i naraża klientów na stratę czasu, a czas to pieniądz. Więcej z niej nie skorzystam. Jest to zdanie wielu osób. Ciekawe dlaczego jeszcze takie monstrum władze Poczty utrzymują. Jak tak mają wyglądać usługi poczty polskiej ro my dziękujemy.
maciejka06 / 188.33.99.* / 2009-09-07 14:39
SKANDAL!!!!!Listonosz pod moją nieobecność wypłacił przekaz (ponad 2tyś.zl)niewiadomo komu.Ktoś poprostu na podwórku podał się za moją siostrę!Walczę o pieniądze i nie mogę ich odzyskać bo Poczta musi przeprowadzić dochodzenie.Tylko pytanie,czy powinno mnie to interesować.Pieniądze są na rzecz mojego dziecka i Panią kierownik nie interesuje to,że moje dziecko może nie mieć co jeść.
kuhiu / 83.145.186.* / 2009-08-29 12:04
Banda debili i złodziei... Zapłaciłem za przesylke i co???? Gowno... Paczki jak nie bylo tak nadal niema...
515 / 82.160.184.* / 2009-06-17 12:40
NAPEWNO POCZTA POLSKA TO DEBILE H********* I CO DA SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lola511 / 82.160.184.* / 2009-06-17 12:36
Ja osobiście składam skargę na pocztę Polska, ponieważ:
- W końcu Kwietnia została wysłana paczka z Navan ( Irlandia, okolice Dublina) do Bliżyc.- Byłam już na poczcie jednak paczki tam nie otrzymałam. Po sprawdzeniu Irlandzkiej skrzynki
Tamtejszej Poczty byłam bardzo zadziwiona ponieważ otrzymałam wiadomość iż paczka została
Wysłana do Polski.
- Jest już miesiąc czerwiec a paczka jeszcze do mnie nie dotarła czyli zginęła na poczcie w Polsce .Paczka ta była ubezpieczona
Na 350e. Jeżeli poczta nie wypłaci Mi tych pieniędzy zgłoszę tą sprawę do sądu
POCZTA POLSKA to sa smiecie tylko by kase brali a paczki same sie nie rozniosa .Ta poczta (takie smieci nie powinny sie nazywac poczta a co dopiero paczta polska jak napewno jeszcze czytac nie patrafia a juz chca byc szefem .Juz sie pofatyguje na poczte i takie im zgotuje piekło ze ten oddział będzie zlikidowany! Te ,,SUKINKOTY''nareszcie dostana za swoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grebre / 2009-03-26 22:33
Ponad dwa tygodnie czekałem na paczkę której bym nieotrzymał gdyby nie to że sam udałem się ponią do tego kurnika zwanego pocztą. Okazało się, iż paczka od póltora tygodnia tam leży, a ja rzekomo będąc nieobecny w domu maiałem mieć w skrzynce awizo i to trzykrotnie(co jest nie możliwe gdyż żona przebywała w domu z chorym dzieckiem). Rozumiem, że nie chce się listonoszom roznosić paczek za psie pieniąde, ale to nie ja im wybierałem tę pracę. Nie mam nic przeciwko osobistemu odbieraniu przesyłek, ale żądam informacji że ta przesyłka jest do odbioru. Ostatnio znalazlem wzór oświadczenia, o wyrażeniu zgody na pozostawienie przesyłek poleconych w skrzynce, co wiąże się rownoznacznie z jej odbiorem. A co w sytuacji kiedy przesyłka polecona nie dotrze, poczta ma przecież moje oświadczenie. Tym sposobem może również wyrzucać do śmieci i tak przesyłka według nich została dostarczona. Dlatego kategorycznie mówię nie i jeszcze raz nie temu burdelowi zwanego pocztą. Nigdy więcej nic nie wyślę pocztą, wolę zanieść przesyłkę w zębach i na kolanach, albo wysłać kurirem (nawet list zapakuję w karton jak będzie trzeba). Tylko szkoda że pocztę mam po drugiej stronie ulicy ok. 20 m. i jestem zmuszony ją codziennie rano oglądać.
ika888 / 83.30.41.* / 2009-02-03 22:20
juz 2 tygodnie czekam na paczke w ktorej mial byc telefon, na pczcie zostalam zbyta przez ta pania, a paczki jak nie bylo tak nie ma. to co rozplynela sie w powietrzu?? juz pewnie dawno ktos ja sobie zabral i teraz sie cieszy nowym telefonem -zlodzieje i tyle!!! 2 lata temu brat wyslal mamie wazne dokumenty ktore nie dotarly do dzisiaj - zgubily sie i nikt nie byl w stanie nam powiedziec co sie z nimi stalo. tak jak z moja paczka. oni nas maja gleboko gdzies i tyle. byle siedza na dupie i dostaja kase a ze sie wazne przesylki gubia z ich winy to juz ich nie obchodzi!!! daremna poczta polska!!!
cancer_bl / 83.27.98.* / 2009-01-21 18:11
To co wyrabia Poczta Polska jest żałosne i karygodne.Czekałem na przesyłkę ponad miesiąc, w końcu złożona została reklamacja po rozstrzygnięciu której okazało się, że zostawiono u mnie 2-krotnie avizo (którego na oczy nie widziałem) i to jeszcze dnia w którym byłem cały czas w domu.Brak mi cenzuralnych słów na określenie tej pożal się boże instytucji.
Keson / 213.158.196.* / 2009-01-19 11:03
Bałagan straszny -Prowadzę działalność i jestem zmuszony do korzystania z usług poczty polskiej lecz czasy dostarczania przesyłek listów priorytetowych są naganne na listy priorytetowe to już brak słów docierają po 5-10 dni od nadania ,polecone nadawane do mnie muszę odbierać z poczty ponieważ listonosz zostawia awizo po cichu choć jestem w biurze w godzinach pracy listonosza .Uważam ,że poczta powinna natychmiast być pozbawiona przywileju monopolisty ,może wówczas oddech konkurencji na plecach zmusi ją do rzetelnej pracy i szanowania klienta.
kimba / 87.176.73.* / 2010-03-22 10:18
do naszej firmy (jestesmy na granicy Wroclawia) listonosz trafia raz na 3 tygodnie. Wszystkie Faktury maja wtedy dawno przekroczony termin platnosci, a firmy takie jak PGNiG-Gaz czy Energia-Pro naliczaja za kazdy dzien zwloki odsetki karne. Nas trafia szlag a najbardziej wtedy kiedy wylaczaja nam prad na caly dzien, bez uprzedzenia a produkcja stoi (to temat troche z innej beczki). Chyba potrzebny nam huragan by cale to badziewie wymiotl z Polski
gamer13 / 89.228.143.* / 2008-04-10 20:42
oczywiście, że bałagan. miałem taką sytuację, że wracam do domu... i widzę z daleka listonosza wychodzącego z mojej klatki. wchodzę do domu, pytam brata, czy był listonosz (czekam na przesyłkę), mówi, że nie... idę do skrzynki, patrzę - leży awizo, że "niby nikogo nie zastano"... wyszedłem, listonosz się kręcił w bloku obok. Podszedłem i pytam, czy to on to zostawił i czy mógłbym teraz odebrać (pomyślałem, że może brat nie usłyszał domofonu), na co słyszę odpowiedź, że ta przesyłka była duża i nie chciało się jej brać, ale po 17 mogę sobie ją odebrać na poczcie... ŻENADA!!! chyba listonoszowi płacą za to, żeby roznosił przesyłki??!! a nie awizo, że mogę sobie odebrać na poczcie
Barbara T. / 208.127.109.* / 2008-01-19 04:26
Zgadzam sie z tym wszystkim ,wlasnie czytam wszystko o Poczcie Polskiej i pusty smiech mnie ogarna gdy na stonie internetowej Poczty Polskiej przeczytalam artykul o przyznaniu 31.12.2007r.Nagrody Marki Wysokiej Reputacjidla Pozcty Polskie .
10 grudnia 2007 wyslalam dwie paczki ze Stanow jedna dla dzieci bo ja jestem daleko wiec byl tam poswiecony oplatek ,kartki od mamy i kilka drobiazgow ,oczywiescie paczka nie doszla choc wiem ze byla w Warszwie sekanowana ,skanowanie zniknelo i paczka tez .Druga paczke wyslalm tego samego dnia byl upominek na swieta kupiony na prosbe mojej kolezanki dla syna ktory jest bardzo chory ta rowniez zniknela.5 stycznia 2008 wyslalm paczke ekspresem dzisiaj jest 18 ta nie dotarla do adresata i w Warszwie pracownicy poczty kaza mi dzwonic i jej szukac! Wstydzcie sie Poczto Polska pisac o nagrodach Wysokiej Reputacji moze nie wiedzie co to jest reputacja.A moral z tego ja nie bede czekac na prywatyzacje Poczty Polskiej ja juz skladam rezygnacje z korzystania z uslug Naszej Poczty i jej pracownikw
fancy / 83.20.164.* / 2008-03-28 14:13
poczta polska to panstwo w panstwie.maja gdzies odpowiedzialnosc za przesylki i zwyklych klientow.A dzwoniac do poczty mozna uslyszec ze "nie ma sie Pani co powolywac na kodeks cywilny bo i tak pani nic nie zdziala".rece opadaja.Pisac skargi i reklamacje i modlic sie o upadek tej instytucji.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy