Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Większe składki na FUS dla przedsiębiorców

Większe składki na FUS dla przedsiębiorców

Mały przedsiebiorca / .* / 2004-03-31 12:38
Wyświetlaj:
ngpp / .* / 2004-04-06 08:07
Mamy czata, więc można podyskutować "na żywca". Info na stronie http://www.ngpp.republika.pl/
Grzesiek / .* / 2004-04-05 15:06
ZACHĘCAM DO WPISYWANIA SIĘ DO KLUBU SYMPATYKÓW 'NIEZALEŻNEJGRUPY PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW'(NGPP) - NAZWA ROBOCZA.NASZ KOLEGA SŁAWEK STWORZYŁ STRONĘ WWW (http://www.ngpp.republika.pl/)W CELU ZJEDNOCZENIA NAS DO PROTESTU W WARSZAWIE PRZECIW'CHOREMU' PROJEKTOWI NOWELIZACJI USTAWY O 'FUS'.MYŚLĘ JEDNAK, ŻE MOŻE TO BYĆ DOBRY POCZĄTEK INTEGRACJI NASZEGO ŚRODOWISKA.PRZESTAŃMY TYLKO NRZEKAĆ NA FORACH DYSKUSYJNYCH I ZJEDNOCZMY SIĘ.W MIARĘ ZGŁASZNIA SIĘ WIĘKSZEJ ILOŚĆI ZWOLENNIKÓW TEJ IDEIBĘDZIE MOŻNA SIĘ ZMÓWIĆ NA JAKIMŚ CZACIE, MOŻE UTWOŻYĆ NASZE WEW. FORUM...ZAREJESTROWAĆ STOWAŻYSZENIE...JEST NAS PRZECIEŻ PONOĆ 2,5 MLN W POLSCE!WYSYŁAJĄĆ MAILA POD ADRES: ngpp@op.plPODAJĆIE IMIĘ, PIERWSZĄ LITERĘ NAZWISKA ORAZ MIEJSCOWOŚĆ.POZDRAWIAMGRZESIEK
pomysłowy / .* / 2004-04-02 22:40
Jest nas 2,5 mln prowadzących działalność. Każdy ma więc partnerów w interesach. Umawiamy się na umowy o dzieło z osobami fizycznymi poleconymi przez znajomych kolegów przedsiębiorców - ich rodzicami (emeryci!!!), żonami, wujkami itp Koszt umów o dzieło zmniejsza dochód poniżej progu wejście w 90% ZUS. Podatek pozostaje praktycznie bez zmian. Oczywiście jest to rozwiązanie skuteczne w przypadku umiarkowanego przekroczenia progu wejścia w zwiększony ZUS. Ale tak naprawdę - ilu jednosobowych przedsiębiorców ma miesięczny dochód z działalności znacznie przekraczający zapowiedziany próg wejścia w zwiększony ZUS. Kombinujmy więc bracia jak się da. Masowe kombinowanie jest naprawdę bardziej skuteczne od "robotniczych" strajków i "rolniczych" blokad. Im więcej będzie nas kombinujących, tym trudniej będzie im udowadniać "nieprawidłowości".
ZLOSC / .* / 2004-04-02 22:08
Trzeba to obejsc nikt zlodziejom nie da takiej kasy oni chyba kpia czy wiedza ,ze w Londynie tzw. ZUS kosztuje 5 EUR zalozymy firme tam i bede sie smial,oni o tym wiedza dobrze i sami tak robia a dla tyraczy i nas biednych podatnikow urzadzaja pieklo na ziemi,wyrejestruje firme i bede robic to co robie nie zaplace ani podatku ani ZUsu jeszcze pojde po pomoc spoleczna oni wlasnie tego chca s********* Husner i reszta niech poszuka w swojej kieszeni a nie w kieszeni uczciwych ludzi.Jak brakuje niech sobie naru....ją jak mają kaloryfery żeberkowe...
wqrwiony / .* / 2004-04-02 19:16
...i nadal komuna i JanosikiJak mówiłem głosować na UPR to chetnych było mało i jest dzisiaj co jest- burdel.Zanimwypleni sie komunistyczną mentalność to potrzeba wieku!!!
Mariusz / .* / 2004-04-01 17:40
Wpisałem się na tę stronę - jeśli nie 5 kwietnia to inny dzień - ale musimy się zebrac. Może uda nam się powołać jakiś początek stowarzyszenia, które broniłoby interesy tej armii przedsiebiorców.
slawek / .* / 2004-04-01 15:06
Moze cos w tym stylu:http://www.ngpp.republika.pl
George / .* / 2004-04-01 16:02
Może być. Tekst należałoby trochę zmienić. Teraz tylko jak rozpropagować to w Internecie?
ngpp / .* / 2004-04-01 16:08
Nna ten poniedziałek to pewnie się nie zdąży, ale może na następny. Może podrzucicie jakieś teksty, przygotuje się porządnie stronkę i wrzuci np. na listy dyskusyjne przez następny tydzień
misiek / .* / 2004-04-01 13:31
POTRZEBUJESZ WZORU EMAILA NAPISZ DO MNIEaplot@poczta.onet.pl
Z.Lotko.@konto.pl / .* / 2004-04-06 08:22
cieszę się że coś się zaczyna dziać,chętnie wezmę udział w proteście i powoadomię znajomychZ.Lotko
MISIEK / .* / 2004-04-01 13:28
CZY KTOŚ WYSŁAŁ EMAILA DO SEJMU?
George / .* / 2004-04-03 07:31
Hm... Wysłałem i odbiło się z komunikatem o przepełnieniu serwera. Jak znam życie, nic do tych s...synów nie dotarło.
Jarek / .* / 2004-04-02 13:19
maile nie przechodza do tych sqrwysynow
George / .* / 2004-04-01 14:44
Ja właśnie wysłałem na wszystkie adresy podane niżej protest.
Oszukany wyborca i okradany podatnik / .* / 2004-04-01 13:21
Ciekaw jestem czy istnieje jakieś archiwum głosowania Sejmu i Senatu, gdzie mógłbymsprawdzić jak "mój poseł" a raczej poseł z mojegookręgu wyborczego głosował nad interesującymi mnie ustawami ?Czy ktoś to wie ?
MacMurphy / .* / 2004-04-02 22:45
wszystkie głosowania każdego posła są dostępne na stronie www.sejm.gov.pl - kiedyś tam sprawdzałem mojego wybrańca
Oszukany wyborca i okradany podatnik / .* / 2004-04-01 13:02
Chcę poprzeć postulaty związane z zawiązanieminstytucji broniącej ludzi nie tylko biznesu przedrozkradającymi nasz kraj władzą.Poprę w wyborach partię, składjącą się z ludzi,którzy dadzą maksymalną gwarancję zmianyprowadzonej polityki przez wszystkie rządzące partie polityczne. Polityki traktującej dojście do władzy jako możliowść swobodnej grabieży narodu bez ryzyka konsekwencji za taką politykę.Aby to zmienić trzeba, najpierw my wszyscy wyborcy musimy wudusić z siebie mały wysiłek i przyjrzeć się dobrze wybieranym kandydatom.
misiek / .* / 2004-04-01 12:52
zarzućmy sejm emailami. tutaj macie adresy do klubów poselskich i sekretariatu sejmu i umeśćcie ten link: Większe składki na FUS dla przedsiębiorców adresy klubów:kp-sld@sejm.plkp-po@sejm.plkp-psl@sejm.plsekretariat1.kp-sm@sejm.plkp-lpr@sejm.plkp-fkp@sejm.plkp-up@sejm.plkp-skl@sejm.plkp-pbl@sejm.plkp-rkn@sejm.plkp-pp@sejm.plkp-rop@sejm.plWiększe składki na FUS dla przedsiębiorców
cesar / .* / 2004-04-01 11:36
Ostatnie wybory olałem. Mowiłem sobie, że więcej nie będę głosował na żadnych złodziei i zbawicieli ludu. Za bardzo szanuję samego siebie. Właściwie moim zdaniem 98% członków sld,up,po,smbr,lpr to ludzie od dawna umoczeni – zmieniają tylko nazwy i liderów, a nadal te same nazwiska w sejmie (no może poza geremkiem, którego zastąpił florek). Co jakiś czas pojawiają się na tym forum głosy zachęcające do głosowania na UPR. Poczytałem ich stronę internetową, a zwłaszcza polemikę nad wejściem do ue i dochodzę do wniosku, że w najbliższej przyszłości być może na nich zagłosuję. Zaskoczyło mnie ich minimalne poparcie w ostatnich sondażach (ok.1%), Czy ktoś wie co jest tego przyczyną...? Jakie właściwie ma realne wady upr, żebym rozważył czy głosować na nich czy znowu olać...? Czy oni rzeczywiście wspierali by rozwój MSP..?Protest popieram.
Mario / .* / 2004-04-01 14:29
Właśnie kolego!!! Dlatego że olałeś to tak masz wiec teraz się nie wypowiadaj. Takich jak ty jest połowa kraju....... to jest tragedia
George / .* / 2004-04-01 12:33
Wadą UPR - muszę to z przykrością stwierdzić - jest jej lider, człowiek błyskotliwy, od uużej wiedzy i inteligencji i rzadkiej umiejętności zrażania sobie ludzi. W odczuciu zwykłego Polaka - Szraka, to czub, który powinien raczej trafić do wariatkowa niz na urzędy. W zasadzie każdy spektakl z udziałem JKM, wcześniej czy później sprowadza się do cyrku, w którym JKM popisuje się argumentami nikogo w gruncie rzeczy nie przkownywującymi. Sztuki przekazywania informacji nie opanował w najmniejszym stopniu. Niestety tens tosunek obywatela - szarak przenosi się na partię, która w moim przekonaniu jest jedyną partią o wyrazistym, prokapitalistycznym programie.
ad / .* / 2004-04-01 11:35
od 13 lat prowadzę działalność i juz zaczęłam sądzić ,że jestem nieudacznikiem - bo zaczynam dokladać do interesu .Ale widzę ,że nie tylko ja mam taki problem . Czy będziemy to znosić - ad
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy