Forum Archiwum tematów giełdowych

Prognozy giełdowe - z nagrodami

Prognozy giełdowe - z nagrodami

Redakcja forum / 2005-11-10 00:08
Jak będzie rozwijała się sytuacja na giełdzie? Prognozujesz - wygrywasz upominki od Money.pl.
Wyświetlaj:
Robbi / 83.18.100.* / 2005-11-13 22:06
Moim zdaniem, po wotum zaufania dla rządu poniedziałek powinien przynieść lekką zwyżkę indeksów, lecz w perspektywie kilkunastu sesji prognozuję trend boczny. Przychylam się do opini mojego przedmówcy, że konkretna reakcjia rynku będzie dopiero jak będzie znana poprawka budżetu. Osobiście ustawiłem kilka stopów dla bezpieczeństwa strat i wstrzymuję się narazie z zakupami. Czekam na rozwój wydażeń, bo intuicja mi podpowiada że raczej dobrze nie będzie. Czego nikomu ani sobie nie życzę.
kos / 195.8.129.* / 2005-11-11 14:27
W perspektywie najbliższego tygodnia będzie uspokojenie. Nie wiadomo jednak, co dalej. Prognozuję, że rynek będzie stanowczo reagował dopiero wtedy jak rząd przedstawi autopoprawkę do budżetu. Jeśli nie będzie ona zbyt korzystna dla budżetu (nie będzie radykalnych cięć) to będzie to sygnał negatywny. Ponadto mogą się pojawić pierwsze "obietnicowe" ustawy, wcale niekoniecznie zgłaszane przez rząd lub PiS, ale przez pozostałych członków quasi-koalicji. To byłby już bardzo zły sygnał, może nawet początek zjazdu (bessy). Dlatego średnio- i długoterminowo widzę niedżwiedzia.
Lucasss / 62.21.13.* / 2005-11-11 02:32
Wszystko wskazuje na to, że dopóki nie ustabilizuje się sytuacja w parlamencie rynek będzie dość sceptycznie podchodził do kolejnych inwestycji. Dlatego tez do tej pory obserwowaliśmy wzrost notowań akcji małych spółek. Przypuszczam, że po wczorajszym udzieleniu votum zaufania rządowi K.Marcinkiewicza i wygłoszeniu expose premiera sytuacja na rynku giełdowym będzie "normalniała". Co prawda program gospodarczy rządu nie rzuca nikogo na kolana, ale pozwoli inwestorom zrozumieć w którą stronę rząd skieruje swe działania gospodarcze i to może doprowadzić do ponownego wzrostu indeksów giełdowych.
Redakcja forum / 2005-11-10 23:04 / Administracja forum
Pierwszych 10 osób prosimy o adres - wyślemy upomnek. Zapraszamy
strokuś / 2005-11-16 20:49 / Uznany Bywalec forum i giełdy
ja zamiast upominka poproszę możliwość odróżniania na forum wiadomości przeczytanych od nieprzeczytanych
z góry dziękuję :-)
Redakcja forum / 2005-11-18 21:39 / Administracja forum
Dobry pomysł - zastanowimy się nad nim. Pozdrawiamy
hisair / 212.2.100.* / 2005-11-10 06:31
jeżeli otwarcie powyżej 2405 i wotum dla marciniewicza to wędruejmy do 2428 na FW20Z5....
glupi jasio / 66.134.177.* / 2005-11-10 08:36
lekki wzrost w horyzoncie tygodnoiowym...miesiecznym tez...pieniadze nie oprzejmuja sie jeszcze mocna polityka...
strokuś / 2005-11-10 08:49 / Uznany Bywalec forum i giełdy
a moim zdaniem w ciągu najbliższych dni będziemy bez powodzenia testować na W20 obszar 2470-2500, dalej w perspektywie m-ca (czyli w pierwszej połowie grudnia) mamy minimum poniżej 2300 i dopiero potem powoli wyciągamy do góry

pozdrawiam

Najnowsze wpisy