Forum Forum finansoweKredyty

Polskie banki a historia kredytowa za granica.

Polskie banki a historia kredytowa za granica.

innanazwauzytkownika / 67.175.225.* / 2008-04-21 04:19
Witam,

Czy polskie banki przed udzieleniem kredytow sprawdzaja historie kredytowa potencjalnego kredytobiorcy w innych krajach jak anglia, australia, badz usa?

Czy przedstawienie historii kredytowej z innego kraju moze miec wplyw na podjecie decyzji o warunkach kredytu przyznawanego przez polskie banki?

Czy przedstawienie historii kredytowej z innego kraju BIK-owi moze miec wplyw na ich punktacje?

Spedzilem kilka ladnych godzin przed monitorem w poszukiwaniu odpowiedzi, ale niestety ich nie znalazlem bede bardzo wdzieczny za wszelka pomoc
Wyświetlaj:
escarlate / 2008-04-21 11:04
Witam.
Większość krajów ma własny odpowiednik BIK-u (np. Anglia - Experian; Irlandia - ICB; Włochy - CTC i CRIF; Szwajcaria - ZEK). Jeżeli przebywałeś w danym kraju to bank będzie wymagał od Ciebie takiego zaświadczenia. Nie wiem czy we wszystkich bankach tak jest... Najlepiej zadzwonić i poprosić o listę wymaganych dokumentów.
Ma to wpływ na podjęcie decyzji kredytowej (tak jak BIK). Wszystkich krajów nie znalazłem, ale na pewno są w internecie. W razie czego bank powinien Cię poinformować jaki to ma być dokument i jak go zdobyć.
Pozdrawiam.
manio / 86.155.176.* / 2009-04-28 15:48
Mozecie mi powiedzieć jak uzyskać bik z banku w Anglii jesli ten bank nie chce mi go wydać?dzięki serdeczne za odpowiedzi.
szu / 86.131.190.* / 2009-05-13 16:41
wejdz na strone www.experian.co.uk tam uzyskasz swoj raport kredytowy.
Puku / 89.159.135.* / 2014-04-11 21:19
Witam jak mogę zdobyć odpowiednik bicu w Francji proszę o pomoc

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: