Forum Forum finansoweKredyty

z tego co tu czytam to wszystkie banki są w Polsce do dup......!!!

z tego co tu czytam to wszystkie banki są w Polsce do dup......!!!

fero / 2008-09-11 19:38
dlaczego nikt nie napisze wkońcu jaki bank jest wporządku, bezproblemowy, przecież ludzie gdzieś dostają kredyty hipoteczne. wszyscy są na nie, nie wiem wkońcu jaki bank jest w miarę porządny......też chcę sdostac kredyt hipoteczny i tak czytając pokolei wiadomości zaczyna mnie głowa boleć:(
Wyświetlaj:
dariu / 89.74.23.* / 2008-09-11 21:58
wniosek jest jeden: rynek bankowy w Polsce, mimo znacznej konkurencji jest niedojrzały względem poziomu obsługi klienta i banki traktują ludzi jedynie jako źródło zarobku. Druga sprawa, że faktycznie ludzie zawsze będą z czegoś tam niezadowoleni. Znajdź taki, z którego są niezadowoleni najmniej, albo na który bank skargi są najmniej znaczące.
Chociaż jestem wkurzony na Millenium, napewno z czasem mi przejdzie, wypróbowałem różne banki, ale z tym mi jest względnie dobrze. Na PEKAO SA przejechałem się dwukrotnie i tam już nie wrócę.
Penpex / 83.6.15.* / 2008-09-19 10:39
Podobno w niedługim czasie ma się pojawić serwis w którym będzie się wpisywać swoje dane, on będzie to przesyłał do kilkunastu banków i wśród odpowiedzi będzie można wybrać najlepszą ofertę. Może warto poczekać?
BenekCZ / 193.111.236.* / 2008-09-18 18:08
Ja polecam Nordea Bank...nie mówi się o nim głośno, ale jeżeli chodzi o Europę północną,z kąd pochodzi , to tam jest liderem jeżeli chodzi o finanse. A co się kojarzy ze Skandynawią? bezpieczeństwo, jakość i wysoki pozim życia...Musze powiedzieć, że bardzo fajny mają rachunek Spektrum, lokaty też nie są złe a co do kredytu hipotecznego według mnie są jedni z najbardziej atrakcyjnych banków. Można z nimi negocjować marże i prowizję a przy kredycie w walucie obcej się wyróżniają najniższym spreadem walutowym na rynku..co oznacza, że zapłaciśz im najmniej.....oczywiście zależy na jaki oddział i pracowników trafisz.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: