Forum Forum finansoweKredyty

Kredyty hipoteczne dla bogatych

Kredyty hipoteczne dla bogatych

Money.pl / 2008-10-14 08:17
Komentarze do wiadomości: Kredyty hipoteczne dla bogatych .
Wyświetlaj:
Tumanek000 / 185.161.93.* / 2019-05-05 12:26
Przyznam, że dla mnie sprawa była oczywista odkąd zacząłem siedzieć w tzw. pożyczkach pod zastaw. Zetknąłem się z firmą Financial home (polecam zrobić porządny research, żeby nie trafić na oszustów) i szybko okazało się, że oni chcą pomóc mi, a ja jestem dla nich atrakcyjnym klientem. Po wykończeniu 20% prac byłem już na plusie z drugiego kredytu, potem spłata 50/50. Nie trzeba dużo kombinować, wystarczy czytać.
juliastencel / 46.76.87.* / 2016-09-08 09:20
Fakt jest taki, że kredyty nie są dla wszystkich. Trzeba zarabiać na tyle dużo, aby starczało i na ratę i na życie. Zawsze wydawało mi się, że aby zaciągnąć kredyt trzeba mieć też oszczędności. Oczywiście są ubezpieczenia oferowane wraz z kredytami, które mają zabezpieczać przed ewentualnymi trudnościami, jednak te oferowane przez bank często są zawyżane tym samym zwiększając o dużo ratę kredytu. Słyszałam o alternatywie jaką jest www.polisapodkredyt.pl - podobno w ciągu 30 dni można zrezygnować z ubezpieczenia zaoferowanego przez bank, a ubezpieczając się w POLISApodKREDYT możemy bardzo dużo oszczędzić.
klaudia_bileslaw / 2016-07-06 10:51
Co tu duzo mówić jeśli chodzi o banki to faktycznie z roku na rok jest coraz bardziej ciężko dla przeciętnych ludzi. Rok temu skorzystałam z pomocy finansowej znajdującej się w sieci platforma finansowa.pl Udało mi się załatwić wszystko bardzo szybko bez zbędnych formalności.
dana1974 / 188.146.255.* / 2011-01-10 12:51
Prawda jest taka,że bez kredytu większość ludzi nie stać na kupno mieszkania lub domu.
Ja osobiście polecam Centrum Usług Kredytowych w Katowicach ul. Żwirki i Wigury 16.

Pozdrawiam
qekredyt / 213.25.172.* / 2009-07-21 20:25
I słusznie. Tak powinno być, a nie wychodzi gość po studiach na rynek pracy i po 3 miechach kupuje mieszkanie, bo taniej wychodzi rata niż wynajmowanie. Kredyty na 100% powinny być zakazane!
mateusz009 / 212.76.37.* / 2008-12-28 18:33
Teraz juz nie trzeba bedzie pożyczac pieniedzy od banków na zakup mieszkania.Mozna skorzystac z oferty deweloperów,jak np. dom dewelopment.Kredyt od dewelopera ułatwia formalności. Bez zbędnego wyczekiwania na decyzje w bankach można liczyć na zakup własnego mieszkania.
kleksa / 77.237.3.* / 2011-02-15 22:18
głupi , a skąd developer ma kredyt?
DANA1111 / 77.113.137.* / 2008-10-20 22:40
a mnie próbuje oszuać nordea drastycznie zaniżając wartość nier uchomości wycena -dom i działka jest na 970 tys- a bank przyją, cene działki za jaką ją przed skoiem cenkupiłam(110tys) i dom wartość samego kredytu system gospodarczy-480tys co im dało 590 tysza całość (notabene to sam dom na stronach archonu jest na tyle wyceniony a gdzie w tym działka) ps. kredytu chciałam na 650tys. stwierdzili, że mała wartość nieruchomości bo teraz dają na 90 LTV!!!! BOJĄ SIĘ PRZYZNAĆ ŻE KASY NA REDYTY NIE MA????
Jerzy001 / 89.191.167.* / 2009-01-23 13:50
Kasy na nowe kredyty nie ma bo bank ma spore zobowiązania wypłacając kolejne transze kredytów zawartych wcześniej. Na te zobowiązania środki muszą zabezpieczyć, a że inne banki borykają się z podobnymi problemami więc nie chcą pożyczać. Jeśli chodzi o te 90 LTV to śmiało można przyjąć, że jest to max 70 LTV, bo pożyczając na budowę domu wszystkie banki zabezpieczają się mocno obniżając wartość nieruchomośći. Praktyka ta nie jest nowością, bo przecież spread walutowy to nic innego jak zabezpieczenie interesu banku przed możliwymi zmianami wartości walut w jedną bądź drugą stronę i jest on tym większy im sytuacja bardziej niestabilna.
karolina7777 / 2009-01-14 18:11
GE Money Bank -to jest bank,który zaniża wartość nieruchomości.Ja mam w Nordea i nie było tego problemu.
PATRA / 85.232.233.* / 2008-10-21 15:53
Ale na rynku finansowym jest nie tylko Nordea sa jeszcze banki które dają na 100% wartości nieruchomosci ale trend ten już niedługo sie skończy. Mamy czas do końca roku później wymagany będzie 30% wkład własny. Jeśli chcesz złożyć wniosek do innych banków służe bezpłatną pomocą.
mieszkaniec1 / 77.253.241.* / 2008-10-19 18:19
Jestem jedna z osób, które zostały na lodzie po nagłej zmianie polityki kredytowej banku Millenium i zależy mi na znalezieniu rozsądnej oferty na kredyt hipoteczny w CHF. Interesuje mnie kredyt na 100% wartości lokalu, czas spłaty 30-35lat.

Co sądzicie o ofercie banku ING, czy bank bez powiązań z kapitałem USA jest lepszy ? Jak jest wogóle renoma tego baku ?

Jakie sa prognozy dla CHF ?
juzsieboje / 2008-10-22 07:31
Spróbuj w d. banku ja tez zostalem na lodzie po millenium i tam próbuje
PATRA / 2008-10-21 16:28
Szukasz rozsądnej oferty dla CHF , jeszcze warto zaciągnąć kredyt w tej walucie bo rata w porównaniu do PLN jest znacznie niższa ale wiąże się z tym jednak mniejsza zdolność kredytowa. MOŻNA JESZCZE UZYSKAĆ KREDYT NA 100 % . ZADZWOŃ 0609 973 689
kozyk / 77.112.104.* / 2008-10-19 15:26
Mam kilku znajomych jeden pożyczył ode mnie 50zł drugi 100zł trzeci 200zł tylko oddać nie ma komu codziennie słyszę jutro jutro a miesiące mijają.

Jak Cie nie staćna spłatęto nie bierz ! a jak wziąłeś to spłać uczciwie !

35% wkładu to oczywisie tylko zabezpieczenie dla banku na spadek cen nieruchomości albo pokrycie kosztów licytacji gości który przestał spłacać. Banki nie są dla ludzi tylko dla samych siebie i swojego zysku.
Oczywistym jest że lepiej te pieniądze zostawić dla ludzi żeby mieli na spłatę rat i życie w obliczu straty pracy lub jakiejś tragedii rodzinnej
weronka / 2008-10-18 12:46
Szanowny Panie, czy nie widzi Pan co się dzieje na świecie, że ten niemal nieograniczony dostęp do kredytów hipotecznych (zwłaszcza w USA) spowodował nie tylko ogromy wzrost cen domów i mieszkań, ale i największy kryzys finansowy w dziejach świata. Teraz ci biedni ludzie, których "wrobiono" w kredyty na zakup nieruchomości w cenach 2-3 krotnie zawyżonych w najlepszym wypadku będą musieli nieść ciężar ich spłaty przez całe swoje życie rezygnując z wykształcenia dzieci, rozrywki itp. Dla wielu niebędących w stanie ponosić tak ogromnych obciążeń skończy się to utratą dachu nad głową. W zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych należy pomagać w taki sposób, by nie powodowało to wielkiego i gwałtownego wzrostu cen. Bowiem tańsze mieszkanie (i nie tylko) jest bardziej dostępne. No ale nie jestem fachowcem i mogę się mylić.
ADALBERTO / 77.253.168.* / 2008-10-16 19:52
DLA OSZUKANYCH PRZEZ MILLENIUM POPRZEZ ODWOŁANIE DECYZJI KREDYTOWYCH WYJŚCIE JEST PROSTE I JEDYNE - ODWOŁANIE ZA 50 PLN DO ARBITRAŻU BAKOWEGO PRZY ZWIĄZKU BANKÓW POLSKICH. DLA ZAINTERSOWANYCH LINK http://www.zbp.pl/site.php?s=ZjA0YjhiNTkwODU4. Millenium SA zrobił super interes anulując decyzje kredytowe 14 tys. wnioskodawcow; Pod płaszczykiem zabezpieczenia interesów kredytobiorców. Sposób jest ciekawy 1. podwyższenie wkładu własnego - i to jest logiczne ryzyko po stronie klienta 2. podniesienie marż na CHF - i to jest zabezpieczenie interesu ale Milenium SA !!! Dla potencjalnego kredytobiorcow to świadome zwiększenie przez Bank ryzyka po stronie klienta więc zależność ta DZIAŁA NA NIEKORZYŚĆ KLIENTÓW.Bank zabezpiecza swoje dochody na wysokich marżach czyli 1 klient płaci za siebie i 2-iego klienta który nie uniesie tego ciężaru a Bank ma wykonanie 100 % planu na dochodach z tytułu odsetek.
antyarb / 83.24.15.* / 2008-11-06 21:37
Nie dajcie się nabierać na arbitra przy ZBP. Arbitrowi płacą banki, więc ich interesy reprezentuje!!! Za 50 zł dowiecie się, że nie macie racji lub,że sprawę nalezy skierowac do sądu. Na odpowiedź poczekacie pół roku!!! W sądzie wygrałam bez problemu tylko nie potrzebnie straciłam pół roku czekając na odpowiedź bez odpowiedzi.
juzsieboje / 2008-10-18 11:10
Zostałem oszukany przez bank millenium
chodzi o zamieszanie na rynku kredytów hipotecznych : Złożyłem wniosek w czerwcu pozytywna decyzja w piątek miałem podpisać umowę ale ponoć system się zawiesił w czwartek ponoć się dało a dzisiaj dzwonią do mnie że decyzja została anulowana ( chodziło o 30 % wartości nieruchomości spłata - re finans kredytu w PLN z ING)doradca przy mnie i żonie w piątek zarzekał się i gwarantował że wszystko zostanie po staremu. I co OSZUSTWO
wirtualnybankier / 2008-10-19 12:09
Uwazam ze teraz trzeba brac kredyt ale nie w Millenium tylko w Lukas Bank. Narazie Lukas Bank daje 110% wartosci kupowanej nieruchomosci kredyt. Ale czy juz zdązy Pan nie wiem ale zawsze mozna sprobowac. Podaje link, gdzie moze Pan poczytac o warunkach udzielania kredytow hpotecznych, rowniez porownac oferty bankow: http://wirtualnybankier.systempartnerski.pl/kredyty-mieszkaniowe.html Dlaczego? Kredyty zdrozeja minimalnie. I taka sytuacja potrwa okolo 1,5-2 lata. Natomiast mieszkania nie stanieją lecz zdrozeją, poniewaz deweloperskie firmy bankrutują i nie bedzie podazy nowych mieszkan, a popyt bedzie nadal wzrastal. Mlodzi ludzie chcą mieć swoje mieszkanko 1-2 pokojowe lub nieduzy domek w okolicach podmiejskich. To znaczy ze w przeciągu dwoch lat bedą drozaly nieruhomosci i to w blyskawicznym tempie, co miedzy innymi i progrozują ekonomisci. Niewiem czy dokladnie sluchacie komentarzy ekonomistow.
Pan6rupert / 213.158.196.* / 2008-10-15 23:03
panie knitter może artykułowi pewne rzeczy brakuja ale od dawna czytam to co pan pisze i mysle ze to kolejna cholernie celna prowokacja. Do dyskusji włączają się wszyscy a każdy czyta i widzi to co chce i tak to interpretuje. To sztuka tak rozgrzać ludziska w niby tak prostym temacie. Wszyscy piszący mają racje i pan również. Mam tylko nadzieję ze się pan nie zalamie po tak sporej dawce szpilek. Tylko ten który nic nie mówi ani nie pisze się nie myli, choć i ta tezę można obalić. Niech pan dalej pisze nie tylko na takie tematy jak ten czy gieldowe. Ma pan pisac tak jak pan czuję dany temat, bo na tym właśnie polega wolność słowa a prZede wszystkim pana siła jako dziennikarza, który jest wierny swoim przekonaniom... A przy okazji to kiedy pan coś napisze nowego do swojego bloga!?
Pan6rupert / 213.158.196.* / 2008-10-15 23:01
na blogu, może tam Pan powinien rozwijać niektore tematy ? oooo dobry pomysł !!
fran_cik / 89.228.75.* / 2008-10-15 17:55
moim zdaniem opłaca się teraz brać kredyt we frankach bo kurs jest najwyższy od kilku lat. Jak zacznie spadać to rata zaciągniętego teraz kredytu będzie niższa
ajak / 83.21.60.* / 2008-10-16 09:02
Kurs franka najwyższy od kilku lat...??? Co za bzdura. Niżej już raczej nie spadnie
Wojtek12 / 83.6.76.* / 2008-10-15 22:29
Chyba, że Złoty jeszcze bardziej się osłabi, a wtedy tracimy płynność i oszczędzamy na jedzeniu bo nie mamy na ratę.
młody25 / 85.219.168.* / 2008-10-15 12:49
panie Knitter tego błkotu i totalnych bzdur w pana wypowiedzi nie da się nawet skomentować!
pogromcaBaranow / 85.128.12.* / 2008-10-22 17:38
Średnie ceny ofertowe na wtórnym rynku nieruchomości mieszkaniowych we wrześniu znajdowały się na stabilnym poziomie. Kryzys finansowy oraz zaostrzenie kryteriów udzielania kredytów nie spowodowały znacznych obniżek cen - wynika z analizy przeprowadzone przez portal Oferty.net i firmę doradzą Open Finance.
gamic / 79.186.100.* / 2008-10-15 21:31
... a właśnie że sama prawda - ceny spadną, ale potrzebował będziesz wkład własny - a tko ma 130 tys ? bogaci.
Więc na kryzyzie - jak zawsze zarobią bogaci - ceny spadną, stać ich na kredyt bo mają wkład własny, kupią tanij mieszkanie, wynajmą drogo - wynajem pokryje ratę kredytu, a jak przyjdzie dobra koniunktura to ceny pójdą do góry i znowu zarobek...
pogromcaBaranow / 85.128.12.* / 2008-10-15 15:28
mysle mlody ze jak przezyles pare lat to sobie bedziesz mogl tak pisac, a na razie jak widze to chcesz wyjechac...na zachodzie czekaja na takich z otwartymi ramionami, pewnie zawsze lepiej placic podatki i wspierac dobrobyt w innym kraju niz w ojczystym i to jest to wlasnie pokolenie ktore ma gdzies swoje korzenie i rodzicow....a zresztą....szkoda slow...
Dan Irlandia / 87.232.1.* / 2008-10-19 01:55
panie pogromcoBaranow na zachodzie placi sie 20% a przesyla 40%. Na zachodzie zarabia sie 3-5 razy co w ojczystym kraju. Z zachodu ludzie przesylaja nawet po 1000€ co miesiac dla rodzin. W Polsce traktowani jak psy zarabiali by 2000zl( z bolem) czego zaplacili by 400zl do skarbu panstwa, przesylajac dla rodziny 3500zl co miesiac i wspomagajac tym samym swoj kraj sa dlamnie bohaterami. pan panie pogromco Baranow niech dalej wplaca swoje 400zl dla panstw. ani my na zachodzie ani pan nie powinnismy sie oskarzac ale raczej szanowac, bo kazdy polak czy to w Polsce czy na zachodzie pamieta o ojczyznie
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy