Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt w Satander Bank

Kredyt w Satander Bank

Eleonora / 2006-07-05 18:57
Od 8 czerwca br.Satander Bank po podpisaniu umowy kredytowej do dnia dzisiejszego nie sfinalizował kredytu.Dziwne śmieszne w tym Banku normalne.Dzwoniąc do centrali we Wrocławiu dowiaduje sie że ona nic nie wie,pół dnia wydzwaniam do oddziału w Szczecinie żeby sie dowiedzieć że kredyt jest uruchamiany.Informuja ze Wrocław ma nieaktualne dane-nie wie lewica co czyni prawica-.Wniosek jeden takiego bałaganu i bezkrólewia nie ma nigdzie,omijajcie Satander Bank szerokim łukiem,można stracić zdrowie i nerwy-niekompetencja powala.
Wyświetlaj:
Keram1957 / 80.50.136.* / 2012-01-07 23:12
Zgadzam się. Satander jest najgorszym bankiem w Polsce. Przejął najgorsze, co było w AIG. Kadra niedokształcona lub niedouczona.
Wiedzą za to, gdzie dawać lepsze prowizje swoim współpracownikom, przecież i tak klient za to zapłaci.
Trudny bank do końcowego rozliczenia sie.
Najlepiej omijać.
Majek / 193.192.160.* / 2006-11-15 13:26
I tak masz szczescie że sie dodzwaniasz:-)
ja próbuję od kilku dni i ciągle zajęte
rybka / 2006-11-15 15:06 / Tysiącznik na forum
Rzeczywiście, jeśli chodzi o INFO, to są dość w tyle. Strona www. np. podaje średni kurs NBP, a w rzeczywistości spłaca sie kredyty po kursie sprzedaży. Żeby ten kusr ustalić trzeba zadzwonić na infolinię i pewnie stąd te "zatory".
Samochodowe polecam, a co do hipotecznych, to dla pewnego profilu klienta jest on dobry, dla innego zaś są lepsze oferty.
marchello / 83.11.15.* / 2006-10-05 16:43
dziwne, bo uwazam ten bank za jeden z najlepszych, jeżeli chodzi o samochodowe kredyty.
pewnie których pracownik zgubił dokumenty i nikt nie chce sie przyznać do błędu hehhehee
Sam brałem ostatnio kredyt samochodowy i po analizie wszystkich banków w Santanderze wyszedł najtaniej / w Dominecie najdrożej /. Jednak Santander dośc dokładnie sprawdza klienta i troche o zajmuje, a dominet nie. tylko lepiej płacić raty 500, a nie 700 prawda ?
Konkludujac Santander polecam jako samochodowy
PS. możecie zrezygnować z "ubezpieczenia kredytu" jak sie uprzecie ;-] . ja tak zrobiłem i raty zawsze znacznie niższe ;-)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: