Forum Forum finansoweKredyty

Zamykają PKO BP

Zamykają PKO BP

Money.pl / 2006-08-09 15:13
Komentarze do wiadomości: Zamykają PKO BP.
Wyświetlaj:
kubakuba / 83.8.105.* / 2006-08-09 18:05
Oby juz nie otworzyli nigdy! komunistyczny moloch, a klienci PKO to frajerzy, którzy lubią stać w kolejce po własne pieniądze!
zimbo / 83.7.77.* / 2008-04-07 22:15
Zgadzam się. Ale nie tylko stac w kolekach.Nie maja nawet infolinii dla telefonów komórkowych i w trasie nie można się niczego dowiedzieć.
bretania / 89.230.194.* / 2008-10-10 18:05
Dla telefonów komórkowych jest ,wystarczy poszukać...
johnnywoo / 82.177.224.* / 2006-10-25 00:07
Polecam MultiBank (to prawie to samo co MBank) ale mają sieć placówek - w których nie ma kolejek - a mozna się obsługiwać w necie. Rachunek za 5 zeta na miesiąc i co NAJWAŻNIEJSZE - WSZYSTKIE PRZELEWY ZA DARMO
ALIEN / 193.110.99.* / 2006-08-09 15:13
Jestem od wielu lat "złotym klientem" PKO BP i myślę że ich dosyć dobrze znam. Wszelkie zmiany w tym banku godzą w klientów (jak zmieniali na zorbę to był koszmar), teraz też spodziewam się porażki. Gdyby nie mój konserwatyzm już dawno bym uciekł z tego beznadziejnego banku. Ostatnio dowiedziałem się przy okienku jak wybierałem sporo gotówki, że będzie jeszcze gorzej bo po wejściu na giełdę muszą tnąć koszty i zwlaniają pracowników, zgroza. Mam w sumie dwa konta, kilka kart kredytowych i płatniczych, obsługę przez internet, dużo zleceń stałych, polecenia zapłaty itp. Tną mnie na każdym kroku, co prawda małe kwoty ale zawsze coś, jedyne bezpłatne są zlecenia stałe ale to chyba niezbyt wiele jak na obsługe stałego klienta.
Czy w innych bankach też jest taki syf? Może ktoś z Was ma miłe doświadczenia ze współpracy ze swoim bankiem. Nie chę przeskakiwać z deszczu pod rynnę.
klient 12 / 77.252.60.* / 2008-01-14 16:20
Zgadza się z obserwacji widze że jest żle i zle się dzieje z tym bankiem
iguś / 87.207.17.* / 2006-11-26 19:50
A wszystko dlatego, że w PKO BP pracują całe rodziny. Pracowników którzy wykazuja sie wiedzą, ale nie mają nikogo za plecami po prostu sie zwalnia. W Oddziale w którym ja mam konto pracowała pani o bardzo dużej wiedzy, ale niestety zwolniono ja i teraz nie ma sie kogo o cokolwiek zapytac. Zatrudnieni tam ludzie nic nie umieja, ale Dyrekcja nie reaguje na skargi Klientow. Gdyby zależało im na dobrej opinii i Kliencie nie zwalnialiby ludzi z tak duża wiedza.
koziolek / 2006-09-02 23:46
Polecam Lukas Bank. Nie placę za posiadanie konta i za przelewy. Jedyna oplata to za kartę kredytową (co roku, oprocentowanie b. wysokie, ale jesli sie splaca w terminie to bank nie dostanie grosza) i wznowienie karty platniczej. Dostęp do konta przez internet i przez infolinie bezplatny. Bezplatne wyplaty z bankomatow w sieci euronet i BZWBK.
Jedyny zgrzyt to fakt, ze nie mogli zrozumiec ze skoro przenioslam sie do innego miasta to nie odbiorę karty w miescie w ktorym zakladalam konto. Kosztowalo mnie to troche telefonów.
Mialam konto w roznych bankach m.in. PKO BP, BZWBK, BGZ. Jak mnie rozczarowali to zamykalam konta. Jak Lukas sie popsuje to tez nie będę mu wierna.
Alexis / 83.19.214.* / 2006-08-10 01:04
Polecam VW bank direkt ( www.vwbankdirect.pl )
Prowadzenie konta 5 zł za miesiąc wszystkie przelewy 0 zł.
Dodatkowe usługi cos tam kosztują, ale praktycznie nie ma potrzeby korzystania z nich
Tylko w Internecie kontakt przez e-mail i telefonicznie.
Bezpieczeństwo praktycznie 100% ( token ). Kredyt w koncie.
Bank REWELACJA, bez nadętych Panienek i kolejek.
W parę sekund potwierdzenie przelewu przez przeglądarkę, można wydrukować u siebie i jak ktoś będzie chciał przesłać e-mailem lub faxem
Posiadam tam konto od 2 lat i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony
Cukierek / 212.160.117.* / 2006-08-10 00:52
Polecam BZWBK- mam tam konto firmowe i osobiste. Jednym tokenem obsluguje wszystko z domu przez net- kasa mi schodzi natychmiast po wykonaniu przelewu. Na rorze place 16 zeta miesiecznie, ale za to mam wszystkie przelewy elixirem w cenie abonamentu- Goraco polecam:) P.S. I bankomatow tez sporo a karty mam z chipem o duzych limitach:)
MsbS / 2006-08-09 17:10
Ja mam od 3 lat konto w Raiffeisen - i nie mam żadnych problemów. Płacę prowizję, kiedy robię coś w oddziale, ale zdarza mi się to ok. 1 raz w roku... Jedynym problemem może być niewielka liczba placówek - bo żeby założyć konto, trzeba jednak przejść się do Oddziału.
tom1 / 80.53.20.* / 2006-08-09 17:02
Polecałbym BZ WBK SA jak każdy bank ceni się, ale nie ma tam takiego bałaganu jak PKO BP SA. Jeżeli chce być Pan zadowolony ze świadczonych usług proponuję to samo co Pan "Piper" nawiązać wsołpracę z jakimś doradcą oczywiście owego banku i myślę, że powinien być Pan zadowolony.
Piper / 62.121.98.* / 2006-08-09 16:33
Z PKO BP nie mam doswiadczen, swoja opinie moge jedynie napisac o BPH, Polbanku i Pekao SA.. w kazdym przypadku negatywne (praktyki studenckie i praca moja oraz znajomych) balagan, niefrasobliwosc i niekompetencja sredniej kadry zarzadzajacej (polaczona z nepotyzmem).. nie polecam.

Z BZWBK jako klient mam mieszane uczucia (troche ludzi komputentnych, sporo inteligentnych inaczej) trzeba dobrac sobie kompetentna osobe do obslugi i wtedy jest to bardzo dobry bank.. Co tyczy sie tez klientow o malym portwelu, ale wtedy ma sie mniejszy wplyw na obslugujaca osobe.

No i mBank, momo, ze dla klientow masowych, to do tej pory nie spotkaly mnie zadne przykrosci.

Lukas Bank - nie kwalifikuje sie dla klienta zamoznego, dla klienta o mniejszym portwelu... nalezy ich bardzo pilnowac i dobrze liczyc oplaty, a moze to byc znosny bank..
ALIEN / 193.110.99.* / 2006-08-09 17:42
Piper, tom1, MsbS, Wam również dziękuję za info. Faktycznie słyszałem, że banki przez Was wymienione są bardzo przyjazne ale podobno gdy wybiera się "kasę" z bankomatów obcych (euronetu) to pobierają prowizję, a same mają bardzo mało własnych maszyn do wypłacania gotówki.
Dodatkowo czasy pomiędzy godzinami otwarcia oddziałów są również krótkie (bardzo często jedynie do 17:00).
Czy powyższe pogłoski to prawda?
MsbS / 2006-08-09 20:07
Jeśli chodzi o Raiffeisen, to w bankomatach Euronetu i własnych mają 0 PLN prowizji. Godziny otwarcia oddziałów musiałbyś zobaczyć na ich stronie - jest różnie w różnych miejscach. To co jest całkiem fajne to stała prowizja w bankomatach zagranicznych - zawsze 10 PLN bez względu na kwotę. Zdarzało mi się nie brać ze sobą lokalnych pieniędzy i wyjąć na miejscu z bankomatu - zwłaszcza że przelicznik był całkiem OK.
tom1 / 80.53.20.* / 2006-08-09 17:58
jeżeli rozmawiamy o BZ WBK SA to rzeczywiście Oddziały otwarte są do 17. Natomiast jeżeli chodzi o wypłaty z bankomatu nie ma najmniejszego problemu.Ten bank jest w większości miast polskich i oczywiście bez prowizji.
więc / 83.142.72.* / 2006-08-09 17:16
portwelu ... nie ma co, przyganiał kocioł garnkowi, bardzo kompetentne, bardzo
ALIEN / 193.110.99.* / 2006-08-09 16:27
Dziękuję Wam za pierwsze informacje.
Do "know-how" mam już kontakt z przedstawicielami Multibanku (to jest chyba dawne BRE) ale jeszcze nie podjąłem decyzji - proponują mi faktycznie niezłe usługi i lepszy serwis. Wada to chyba mało placówek.

Do "A" moja ocena PKO BP jest sroga ale lojalnie informowałem pracowników PKO BP, że nie jestem zadowolony z ich obsługi i proszę o propozycje - mam jednak wrażenie że Panie nie zrozumiały moich intencji bo ciągle odwoływały się do tabeli opłat i regulaminu banku. PKO SA ma u mnie przewalone bo jak byłem na studiach i nie mając pracy chciałem otworzyć u nich konto to mnie wyśmiali - czułem się upokorzony, PKO BP otworzył mi konto i chyba w dłuższej perspektywie na tym wygrał (myślę że teraz dobrze na mnie zarabiają).

Do "Jure" Millenium jest agresywne i dobre ale w świetle ostatnich informacji odnośnie sporu z rządem w sprawie PZU oraz wieści z Portugalii miałbym trochę stracha.

Do "Destin" jeżeli do BPH to OK, ale PKO SA - nigdy (powód opisany wyżej) musiałbym ewent. poczekać co z tej "fuzji" wyniknie.

Bardzo dziękuję za Wasze wskazówki i odzew na moje zapytanie. Czekam na więcej, czy są pośród Was zadowoleni posiadacze kont w innych bankach?
Kero / 2006-08-09 20:22 / -
Ja mam konto w Multibanku i nie jest to stare BRE tylko część BRE.
Rzeczywiście nie jest to całkiem straszny bank chociaż biurokracja jest trochę jak za komuny ale jako nowego klienta potraktowano mnie dość ufnie po przebrnięciu przez papiery.
Aktualnie czekam na zwiększenie puli kredytu odnawialnego - zobaczymy.
know-how / 83.16.164.* / 2006-08-09 15:38
Polecam Multibank. Ja z kolei uciekłem z Pekao SA ze względu na na wysokie opłaty i fatalne podejście do stałego klienta (a byłem z nimi związany od 1996, więc chyba dość stały). Odpowiednik VIP w Pekao SA to Klub Aquarius w Multibanku. Osobisty konsultant, osobne pomieszczenie, w ramach jednej opłaty za konto wszystko for free. A poza tym bardzo przychylnie rozpatrują wszelkie zainteresowanie kredytowe. No i jescze do tego nisko prowizja (do negocjacji - to chyba unikat wśród banków).
Jure / 193.201.167.* / 2006-08-09 15:33
Ja mam w Millennium konto tzw. PREMIUM przeznaczone dla zamożniejszych klientów. Nie płace za nic, co robione jest przez internet (przelewy itp.) oraz za wybranie pieniędzy z bankomatów EURONET-u. Na moje potrzeby jest OK.
A. / 83.31.208.* / 2006-08-09 15:30
paprząc na inne banki między innymi PKO BP S.A. (tez z żubrzykiem) dopiro można powiedzieć, że to syf. Ja na PKO BP nie powiem wielu przychylnych słów, ale nie jest tak źle.
A. / 83.31.208.* / 2006-08-09 15:28
Myślę, że masz małe doświadczenie jeśli uważasz, że ten bank to syf. PKO S.A. to są dopiero złodzieje... a jaki bajzel
A. / 83.31.208.* / 2006-08-09 15:28
Myślę, że masz małe doświadczenie jeśli uważasz, że ten bank to syf. PKO S.A. to są dopiero złodzieje... a jaki bajzel
A. / 83.31.208.* / 2006-08-09 15:28
Myślę, że masz małe doświadczenie jeśli uważasz, że ten bank to syf. PKO S.A. to są dopiero złodzieje...
Desstin / 2006-08-09 15:28 / Bywalec forum
Witam, obecnie niestety korzystam z usług zagranicznego banku gdyż generalnie mieszkam i prowadzę interesy za granicą.W Polsce jestem klientem BPH S.A.Posiadam obsługę Personal Banking i do tej pory nie mogę raczej narzekać na obsługę.Wiem że sporo osób ma zastrzeżenia co do tego banku ale to raczej tzw klienci masowi-ich rzeczywiście żyłuja na każdym kroku.Ja mam osobistego doradcę(wiem że nie zajmuje się wyłacznie mną ale nie mam powodów do narzekań- zawsze jest do mojej dyspozycji gdy tego potrzebuję).Co jeszcze.Porządna bankowość internetowa wliczając w to system M@kler do obsługi powiedzmy giełdowej.Duży wybór kart kredytowych, negocjowalne lokaty, oprocentowanie, specjalne oferty kierowane do kl Personal Banking.Nie wiem czy "Złoty klient" w PKO BP to tzw VIP ale jeśli tak to generalnie mogę ten bank polecić aczkolwiek tak jak mówię, jest to mój "drugi" bank.I pytanie główne- nie wiem jak będzie po fuzji z PKO S.A, aczkolwiek mój doradca zapewnia mnie że VIP-y w tym banku mają co najmniej tak dobrze jak obecnie w BPH.Pozdrawiam
B.PRACOWNIK / 79.186.67.* / 2008-09-12 19:03
SAM JESTES ZLODZIEJ KAZDY SADZI WEDLUG SIEBIE
rozgoryczona / 83.16.189.* / 2007-11-13 19:43
Najlepiej od razu krytykować! A nigdy nikt nie pomyslał, że przez ślimakowatych klientów robi się ten bajzel??? Dla klientów PKO BP S.A jest dobrym bankiem, to dla pracowników nie vbardzo!!
mika18 / 195.245.204.* / 2008-04-24 13:44
Nie zgodzę się, że PKO BP dla klientów jest dobry - normalnie się rozbawiłam :-)
Właśnie mam zamiar zrezygnować z usług tego banku. Wpływ na to miało:
- sposób traktowania klientów - żenada,
- kompetencja kadry - jak wyżej, albo jeszcze gorzej,
- produkty i propozycje dla stałych klientów - bez komentarza.

Najgorsze jest to, że stałego klienta traktuje się jak 5 koło u wozu - nie pasuje ci, to wypad ... mniej więcej takie słowa padły z ust kierownika jednego z oddziałów PKO BP
XYXY / 89.171.132.* / 2006-10-13 21:42
wszyscy chyba sie mylicie PKO BP nie łączys się z BPH a jeśli Wam chodzi o PKO SA to piszę się inaczej Pekao SA.
Mały błąd w pisownia a wprowdza zamieszanie.
Kero / 2006-08-09 20:27 / -
Sory ale bankowość internetowa w BPH to NĘDZA. Po pańskim stwierdzeniu mam prawo domniemywać, że nie miał pan kontaktu z taką bankowością w innym miejscu.
W godzinach szczytu nie jest możliwe dokonywanie operacji ponieważ system jest zamulony liczbą klientów i trwa to od dawna.
Podobne systemy w Multibanku i Lukasbanku to niebo dla BPH-owej ziemi.
Desstin / 2006-08-09 21:04 / Bywalec forum
Bardzo możliwe.Powinienem sprecyzować:JA jestem z niej zadowolony i do tej pory mnie nie zawodziła.A co do kontaktów z takowymi systemami w innych bankach, owszem kontakty miałem i nadal mam gdyż większość spraw firmowych załatwiam za pomocą internetu oraz bankowości telefonicznej.Wynika z tego iż co do BPH mam szczęście;-).
luv / 83.31.194.* / 2007-11-13 21:25
Tak psioczycie, a do waszej informacji - w tym Banku zaczyna działać ten sam system co w mBanku i grupie BRE.
oszukany przez peko bp / 84.234.34.* / 2008-04-22 20:40
i tak ma być
pink80 / 2008-01-16 12:49 / Bywalec forum
no oby jak najszybciej bo rzeczywiscie BP nie za bardzo sie jakos stara o utrzymanie swoich klientow...
marsel88 / 2008-09-14 16:48
Fakt, bank pkobp ma w dupie stardardy obsługi klientów(kolejki przy okienkach) ale jak na rzie to jedyny bank który chce ze mną rzeczowo rozmawiać o kredycie hipotecznym-reszta banków mydli oczy
uyghyufgyuhijk / 89.73.14.* / 2010-03-04 21:16
http://pokazywarka.pl/j5qotz/

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: