alimenty

jozek / 83.8.47.* / 2007-04-17 00:24
jak napisac pozew o zmniejszenie alimentow
Wyświetlaj:
matka_polka / 87.96.80.* / 2007-04-19 21:25
Jaki wyrodny ojciec moze chcieć zmniejszyc alimenty?
nie dośc ,ze nie ponosi cięzarów związanych z wychowywaniem dziecka -czas ,nieprzespane noce, brak wolności , to jeszcze chce zmienic kwote alimentów...
żenujące

Panowie troche godności!!!
daria1 / 2007-08-06 00:04
a wiecie jak to wyglada jezeli moj ojczym placil w polsce na swoje dziecko alimenty a teraz jest w uk i nie wie co i jak i czy moze komornik zabrac mu alimenty z zasilkow pobieranych w uk.odpiszcie dariakolodziej@wp.pl.dziekuje
jajozek / 83.4.74.* / 2007-05-21 22:25
matko polko znam smak nieprzzespanych nocy itp...........widzę że jesteś kolejnym pasożytem zyjącym kosztem dziecka nie oceniaj wszystkich swoją miarą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ssdfsdfkk / 91.146.240.* / 2007-04-22 00:02
Droga matko polko rużne są przyczyny obniżania alimentów - czasami kogoś nie stać płacić w poprzedniej wysokości np. utrata pracy.

Jak widać dla ciebie kasa to godność typowe kobiece myślenie - a może ruszyć 4 litery i samemu zarobić?
judytaaa / 83.30.217.* / 2007-05-01 22:53
z miłą chęcią cwaniaczku ruszyłabym 4 litery gdyby nie fakt że mężuś zostawił mnie po 15 latach z 2 małych dzieci w tym 1 jest niepełnosprawne,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dzieci na plecy i do pracy,tak to sobie wyobrażasz?czy Ty masz pojęcie co to znaczy "wychowywać dzieci"? a facet : życie beztroskiego kawalera z kochanką i jej dzieckiem
ssfsdfkk / 91.146.240.* / 2007-05-21 21:00
to może przedszkole opiekunka itd jest wiele rozwiązań - ale kasa od faceta to oczywiście TAK.

Coś z własnej historii - pani (pozwolisz że ją tak będę nazywał) założyła sprawę o podwyższenie alimentów - na zarobki nie mogę narzekać więc poszedłem na ugodę i mietła dostała tyle ile chciała - co się potem okazało buduje sobie dom - a niech ma tylko miała wydawać te pienądze na dziecko a nie na klamki.

Najlepiej załadować faceta w rogi, nie?
Wanda33 / 212.67.157.* / 2009-04-22 17:45
nie waliłam mojego byłego w rogii...natomiast on urządził mi i moim dzieciom piekło z życia... uciekałyśmy przez wiele lat z domu ... dziś po 4 latach po rozwodzie,po wielu przegranych sprawach wnosi o uchylenie alimentów.... ŻENUJĄCE!!!!
....I komu tu chodzi o kase.... moje dziecko wymaga ciągłej rehabilitacji a taki wspaniały tatuś buja w obłokąch,ćpa,pije i baluje z lalunią...... kto tu na kim żeruje!!!!!
SĄ wśród was dawcy s***** i tego wasz gatunek sie nie wyp[sze!!!!

Gdyby w naszym kraju była konkretnie rozwinięta polityka prorodzinna nie musiałabym oglądać w sądach pyska pustaka,który jest tylko na papierze ojcem dla moich dzieci.

Najnowsze wpisy