Forum Polityka, aktualnościKraj

Za mandat zapłacimy kartą

Za mandat zapłacimy kartą

Money.pl / 2008-06-23 08:51
Komentarze do wiadomości: Za mandat zapłacimy kartą.
Wyświetlaj:
Cesar_Cesar / 2008-06-24 10:29
Kolejna głupota tym razem ze strony policji. Jak policja ma problemy ze ściągalnością mandatów to niech strategicznie podejdzie do zagadnienia, a nie bawi się w księgowych.

Poza tym najlepiej byłoby zatrudnic do tego firmę zewnętrzną, która zainstalowałaby kamery, zajęłaby się ściąganiem mandatów i ściganiem dłużników.

A policja niech się wreszcie weźmie za pracę w postaci pomocy obywatelom, zabezpieczaniem wypadków i ściganiem przestępców, a nie siedzeniem w krzakach z radarem.

A środki, które poszłyby na terminale, niech lepiej zostana przeznaczone na doinwestowanie systemów w komisariatach, żeby można było wreszcie zastąpić maszyny do pisania komputerami.

pozdrawiam.
Gawron13 / 83.28.26.* / 2008-06-23 23:46
Zmiany dla bogatych. Bat na dzianych piratów jakim były punkty karne zostanie obcięty. Teraz wystarczy mieć zasobne konto, szybką furę i hulaj dusza.
acomitam / 83.25.136.* / 2008-06-23 16:31
Teraz widać, że w zakresie poprawy bezpieczeństwa na drogach nowa władza podjęła zdecydowanie i odważne działania. Najpierw gruchnęła radosna wiadomość o nowych bodaj 1700 fotoradarach, które mają być ustawione przy polskich drogach ekspresowych i szybkiego ruchu (ktoś obliczył, że wychodzi jeden fotoradar co 800 m), a teraz nowy krzepiący news o terminalach płatniczych w radiowozach. Tak trzymać. A każdego kto odważyłby się wyśmiewać z dobroczyńców z PO, wyśmieję ja sam osobiście.
JOJO79 / 89.174.107.* / 2008-06-23 14:07
Jestem za, kilka razy już zapłaciłem i wolałbym to zrobić kartą na miejscu i mieć święty spokój. A tak to trzeba przelewy robić... POPIERAM.
Andre7 / 2008-06-23 12:19 / Tysiącznik na forum
jak juz złapia, to kartą jest wygodniej zapłacić,
nie zawsze ma się gotówkę
Jazgar / 2008-06-23 08:51 / Bywalec forum
Policji chyba już całkiem się pomieszało , oni myślą że są po to aby ściągać jak najwięcej mandatów , qwasi poborcy podatkowi?. A gdzie rola najważniejsza policji? czyli dbanie o bezpieczeństo obywateli, płynność ruchu drogowego , itd ?
Konia z rzędem temu kto pokaże mi policjanta z drogówki regulującego ruch na skrzyżowaniu gdzie akurat padła sygnalizacja i utworzył się korek.
do tego to ich nie ma , ale zaczaić się z radarem za krzakami to ich najlepsza zabawa , i nałoić mandatów jednym słowem siepacze.
nobody5615 / 87.205.215.* / 2008-07-01 09:00
całe szczęście istnieją kierowcy którzy widząc korek na drodze podporządkowanej są w stanie przepuścić stojących w korku (ba działało to lepiej niż światła, które tam są), dobrze, że policji nie było bo mandaty by się posypały (na drodze podporządkowanej był znak STOP)
krawężnik / 83.24.172.* / 2008-06-23 11:02
mamy premię od urobku

Najnowsze wpisy